انتخاب ساعت مچی مردانه

زمانی بود که پوشیدن یک ساعت مچی یک چیز کاملا عملی بود. به منظور روز خود را به اجرا هموار و در برنامه شما باید قادر به پیگیری از زمان. از این رو، به شما یک ساعت مچی عینک. این روزها با بسیاری از افراد داشتن زمان به راحتی بر روی تلفن همراه، I-غلاف، کامپیوتر، کار، روی میز خود را در دسترس و تقریبا در همه جا جز مچ دست خود را، سازمان دیده بان را آغاز کرده است برای تبدیل شدن به یک منسوخ باشد.

با این حال، که یک پسر به این معنی نیست باید یکی پوشیدن نیست! در واقع، در حال حاضر بیش از هر زمان شما واقعا باید .با توجه به حرکت از یک ضرورت به یک لوازم جانبی، یک ساعت مچی می توانید علاوه بر بسیار متنوع به هر لباس شما در ام تبدیل شده است. درست مانند کراوات، آن را یکی از لوازم جانبی اصلی که یک مرد است، پس از آن باید تلف نمی شود.

وقتی که با توجه به خرید یک ساعت جدید آن مهم است که بدانید در ذهن شما چه نوع ساعت می خواهید، هنگامی که شما عمدتا به آن را می پوشند و چگونه به آن را می پوشند به درستی. اولین چیزی که به یاد داشته باشید این نوع از موارد و یا محیط های شما فکر می کنم شما در حال رفتن به پوشیدن یک ساعت مچی در است. اگر آن را برای دفتر سپس شما نیاز به فکر می کنم ظریف و کلاسیک چون شما می خواهید مردم به تمرکز بر روی بسته کامل از شما در کت و شلوار خود را به جای آنچه که به ناچار برخی از تلاش رقت انگیز به می گویند شما باید پول بیشتری از شما واقعا. من می خواهم پیشنهاد یک ساعت مچی باریک در نقره یا طلا، و یا اگر شما ترجیح می دهید چرم؛ قهوه ای یا سیاه و سفید.

که آن را به لباس های گاه به گاه می آید و سپس در اینجا شانس خود را واقعا به وحشی . اگر دوست دارید آن نوع از ساعتهای با چهره بزرگ و بسیاری از گزینه های فانتزی پس چرا یکی می پوشند نه؟ یا همین دلیل سعی کنید یکی این است که در رنگ جالب، مانند قرمز یا آبی؟ من یک ساعت خاص است که به طور کامل زرد که من به خصوص کنار گذاشته برای تابستان به اضافه کردن یک بازیگوشی شات را به لباس من. و با رنگ زرد به عنوان یک مرجع بزرگ در باند فرودگاه اخیر S / S، من ممکن است حتی برخی از زرد تی شرت / ژاکت کش باف پشمی سرمایه گذاری را به بازی کردن آن است.

دومین چیزی که به یاد داشته باشید این است که ساعت را تغییر فصلی بیش از حد. در ماه های گرم تابستان چرم یا فلز ساعت مچی است که به ناچار برای تبدیل شدن به کثیف، چسبنده و سقوط از هم جدا از عرق از آن خواهد شد در معرض. بنابراین فقط آن را مبادله برای نسخه بوم بسته به جای. این تمایل دارند که کاملا ارزان و همچنین پس چرا سهام نیست تا چند در رنگ های مختلف به طوری که شما باید برخی از گزینه.

اما به غیر از این قوانین چند بچه بقیه پایین می آید به ترجیح شخصی و آنچه شما فکر می کنم خوب به نظر می رسد بر شما.من خودم ساعت چرم بیش از آنهایی که فلز را ترجیح می دهند زیرا آنها تمایل به در مو بازوی من گرفتار و من یک دختر بچه که متنفر درد دارم. من نیز ترجیح می دهند بیش از چرم قهوه ای سیاه و سفید چون من تمایل به پوشیدن کفش های قهوه ای زیادی است و من دوست دارم به آنها مطابقت. اما ممکن است یک مورد که دوست دارید به تماشای فلز به جای اگر چه من همیشه نشان می دهد نقره بیش از طلا.

به یاد داشته باشید که همیشه از آن لذت ببرید با آن است. امتحان کنید و ببینید چه چیزهایی دمدمی شما می توانید ساعتتان را برای مطابقت. من تو را دیدم یک پسر روز دیگر که تا به حال یک بند چرم قهوه ای با یک صورت دیده بان قرمز است که جوراب قرمز خود و جیب مربع همسان. شگفت انگیز برای دیدن بود و واقعا نشان داد او می خواهم توجه به جزئیات کمی پرداخت می شود بلکه به حال سرگرم کننده انجام آن است.

اساسا بچه ها بهترین توصیه من به شما می دهد به سر و ببینید که چه نوع لباس دیده بان شما. اگر شما یک ایده خشن از آنچه شما دنبال آن هستید، هنوز مطمئن شوید که به اطراف مغازه – آنلاین و یا در شهر – زیرا هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است چشم خود را گرفتن. به یاد داشته باشید که اگر شما خرید آنلاین (قیمت می تواند بسیار ارزان) و آن را کاملا شما مناسب نیست به درستی در مچ دست، اکثر مغازه ها و جواهرات محلی باید آن را نصب (پین گرفته، معادن اضافی اضافه شده و غیره) برای هزینه های کوچک.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *