راهنمای انتخاب و خرید کاپشن چرم مردانه

راهنما

کاپشن چرم مردانه چرمی به جای آن بر روی دیوار مد از شهرت در ۱۹۵۰s ادعا. این قطعه از پیکرنگاری هالیوود که به زودی برکه در تمام جهات عبور شد. آیکون های سبک که جرأت به آن دان تنها جزء اصلی از همه چیز سرد افزایش می یابند.

به عنوان کتاب مقدس با کت و شلوار، کت چرم نتواند به سن؛ آن را صرفا پیشرفت. متاسفانه شما قوانین و مقررات بی انتها همان ارائه نمی دهد. این به ارمغان می آورد به جلو سوال: کدام سبک بهترین وجه مناسب شما، و آنچه که باید آن را با فرسوده؟

سبک

برش: هوانورد

محبوب ساخته شده توسط: تام کروز «سلاح برتر،

چه کسی باید لباس: این کاپشن چرم مردانه بخش عظیمی از روند نظامی کنونی است. با این حال آن را برای بیشتر “کمی از قاب باید ما می گویند ساخته شده است. پد اضافی در داخل عملی برای گرم نگه داشتن است، اما آن را نیز زنان و کیسه خارج بدن، پس برای تمام کسانی که از ما که هنوز کمی festively چاق و چله هستند، من می ترسم این یکی است هیچ هیچ.

راهنمای: ایجاد به یک قطعه عملی لباس در جنگ جهانی دوم است، اما در حال حاضر در کمد لباس فقط در مورد هر افراد مشهور و مد پیرو حلق آویز. هوانوردان واقعا بزرگ در این فصل هستند و بزرگ را به عنوان بخشی از یک نگاه پرنعمت لباس می باشد. آنها را به پس زمینه دلتنگ گسترش از جنگ جهانی دوم، دوباره کشویی سادگی در به لباس نظامی آه چندان محبوب.

جفت کردن با:

 • پوتین نظامی
 • کاپشن چرم مردانه کش باف پشمی گره دلپذیری
 • شلوار جین شستشو اسید

کاپشن خلبانی مردانه

محبوب ساخته شده توسط: جیمز دین

چه کسی باید لباس: بمب گذار بسیار متنوع است، که در آن می توانید بر روی مردان در تمامم سنین و اشکال نگاه خوب است.با این حال، چگونه شما آن را مطابقت به بدن خاص خود را بخشی از مشکل است.

برای بچه ها که به خوبی در بالا ساخته شده است، پیدا کردن یکی با کت کمر الاستیک شما cinches در، ترک شانه های خود را به دنبال بسیاری وسیع تر است. برای بچه ها که از یک قاب stockier هستند، من مانند یک کاپشن چرم مردانه مانند طاعون جلوگیری از، به عنوان کمر الاستیک تنها برجسته خواهد شد چقدر بزرگ شما واقعا؛ برای طراحی سقوط استاندارد است.

راهنمای: کاپشن چرم مردانه بمب افکن پسوند شیک به خلبان است، شاید حتی بیشتر شبیه خلبان اصلی از آنچه در حال حاضر در ارائه.همانطور که قبلا ذکر شد، بچه ها کلفت باید بمب افکن کمر الاستیک اجتناب کنند، اما رفتن برای تناسب loose- و زیپ آن را به حدود ۶ “جنوب گردن، کمک خواهد کرد که به کاهش ظاهر هر چانه اضافی، به عنوان آن را ایجاد یک V عمیق شکل، که elongates با گردن.

جفت کردن با:

 • کفش خشن و سنگین چکمه
 • پیراهن راه راه و زبر
 • شلوار جین چسبان

کاپشن چرم دوچرخه سواری

محبوب ساخته شده توسط: مارلون براندو – وحشی،

چه کسی باید لباس: گزینه های متنوع دیگر دوباره. کاپشن چرم مردانه دوچرخهسواری یک قطعه بیانیه خود را در آن است، پس از آن کار خوبی برای بسیاری از مردان. اغلب به عنوان “اگر همه چیز نتواند قطعه دیده می شود، اما سعی نکنید حمل آن را با که نگرش!

راهنمای: این کاپشن چرم مردانه همه چیز در مورد تطبیق پذیری از مردان است. اگر شما برای یک نگاه سنگ glam قرار بود، این امر می تواند کامل. فکر می کنم راسل برند / نوئل فیلدینگ. جوان، بچه ها باریک می توانید این کار را با چیزی به عنوان ساده به عنوان برخی از شلوار جین لاغر سیاه و سفید و خاکستری / توپ را روی گوه سفید می پوشند.

بچه ها که شاید سن، و یا اگر بدن شما است آنچه در آن استفاده می شود، پس از آن شکستن شبح یک گزینه عالی است. جفت شدن برخی از شلوار جین آبی تیره با یک کاپشن چرم مردانه دوچرخهسواری سیاه و سفید است که هنوز هم یک نگاه سرد، اما بدن شما است که فقط یک توده از رنگ در این مورد، که دوباره شما را به نظر می رسد باریک است.

جفت کردن با:

 • تیس، چاپ یکنواخت
 • چکمه های مچ پا
 • لاغر شلوار جین سیاه و سفید مناسب

کاپشن چرم کلاهدار مردانه

محبوب ساخته شده توسط: دیوید بکهام

چه کسی باید لباس: Goldenballs خود مشغول به کار بود این نگاه برای بهترین بخش درر دهه گذشته، با این حال به پوشیدن این حال، قطعا یک کارت قرمز در کتاب های من. کاپشن چرم مردانه چرمی و خمار ندارد به طور مشخص به کاهش و یا رنگ خاص به کار است. با این حال، آن را به عنوان جا به دسته “پیراهن”، من پیشنهاد اجتناب از این اگر شما ۲۵+ ساله هستند.

راهنمای: همانطور که در بخش “چه کسی باید بپوشند، من ذکر، هود های اضافی را به کاپشن چرم مردانه دارای جاذبه جوان تر، آقایان با این حال قدیمی تر باید این نشانه به اصلاح ‘سال طلایی خودد استفاده نمی کند، آن را به عنوان شما را نگاه احمق تر از سرد. داشتن یک کاپشن چرم مردانه باشلق دار معنی است که شما می توانید کار بیشتری در نیمه پایین خود را، به عنوان مثال کارگر (گشاد) شلوار جین می پوشند. دلیل این است که هود می افزاید: وزن را به شانه های خود را، که توازن کلی از شکل.

جفت کردن با:

 • chinos زمین رنگی
 • حرکت شبیه چمچه زنی گردن تی شرت
 • Plimsolls

برش: قهوهای مایل به زرد و رنگ چرم

محبوب ساخته شده توسط: جان وین (البته GILET)

چه کسی باید لباس: پوشیدن لباسهایی به رنگ جسورانه در یک بخش خاصی از بدن شماا است، البته رفتن به جذب چشم مردم به شما. اگر شما moobs (مشاعره مدیریت) و شکم pot- اوج از مقابل کاپشن چرم مردانه خود را، این است که بسیاری از برای جلب توجه ناخواسته به آنچه که باید یک منطقه انجام نگرفته باشد.

راهنمای: بسیار شبیه به همه از کاپشن چرم دیگر، پنهان، پوست و رنگ پوست در نظر گرفته بودند، به عنوان یک روند جدید در مد مشاهده شده است. وقتی اکثر مردم از کاپشن چرم فکر می کنم، آنها به طور خودکار فکر می کنم سیاه و سفید و یا قهوه ای، که می تواند کمی ساده و تکراری گاهی اوقات. کاپشن چرم رنگی کار بزرگ هم مخالف رنگ های متضاد، یا یک بلوک ساز و برگ، به عنوان مثال همه سیاه و سفید پیچیده شده تا به سادگی با یک کاپشن چرم مردانه چرمی آبی رنگی.

جفت کردن با:

 • بلوک های رنگی بالا، شلوار و کفش.
 • دیگر رنگ های روشن، به عنوان مثال برخی آلو skinnies با یک کاپشن چرم مردانه آبی رنگی.
 • لوازم جانبی مطابق با رنگ کت خود را.

آیکن

وضعیت آیکون باید یک آرمان است. نه یک تحسین است. زندگی این سایت متعلق به نظاره نشست و به تماشای آیکون یک چند درخشش یک زندگی است که نتواند به ترک هر گونه علامت در جهان است.

به یک قطعه از – به نمایش گذاشتن محبوبیت در موضوع راهنمای امروز، من یک گالری به تصویر کشیدن چگونه حتی برخی از معروف ترین افراد تا کنون زندگی می کردند تبدیل یک کاپشن چرم مردانه ایجاد کرده اند سابقه.

۱۹۵۰s – الویس پادشاه “پریسلی

۱۹۶۰s به – بیتلز

۱۹۷۰s – ریمونز نگاه کلاسیک

۱۹۸۰s – دورن دورن

۱۹۹۰s به – واحه، سال طلایی،

در حال حاضر – الکس ترنر

در حالی که برخی ممکن است هر بخشی از این نظر به یک طعم و مزه وحشتناک در موسیقی، این گروههای معروف همیشه به سبک نسل خود بوده است. از یقه تا تبدیل الویس از ۵۰S، به نشسته بچه، نگاه سنگ شیک از حال حاضر، کاپشن چرم مردانه چرمی همواره باید بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *