ترکیب جوراب ، شلوار و کفش

گاهی اوقات آن را ساده ترین چیزهایی که می تواند به شما در بیشتر سرخوردگی باعث شده است. این که آیا آن که کراوات است که نه تنها می توانید در طول سمت راست گره دار شود یا این که دکمه را بر روی کاف خود را که فقط به دکمه، همه ما باید موارد هنگامی که یک تپه کوچک یک کوه می شود.

من خودم را در این وضعیت دقیق پیدا شده است چند هفته تماس که با توجه به کفش، جوراب و شلوار – و چه رنگی است که با آن می رود. من در اتاق من ایستاده بود با پوشیدن chinos زیتون جدید من، با یک رنگ آبی آکسفورد پیراهن و نیروی دریایی ژاکت کش باف پشمی شال گردن همکاری، و به طور کامل خالی بر روی چه کفش برای پوشیدن خود جلب کرد . من تا به حال حتی به انتخاب یک جفت جوراب هنوز کردم!

مشکل من داشتن بود که من نیاز به لباس کمی محافظه کار بیشتر، به دلیل جایی که من از رفتن، به طوری که من رفتن به ترکیبی از جوراب الگو جسورانه و ضرب و شتم تا دلار سفید فقط آن را قطع نمی کند. به اندازه کافی عجیب، در سمت خلاق و رنگارنگ از سبک می آید را آسان تر به من از ظریف تر، عناصر محافظه کار.

طبق معمول، این من فکر در مورد اینکه آیا افراد دیگر از این نوع مشکل. از آنجا که اگر من تلاش پس از آن باید دیگران وجود داشته باشد که در همان قایق، اگر نه از قایق بیرون و غرق شدن به پایین از رنگ آبی بزرگ است.

با استفاده از این در ذهن، من تصمیم گرفته اند را با هم یک راهنمای ساده در مورد چگونگی ترکیب شلوار خود را، جوراب و کفش برای آن دسته از موارد که در آن شما نیاز به نظر می رسد کمی بیشتر تصفیه شده – می شود آن را در طول ساعات کسب و کار، در یک رویداد رسمی و یا ملاقات با پدر و مادر. امیدوارم آن کمک خواهد کرد قرار من، و، مشکلات خود را به رختخواب.

وضعیت جوراب

در مرحله اول، اجازه دهید روشن کردن این بخشی از مشکل. قاعده کلی شما باید به اینجا جانبی به مطمئن شوید جوراب خود را همان سایه و یا تیره تر از شلوار خود را . به عنوان مثال، شلوار آبی = جوراب نیروی دریایی و اواسط شلوار خاکستری = جوراب زغال چوب.

با این حال، به عنوان با هر قانون واقعا علمی، یک استثنا وجود دارد – و آن را در قالب قهوه ای در می آید. در طیف قهوه ای من از جمله بژ، عناصر و khakis، فقط روشن می شود. در این وضعیت، اطمینان جوراب خود را یک سایه تیره تر از کفش های شما. من به طور کلی می یابند که این رویکرد نیز کار می کند که شما با پوشیدن زیتون یا کبود شلوار.

آنچه در مورد یک شلوار کت و شلوار با راه راه و یا چک؟ ساده: بیرون بکشد رنگ نوار کمتر غالب است. برای مثال، یک شلوار نیروی دریایی با چک خاکستری خواستار جوراب خاکستری به برجسته الگوی.

آنچه در مورد یک نوار یا جوراب الگو؟ در مرحله اول، مطمئن شوید که آن را بیش از حد در صورت خود را است. در مرحله دوم، استفاده از رنگ غالب از الگوی به عنوان پایگاه خود را. بنابراین یک جوراب نیروی دریایی با راه راه سفید نازک است که به با شلوار آبی خود را زوج.

مدل لباس ، جوراب و کفش مردانه

ترکیب شلوار و کفش مردانه

در حال حاضر برای حمالت برنج واقعی است. زیرا مگر اینکه شما لذت بردن از بدون استراحت در شلوار خود را و یا دکمه سر دست آنها به مقدار زیادی، تنها مردم زمان خواهد جوراب خود را ببینید هنگامی که شما نشستن – در حالی که شلوار و کفش خود را بر روی صفحه نمایش در همه زمان ها. بنابراین بدیهی است که کمی بیشتر وجود دارد به نظر در اینجا .

اما در پایان، آن را به چهار قوانین آسان می آید:

 

  • شلوار آبی = کفش های قهوه ای / سیاه و سفید.
  • شلوار خاکستری = کفش های قهوه ای / سیاه و سفید.
  • شلوار قهوه ای = کفش های قهوه ای.
  • شلوار سیاه = کفش سیاه و سفید.

 

آخر.

خوب، نه کاملا . همیشه وجود دارد رفتن به چند. به عنوان مثال، آنچه در مورد شلوار زیتون فوق؟ خب، شخصا، من معمولا به قهوه ای چوب، به ویژه یک سایه تیره تر، اما من فکر می کنم سیاه و سفید می تواند بیش از حد کار می کنند، همراه با یکی دیگر از رنگ استفاده کمتر:.

بهتر است به عنوان کبود شناخته شده است، این مسخره محبوب با عموزاده ما در سراسر تالاب در امریکا و من آن را به کفش است که می تواند فقط در مورد هر رنگ شلوار و جوراب است. اما شاید که فقط من.

با این حال، من به شدت توصیه که شما در یک جفت سرمایه گذاری اگر شما تا به حال شانس – یک عاطل و باطل پنی ایده آل خواهد بود برای این که بهار / تابستان.

مدل شلوار و کفش مردانه

حرف آخر

بنابراین شما آن را داشته، تفکیک مختصری از همه این است که در مورد جفت شدن شلوار خود را با جوراب یا کفش خود را می دانم وجود دارد، و همه که در میان.

اما چرا به من بگویید چه شما فکر می کنم؟ آیا من آن را سخت در اشتباه گرفتن همه؟ چگونه شما به طور معمول این مشکل را حل کند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *