اصول خوش تیپی برای خانم های چاق

امروزه انتخاب لباس مناسب یکی از دغدغه های اصلی مردم محسوب می شود. در این میان خانم ها نیز حساسیت بیشتری برای انتخاب لباس مناسب دارند. تولیدکنندگان و طراحان لباس  فقط برای افراد لاغر لباس تولید نمی کنند، افراد دارای اضافه وزن و چاق نیز می توانند برحسب سلیقه خود لباس های زیادی انتخاب کرده و بپوشند. اما این که چه لباسی برای این افراد مناسب تر است و چگونه خوش تیپ تر و زیباتر شوند ، موضوعی است که در این مطلب به آن اشاره می کنیم.

استفاده از رنگ های روشن ممنوع است

رنگ های روشن به خصوص اگر در بالا تنه افراد چاق به کار رفته باشد باعث می شود بیش از اندازه چاق نشان داده شوند. بنابراین بهتر است از تاپ و تیشرت های رنگ تیره استفاده کنید.

 از لباس ها و پیراهن های کمردار استفاده کنید

پیراهن کمردار زنانه

لباس های کمر دار باعث تناسب بین بالا تنه و کمر شما می گردند. این لباس ها  باعث می شوند بیننده به شکم شما توجهی نکند. این نوع لباس ها باید کاملا اندازه تن تان باشد و خیلی گشاد و یا تنگ نباشد . بهتر است پارچه آن نیز نرم و لطیف باشد تا به اندام هایتان فشار نیاورد.

لباس های کاملا اندازه بپوشید 

به یاد داشته باشید که لباس های تنگ و گشاد هر دو شما را بیش از اندازه چاق نشان می دهند، درحالی که لباسی که کاملا اندازه تن تان باشد مناسب ترین انتخاب برای شما محسوب می گردد.

ازلباس های شلوغ و طرح دار برای بالا تنه تان استفاده نکنید 

لباس های با طرح شلوغ باعث چاق تر نشان دادن بالا تنه شما می گردند. بنابراین سعی کنید از لباس های ساده با رنگ های تیره استفاده کنید تا بیش از اندازه چاق نشان داده نشوید!  

حتی الامکان از شلوارهای پارچه ای استفاده نکنید 

سعی کنید حتی الامکان شلوار پارچه ای نپوشید چون باعث چاق تر نشان دادن اندام تان می شوند. برای افراد چاق شلوارهای جین و کتان به رنگ تیره مناسب ترین انتخاب هستند.

نویسنده : شیکسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *