اکسسوری های کت و شلوار مردانه

با آخرین مقالات کت و شلوار عمومی انجام می شود و من فکر کردم ارمغان ما فقط باید بیش از تعداد کمی از لوازم جانبی که می تواند با لباس های جدید که شما فقط به دست آورد است. در حال حاضر هیچ مشکلی با رفتن به دفتر و یا رستوران در خاکستری، نیروی دریایی، کت و شلوار سیاه و سفید و یا شطرنجی خود را با پیراهن و کفش از انتخاب شما وجود دارد. در واقع، در شرایط مناسب واقعا ساده، درک کت و شلوار و پیراهن ترکیبی می تواند نگاه بسیار مدرن، شیک و عملی . اما در خارج از تاریخ و آرامش تفرج کار شاید غیررسمی، این موارد و چند دور بین هستند.

بنابراین چه گزینه های در دسترس برای شما پس از آن؟ خوب، گذشته از آرایش آشکار روابط، مقدار زیادی از لوازم جانبی شما می توانید به یک کت و شلوار به هم آن لباس به بالا / پایین و یا وجود دارد بیان احساس خود را از سبک و شخصیت.نکته مهم این است که بدانیم کی و کجا به پوشیدن آنها و قوانین اساسی به دنبال دارد.

کراوات مردانه

ساده ترین لوازم جانبی مردان برای اضافه کردن به کت و شلوار و تا کنون مورد ناب ترین امروز مد مردان . با یک کراوات نکته مهم به خاطر داشته باشید عرض یقه کت و شلوار شما است. اگر شما با پوشیدن یک برگردان اوج تام فورد esque به شما می خواهید به یک کراوات است که رفتن به منعکس کننده بزرگ و الهام گرفته از طبیعت ۸۰ از کت و شلوار. به همین ترتیب برای همه شما بچه ها که لذت بردن از پوشیدن مناسب برای مردان بالا، یک کراوات لاغر خواهد بود که مکمل به آن است.

همچنین به یاد داشته باشید که چه نوع از پیراهن شما با پوشیدن. اگر پیراهن طرح دار است و یا رنگی نگه داشتن کراوات تیره و جامد و همان که بالعکس. برای ایده ها در چه پیراهن و ترکیب کراوات به پوشیدن یک نگاهی به این مقاله GQ برای برخی از گزینه های بزرگ رسمی و گاه به گاه.

نکته مهم در مورد روابط موجود در آن را مشاهده کنید (و یا فقط به طور کلی در روابط) است آنها اجازه می دهد تا شما را به عکس از رنگ، طرح و شخصیت را به یک کت و شلوار در غیر این صورت محافظه کار و یا اجازه می دهد شما را به لنگر قوی راه راه / شطرنجی / رنگی یکی . و آنها را از دفتر به شب بدون هیچ مشکلی حرکت می کند. اما در نظر گرفتن شل که گره و دکمه بالا که شما انجام دهد.

کلاه و کفش

به همین دلیل من هر دو این موارد تحت عنوان مشابه قرار داده است به یک دلیل ساده. آنها هر دو توسط تحت تاثیر مواد از کت و شلوار شما با پوشیدن . و این است که در نهایت بر آب و هوا تصمیم خارج و پانسمان فصلی. بنابراین اگر آب و هوای خارج واقعا وحشتناک است پس از آن من به امید شما می شود پوشیدن پشم یا مخلوط پشم ونخ راه راه زمانی که در خارج. هنگامی که آن را به یک کت و شلوار سنگین مانند است که می آید، یک نوع سنگین تر از کفش مورد نیاز است . بنابراین من صحبت کردن در Brogues، Oxfords یا چکمه های نظامی همه با کف ضخیم، سنگین و حتی پس زدن دهنه اسب. همین امر به دنده سر خود را. که trilby نی شما هنوز هم از فستیوال های تابستانی کردم فقط آن را قطع نمی کند. در عوض، برای یک trilby رفتن در یک احساس ضخیم در یک رنگ خنثی تاریک به تعریف کت و شلوار، یا شاید حتی یک درایور پشم ونخ راه راه کلاه. با بسیاری از لباس های باریک مدرن است که در خارج وجود دارد شما حتی می توانید یک کلاه دولا دولا راه رفتن با آنها را می پوشند.

بدیهی است همان که برای ماه های تابستان. هنگامی که پشم و پشم ونخ راه راه بازنشسته شده است و جایگزین با پنبه و کتان همین کار را با کفش و روسری خود را انجام دهید. کفش قایق، چکمه های چرمی و بیابان بوم سبک تر از همه در دسترس برای خرید در حال حاضر و واقعا کار زمانی که با یک دست کت و شلوار جفت می شود. به طور مشابه، کاه و یا بوم trilby و کلاه راننده کمک خواهد کرد شما باقی می ماند سایه اما هنوز هم شیک.

کراوات و دستمال جیبی

این جزئیات است که نجیب زاده به عنوان همه شما می دانید و که آن را به کت و شلوار خود را می آید چه راهی بهتر برای آن را واقعا منحصر به فرد (به عبارت دیگر خود را) از با اضافه کردن لوازم جانبی آن. در حال حاضر من می تواند به طول بزرگ در مورد قطعات مبهم مانند ساعت جیبی، cravats و پین یقه اما آنها به سختی به سراسر آمده و دشوار به جلو کردن بدون ظاهری پرمدعا . در عوض، من دو لوازم جانبی به راحتی در دسترس و به طور گسترده ای مورد استفاده برای لباس شما را پوشش میدهد.

اولین مربع جیب (یا دستمال اگر دوست دارید). این شده است به دست آوردن محبوبیت از طریق افزایش از برنامه های تلویزیونی مانند مردان دیوانه و طراحان مانند تام فورد، سیمون Spurr و اسکات استرنبرگ آنها حمایت و آن را واقعا یک راه عالی برای است اضافه کردن پاپ از رنگ به ساز و برگ خود . ساده ترین راه برای کشیدن آنها خاموش است با برداشتن آنهایی که پنبه سفید است که می تواند در هر نقطه از برتون به پل اسمیت پیدا شده است، تاشو آن را به یک مربع و قرار دادن آن در جیب سینه خود را. من این بهترین کار با هر کت و شلوار تیره رنگ و پیراهن سفید / ترکیب کراوات سیاه و سفید.

اما شما می توانید خیلی بیشتر انجام دهد. چرا آن را مطابقت با رنگ کراوات شما با پوشیدن؟ و یا حتی برای برخی از آنهایی که نوعی پارچه پنبهای یا کتانی چاپ بزرگ است که در خارج وجود دارد و استفاده از آن برای اضافه کردن یک الگوی و همچنین رنگ به کت و شلوار برسد؟ علاقه شخصی من در حال حاضر انواع شطرنجی است که می تواند در تن خاکی تیره یافت می شود. زمانی که با یک دست کت و شلوار سرمهای زوج این می تواند نگاه واقعا سرد صرف نظر از پیراهن و یا کراوات. یک بروید و ببینید چه چیزی شما فکر می کنم.

یک نوار کراوات در درجه اول است کاربردی . این اجازه می دهد شما را به کلیپ بخشی از کراوات خود را به پیراهن خود را به طوری که زمانی که شما خم به همه چیز برسد و یا در یک باد قوی آن در نهایت در صورت خود را در راه رفتن. این واقعیت می توان آن را در جزئیات کمی بزرگ و مورد شیک یک جایزه است. عرض کراوات خود را به اندازه تعیین شما کراوات نوار. رنگ کراوات نوار نیز ممکن است نوع کت و شلوار رنگ شما می خواهم آن را با لباس تعیین می کند. اما در نهایت در نوار کراوات باید با اعتماد به نفس با کراوات خود را پوشیده … و همیشه.

حرف آخر

به طوری که در مورد آن بچه است. امیدوارم چند ایده ها وجود دارد وجود دارد برای شما، بنابراین شما می توانید بیرون بروید شروع به فکر کردن در مورد چگونه شما می خواهم برای شروع آوردن کت و شلوار خود را به زندگی . فقط به یاد داشته باشید مثل همیشه، کت و شلوار را جدا. اگر دوست دارید یک مورد به طور خاص پس از آن لباس جهنم از آن، و همچنین ممکن است ارزش برای پول خود را. و در آخر، ۱۰۱ قانون من برای پانسمان کردن کت و شلوار به طوری که شما می توانید آن را هر جایی که شما این کار را می پوشند – شل کراوات و دکمه بالا، از دست دادن کمربند و پوشیدن پیراهن تیره تر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *