بهترین و جدیدترین لباس های مردانه

سویشرت کلاهدار Blood Brother

حداقل برای هفته آینده – استفاده از امضای موتیف افق خود را به قفسه سینه از یک hoodie قرمز پررنگ، برادر خون به تازگی خود را به دست آورد یک نقطه در کمد لباس هر خود احترام streetwear گورو.

شلوار اندامی Levi’s 501

آخرین علاوه بر یاد ۵۰۱ خانواده لوی، ۵۰۱ لاغر شده توسط تقاضا برای سفارشی جین باریک اتصالات الهام گرفته شده بود.نشسته زیر کمر برای تناسب چاپلوس تر، پا باریک آنها را جفت شدن کامل با ضرب و شتم صحبت برای ۲۰۱۷ را در ها Julian Casablancas.

ژاکت مدرن کلاسیک Baracuta G10

با توجه به عنوان “بریتانیا بهترین بارانی، این G10 تا حد زیادی به زندگی می کنند تا. خوشبختانه، نسخه به روز شده Baracuta را نا امید نمی کند. در انگلستان از یک پارچه مقاوم در برابر آب سبک وزن ساخته شده و دارای یک چتر کلاسیک-VENT به روز نگه دارید خشک بدون توجه به آنچه در زمستان به شما می اندازد.

تی شرت  خاکستری آستین بلند Adam Lippes

“لباس من شلوار جین تیره، کامل تی شرت، و یک گره با کیفیت است، می گوید:” طراح آدم Lippes. اگر شما از مدرسه Lippes شدن در صبح لباس هستید، کامل تی شرت سخت ترین بیت برای گرفتن حق است که احتمالا. به عنوان یک مرد از کلام او، نیویورکر این آستین بلند به عنوان مثال پیما پنبه ایجاد کرده است، به اندازه کافی راحت برای لایه بندی اما به اندازه کافی هوشمند خود را در آن استفاده می شود.

کفش های کتانی Spalwart

به عنوان تلاش برای صحت ادامه می دهد، علامت های تجاری نیاز به خارج کردن اسلحه بزرگ به ما را تحت تاثیر قرار. این کفش کتانی دادگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام از سوئدی برچسب Spalwart با استفاده از قالب اصلی و ماشین آلات از ۱۹۶۰s گردد، اما ارائه شده در پارچه های مدرن براق. این جفت ارز نوبوک خاکستری بهترین با جین خود را تیم، و به لطف پوشش چرم صاف شما می توانید بروید جوراب رایگان (هنگامی که تابستان در نهایت می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *