اصلاح صورت با تیغ یا ماشین اصلاح ؟

معرفی

تخمین زده شده که در طول یک عمر ما بیش از ۳۵ روز اصلاح صرف، پس از آن است که بگوییم، برای اکثر بچه ها بخش بزرگی از یک روال نظافت را در اطراف این مردانه از مراسم صبح در مرکز. هیچ چیز روز شروع می شود کاملا شبیه به یک اصلاح نزدیک و این احساس تازه رو، اما هنوز بحث های زیادی را به بهترین راه برای رسیدن به پایان کامل و ابزار مناسب برای این کار وجود دارد.

برخی ترجیح می دهند یک روش دستی با آب گرم، یک تیغ صورت تراشی و محصول خاشاک، دیگر انتخاب کنید که تیغ برقی به کار بر روی ته ریش که مزاحم. اما که است که بهترین؟ من هر دو روش قرار زیر میکروسکوپ برای دیدن اگر من می توانم پاسخ پیدا کنید.

تراشیدن مرطوب

روش که ترکیبی از شیوه های سنتی با فرمولاسیون مدرن به منظور رسیدن به پوست شما نزدیک تر است و ارائه یک نتیجه صاف.

جوانب مثبت

A ‘نزدیک تر، اصلاح
بحث اصلی شما در حمایت از روش اصلاح را آسان تر سنتی شنیدن است که آن را می دهد اصلاح نزدیک تر . در حالی که تکنولوژی برق به شدت در طول چند سال گذشته بهبود یافته است، من می خواهم بگویم که اصلاح مرطوب هنوز هم ارائه می دهد یک احساس افترشیو نرم و صاف. دلیل؟ این همه در ابزار است. با بسیاری از مارک های در حال حاضر اتخاذ ۵ تیغه های فردی در ریش تراش خود را، شما باید توانایی برای اصلاح نزدیک تر از همیشه، برای اصلاح صاف تر از همیشه قبل از. با وجود آن صدایی مانند اصطلاحات مخصوص یک صنف تبلیغاتی، درست است!

آرایشگاه های لوکس
پر کردن سینک خود را با آب گرم لوله کشی، کف تراشیدن کرم روی صورت خود و رفتن به محل کار با تیغ خاص خود را – وجود دارد می تواند یک لوکس واقعی احساس با اصلاح را آسان تر همراه است. و شما لازم نیست که برای رفتن به یک مغازه سلمانی، و یا صرف ثروت به آن را دریافت. با مقدار از محصولات لوکس در دسترس آنلاین در حال حاضر کمتر از ۲۰ £ شما می توانید ابزار شما نیاز به رسیدن به اصلاح را آسان تر کامل از راحتی از حمام خود را.

لایه برداری یک زن تنها می تواند از خواب
تازه مواجه احساس شما بعد از اصلاح از است که به سادگی از قدرت تخیل خود، هنگامی که شما اصلاح تیغ نه تنها حذف ته ریش از گونه خود را، آن را نیز حذف لایه از پوست لایه برداری به ارائه که فقط به عنوان به عنوان بسیاری از مالش در بازار موثر است. انتخاب کردن برای یک اصلاح دستی مرطوب بیش از یک و برق و پوست خود را که شما برای آن تشکر می کنم.

منفی

هزینه تیغه های جایگزین
در حالی که یک £ ۱۰ تیغ و چهار تیغه ممکن است یک معامله بهتر از یک ریش تراش برقی £ ۲۰۰ به نظر می رسد، هزینه دراز مدت می توانید شروع به سوار تا . تولید کنندگان تیغ شما را در با یک بسته تبلیغی قلاب، اما پس از آن می تواند بیش از £ ۱۵ برای تیغه ۸ جایگزینی هزینه. دوست داشتن از پادشاه اصلاح آن را حال انجام بهترین خود را امتحان کنید و قیمت های تیغه جایگزینی پایین، اما اگر شما از طرفداران از ژیلت یا ویلکینسون شمشیر (دو نام خیابان بالا اصلی) هستید و سپس شما به دنبال در یک سرمایه گذاری مستمر برای حفظ کارایی.

شکافهای و کاهش
مصرف ۵ تیغ تیغه های تیز به پوست خود را قبل از شما از خواب بیدار شده ام تا به درستی کار مخاطره آمیز است، و بسیاری از بچه ها که چانه خود تاب خورده اند، نیست و یا گردن خود را در یک زمان یا دیگر قطع وجود ندارد. نزولی تاسف به اصلاح مرطوب – حتی اگر شما را به دقت – این است که شما بیش از احتمال زیاد یک تکه خوب از صورت خود را یک بار در در حالی که، به خصوص اگر شما یک تازه کار اصلاح است.

تیغ رایت و التهاب
تراش در هر فرمت می توانید سوزش پوست می شود، و این امر منجر به اصلاح مرطوب است که به بچه ها بیشتر غم و اندوه . این که آیا آن مواد کرم اصلاح، روش فقیر، یک تیغ صورت تراشی بلانت و یا ترکیبی از موارد فوق، شما باید به احتیاط اگر شما دارای پوست حساس. قطعا راه وجود دارد شما می توانید سوختگی تیغ مخوف جلوگیری از – مانند محصولات پوست های حساس و تغییرات معمول – اما رویکرد با احتیاط اگر شما قبلی با التهاب است.

محصولات مناسب تراشیدن ریش

تراشیدن برقی

طراحی و توسعه توسط غول های فن آوری مانند براون و فیلیپس، ریش تراش برقی استفاده از فن آوری به همان اندازه که صفحه نمایش مسطح تلویزیون برای مقابله با حتی سخت ترین ریش.

مزایا

سریعتر و راحت تر
من که قبلا ذکر شد که یک عامل لذت بردن در یک مدت طولانی، اصلاح را آسان تر لوکس وجود دارد – اما وقتی ساعت زنگ دار Buzzes به و شما ۳۰ دقیقه برای اصلاح، دوش، غذا خوردن و از در بیرون وجود دارد همیشه زمان نیست .

تیغ برقی را وارد کنید. با گذشت زمان ما با ارزش تر از همیشه، هر پیشرفت های فن آوری که اصلاح، چند دقیقه بیش از خوش آمد. این دقیقا همان چیزی گزینه اصلاح الکتریکی ارائه می دهد – عملکرد در نیمی از زمان و در هر محل بیش از حد .

اصلاح الکتریکی را می توان اصلاح را آسان تر
زمانی که آنها با آخرین میکروچیپ و سنسور فشار بسته بندی شده، این به آن معنا نیست که اصلاح برقی را به یک اصلاح خشک . بسیاری از مدل های پایان بالا مانند براون سری ۳ نیز می تواند در حمام، و یا با آب در سینک برای ترکیب اصول اصلاح مرطوب با ابزار های الکتریکی جدید خود را. آب گرم نرم موهای خود را، در حالی که تکنولوژی به کار می رود که ته ریش.

بزرگ برای کنترل طول ریش
یکی از مزایای استفاده از اصلاح را آسان تر که نزدیک است، احساس تازه رو است – اما شما ممکن است بخواهید که. بعضی از بچه ها ترجیح می دهند به نوسان بین یک اصلاح تمیز و ریش کوتاه، و گزینه های الکتریکی می توانند کمک کند. ابزار مانند BABYLISS برای مردان iStubble می توانید به اندازه کافی نزدیک به ارائه یک احساس اصلاح تمیز، بلکه کامل نگاه طراح ته ریش.

منفی

فوری سرمایه گذاری
بله تیغ را می توان گران، اما یک ریش تراش برقی خوب است که نیاز به سرمایه گذاری اولیه از هر چیزی بین £ ۴۰ و £ ۲۵۰٫ بنابراین اگر شما به دنبال یک گزینه بودجه سپس آن را ممکن با توجه به ارزش اصلاح را آسان تر.

با این حال، به یاد داشته باشید که اگر شما برای یک تیغ برقی با کیفیت انتخاب آنها را برای چندین ماه (حتی سال) آخرین بنابراین شما به احتمال زیاد به به چنگال از دوباره هر زمان به زودی نیست.

از دست رفته در مراسم اصلاح
من یک مجموعه وینیل عظیم، و در حالی که من خود یک آی پاد و خرید سی دی هیچ چیز بهتر از گرفتن یک رکورد جدید را شنوایی آستین خود را که صدای ترق و تروق و ریش ریش شدن به عنوان ضربات موسیقی در آن وجود دارد و آن اصل دلتنگ می همچنین به روش های اصلاح اعمال شود.

بله اصلاح برقی سریعتر است، بله شما می توانید آن را در هر نقطه انجام، و بله ریش تراش بالای برق ارائه عملکرد فوق العاده. این که آیا آن سنت، روال، یا این که احساس اصلاح صاف ‘است، گاهی اوقات یک اصلاح برقی از دست رفته است که چیزی کمی .

هیچ جایی برای خطا
من کرم، ژل، با عملکرد غرق نمی سعی کردم و پرتاب آنها را دور. اتلاف پول است که ممکن بوده است، اما هیچ چیز نسبت به خرید یک تیغ برقی جدید و بهره گیری از تجربه اصلاح الکتریکی است. اگر شما در حال رفتن به رفتن برق، مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از تحقیقات و خواندن مقدار زیادی از بررسی برای اطمینان شما در حال گرفتن یک محصول است که شما خوشحال می شود با.

ریش تراش های برقی آقایان

پس از تلاش هر دو گزینه اصلاح برقی و مرطوب چند بار، با بسیاری از محصولات مختلف، من برای اولین بار به اعتراف است که احتمالا هیچ حق انتخاب روش اصلاح عمومی وجود دارد . همه را به اولویت است. اما آنچه که من امیدوارم با این مقاله انجام داده ام به کمک شما تصمیم می گیرید که آیا شما انتخاب روش اصلاح حال یکی از سمت راست برای شما، پوست خود را، بودجه خود را و قاب زمان خود است.

آه و فقط در صورتی که شما خوبی، من اصلاح را آسان تر گاه به گاه برای احساس و مراقبت از پوست مزایای لوکس خود، به دنبال تعمیر و نگهداری کاه و کلش با BABYLISS برای مردان iStubble در بین ترجیح می دهند. نشسته در حصار و یا چه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *