انتخاب محصولات مناسب برای مدل موی آقایان

اگر یک درخواست که می آید تا وقت و زمان دوباره از مشتریان مرد من وجود دارد این است: چرا ما بچه ها محصولات مو به ویژه برای ما طراحی شده است؟ در حالی که بسیاری از محصولات مو هستند از جنس خاصی نیست، پاسخ من خیلی دوست دارم به سادگی است. که ما مردم بسیار ویژه هستند. البته این نه دلیل واقعی – خوب نه کاملا – اما دلایل بسیاری که چرا وجود دارد.

تا همین اواخر توده ترین بازار مرد محصولات مو شامل یک شوره سر / شامپو پاک کننده ضد عمق موم چرب یا یک ژل چسبنده که عطر تمیز کردن مواد شوینده بود. این یک بیت از یک تعمیم فکر نمی کنید؛ فرض کنید که همه ما باید یک اختلال پوست سر و یا مجبور به استفاده از معادل شامپو پوست کن رنگ برای حذف یک روغن اندازه BP نرم و صاف شده توسط موم رسوب بر روی موهای ما ۳ هفته قبل … به سمت چپ و ما دوست داریم موهای ما به مانند یک MOP طبقه استفاده می شود بوی – خوب بیهوده گویی بیش از . خوشبختانه وجود داشته پیشرفت های بزرگ در طول چند سال گذشته توسط برخی از شرکت های بسیار هوشمند که طیف وسیعی از محصولات که به در نظر گرفتن انواع مختلف مو، شرایط را طراحی کرده اند و این که ما ممکن است چیزی شبیه است که بوی و به نظر می رسد خوب است.

با وجود رونق فعلی خود را، وجود داشته است محصولات چند قهرمان در بازار نظافت مرد بوده است و Brylcreem فقط یک مثال است. آن را در اطراف از اواخر ۱۹۲۰s بوده است، آن جرم اول به بازار عرضه کالا موی مردانه طراحی شده برای یک روند مو خاص بود و بسیار محبوب باقی ماند تا زمانی که در ۱۹۶۰s، ساخت باز گشت مختصر در ۹۰s. آن را دوست دارم یا از آن متنفرم، آن را هنوز هم یک نام تجاری موفق.

محصولات مناسب

بنابراین، با یک انتخاب افزایش خارج وجود دارد، انتخاب محصولات مناسب برای موهای شما می تواند یک کمی ضربه و خانم. با این حال، هنگامی که شما آن را درست، از شامپو استفاده می کنید برای نگه داشتن شما مو به دنبال بزرگ (و بله، با استفاده از یک تهویه واقعا تفاوت قابل توجه را)، راست راه را از طریق به محصولات صحیح و ابزار مورد استفاده برای ایجاد و افزایش خود را مدل مو، آن را می سازد همه تفاوت به نگاه کلی خود را.

در این عصر و زمان، اگر شما واقعا در مورد موهای خود را و می خواهید آن را به نگاه بهترین آن را احتمالا می تواند باشد، آن را به اندازه کافی برای فقط انتخاب یک نام تجاری عمومی “ساخته شده برای همه” نه . این ممکن است کمی صدای دلهره آور اما هرگز ترس، امروز برخی از انواع مو عمده مردان، چه مشکلاتی مشترک با هر ارتباط من خواهد شکست، و شما برخی از راهنمایی را به منظور کمک به مقابله با عمل آنها.

ضخامت از آن

موهای ضخیم و یا موجی می توانید تمایل به احساس خشک و به نظر می رسد درشت، که می تواند زندگی را بسیار دشوار است – به خصوص اگر شما می خواهید یک پهن تر و سبک تعریف شده است. با استفاده از یک شامپو رطوبت و تهویه یک شروع خوب است آن را به عنوان مو شما کمک خواهد کرد برای تبدیل شدن به بسیار انعطاف پذیر تر، و همچنین صاف کردن سطح هر مو، و آن انعکاس / درخشانتر. این افزایش موهای سالم به دنبال رنگ طبیعی، و موهای سالم همیشه به نظر می رسد بیشتر جوان خواهد شد که علاوه برای برخی از مردان مسن وجود دارد.

یک نکته است انجام تهویه بیش از حد استفاده نکنید. برای کوتاه به موی اواسط تقریبا به اندازه حداکثر قطعه ده پنس. این امر نه تنها بی فایده است بلکه به شستشو و پس مانده در مو ممکن است آن را به نظر می رسد کسل کننده بیشتر طول خواهد کشید. برای استفاده از درستی، خلاص شدن از شر هر آب اضافی مو را و مالش تهویه بین کف دست خود را قبل از استفاده به مو، شانه آن را از طریق، پس از آن به طور کامل شستشو، هر پس مانده در مو آن را ترک خواهد کرد به دنبال نحیف و کسل کننده است.

با استفاده از یک مرخصی در تهویه عالی برای اضافه کردن وزن به موهای مواج بسیار ضخیم است، کمک به آن را پهن تر و کمتر سرکش. من معمولا تنها توصیه به استفاده از آن در موهای مواج ضخامت، آن است که آیا طولانی و یا کوتاه است.درخواست برای حوله خشک شده مو تازه شسته شده با شامپو، یا ترک به طور طبیعی خشک و یا به آرامی خشک با خشک کن مو.

احساس خوب

در پایان مقابل از مقیاس مو ظریف است که می تواند بسیار دشوار مدیریت هنگامی که در تلاش برای به دست آوردن بافت یا آسانسور بدون نگاه مثل اضافه بار محصول است. همانطور که با موهای مواج ضخامت، حیاتی به استفاده از شامپو درست و تهویه که نه تنها آن را سالمتر، نگاه درخشانتر را است، بلکه آن را تقویت می کند. اگر شما استفاده از یک شامپو متخصص ضخامت سپس آن را نیز باید ضخیم شدن و کمک به اضافه کردن حجم به هر رشته، و آن را آسان تر به سبک. استفاده از همان روش برای استفاده از تهویه بالا (به عنوان با موهای مواج ضخامت) – به جز استفاده کمتر – در مورد اندازه یک سکه، و یا کمی بیشتر برای مو طولانی تر است.

با محصولات یک ظاهر طراحی شده اگر شما می خواهید موهای خود را به برگزاری یک سبک و یا نیاز به برخی از آسانسور پس از آن بسیار مهم است به استفاده از یک محصول یک ظاهر طراحی شده مرطوب، مانند یک حجم اسپری / لوسیون، کرم سفت شدن و یا ژل آن است. اگر شما می خواهید حداکثر آسانسور و نگه دارید، می گویند برای رسیدن به یک quiff ( مقاله قبلی را ببینید )، و سپس یک ژل بهترین شرط بندی شما است. برای رسیدن به کمی کاملتر مو ضخیم تر سعی کنید اسپری حجم و یا کرم کلفت می شود. این همه به عنوان محصولات یک ظاهر طراحی مرطوب طبقه، بدین معنی که معمولا اعمال شده به موهای خیس و ضربه خشک.

تمومش کن

در نهایت، محصولات یک ظاهر طراحی شده کمی مشکل تر به را انتخاب کنید این روزها به ویژه با انتخاب بسیار است. بنابراین به عنوان یک راهنمای اولیه؛ در ضخامت به مو بافت متوسط، و یا برای به دست آوردن تعریف در سبک های بافت کوتاه تر (با یا بدون آسانسور)، انتخاب یک رب مات و یا پماد ضخامت آن معنی است که شما مجبور به استفاده از محصول کمتر از اگر شما استفاده از موم ، به علاوه به شما جلوگیری از نفت نگاه نرم و صاف. اگر شما می خواهید یک بیشتر slicked پایین فراق سمت پایین و سپس رب نرمتر و یا موم مدرن این دست یابد.

با بافت مو ظریف سعی کنید با استفاده از یک خمیر مات و جلوگیری از موم به عنوان این خواهد شد تمایل به پهن مو خود و موهای به چوب و یا انبوه با هم. نه تنها این نگاه مثل مو خوب خود را بیش از لود شده با محصول است، آن را نیز به پوست سر بیش از حد نشان می دهد و موهای خود را نگاه حتی نازک تر. درخواست تمام رب ها و سس و pomades (در پایان با محصولات) با مالش مقدار کمی بین کف دست و انگشتان و سپس بر پاک کردن تمام مو به تدریج، هل دادن از طریق مو را با انگشتان خود را. همیشه برای شروع و اضافه کردن بیشتر در صورت نیاز استفاده از کمی.

مرد آهن

اگر شما سشوار خشک مو خود را، برای تملق گفتن و راست نگاه کنید با استفاده از یک صاف / صاف کن کالا و در نظر گرفتن استفاده از آهن صاف برای پایان کامل است. در موارد نادر که من استفاده از آهن در مشتریان مرد، من معمولا پیشنهاد استفاده از یک محصول یک ظاهر طراحی شده مرطوب پس از آن را به لبه کردن که “فقط صاف” نگاه.

قرار دادن برخی از کالا یک ظاهر طراحی شده و مرطوب – حتی اگر آن یک اسپری بر روی محصول من به طور معمول درپوش و نوک در مورد قاشق چای خوری است (تقریبا ۵ml، کمی کمتر در صورت استفاده از ژل) به کف دست – مالش با هم و اجرا از طریق مو در همان راه به عنوان رب و یا محصول به پایان رساندن.

قرار دادن مو به محل و اجازه می دهد یک یا دو دقیقه به خشک، پس از آن اعمال چسباندن و یا محصول مورد نظر یک ظاهر طراحی شده بعد از – این در بسیاری از انواع مو آن را می دهد نگاه لغو شد.

آفریقایی بافت

روند فعلی برای مو آفریقایی هنوز هم تسلط سبک تنگ مو نزدیک و اشکال کمی رشد کردن می بیند. تفاوت با سبک های کوتاه تر شکل و طول است. پوشیدن بالای بیش از دو طرف و پشت. بالای داشتن یک شکل بلندتر با لبه های گرد نرم است، که یک پس گرفتن در ۵۰S تاپس بالاتر و ۸۰s بالا مسطح اما بسیار نرم تر و کمتر مجسمه . نکته مهم در مورد این نگاه است که می تواند با طیف وسیعی از بافت کار، تنگ به شل و می تواند با بسیاری از شکل صورت استفاده می شود. بهترین صاحب این نگاه به تاریخ آشر ریموند (است کتاب نگاه پایین را ببینید ).

یک بار دیگر آن را واقعا مهم است که استفاده از شامپو و به وقت به مو های خود را، به عنوان این یک ظاهر طراحی شده بسیار آسانتر می کند . یک محصول تعریف نرم به مو با برق اندکی را مات را حفظ خواهد کرد به این کنترل و در روند، اما نه بیش از حد. اگر می خواهید برای یک طول کمی بیشتر رفتن، برخی از سبک های که در سراسر دادن مو یک نگاه رشد کردن که می تواند متفاوت مدل دهید با توجه به هر یک از حلقه شل تر و یا یک حلقه آرام یا طبیعی فرسوده تقریبا ۲/۳ اینچ طول دارد.

محصولات مناسب

از مردم من سخن گفته اند به آنها تمام تاکید کرد که اداره است توسط بزرگترین موضوع را با مو آفریقایی، بنابراین من توصیه می شود چه گفته می شود بالای رسم محصولات مو آفریقایی است. MIZANI ترکیبی از فن آوری با مواد تشکیل دهنده خوب به تولید طیف وسیعی محصول منحصر به فرد، در سال ۱۹۹۱ توسط نرم شین و یکی از نام های محترم ترین در مراقبت از مو حرفه ای … ردکن است.

چیزی که من در مورد MIZANI اعتصاب است آن را یک محصول ساده برای استفاده و بسیاری از این محدوده محصول منحصر به فرد خود را به پوشش طیف گسترده ای از انواع مو است – در نظر گرفتن دور عامل خطر در هنگام انتخاب،.

آفریقایی مو توصیه های محصول

بنابراین در اینجا ما برخی از محصولات که به مو آفریقایی مناسب است. به یاد داشته باشید که شما نیاز به برای محصولات کمک خواهد کرد که شما را به سبک خود را حفظ و نگه داشتن مو در شرایط بزرگ، و همچنین محصولات یک ظاهر طراحی نرم تر که نگه بزرگ و مات به پایان درخشش کمی را نگاه کنید. اگر کسی هر گونه توصیه های شخصی پس لطفا فقط آنها را در نظرات زیر را رها کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *