راهنمای انتخاب شلوار جین مناسب

شلوار جین. همه ما یک جفت در برخی از نقطه در زندگی ما پوشیده، همانطور که ما همه را دوست داشت، بزرگتر شدن، پاره شده، ابراز تاسف، خراشیده، و به مناسبت نادر حتی احتمالا با یک جفت غیر همکاری افتاده، بنابراین نیاز وجود ندارد معرفی طولانی امروز. وجود ندارد مرد مدرن زنده – که من به هر حال مطمئن شوید – که یک جفت شلوار جین در برخی از نقطه در زندگی خود مالکیت، و بیشتر بیشتر است، یک انسان زنده بودن که من از کسی که حسن می دانیم وجود دارد نیست تی به حال برخی از معضل زمانی که تلاش برای پیدا کردن یک جفت به جا دقیقا عنوان آنها باید. کار به عنوان یک سبک شخصی لباس مردانه من بارها و بارها توسط مردانی که انواع در حال مسائل کمد لباس، از هرگز قادر به پیدا شرت با آستین طول درست بودن، به سادگی با داشتن ناتوانی نگه دارید تا از خرید تمام لباس در بعضی از فرم خودداری مواجه از آبی. اما دست پایین، مخوف شلوار جین خرید صدر فهرست هستند.

در حال حاضر، حقیقت گفته شود من دوست دارم خودم یک فرد فکر بسیار باز در نظر بگیرید، به ویژه هنگامی که مد هر چیزی درگیر است. من باور دارم که مد هیج مرزی ندارد، که ما باید رایگان برای آزمایش در سبک شخصی ما باشد با این حال ممکن است ما بدون تعصب و از سن ما باید کنترل بسیار کمی بیش از آنچه که ما را انتخاب کنید برای پوشیدن دارم آرزو. در اکثر موارد، من به طور کامل توسط ایستاده و به طور فعال موعظه این قوانین است. با این حال، برای انسان هر روز – که او نیز اتفاق می افتد که مردی که من صرف ۹۰٪ از وقت من کار با – این قوانین تا حدودی به طور کامل خالی که آن را به پیدا کردن که ژان کامل می آید.

چه شلوار جین برای من؟

به همان اندازه که ما عشق را به فکر می کنم که آن را تنها زنان که باید در مورد شکل بدن، سن و مناسب نگران است، متاسفانه آنها فقط مربوط به ما blokes. در اینجا چند عامل کلیدی را برای شما به یاد داشته باشید و …

سن + کات =؟

یک موضوع حساس برای برخی، اما یکی از واقع بینانه برای همه است. تا اواخر نوجوانی ما / اوایل بیست سالگی، ما می توانیم با دریافت کنید. با این حال – به عنوان یک قاعده کلی – میزان ریپ، خاتم کاری، آرم، سفید کننده، رنگ، دوخت و کسانی که خدا افتضاح پایین ارتجاع زینت جین خود را باید به تدریج به عنوان سال به افزایش سن خود را کاهش می دهد. نه می تواند ما دور با ادم بیکار و تنبل saggy در و یا کمر بد اتصالات من بیابان ترسم. هنگامی که شما برای اولین بار شلوار جین خود را در فروشگاه امتحان کنید شما می خواهید آنها را به احساس کمی بیش از حد تنگ – بدیهی است که نه آنقدر تنگ است که شما باید به شدت میزان تنفس شما را کاهش می دهد، من واقعا لازم نیست که حلق آویز بر سر من.

با این حال، بسیاری از مردان به اشتباه شلوار جین درست اتصالات برای شلوار جین بیش از حد کوچک و اغلب همه بیش از حد سریع برای پرش به بالا اندازه … ۳ ماه پایین خط آنها هستند که مرد، پوشیدن شلوار جین خود را tackily تا در اطراف کمر توسط مفتول در کویل پرکار و دستمزد کمربند. شما باید هرگز کمربند نیاز به نگه دارید تا شلوار خود را. آنها باید وجود صرفا برای دکوراسیون باشد. تا آنجا که به ظهور ژان مربوط می شود، اواسط / افزایش به طور منظم به نظر می رسد بهترین کار برای همه است. بند تنبان هرگز نباید نیاز به نشستن هر بالاتر از بالای استخوان لگن خود را – صرف نظر از کلیشه حدود سن – مگر اینکه شما یک محل انشعاب بدن انسان به شکم جیره دکمه فوق العاده طولانی، بالا فاق است قطعی هیچ بروید.افزایش کم در حال انتخاب برای بسیاری از و کار برای بسیاری از، با این حال بسیار شبیه به ریپ و آرم G ستاره، وجود خواهد سنی که در آن از آن خواهد شد کت و شلوار دیگر آمده است. چه مدت شما ترجیح می دهند طول پا است کاملا به خود شما، با این حال، خراشیده، شلوار جین پاره تمجمج کردن؟ PAL قابل قبول نیست.

شستشو

هنگامی که فکر کردن در مورد چه نوع رنگ و یا شستشو برای انتخاب کردن، دو حوزه عمده ای که شما نیاز به شناسایی وجود دارد:

  1. که در آن شما می شود عمدتا با پوشیدن شلوار جین؟
  2. چه رنگ / کارواش آیا شما عضو خود را؟

امروز روز است شکستن که شیار سیاه و سفید، نیل (آبی تیره) و یک آبی اواسط: خرید شلوار جین خود را در همان سایه شسته از آبی مرد خوب من و اضافه کردن این رنگ اصلی ساده به خط مقدم از کمد لباس خود را. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک سبک تر و یا ژان رنگ مختلف و به کمد لباس خود را پس از آن بزرگ است، اما این سایه کلیدی شما باید به تحت پوشش هستند. به همین دلیل همه از این سبک قطعات اصلی بزرگ برای کمد لباس خود را می این واقعیت است که آنها تمام خواهد شد دو برابر به عنوان یک گاه به گاه و یک / ژان هوشمند گاه به گاه (به خصوص سیاه و سفید و نیلی)، آنها تقریبا با هر سبک / رنگ کار خواهد کرد کفش، و با بودن چنین شستشو کلاسیک آنها بسیار بعید است که تا به حال تاریخ هستند. بله، شما به خوبی ممکن است چشم خود را بر روی ساخت آن £ ۲۰۰ نوک دیزل شلوار جین کمد لباس جدید قطعه فاصله کانونی خود را، اما آمده فصل آینده آنها می توانند به سختی می شود پوشش هزینه را بی خود. فروشگاه هوشمند.

افتخار تو خیاط

من احساس می کنم که این بخش بسیار مهم است که من فقط به حال به آن اعتبار با خود زیر عنوان شده است. مقدار زیادی از مردان بسیار نامطمئن به نظر می رسد هر زمان که من پیشنهاد می کنم گرفتن شلوار جین خود را متناسب به هیچ وجه. با این حال، که آن را به پارچه لباسی آنها وضعیتی وخیم کردن یک لیست از چیزهایی که نیاز به سریعتر از آنها حتی کت و شلوار در تلاش کرده اند تغییر داده می شوند می آید. مطلقا هیچ تفاوتی بین این دو وجود دارد. خب بله، البته تفاوت های آشکار اما هر آیتم از لباس است که باید به شکل بدن خود را متناسب باشد وجود دارد، بازدید ساده به خیاط اغلب به پاسخ باشد. فقط از آن را مانند این فکر می کنم، هر لباس خاص است که شما تلاش برای پیدا کردن برای شما مناسب به درستی، خیاطی / تغییرات خواهد ۹۰ درصد از زمان قادر به شما کمک کند باشد.

موضوع دیگر بسیاری از مردان افزایش – و یکی که من فکر می کنم کاملا قابل درک است – این است که پایان از جین هرگز کاملا مشابه به نظر می رسد. در حال حاضر، این پایین به کیفیت خیاط که شما استفاده خواهد بود. جین یک بازی کاملا متفاوت توپ را با توجه به خیاطی است. یک رشته ضخیم تر نیاز به استفاده می شود، خیاط نیاز به نگه طیف گسترده ای از رنگ ها به منظور مطابقت موضوعات خاص، سوزن سنگین تر نیاز به استفاده می شود، خیاط باید طیف وسیعی از ابزار متخصص شن و ماسه به منظور تقلید دارند هر ناراحت در جین، و البته، مقدار زیادی از تجربه هرگز کثیف می رود. بنابراین انجام تحقیقات خود را، از اطراف و پیدا کردن یک خیاط معتبر – مسائل کیفیت.

بنابراین، آنچه برش نیاز دارم؟
شلوارجین اندامی مردانه

آیا دقیقا همان چیزی است می گوید در قلع. برای کسانی که بچه با بلند و باریک تر از قاب، شما بسیار مناسب تر به همیشه بحث برانگیز لاغر / ژان پا باریک می باشد. ژان پای صاف نیز برای شما اما روش کار خواهد کرد با احتیاط، TOO گسترده ای از پا و شما در معرض خطر پرتاب نسبت های بدن خود را ، به خصوص اگر لباس زینت نیم تنه خود را اتصالات باریک است. مناسب و پا / هویج مخروطی نیز می تواند بسیار کار خوبی برای شما، به خصوص اگر شما می خواهید برای اضافه کردن فله کمی بیشتر به پا بالا خود را.

شلوارجین متوسط مردانه

اگر شما به رخ کشیدن ۳۲ – اینچ کمر ۳۴ و دقت فرار از هر یک از دسته های دیگر ذکر شد، شما یکی از آن چند خوش شانس است که می توانید دور با بیشترین اگر نه همه – – سبک شلوار جین. البته، اگر شما یک تنه کمی گسترده تر نمی رویم با شلوار جین خود را بیش از حد باریک، فقط به عنوان اگر شما یک نیم تنه بلند و باریک تر برای خیلی گسترده ای از پا انتخاب کردن نیست که شما خواهد شد و سپس از نسبت به نظر می رسد . کلاسیک پای صاف / مناسب به طور منظم گرایش به برش مناسب برای هر روز ۳۴/۳۲ نجیب زاده و این واقعیت که آن را برش ترین بسیار تولید ژان است، شما باید با مشکلات در همه پیدا کردن شریک کامل خود را به سمت چپ.

شلوار جین کوتاه

جلوگیری از هر گونه محل انشعاب بدن انسان رها کردن فرم مانند طاعون؛ همه آنها را انجام خواهد داد فرو برد اینچ با ارزشاز پاهای خود را. به عنوان یک قاعده کلی، باریک ساق پا از شلوار جین شما برای انتخاب کردن، دیگر پاهای خود را ظاهر خواهد شد. استفاده از سیاه در سیاه و سفید نیز برای افزایش طول پا، یعنی شلوار جین سیاه و سفید و سیاه و سفید کفش بسیار خوب است.

شلوارجین راگبی

بسیاری از مردان که برای کمک به من می آیند که همان مسئله دقیق دوباره اتفاق می افتد. آنها عشق را به تصویری از یک / لاغر ژان باریک پا، اما اغلب خود را ران فقط بیش از حد بزرگ برای چگونه باریک برخی از آنها قطع شود. بنابراین بدون بیشتر یک دلیل، من به شما ارائه – ژان مخروطی ساق پا است. در حال حاضر توسط مخروطی، منظورم این نیست مناسب هویج با کامل در محل انشعاب بدن انسان قطره (هر چند که سبک نیز ساخت خود را خواهد با توجه به ارائه شما باید ارتفاع)، من در مورد یک کلاسیک، راست سبک پا ژان که مناسب خواهد به راحتی بر روی صحبت کردن ران خود را – فقط به عنوان یک پا / مناسب شل را راست – و در نهایت تا حدودی از یک پا باریک در زمان آن مچ پا شما می رسد.

و به همین ترتیب نشانه – – وی گفت: من به طور کامل آگاه باشید که آن است که گاهی اوقات بسیار سخت به یک جفت کیفیت خوب شلوار جین در این سبک از مناسب مخروطی هستم خیاط! به خودتان پیدا کنید یک جفت شلوار جین که کاملا بر روی کمر و ران متناسب، بسته به اندازه واقعی از پاهای خود را این می تواند هر چیزی از یک جفت در حال حاضر باریک به مناسب شل. نگاهی به سفر به نزدیکترین خیاط معتبر خود را و با هم تصمیم بگیرید که در آن شما می خواهم آنها را به مخروطی در از – آن را معمولا از منطقه زانو / وسط ران خواهد بود – و همچنین تصمیم بگیرید که چگونه گسترده شما می خواهم آنها را به پایان برساند تا در پایین.

نوک کوچک: همیشه لباس را امتحان کنید و از لحاظ فیزیکی را نشان می دهد خیاط آنچه شما می خواهید انجام شود، ما همیشه نمی توانید در پین و توضیح مختصری تکیه می کنند.

اندام شبیه سیب

برای مرد با باسن کمی گسترده تر، شلوار جین لاغر هستند متاسفانه هیچ بروید . که با این حال این معنی نیست که به شما می گویند که نمی تواند دور با شلوار جین که باریک اتصالات به پای خود است. باز هم، یک ژان پای راست کلاسیک در جین تیره شگفتی شبح خود را انجام دهید و اگر هر مردی که می توانید بکشید آرامش / ژان مناسب شل خوب وجود دارد، آن را به شما است . اطمینان حاصل کنید که به افزایش است کمتر از اواسط و هدایت و روشنی از سبک های مناسب مخروطی و هویج این تنها برجسته پهنای کمر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *