خرید از مارک های معروف لباس با قیمت مناسب

چند ماه تماس نوشتم مقاله ای با عنوان «بعدی پنج مرحله، با هدف کمک به بچه ها پیدا کردن جای پای خود را بر روی صورت صخره از سبک مردان است.

با این حال، بر اساس تعداد انگشت شماری از ایمیل که من از دریافت کرده اند، به نظر می رسد من کار من انجام می شود به درستی. از آنجا که هر چند شما اصلاح اشتباهات تازه کار شما ساخت و شروع به توسعه راه شما توسط انشعاب از جین و آزمایش با رنگ لباس، هنوز هم تعدادی از شما وجود دارد که با داشتن مشکل شکستن آخرین عادت کشنده – مکان های که شما خرید.

به عنوان مثال آیا نمی شود یک مکنده برای نام های تجاری – من در آن به طور خلاصه در مقاله قبلی با گفتن “اعتیاد به مواد مخدره را باور نمی کند” را لمس کرد. حتی اگر تبلیغات و مد این صنعت شما منجر به این باور است که لباس از امثال گوچی و D & G به طور خودکار باعث می شود شما شیک، این است که همیشه درست نیست. به ویژه هنگامی که شما نمی فهمید که چگونه به خرید لباس های که شما متناسب ، هر دو style- و بدن شکل و حکیم است.

همچنین این واقعیت کوچک است که اکثر مردان وجود دارد موجودی بانک به پرداخت هزینه طراح لباس هستند وجود ندارد. در واقع، شما لازم نیست که به صرف ثروت در لباس زمانی که شما شروع کردن در سفر سبک خود را. این مهم است که هدف برای به خوبی کیفیت به عنوان شما به راحتی می توانید به استطاعت، اما این را می توان در بسیاری از کم به محدوده قیمت اواسط هر حال پیدا شده است. مطمئن شوید، آن ممکن است ارزش صرف کمی بیشتر در خیاطی – اما نه ۴۰۰ £ ارزش.

بنابراین بدون گرفتاری بیشتر، من اجازه می دهد به شکستن بالا من پنج مکان برای خرید لباس از برای مرد در بودجه …

۱٫ UNIQLO

اما چیزی که آنها بهترین: بدون رفتن کمی بیش از حد به دریا، همه چیز – و با قیمت های شگفت انگیز برای کیفیت. بسیاری از زمان، من در مغازه راه رفتن و سر من منفجر تلاش برای آن را کشف کردن.

من یک فن خاص از پیراهن پارچه آکسفورد خود، پیراهن یقه دار با plackets و chinos عمیق تر است. من در واقع برداشت برخی از شلوار محموله زیتون از UNIQLO چند سال به عقب برای £ ۱۵ که از یک جفت از آنهایی مایکل باستین من سعی کردم در مناسب بهتر بود. باور نکردنی.

آنها همچنین یک فروشگاه قرار می دهد که تاکید بر مواد فصلی هستید، بنابراین اگر شما در جستجوی برای لباس آستین کوتاه / مدرس پیراهن این تابستان، نگاه نکنید. و هنگامی که در زمستان رول در اطراف، اتمام انتخاب جهنده ترمه خود را – آنها صادقانه می تواند ضرب و شتم.

شاید اجتناب از: کیفیت جین خود را ایده آل نیست و با توجه به تولید انبوه، برش خود را از لباس می تواند تمایل به کمی جعبه مانند در دو طرف. اما این چیزی یک خیاط می تواند به رفع است، و برای حدود یک چهارم از قیمت بسیاری از طراحان، شما هنوز هم صرفه جویی می شود.

ذخیره بیشتر: کد UNIQLO تخفیف

مدل لباس های مردانه UNIQLO

خرید لباس مارک UNIQLO

مارک لباس Charles Tyrwhitt

آنچه آنها بهترین را انجام دهید: خیاطی، پیراهن ها، روابط و کفش.

لباس های خود را همیشه با این گزینه از یک قطعه سه آمده است، و در طیف وسیعی از پارچه های فصلی و رنگ کسب و کار به طور سنتی بریتانیا در دسترس هستند.

آنها همچنین اجرای پیشنهادات به طور منظم، مانند چهار پیراهن برای £ ۱۰۰ و باریک مناسب اضافی خود را در مورد به عنوان نزدیک به من دوست دارم پیراهن من را به تناسب در خارج از ساخته شده برای اندازه گیری است. به علاوه آنها را نوعی پارچه پنبهای یا کتانی پیراهن لباس در طیف گسترده ای از رنگ است، که کاملا مربای من.

در حالی که کفش کاملا وجود دارد با راسل و بروملی، کلیسا و یا Grenson نیست، کیفیت چرم برای قیمت خیلی خوب است که به تصویب است. محل تقریبا همیشه در نوعی از فروش، بنابراین حتی اگر شما باید صبر کنید چند ماه برای آن مورد خاص به قطره، شما قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا مقدار زیادی از قطعات کلیدی رسمی بدون شکستن بانک.

شاید اجتناب از: شلوار و لباس بافتنی آنها بسیار بزرگ را کاهش دهد و فقط یک کابوس مطلق مناسب و حکیم است. همچنین، مگر اینکه شما مراقبت واقعا خوب از آنچه شما خرید، لباس های خود را تمایل دارند که عمر مفید محدود اگر به طور منظم استفاده می شود.

ذخیره بیشتر: چارلز Tyrwhitt کدهای تخفیف

مدل لباس Charles Tyrwhitt

خرید لباس Charles Tyrwhitt

مارک لباس Gap/Banana Republic

اما چیزی که آنها بهترین: بین دو علامت های تجاری، من تقریبا همه چیز می گویند.

من تمایل به خرید همه من تی شرت و polos از Gap عنوان آنها به من کاملا مناسب – هنوز خیلی باریک نیست بیش از حد گسترده است. با حفر به اندازه کافی، شما می توانید شورت واقعا بزرگ و کاپشن را پیدا کنند. من یک چهار جیب پنبه سبز ژاکت خستگی که من برداشت وجود دارد برای حدود £ ۵۰ است که من رفتن به ژاکت بهار گاه به گاه.

موز جمهوری است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از مکان های مورد علاقه من برای خرید، به ویژه اکنون که آنها در فروش است. اول از همه، آنها تنها جایی است که من متوجه شده ام که به فروش می رساند با قیمت مناسب، بژ پنبه / پارچه کتانی راه راه نخی و یا لباس هایی که متناسب با یک مرد رشد است.

همچنین، تا حد زیادی به لطف راه اندازی اخیر خود مردان دیوانه الهام گرفتن از خط، شما هم اکنون می توانید مجموعهای از کاپشن فصلی الگو بزرگ برای سراسر £ ۱۰۰ علامت یا کمتر پیدا پیراهن خود را (به خصوص جین) و لباس بافتنی دیگر اضافات خوش آمدید برای یک پسر که می خواهد به نگاه تیز برای کار بدون صرف ثروت است.

شاید اجتناب از: در شکاف، به دور از لباس بافتنی و پیراهن اقامت، همراه با هر گونه لوازم جانبی. Chinos نیز ضربه بیتی و از نظر اندازه از دست ندهید.

همانطور که برای موز جمهوری، شلوار جین خود را بزرگ نیست و هر چیزی شبیه لباس فقط آن را برای من انجام نمی.

ذخیره بیشتر:
کدهای تخفیف GAP
موز جمهوری کدهای تخفیف

مدل لباس GAP مردانه

خرید لباس GPA/BANANA REPUBLIC

مارک لباس مردانه HE By Mango

اما چیزی که آنها بهترین: chinos، شلوار جین، پیراهن و قطعات بیانیه مانند کت الگو، شلوار رنگارنگ و پیراهن چاپ.

آنها در اطراف برای مدت طولانی در مقایسه با طیف زن انبه نبوده است، و با نام تجاری است که هنوز هم یک بیت از یک گوهر پنهان به صداقت (حتی اگر بهترین خود را انجام داده است به بالا بردن مشخصات خود را با جمله عالی خود را تقریبا در هر مقاله). من شخصا بسیاری از دوستان من در این فروشگاه تبدیل شده است.

آنها همیشه هر قطعه در یک طیف گسترده ای از رنگ ها آزاد کند، بنابراین اگر دوست دارید برش و یا به سبک یک آیتم خاص، انجام نمی شود ترس به سهام تا.

شاید اجتناب از: زیادی نیست، اگر من صادق بودن. لباس های گاه به گاه بیشتر خود را، مانند شورت، تیس، و مانند آن می تواند گاهی اوقات یک ضربه کمی و یا از دست می شود، اما دیگر از این که آن را به سرعت تبدیل شدن به یک مکان من به طور منظم با توقف و یا چک کردن آنلاین برای ایده ها و دزد مطلق است.

مدل لباس مردانهMango

خرید لباس MANGO

مارک لباس مردانه ASOS, YOOX & The Mr. Porter

هنگامی که آن را به خرید آنلاین هر چیزی می آید، آن مهم است که بدانید اندازه خود را و حداقل کمی با نام تجاری شما با توجه به خرید آشنا. با این حال، با بسیاری از فروشگاه های بزرگ آنلاین با بزرگ سیاست بازگشت (که اغلب به صورت رایگان)، آن است که از یک معامله بزرگ نیست اگر یک آیتم را کاملا متناسب نیست و یا شما با توجه به زمانی که آن را می رسد.

ASOS من رفتن به زمانی که آن را به خرید کفش که برای اهداف بیشتر گاه به گاه می آید این است – می شود آن مربیان و یا کفش راحتی جیر منگوله بوم – اما آنها یک طیف عظیمی از لباس و طراحان در نقاط مختلف قیمت نیز داشته باشد، بنابراین شما خواهد بود دیوانه نیست آن را چک کنید به طور منظم، به خصوص در فروش می باشد. نام تجاری خود لباس ASOS خود نیز گرفتن هر فصل بهتر و بهتر، با قیمت که رقیب حتی مقرون به صرفه ترین مغازه های خیابان بالا.

YOOX یک امر دور زودرس تر است، اما من آن را درمان به طور مشابه به پرنعمت و خرید دست دوم: به اندازه کافی به طور منظم حفر، شما می توانید کاپشن شانه نرم فوق العاده ایتالیایی و دیگر خیاطی برای کسری از قیمت معمول.

در نهایت، آقای پورتر، زمانی که در فروش، به سادگی نمی تواند مورد ضرب و شتم – مهم نیست که راه شما را در آن نگاه کنید. این فقط یک مورد از آماده بودن راه اندازی فروش و مایل به صرف کمی بیشتر از حد معمول برای برخی از قطعات واقعا بزرگ بودن است. من می خواهم ثبت نام در خبرنامه خود توصیه و همچنین، چرا که آنها مشتریان را نگه دارید تا تاریخ با راه اندازی فروش و حمل و نقل رایگان ارائه می دهد و غیره

ذخیره بیشتر:
کد ASOS تخفیف
آقای پورتر کدهای تخفیف
کد تخفیف YOOX

حرف آخر

بنابراین شما آن را داشته باشد، بالا من پنج خرده فروشان به فروشگاه در بودجه در انگلستان است. محترم فریاد استراحتی نیز باید به H & M، زارا و معدن طلا است که به بی . امیدوارم این لیست باید به کمک مبتدیان از صرف ثروت کوچک در یک کمد لباس و حتی کوچکتر خودداری کنند، و به جای تغییر تمرکز خود را بر روی استخوان اصول اولیه خود را در شیوه مقرون به صرفه.

اما، مثل همیشه، من می خواهم به شنیدن آنچه که شما برای گفتن دارد. آیا شما با لیست من با هم قرار داده موافق هستید؟ چه مغازه ها دیگر باید من شامل؟ برای کسانی که در خارج از بریتانیا، که در آن شما را برای لباس های با کیفیت مقرون به صرفه اما بزرگ است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *