بهترین تیپ های مردانه این هفته

که: رامی ملک

که در آن: LAX فرودگاه، لس آنجلس

افراد مشهور روز متوقف درمان LAX فرودگاه مانند هفته مد پاریس است روز ما خندق این ستون. یک بار دیگر، آن را آقای ربات را رامی ملک که stomping سالن خروج در یک نگاه ادم همه سیاه و سفید به پایان رسید با آستین چرم بافت. آماده شدن برای خاموش است.

رامی ملک

که: دن استیونس

که در آن: لژیون پریمایر، غرب هالیوود

سبز با نوک انگشتانش به ضربه هم بزرگ در سال ۲۰۱۷ و به نظر می رسد دانتون ابی، بازدید کنندگان دن استیونس مایل به اشتراک گذاشتن محل موردتوجه وتماشای عموم است. زیر راهنمای ما، سایه معمولا روی حیله و تزویر به پایین با یک تن جنگل بیشتر پوشیدنی گرفته شده و با یک کراوات مربوطه به اهنگ صدا که حتی استاد از خانه را از تصویب به پایان رسید.

دن استیونس

که: دیوید گندی

که در آن: لری کینگ سالن راه اندازی، لندن

آیا چیزی گاندی نمی تواند انجام دهد وجود دارد؟ علاوه بر این به گالری عکس با ژیزل و یک jawline ما می تواند چدار در، او در حال حاضر تحصیل جهان در هنر لایه بندی را کاهش دهد. پالتو شتر خود را نشسته محکم بیش از یک ژاکت دو سینه، با یک پالت نیروی دریایی هسته ای ارائه یک پایه پوشیدنی. بیا دیو، شما در حال ساخت همه ما نگاه بد.

دیوید گندی

که: جاستین Theroux

که در آن: شهر نیویورک

اکثر این افراد در چهل سالگی خود را توصیه به خندق شلوار جین لاغر. بنابراین، اکثر مردان در چهل سالگی خود را می جاستین Theroux است. FELLA جن و باعث می شود کار نور جین برای حرکت سوپاپ ماشین های متضاد با یک ژاکت کارگر بورگ یقه و یک جفت چکمه چلسی کلاسیک. فقط ما را به نفع و جیب بیش از حد لزوم انباشتن نیست.

جاستین Theroux

که: پاتل

که در آن: جوایز انجمن، بورلی هیلز

برنامه نویس ممکن است لبخند زدن در خارج، اما تصور کنید یکنواختی از حوادث فرش قرمز: همان مردم، همان عکاسان و همان لباس های قدیمی. به جای پوشیدن کت و شلوار شام معمول خود، به شیر ستاره مردد برای جدا سیاه و سفید و خاکستری به روز کردن خیاطی رسمی. پوزخند و لخت نویس، فصل جوایز به پایان رسید.

پاتل

که: دیوید بکهام

که در آن: سانتا مونیکا

بکهام تا به مدت طولانی خود را نشان داده می شود یک آفتاب پرست – فوتبالیست، مدل و اخیرا، طراح. ژاکت کارگر، chinos پارچه جناغی بافتن و چکمه های سرخ بال – – فلیپ flopping (اما خوشبختانه با سارونگ) به دور از مجموعه Savile سطر، در اینجا او در سه ضرورت Workwear لباس می کشد در سایه های خاموش برای یک نگاه یقه آبی معتبر است. هنوز هم می تواند ما را گول نزنند، هر چند.

دیوید بکهام

که: جیمز مارسدن

که در آن: SAG جوایز، لس آنجلس

به عنوان یک ورساچه مدل تبدیل بازیگر برنده جایزه، آن را به عنوان جای تعجب نیست که جیمز مارسدن دست د افغانستان بانک در کراوات سیاه و سفید است می آید. ژاکت نیروی دریایی تیره تا بالا می افزاید: برخی تفاوت به یک نگاه موقر، در حالی که در مقابل یقه سیاه و سفید ارائه، زمینه مناسب برای پین ماهرانه قرار داده خود را برای یک پایان، فرش تایید قرمز است.

جیمز مارسدن

که: ها The Weeknd

که در آن: ایتالیا

این منصفانه است که می گویند ها The Weeknd هیچ هم در گرفتن چیزی جدید برای نشان دادن هدر ندهید (و ما در حال صحبت کردن در مورد سلنا نیست). ژاکت پوما بنفش می افزاید: یک پاپ از رنگ به آنچه در غیر این صورت یک نگاه کسل کننده می شود، و یک زنجیر طلا بازدید G توجه داشته باشید راست (گانگستر به عنوان مخالف به شعله ور). هنوز بلا نگران نباشید، مقدار زیادی بیشتر است Starboy در دریا وجود دارد.

اخر هفته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *