راهنمای بستن دکمه پیراهن آقایان

معرفی

حق کردن خفاش شما ممکن است متعجب و متحیر به همین دلیل شما نیاز به یک راهنمای در پیراهن بطرفبستن دکمه های پیراهن؟ شما احتمالا شده است انجام آن از سال مدرسه خود را و آن را به سختی علم موشک در آن است؟

بطرفبستن دکمه های پیراهن در پیراهن خود را تغییر ظاهر کلی خود را . آن را ایجاد یک تصفیه بیشتر، جلا و باعث می شود شما نگاه که کمی بیشتر با هم قرار داده . البته شما این را می دانست. شما آن را انجام هر زمانی که شما حضور کار و یا یک رویداد است که نیاز به نوعی از ارائه رسمی.

آزمایش با پیراهن بطرفبستن دکمه های پیراهن با این حال، شده است یک سفر که توسط بسیاری آغاز کرده است. این همیشه زمین خطرناک که دستکاری با یک عمل قدیمی. پیراهن به یک نقطه کانونی از لباس مردانه در راه تنها یک جفت شلوار جین می توانید تصور کنید بوده است – هر انسان، بدون شکست، صاحب حداقل یک دکمه است.

از اینجا به در ما را به عرض شما می توانید روش پیراهن خود را پهلو و چگونه هر کدام نشان دهنده یک نگرش مختلف، عمدتا به این رویداد معرفی – اما به طور عمده به میزبان خود را.

پهلو سنتی

یکی از شما شده است با استفاده مذهبی برای زیبا کردن از شما ۱۲ سال سن داشتند.

اگر مثل من شما در تلاش برای پیدا کردن یک پیراهن خوبی نصب (و هزینه رفتن قرار دادی است که به سادگی ژرف)، یک ترفند ساده است که کمک خواهد کرد که اجتناب از آن ظاهر مواج ناخوشایند بدنام است.

اول از همه جلوگیری از چاشنی پیراهن خود را به شلوار خود را از طریق استفاده از حرکت دادن دست خود را در یک اره مانند حرکت در اطراف کمر خود را. نه بار از ده به نظر می رسد شتاب زده و به دور از حرفه ای است. به جای جلو و تا شلوار خود را در اطراف یک پیراهن بدون چین پهن.

علاوه بر پوشیدن دم پیراهن خود را به سازمان ملل متحد جمع نه خنک ‘در معنای سرکش، و نه شیک است. آن را می دهد خاموش پرنیان که شما در حال به پوشیدن لباس رسمی مجبور زمانی که شما نه می خواهم برای برخی از انواع سالن در مورد انتخاب کردن. “من تا لباس پوشیدن، اما نه واقعا” روند در آغازین قرن غیر استارتر بود. کوتاه، هالیوود نگرش کراوات سیاه و سفید خود را در ستاره های موسیقی راک مانند ها Julian Casablancas تجسم شد، قبل از به سرعت petering است.

برای جلوگیری از اثر مواج نامطلوب، به سادگی برابر بیش از حد در پشت و دو طرف به یک چین و شکن های کوچک است. با دست فراغت خود را – و یا انگشتان دست – جلو و تا شلوار خود را و پیراهن شبه نصب خود را به شما به دنبال بنابراین شیک آقای دراپر می شود توجه را ترک خواهد کرد. کمربند کمک خواهد کرد این گله در محل.

به ارائه نهایی در پیراهن معصوم اتصالات، تراز دکمه های خود را با پرواز خود را در آینه. فراموش نکنید که برای چند لحظه بدون احساس گناه از خود تحسین در گروه بی عیب و نقص خود را.

تکان دادن پهلو سنتی با سایش گاه به گاه خود را بسیار به سلیقه شخصی افراد است. انجام این کار یک راه طولانی در تا smartening به نظر می رسد خود را و یا اضافه کردن برخی از نمایی پاریسی که بسیاری از ما در تلاش برای رفتن.

PREPPY نیمه پهلو

پروفسور رالف لورن به نام، منشاء ‘نیمه پهلو با ورزشکاران که دم پیراهن خود را از شلوار خود را پس از پله کردن اسب خود را بکشید نهفته است.

تدارکات از این پهلو آن را یک گزینه را در هنگام پوشیدن پیراهن چوگان و تی شرت، اگر چه آن را با محدودیت ظاهر می شود می آید گردیده (آن را تنها یک محدودیت تا آنجا که شما آن را به یکی نظر).

دستیابی به هوا از ظرافت آرام – نوع اغلب توسط نجیب زاده در سرمایه بانک رالف لورن به نمایش گذاشته است – کار آسان نیست. هرگز آنهایی که به شما ترک در تلو تلو خوردن، دو قانون طلایی ما را دنبال کنید و شما نیز در راه خود را به بطرفبستن دکمه های پیراهن دور از هر گونه شک و تردید می شود:

  • نیمه پهلو PREPPY باید تنها زمانی که لباس های گاه به گاه استفاده ؛ یا تنها در صورتی اصرار دارد به دنبال مانند یک بزهکار ۱۴ ساله.
  • ظرافت . حتی نمی درک پوشیدن کمربند شعله ور با سگک بزرگ شده است. آنها این کار کم، ولی جلو شما به دور از ظرافت ضمنی – به پهلو در حال حاضر به شما اجازه رفتن تا آنجا که شما می توانید.
نیم پهلو، بکهام،

مقاله اخیر ما در سبک اختراع مجدد دیوید بکهام دستگیر چگونه سبک خود را در هر دو به یک معنا گاه به گاه و خیاطی بالغ شده است. بسیاری از چیزها را می توان در مورد سبک بکهام گفت: – هر دو در گذشته و حال – اما چند می توانید این واقعیت که او نماد سبک کهن الگویی است رد.

چه بسیاری از عشق در مورد رویکرد گاه به گاه خود اغلب unrecognisably دست یافتنی و نهفته است با توانایی نگه داشتن چیزهای ساده و ظریف است. فردیت همچنین به شکل گیری سبک شخصی او کمک می کند و در طول سال بکهام است جامعی شده پوشیدن پیراهن خود را به شکلی منحصر به فرد.

انواع شایعات اختلال وسواس خود را برای این عنصر خاص از لباس خود اعتبار است. هر چه واقعیت ممکن است، او قطعا یک طاقچه که او کار را برای او ساخته شده است ایجاد شده است.

نتیجه

تاب یک پیراهن پهلو های مختلف می تواند به سرعت ایجاد تو رفتگی در دیوار سبک شخصی خود را. این یک راه عالی از شکستن از جمعیت و اضافه کردن برخی از فردیت نگرفته است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *