برترین پوشش های مردانه این هفته

رایان گاسلینگ

این بیش از یک snog رینولدز گارفیلد می گیرم به سرقت رعد و برق احمق است، به خصوص در گرفتن، یو پی اس مانند این. سه تکه قسمت مساوی به لطف کلاسیک و بی عیب و نقص به بافت ماهی ظریف و تمام لوازم جانبی است. کت و شلوار لبهایت را غنچه کن.

جیمز مارسدن

بازیگر نقش اول مرد جیمز مارسدن نشان میدهد شما هنوز هم می تواند با بازی بی خطر در قرمز (یا در این مورد، سیاه و سفید) فرش تحت تاثیر قرار دادن. مجموعه آیوی لیگ باعث می شود بیشتر از سایه های کلاسیک و تن زمین، با پلیور و پیراهن microdot اضافه کردن یک لبه آرام.

یوهانس

درست است، یوهانس Huebl نگاه خوب حتی در یک کیسه بن، اما ما باید به تحسین استعداد خود را برای خیاطی. در اینجا، یک پالتو کلاسیک جایگزین ژاکت سه تکه، زوج با شلوار ماهرانه بریدن و یک جلیقه متمایز و دسته کوچک موسیقی پالتو جاز کراوات. یک روز مرخصی، جو.

نیک جوناس

شما یک بلیط ردیف جلو نیاز به نشان دادن خاموش مهارت های سبک خود، فقط یکی است که شما می شود بر روی یک پرواز است. نیک جوناس زیر یک خط طولانی از وبلاگ برای درمان سالن خروج مثل یک نمایش دیور، با صدای بلند بیانیه پالتو در روند سال جدید است. جاگر دیگر مناسب برای پرواز

جو جوناس

حتی یک رگبار غرب ساحل نمی توانید در رژه casualwear جو جوناس در باران. ژاکت راننده کامیون-بورگ به انتظارنشسته بودند یک مثال از چگونگی یک قطعه کلاسیک را می توان زندگی جدید را با رنگ و داده شده است کمپ راکگراد پای خود را محکم نگه می دارد در سال ۲۰۱۷ با کفشهای کتانی Y3.

Mahershala Ali

هرگز لباس های شسته شده خود را کثیف (یا تمیز کردن خشک) در ملاء عام هوا. مگر در مواردی که، است که، شما مانند Mahershala علی را در یک قصیده تیز به WORKWEAR. این بازیگر آمریکایی در جین دو را متوقف کند، لایه بندی در بالای یک ژاکت آماده برای از حد مزرعه با تکه های چک.

ادگار رامیرز

روزنامه نگار، فعال سیاسی، بازیگر و، معلوم است، دست د افغانستان بانک در بخش کمد لباس. آیا چیزی ادگار رامیرز نمی تواند انجام دهد وجود دارد؟ پینستریپس نه تنها در سمت راست از پانسمان ۱۹۸۰s قدرت نشسته، بلکه هوشمندانه کشیده قاب یک مرد فقط خجالتی از شش پا. اضافه کردن شعبده نوری که CV

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *