درمان پوست مرده آقایان

آخرین مقاله من با تمرکز بر مشکلات چهره چرب ناشی از فرآیندهای طبیعی در پوست ما، اما این مقاله مشخص یک مشکل مراقبت از پوست مشترک است که توسط شرایط اغلب در کنترل ما ایجاد می شود – خسته و کسل کننده به دنبال پوست. این که آیا آن یک رژیم غذایی فقیر، binges آخر هفته، افراط روزانه و یا یک کمبود خواب خوب شبانه انتخاب شیوه زندگی خود را به معنای واقعی کلمه بیش از همه چهره خود را نشان می دهد. حلقه های تیره، پوست کسل کننده و یک چهره knackered همه محصولات از زندگی بدون توقف زندگی مدرن و روز.

اما به جای جلوگیری از شوخی های آخر هفته خود را، و یا توسل به یک زندگی چیزی جز یوگا، حمص و آب هویج – من ۵ راه بالا شما می توانید یک کمتر از کامل چهره به مطمئن شوید که شما هرگز بازی به دور مبارزه با مشخص است.

۱٫ شارژ و دوباره انرژی با لورئال مردان کارشناس هیدرا پر انرژی

لورئال پاریس مردان کارشناس یکی از مارک های نظافت مردان تشخیص ترین در جهان امروز است. بله آنها را به یک چند میلیون بودجه بازاریابی پوند و چند چهره های شناخته شده برای اطمینان از محصولات خود را راه خود را به آگاهی خود را، اما آنها نیز یک جهنم از یک بسیاری از تحقیقات، برنامه ریزی و تخصص تا مطمئن شوید که محصولات پشت بازاریابی زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.

زیر تست آزمایشگاهی شدید، لورئال مردان کارشناس قادر به است درک ویژگی های مختلف از پوست مردان و چگونه آن را توسط محیط تاثیر – که بعد از این همه معمای آنچه این مقاله امیدوار است به شما کمک کند با. آنها همچنین می دانند که بچه ها نیاز به محصولات موثر برای مبارزه با همه نشانه هایی از complexions خسته و کسل کننده است، که منش لورئال پاریس مردان کارشناس هیدرا وسیعی پر انرژی خود را، طراحی شده برای مبارزه با نشانه ای از خستگی پوست مرد.

یکی از مشکلات اصلی با پوست خسته است که آن را فاقد رطوبت، که به نوبه خود برگ های آن را فاقد انرژی و زندگی است. نه تنها این مجموعه ای از محصولات لورئال مردان کارشناس دوباره آبرسانی پوست خود را به آن، ظاهر تازه plumped می دهد، اما تمام محصولات با ویتامین ها و مواد معدنی طراحی شده برای قرار دادن در چه شیوه زندگی خود را بیرون می کشد بسته بندی شده.

اسفنج ژل پاک کننده اولین محصول در دستور کار است آن را به عنوان آغاز معمول خود را. این طراحی شده است تا از خواب بیدار پوست. پاکسازی و نیرو با خشک شدن آن را (که به عنوان که بحث بسیار مهم است). اما برای کنترل آسیب و حتی بیشتر لورئال مردان کارشناس سه محصول مرطوب کننده که گام تا بشقاب برای دوباره پر کردن، تازه و کاملا تقویت چهره خسته خود را دارند.

برای همه استفاده از حفاظت دور ضد خستگی مرطوب کننده لوسیون، پس از اصلاح اعمال DAB سریع از آبرسان افزایش افترشیو بالم و یا برای افزایش انرژی واقعا شدید من هیدرا پر انرژی توربو تقویت کننده توصیه می شود. استیک با لورئال مردان کارشناس هیدرا پر انرژی هر زمان که پوست شما احساس خستگی و خسته، و اضافه کردن یکی از این محصولات را به روال خود را و شما نگاه تازه رو در هیچ زمان به دست آورد!

۲٫ اسکراب تا به سادگی

در حالی که یک اسکراب صورت باید یکی از محصولات کلیدی خود را هر چه نوع پوست خود را می شود ، آنها یک راه عالی از نگه داشتن شما و چهره خود را به دنبال تازه به عنوان یک گل افتاب گردان است. با استفاده از ذرات کوچک پرداخت، که بسته به محصول خود را انتخاب، مالش صورت کمک به حذف نحیف به دنبال سلول های مرده پوست را به فاش کردن جدید، چهره تازه زیر. راست ساده؟ پس فقط با سنباده دور لایه بالای کسل کننده به پوست شما را با تب و تاب بودن رو تازه از کسی که در رختخواب توسط ۰۹:۳۰ هر شب حتی اگر شما نمی شده است به سمت چپ!

محصولات لورئال مردان کارشناس برجسته در بالا از آنها بیشتر از یک تعمیر سریع، از یک راه حل بلند مدت، که در آن به عنوان اتخاذ یک اسکراب صورت به روال خود را آتش راه مطمئن از به دنبال تازه در یک لحظه است ، و همچنین بهبود پوست شما سلامت در دراز مدت. نه تنها این، اما با استفاده از اسکراب صورت یک یا دو بار در هفته همچنین حذف خاک ریشه دوانده در اعماق پوست خود را که به معنی شما می شود کمتر به بیماری های پوستی دیگر مانند تکه های چرب یا نقاط و همچنین بهبود اصلاح خود را کمک خواهد کرد.

با استفاده از یک اسکراب صورت به هدف قرار دادن خسته و کسل کننده به دنبال پوست واقعا یک بازی برد-برد است. در اینجا برخی از مورد علاقه انرژی من …

۳٫ نگه داشتن چشم خود را در جایزه

هنگامی که آن را به دنبال خسته می آید، چشم خود را واقعا انجام می دهد را رو میکند. اگر پوست شما است د هیدراته و یا شما خواب کافی نداشته است شما شروع به متوجه محافل تاریک، تحت کیسه های چشم و احساس متورم که منجر به یک نگاه خسته که به دور از رو تازه است. این بیشتر به این واقعیت است که پوست اطراف چشم را خوب و آسیب پذیر است، به این معنی که حتی یک ظریف در تعادل می تواند در چشم پاندا گردد. که در آن خسته چشم به دنبال نگران هستند دو منطقه مشکل اصلی وجود دارد:

حلقه های تیره

چشم پاندا، حلقه های تیره – هر آنچه شما آنها را، آنها یک درد واقعی در پشت است. آنها توسط رگ های خونی از طریق نشان دادن پوست نازک تر در اطراف چشم خود را، چیزی که اگر خود را کرم crackered تشدید ایجاد می شود. اولین وظیفه شما این است برای خنک و تازه پوست مشکل ، چیزی است که هر یک از چشم کرم زیر با سهولت مقابله خواهد شد. اگر حلقه های تیره خود را به خصوص بد هستند و سپس شما همچنین می تواند برای یک ساتر ظریف انتخاب کردن برای کمک به ماسک منطقه مشکل خود را. اگر شما برای دومی انتخاب کنید، پس به یاد داشته باشید که کمتر بیشتر است – از آن خواهد شد شرم آور تر به حلقه قهوه ای مایل به تیره اطراف چشم خود را که آن را به حلقه های تیره – به طوری اعمال می شود با مراقبت کمی در یک زمان.

تحت کیسه های چشم

ناشی از احتباس مایعات در اطراف چشم، چشم های پف کرده یک اتفاق معمول در صبح به عنوان مایع می سازد تا در هنگام خواب، اما باز هم این می تواند به شدت از فقدان خواب، و یا یک رژیم غذایی فقیر تشدید – ساخت تورم بسیار برجسته تر . که آن را به چیدن محصول برای مبارزه با خستگی چشم و چشم های پف کرده می آید، شما به دنبال چیزی برای خنک کردن و تازه کردن منطقه . خوش شانس برای شما بچه ها، تمام لوسیون ها و معجون زیر با مواد تشکیل دهنده اصلی فرموله طراحی شده به طور خاص با چشم باد کرده و علائم دایره تیره مقابله .

نظافت ویراستاران نکته: هنگام استفاده از کالا چشم خود را انتخاب (مگر اینکه شما با استفاده از یک اپلیکاتور توپ غلتکی) این کار را با نوک انگشت حلقه خود را (انتخاب انگشت مهم است زیرا کمک می کند تا کاهش فشار اعمال شده به این منطقه آسیب پذیر) استفاده در حرکات نوازش نور از پل بینی خود را به سمت گوش خود را – در نتیجه کمک به تخلیه مایع از این منطقه است.

بنابراین اول از همه، آن را خوب به عنوان نزدیک به توصیه می شود هشت ساعت خواب در هر شب که ممکن است، که ساده ترین چیزی که می کنید اگر شما در حال شرکت در یک تازه متولد شده، و یا در شهر تا ساعت اندکی. بنابراین اگر شما می توانید خواب شما نیاز نیست – جهان نظافت چه باید به عنوان یک راه حل ارائه دهد؟ مقدار زیادی است که چه چیزی است.

۴٫ براق با جریان

پوست درخشان تنها برای زنان باردار محفوظ نیست، آن را نیز یک محصول از یک سالم خوب! بعضی از بچه ها بد بخت و از کسل کننده، خمیری، چشم انداز در تمام طول سال رنج می برند، و برای دیگران می تواند آن را ناشی از خواب و یا محرومیت از مواد مغذی – اما داشتن یک درخشش سالم می تواند حتی آقا مدرن زرنگ و دانا ترین، دوری ویژه کسانی که با پوست سبک تر . با این حال دوباره جهان نظافت تا کمی میانبر سالم نگاه حیله گری خدمت کرده بود به شکل مرطوب کننده رنگی! اما قهوهای مایل به زرد یک phobics عصبی نشوید – ما در حال صحبت برنز ظریف از نیمه خدایان دیوید بکهام و دیوید گندی به جای کامل در نگاه برنزی از جوی اسکس.

حالا در حالی که جعلی قهوهای مایل به زرد به یک جزء اصلی در زندگی بسیاری از زنان است (و من اعتراف من حتی خودم را در تلاش به نظر می رسد برنزه تفننی ام) آن را هنوز هم نیاز به زمان، دقت و یک چشم برای جزئیات در تلاش برای جلوگیری از رگه و لکه. به علاوه هنوز هم بسیاری از منفی اطراف ‘جعلی قهوهای مایل به زرد در جهان مرد وجود دارد.مرطوب کننده رنگی با این حال هستند آسان به استفاده از راه حل برای این معضل مزبور پوست خمیری که حتی آقا نظافت تجربه ترین به مانند یک اردک به آب است.

ایده این است که شما خود را جایگزین کرم مرطوب کننده با یکی از این مرطوب کننده رنگی حرفه ای را در جهت آنها به تدریج انتقال به دنبال طبیعی قهوهای مایل به زرد – در نتیجه مبارزه با آن نگاه قهوهای مایل به زرد شبانه که به سختی جلوگیری از زمانی که با استفاده از یک جعلی قهوهای مایل به زرد استاندارد. اما لطفا به یاد داشته باشید برای شستن دستکش خود را پس از استفاده، در غیر این صورت نشانه هایی از جعلی قهوهای مایل به زرد خواهد شد در سراسر دست شما نوشته شده است، به جای صورت خود را! همچنین شایان ذکر است که بسته به پوست شما من می خواهم مشاوره که شما مرطوب کننده رنگی خود را متناوب با مرطوب کننده طبیعی خود را به تغییر و تحول بدون درز به برنزه-DOM دقیق تر. قطعه ای از (سادگی برنزی و به دنبال سالم) کیک!

۵٫ پشتیبانی از پوست خود را از داخل

این هیچ راز که یک رژیم غذایی متعادل، مقدار زیادی از ورزش، افزایش مصرف آب و مقدار مساوی از بقیه است می سازد تفاوت زیادی در سلامت کلی خود را، و سلامت پوست خود را هیچ تفاوتی ندارد. را امتحان کنید و آن را به عنوان ساده به عنوان ممکن است به بهبود سلامت پوست خود را از طریق رژیم غذایی خود را من نقاط سلامت کلیدی که به طور مستقیم مربوط به سلامت پوست خود را شکسته ام. آنها ممکن است به نظر می رسد آشکار است، اما تحمل این راهنمایی ساده در شیوه زندگی در ذهن شگفتی برای پوست شما کار خواهد کرد.

غذاهایی را انتخاب کنید آنتی اکسیدان های بسته بندی شده

میوه ها و سبزیجات به طور کلی بزرگ هستند، بنابراین شما باید به رژیم غذایی خود را که ممکن سعی کنید و به همان اندازه از آنها. اما شما واقعا باید قرار دادن پول خود را در آنتی اکسیدان مواد غذایی بسته بندی شده برای کمک به مبارزه با رادیکال های آزاد مضر که سلول های پوست شما آسیب برساند و مانع توانایی پوست شما به خود تعمیر. زغال اخته یکی از منابع بیشتر به خوبی شناخته شده ضد oxidents هستند، اما شما همچنین می توانید ترکیب حبوبات، آلو، گردو و انواع توت ها دیگر مانند زغال اخته و توت فرنگی را به رژیم غذایی خود را برای یک تقویت پانچ پوست امتحان کنید.

نوشیدن ۲-۳ لیتر آب در روز

کم شدن آب بدن نه تنها به شما با خشکی دهان ترک، آن را نیز پوست خود را خشک و تشنه رطوبت طبیعی است. سعی کنید پر کردن یک بطری ۲ لیتر آب در میز کار خود و یا در کیسه انسان خود را و به چالش کشیدن خود به آن را بنوشید تا پایان روز و شما شروع به متوجه یک تفاوت بزرگ در وضوح، بافت و احساس از پوست شما.

همه چربی بد است

برش تمام انواع چربی از رژیم غذایی شما می تواند یک اشتباه ، به خصوص اگر شما امیدواریم که به حفظ پوست روغن خود و نقطه-رایگان. در حال حاضر ما همه آگاه از آسیب هایی که چربی های بد می توانید انجام دهید، اما پوست سالم به چربی نیاز دارد بیش از حد پس از آن تا به ما مطمئن شوید که آنها از آنهایی که حق با شماست. دریافت به عنوان بسیاری امگا ۳S از ماهی های روغنی مانند ماهی خال مخالی، ماهی آزاد و ساردین، در حالی که آجیل و دانه ها منابع بزرگ امگا-۶S و اسیدهای چرب ضروری است که نگه داشتن پوست خود را در شکل بالا نکته است.

ویتامین های خود را

اگر شما ویتامین A دچار کمبود لایه های بالایی پوست خود را می توانید کراتین بیش از حد (سخت، پروتئین خشن است که مو و ناخن اشکال) تولید، و آن را خشن و پوسته پوسته است. به همین ترتیب، کمبود ویتامین C می تواند پوست خود را به معنای به نظر می رسد بیش از رو تازه ‘در زندگی کرده است. بنابراین راه حل این است که دریافت مقدار زیادی از ویتامین A از امثال گوشت، محصولات لبنی و یا سبزیجات تیره، و هجوم ویتامین ث از کیوی، مرکبات، توت فرنگی، انگورفرنگی سیاه و (کمتر شناخته شده) فلفل قرمز.

برای کسانی از شما که به نظر نمی رسد قادر به دریافت مولتی ویتامین مورد نیاز خود را در روز از طریق گروه های به طور طبیعی مواد غذایی، به همین دلیل از مولتی ویتامین قرص و یا مکمل روغن ماهی را امتحان کنید؟ MyProtein مشهور جهان در بازار مکمل ورزش / وزنه برداری، و تولید برخی از بهترین در دسترس مردان:

اخرین حرف

با بسیاری از عوامل خارجی موثر بر سلامت پوست ما، آن می تواند مشکل سرد، آرام و تجدید باقی می ماند. اما خوشبختانه همه محصولات من توصیه می شود توسط حرفه ای به شما بهترین نتایج را، و بهبود چشم انداز از پوست شما طراحی شده است. بدیهی است که این محصولات یک جایگزین برای یک زندگی سالم نیست، اما در زمانی که پوست ما واقعا نیاز به یک دست کمک آنها همیشه مفید به عنوان یک تماس را تا کرده است.

مثل همیشه، اگر شما می خواهید هر توصیه های خاص پس لطفا در تماس گرفتن با ترک نظر خود را در زیر. خسته به دنبال چهره و پوست خستگی می تواند درد واقعی است، اما آن درد که به راحتی می توانید با محصولات مناسب و تغییر روال آسان مانع می شود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *