بوت های مناسب فصل زمستان

کفش برای برفی آب و هوا

برای چند سال گذشته – مانند ساعت، دقیق – از آن به حدود همان چند ماه ممتاز در اینجا در بریتانیا برف. حالا من اعتراف، اولین بار که اتفاق افتاد من متأسفانه آمادگی گرفتار شد. من تعجب من را پاره کند و یا شکستگی قسمتی ضعیف از من هستم، من به عنوان رفت چوبکشی و در حال سقوط در همه جا در حالی که تلاش برای حرکت به مسیرهای یخی در یک جفت از صحبت knackered یا brogues چرم و شتم. سال گذشته، من در مورد وضعیت کمی با داشتن یک جفت بوت مردانه های واقعی آماده برای صورت اضطراری برفی بهبود یافته است. با این حال، چرا که آنها در پیش طول ماه های تابستان خریداری شد، در زمان دانههای وارد کف لخت شد و یک بار دیگر من در الاغ من بود .

بنابراین در این زمان در اطراف – و نه به عنوان اوایل به عنوان ژوئیه – من برخی تحقیقات و از اشتباهات من به منظور به دست جفت مناسب از بوت مردانه های آب و هوا برف کثیف . و من فکر کردم من راهنمایی من با شما به اشتراک بنابراین شما می توانید تمام درد من را از طریق رفت و به رسیدن به این نقطه، اجتناب کنند.

نکات زمستانه کفش بوت مناسب

مطلع بوت مردانه خود را بر روی

امیدوارم برای خوانندگان این سایت، این باید یک آشکار باشد. مربیان و کفش روزمره خود را فقط در حال رفتن به ایستادن به نوع درمان آنها در برف است. هر چیزی ساخته شده از بوم خواهد شد از طریق خیس و brogues هوشمند خوب و راحتی به پایان خواهد رسید با لکه برف تا نیمه راه چرم / جیر (حذف عنوان مناسب). هیچ کدام از این بچه ها نگاه خوب است.

آنچه شما می خواهید یک بوت که دست کم به مچ پا خود را می رود است ، و از چرم سنگین جدی است که ضرب و شتم رسیدگی خواهد شد ساخته شده است. به این ترتیب شما می توانید تمام این موارد تند و زننده از سرما زدگی و سنگر پا جلوگیری از (نه، فقط به من؟ ) هنگامی که خارج sledging با آمپول خود را. و یا راه رفتن به میخانه.

این به برخی از انحصاری

این است که احتمالا نوک ضروری ترین شما برای برخورد با آب و هوای بد از هر نوع نیاز دارند. شما نیاز به یک تنها قابل توجهی .

کرپ-تنها از بوت بیابان روزمره خود و یا تنها چرم کمی تورفتگی از بهترین خود را سیاه و سفید توری یو پی اس فقط رفتن به آن را کاهش دهد. شما نیاز به سرمایه گذاری در یک تنها پس زدن دهنه اسب قابل توجهی – یک تنها لاستیک ضخیم با دندانه های عمیق است که باعث بهبود کشش و پایداری از کفش. این به شما اجازه قدم زدن با اطمینان پایین خیابان آشغال با سقوط اجسام.

خوشبختانه، این روزها بسیاری از طراحان و مارک های خیابان در حال ابتلا به به آرمان عملی و مد روز کفش، پس از آن سخت است نه به پیدا کردن حتی جذابترین کفش – مانند یک لهجه محلی یا بند راهب دو – با تنها پس زدن دهنه اسب در آی تی. چه چیزی بیشتر، متضاد کف ویبرام بسیار در روند، می تواند بیانیه ای واقعی ایجاد کنید و شما در جای پای جامد را حفظ خواهد کرد.

خرید بهتر

یکی دیگر از اصل ساده، اما یکی که شما را به خوبی خدمت می کنند. این بوت مردانه ممکن است تنها از چند هفته از سال را در استفاده می شود، بنابراین شما چیزی است که شما برای خوب چهار یا پنج سال آخرین می خواهید .

به این ترتیب، با لیسیدن خوب از لهستانی قبل از آنها دور جمع، شما می توانید مطمئن باشید که اگر همه چیز به لجن بروید، شما قطعه کاملی از کفش آماده به استقرار کردم. این توصیه حال حاضر ممکن است پس از برف تلخ و شیرین شود این آخر هفته گذشته، اما شما همچنین می توانید آنچه که من و انتخاب یک جفت در فروش در طول ماه های گرم. کاهش در ماه سپتامبر آنقدر بزرگ بود که من موفق به بلند کردن دو جفت برای موقعیت های بسیار متفاوت است.

توصیه های زمستانی بوت

بنابراین در اینجا چند از گزینه های مورد علاقه من برای بوت مردانه های آب و هوای بد هستند (به یاد داشته باشید این همچنین مناسب برای بارندگی های سیل آسا که بریتانیا به مستراح است):

من در واقع دارند ASOS سبز بوت اردک بالا به عنوان بوت سنگین من برای برخورد با دوغاب پر و دیگر مانند آب و هوا کثیف، از آنجا که لایه چرم اضافی در نزدیکی پایگاه کفش میریزد برف و باران بسیار خوب و امکان هر گونه لکه ها از بین می برد . خود من هم آن نسخه از بوت کار رد وینگ که انجام مانند یک رویا در حال سقوط و یا تازه برف کاهش یافته است – در همه زمان ها به دنبال بزرگ با شلوار جین یا chinos.

چکمه های کفش خشن و سنگین با تنها بزرگ انتخاب بزرگ دیگری برای مردان کسب و کار شما وجود دارد، چرا که یک بار زیر شلوار کت و شلوار خود را به آنها مانند یک جفت از brogues ساده و شیک نگاه جمع.

اما به طور کلی بچه ها، زمانی که آب و هوا جنوب می رود، توجه مردم را به سبک تمایل به بیرون از پنجره است. بنابراین تا زمانی که شما را به چیزی ساده، کلاسیک و بیشتر از همه عملی چوب، شما نمی توانید به اشتباه. اگر بدتر می آید به بدتر از آن، جلو و در یک جفت از قدیمی ولینگتون، یک ژاکت پشمی و برخی کابل ها، کابل و هر کس به خود را تاب کشور شیک این زمستان است. مشکل حل شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *