تی شرت یقه دار مردانه

انگلستان شده است داشتن یک بیت از شوکه آب و هوا عاقلانه به تازگی. در لندن، ما شده ایم تجربه رطوبت است که ما می خواهم از یک ماه مثل ژوئن انتظار – لوله های عرق، خواب و دشوار رفت و آمد کار یک شب بی دست و پا – اما هیچ یک از آفتاب است که آن را همه ارزشمند است.

چه چیزی بیشتر، به عنوان درجه حرارت شروع به افزایش، مردان باید گزینه های کمتر و کمتر به نوبه خود به که آن را به نگه داشتن مزیت رقابتی خود را در عرصه سبک می آید. به ناچار، ترین به پایان خواهد رسید ساخت تی شرت یقه دار رفتن به انتخاب خود که آن را به ضرب و شتم گرما می آید.

با این حال، با تی شرت یقه دار می آید دو مشکل: در مرحله اول، با درک کمی از چگونه یک تی شرت یقه دار می تواند در یک کمد لباس کار، اکثریت مردان تا پایان پوشیدن تی شرت یقه دار اشتباه برای این مناسبت، می شود آن جا و یا طراحی. در مرحله دوم، با بسیاری از مارک های ساخت آنچه که در اصل دقیقا آیتم همان با آرم های مختلف، گاهی اوقات به نظر می رسد کمی بیش از حد از یک انتخاب قطعی و بدیهی اگر شما می خواهید به فرد باقی می ماند.

اما آن را ندارد به این راه باشد. با چند قدم ساده، شما می توانید یک تی شرت یقه دار به تقریبا هر جنبه ای از نگاه خود را ترکیب و به زودی به خودتان پیدا کنید که چرا شما آن را در نظر گرفته هرگز به طور جدی قبل از.

تی شرت یقه دار
متناسب

قبل از اینکه ما را چگونه به پوشیدن تی شرت های پولو حفر کردن، شما نیاز به ناخن مناسب: آستین باید در حدود اواسط ماشین آلات کشاورزی ضربه و پیراهن باید نیمه راه به پایین شلوار پایان پرواز (با این روش نشان دادن معده وقتی که برای رسیدن همه چیز و اجازه می دهد تا آن را به جمع می شود در صورت لزوم).

همچنین، توجه نزدیک به چگونه باز گردن نشسته در بدن شما است. این مهم است که مطمئن شوید که زمانی که آن را گشوده آن را باز به درستی، به عنوان آن را در فریم صورت خود را کمک می کند. برخی polos هنوز هم باقی خواهد ماند محکم بسته که گشوده.

سبک های کلیدی

بعد، مطمئن شوید که شما اصول اولیه را پایین . که منظور من انتخاب کنید تا یک زن و شوهر از polos با مناسب در جامد سفید، خاکستری، نیروی دریایی و سیاه و سفید. سعی کنید به نگه داشتن آنها را به عنوان ساده در طراحی که ممکن است به عنوان آنها را مانند شب های گاه به گاه است، بعد از ظهر یکشنبه تنبل و هر چیزی که شامل شورت تبدیل خود را به به برای حوادث خواهد شد. این قطعه به احتمال زیاد خواهد شد تا پایان بودن اسب های کاری کمد لباس تابستان خود را.

پس از آن، آن هم برای گرفتن adventurou است است. این جایی است که تی شرت یقه دار واقعا می توانید شروع به به خود آمده، به خصوص با توجه به انواع که می توان یافت هنگامی که شما شروع به دنبال. این که آیا آن V و گردن با یقه پیراهن، مواد نیوجرسی و یا سیل آجدار است، به اندازه کافی انتخاب وجود دارد خارج وجود دارد شما را قادر به شروع به اضافه کردن تاب ظریف به نظر می رسد خود را. مورد علاقه های شخصی من polos که با اواسط تا چاک دامن عمیق و یقه دکمه پایین آمده است – من اجازه می دهد به شما بگویم چرا:

یکی از مورد علاقه من به نظر می رسد در طول تابستان شامل جفت شدن یک تی شرت یقه دار با دیگر اقلام دقیق – می شود آن شلوار فصلی، یک جلیقه یا کامل در کت و شلوار. و با تشکر از عناصر پاشنه از چوگان فوق، من فقط می توانید انجام دهید.

این کمک می کند تا آنها را ترکیب با یک نسبتا بدون ساختار، قطعه های گاه به گاه خیاطی بیش از حد، به طوری که دو قطعه می تواند در نیمه راه دیدار خواهد کرد. من اخیرا جفت شدن بژ کت و شلوار پنبه / کتانی من با یک تی شرت های پولو خاکستری یا نیروی دریایی تیره برای جلسات گاه به گاه و یا بعد از ظهر در یک باغ آبجو. حتی اگر شما می خواهید با پوشیدن کت و شلوار کامل احساس نمی کند، من می خواهم توصیه تلاش یک یقه دار با شلوار کت و شلوار های گاه به گاه به عنوان آنها را سمت راست پایین وسط هوشمند گاه به گاه اعتصاب.

اگر شما یک تی شرت یقه دار رنگی، چرا سعی نمی تطبیق آن را با شلوار از پنبه، کتان یا پشم گرمسیری در یک نوار نیروی دریایی مداد یا خاکستری شاهزاده ولز بررسی ساخته شده است؟ پرتاب در برخی از کفش قایق و کاه پاناما و شما را بر روی یک سنگ برنده سرد است.

من هم که پیراهن چوگان الگو یا چاپ می شوند کمک در صورتی که در طراحی کمی دقیق هستند – لبه رسمی کمک می کند تا لنگر الگوی، صرفنظر از اینکه چگونه با حروف درشت آن است. نگه داشتن چشم خود را برای راه راه، گل و یا نوعی پارچه پنبهای یا کتانی نسخه این سال است. فقط به یاد داشته باشید به نگه داشتن بقیه ساده نگاه خود و اجازه دهید تی شرت یقه دار انجام تمام صحبت کردن.

مدل پولوشرت مردانه

خرید پولوشرت مردانه

حرف آخر

در نهایت، یک کلمه در آرم. من هیچ چیز در برابر آنها را کردم زمانی که آنها کوچک هستند و با ذوق – ترجیحا قرار داده که در آن به جیب پستان چپ باید باشد و حدود یک پنجم از اندازه. هر یقه دار با آرم است که قابل مشاهده از بیش از چند فوت دور، بیش از یک و یا دارای تعداد زیادی در پشت آن را فقط یک بزرگ چربی “نه” از من است.

اما پس از آن دوباره، که فقط به نظر من، پس چه فکر می کنید؟ آیا دوست دارید پیراهن چوگان گچ بری در آرم؟ آیا شما یک نسخه متفاوت به چاک دامن عمیق دکمه پایین ترجیح می دهید؟ آیا شما معمولا در یک چوگان در طول تابستان بر داشت و یا شما را برای چیزی متفاوت انتخاب کردن؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *