راهنمای انتخاب و خرید کفش چرم دست ساز

به عنوان یک دانش آموز، من اغلب با یک معضل جدی مواجه؛ مواد غذایی و یا لباس. متاسفانه، زنده ماندن به اولویت بنابراین من مجبور به فهرست، اما لمس نمی گیری، آرزوی اما ندارد — متاسفانه لمس کردن و مایل می سازد آن را سخت تر به راه رفتن دور. شاید چیزی که من ازز رنج می برند بیشتر این حال، که من مطمئن هستم که هم مبتلا بسیاری از شما، عشق به کفش است. تا کنون من موفق شده اند به آن را تحت کنترل و من معتقدم که من قادر به ادامه انجام این کار در آینده قابل پیش بینی خواهد بود (همانطور که گفته ام، مواد غذایی مهم تر است).

با این حال، یک نوع از کفش که من طلب بیش از همه وجود دارد؛ من خودم بدون توضیح به آنها کشیده شده، من نمی توانم گذشته یک فروشگاه کفش بدون زل زده اشتیاق در ارائه بر روی صفحه نمایش راه رفتن، و مردم در اطراف من ناراحت کننده به عنوان من ایستاده ای با میل کشش. آیا بوت و یا لباس کفش، کامل، نیمه، سه ماهه و یا بسته، لهجه محلی است که بدون شک یک نماد مد ، یکی که همه ما باید در آغوش و من برای یکی فکر می کنم که هرر کسی که حداقل یک جفت خود را ندارد باید خواندن در حال حاضر متوقف و خرید یک جفت.

ریشه های کفش چرم دست ساز

اولا من می خواهم به عذر خواهی فراوان، برای تصاویر کاملا هرزه مندرج در آن بند مقدماتی، ناخوشایند ترین و قطعا در خور هر گونه توضیحات از لهجه محلی نیست قرار داده است. در مرحله دوم، من فکر می کنم وقت خود را برای یک درس تاریخ بسیار کوتاه … منشاء در اسکاتلند و ایرلند، لهجه محلی که امروز می شناسیم اول، مورد استفاده قرار گرفت در شکل ابتدایی ترین آن، به عنوان یک کفش پیاده روی است. ساخته شده از چرم سازمان ملل متحد دباغی، سوراخ در هنگام تراورس یک باتلاق و یا دیگر مانند زمین خیس برای زهکشی بسیار مفید بود. به طور سنتی در نظر گرفته کفش در فضای باز، آنها را تجربه کرده اند کاملا تحول، که در حال حاضر مناسب برای تقریبا هر مناسبت. ببینید، درس تاریخ کوتاه، verging در آگهی. با این وجود، در ما باید فشار دهید.

انواع مدل کفش های چرم دست ساز مردانه

همانطور که با بسیاری از سبک های کفش رسمی، کفش چرم دست ساز مردانه هستند شگفت انگیزی همه کاره ، پارچه لباسی هر دو لباس های گاه به گاه و دقیق. اصطلاح آکسفورد حدود زیادی پرتابب هنگام بحث در مورد کفش چرم دست ساز مردانه و برای بسیاری از شما ممکن مطلقا هیچ چیز باشد. چه آن راا اساسا توصیف بسته شدن کفش است. ساخت و ساز از سوراخ توری و VAMPS، نشات گرفته از دانشگاه آکسفورد است. کامل و یا نوک بال، نیمه، سه ماهه و longwing – آن را از این که ما از سبک های مختلف است.

لهجه محلی کامل نسبتا خود توضیحی است، سبک نمادین ترین ، با درزهای دندانه دار و سوراخ و لبه و پنجه الگو (نوک بال اغلب در امریکا استفاده می شود). لهجه محلی نیمه است،، همان پنجه الگو اما تنها دارای یک لبه های دندانه دار و سوراخ همراه پنجه به جای در تمام درز و لبه. لهجه محلی سه ماهه هیچ الگوی پنجه، فقط لبه های دندانه دار و سوراخ در پنجه است. Longwings در حال حاضر بسیار کمتر محبوب، و نه اغلب دیده می شود.

این موضوع را با کفش چرم دست ساز مردانه است که سبک های مختلف تمایل دارند با توجه به بهتر به نظر می رسد خاص و یا لباس. (بخوانید: جنس مخالف) هر کسی بپرسید چه در اولین نگاه در ساز و برگ و من می توانم که بیشتر تضمین، اگر نه همه آنها را به کفش می گویند. من می دانم که من آن را انجام دهید، من می دانم که دوستان من آن را انجام دهد و من حتی می دانم که مادرم آن را ندارد، پس از آن همیشه مهم است که حق آن را دریافت. من این بیت را از راه اول است، اما من مطمئن هستم که اگر شما با توجه به کفش چرم دست ساز مردانه و یا برخی از در حال حاضر، شما در حال حاضر انجام این کار fastidiously – لهستانی کفش لعنتی خود را ، لهستانیی آنها مثل هیچ فردا وجود دارد، به عنوان اگر زندگی شما بستگی دارد بر روی آن. مگر اینکه آنهاا نسخه های مضطرب از همه پرستاران هستید و یا ساخته شده از جیر سپس کفش چرم به معنای جیر جیر تمیز و براق است.

در حال حاضر، من از طرفداران بزرگ از طیف لهجه محلی تیز، آن را فقط به نظر من درست نیست، اما اگر آنها قایق خود را شناور، به اندازه کافی عادلانه است. بهترین چیزی که در به کار با آنها جفت با شلوار جین لاغر و باریک در ترجیحا شستشو سیاه یا تیره (راست قطع و یا هر چیز بزرگتر خواهد مشخصات باریک از کفش باتلاق)، یک پیراهن و یا تی شرت های پولو و ژاکت کش باف پشمی است. من همچنین می به قهوه ای سیاه یا تیره چوب، به عنوان آنها با به نظر می رسد کار می کنند، خواهد روند فراتر و بیش از حد زرق و برق دار است. نقطه تمام کفش چرم دست ساز مردانه در این راه استفاده می شود برای زیبا کردن نگاه غیر این صورت نسبتا گاه به گاه.

به عنوان کفش چرم دست ساز مردانه در ۳ سبک متفاوت اصلی آمده، مقدار زیادی برای انتخاب وجود دارد. اکثریت خواهد بود چرم؛ ثبت اختراع و یا در غیر این صورت و یا سیاه و سفید، قهوه ای تیره و یا قهوهای مایل به زرد. با این حال، وجود دارد همچنین افزایش بزرگ در تعدادی از سبک های جیر بوده است. این طول می کشد کفش به یک بعد کاملا دیگر، مواد آنها را می سازد یک قطعه گاه به گاه بسیار بیشتر از کفش، و آنها در حال حاضر موجود در طیف گسترده ای از رنگ های مختلف از بلوز گرفته تا کرم، سبز به قرمز، تقریبا هر شما تصور است. جیر نیز آنها را به یک آیتم فصلی انتقالی می سازد.

به طور سنتی کفش چرم دست ساز مردانه می پوشند A / W، طراحی شده برای ماه های سرد، اما در حالی که شما هنوز هم می توانید آنها را در طول ماه های گرم زنانه (من قطعا باید پوشیدن معدن) چرم آنها باعث می شود کمی نامناسب، و آنها لزوما منعکس کننده محروم تماس، سبک گاه به گاه از فصل S / S. با جیر، تبدیل شدن آنها بسیار مناسب تر؛ آنها کمتر رسمی، سبک تر هستند، و هجوم سبک رنگی می توانید آنها را یک قطعه بیانیه ای واقعی ، منعکس کننده بسیارر نزدیک پالت رنگ های گرم. اما چگونه می تواند شما آنها را می پوشند؟ در حالی که آنها باا توجه به آب و هوا گرمتر بسیار بهتر از انواع چرمی، به هیچ وجه آنها منحصر به فرد هستند. اگر شما می خواهید برای تزریق یک شات از رنگ به لباس های زمستان خود را پس از آنها کامل است، فقط مطمئن شوید که شما استفاده از یک محافظ جیر مناسب بر روی آنها. تیم با chinos نورد (اگر شما می توانید آن را لخت)، پیراهن جین یا جهنده ضخیم و پالتو زمستانه خود را برای یک نگاه بزرگ غیرمتعارف – شاید حتی کاری در یک روسری جقه یا دستمال گردن به آن پایان کردن.

اما آنچه در مورد انواع چرمی سنتی؟ اگر شما می خواهید به برخی از در زرادخانه خود را، بسیاری بستگی به انتخاب شخصی خود را، همان با هر خرید مد. اگر شما مایل به آن را کلاسیک نگه دارید، چوب به لهجه محلی کامل آکسفورد در تاریکی قهوهای مایل به زرد / قهوه ای یا سیاه و سفید، و با استفاده از شلوار جین و یا راست، یک پیراهن واضح و جارچی ساختار برای یک نگاه گاه به گاه آسان، بالغ و پیچیده است. یک چیز را به یاد داشته باشید این است که باریک شلوار، باریک شما خواهد لهجه محلی خود را می خواهید ، به عنوان برخی ازز قطعات می تواند بسیار دلپذیری. در واقع بسیاری از کفش سنتی بیشتر ساخته شده و یا مدلل دهید می تواند بسیار بزرگ، به طوری که این با شلوار جین لاغر هستید هیچ .

شما می توانید از آنها را به لباس کار خود را اضافه کنید، و چه راهی بهتر به معرفی برخی از تنوع و فردیت از با پوشیدن برخی کفش چرم دست ساز مردانه کلاسیک. من شخصا جلوگیری از دو کفش چرم دست ساز مردانه تن تماشاگر که در بازار هر چند، به عنوان آنها شاید کمی بیش از حد برای دفتر شعله ور. شخصا من یک لهجه محلی نیمه یا سه ماهه با هر لباس کار به عنوان یک سبک کامل استفاده کنید ممکن است تا حدودی بیش از حد شلوغ و رنج آوری، تغییر ظاهر تمام کت و شلوار را با دقت انتخاب کنید. با این حال اگر الگو و رنگ ظریف است و جریان سادگی پس از آن یک الگوی لهجه محلی کامل نیست نباید بیش از حد از یک موضوع. قوانین کت و شلوار استاندارد هنوز هم با این حال اعمال می شود.

شما می توانید از چکمه های لهجه محلی لباس البته، این به عنوان یک ماده در واقع علاقه های شخصی من هستند، قطعا اگر شما به پوشیدن شلوار جین لاغر و خطوط پاک کن در ساز و برگ خود ترجیح می دهند (من فکر به نظر می رسد وزارت دفاع و یا مستقل) سپس با استفاده از چکمه های شما به عنوان جلوگیری استراحت در سجاف از ژان و بالای کفش. سبک های بوت نیز تمایل به کمی در طراحی برای ژان برش باریک باریک، کامل است. اگر شما مایل به ایجاد که غیرمتعارف، ابزار و یا PREPPY نگاه پس از آن کفش استاندارد بهترین شرط بندی شما، آنها را به عنوان یک شکل ناهموار و پیچیده تر، به خصوص اگر نورد تا بدون هیچ گونه جوراب. رنگ دوباره انتخاب شخصی خود را. بسیاری از طراحان شروع به معرفی رنگ در آنها عرضه می کنند، نه تنها در جیر اما چرم. شما باید از خودتان بپرسید – فقط چه مقدار از یک بیانیه میل ندارم آنها را به و چگونه همه کاره من می خواهم آنها را به.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *