راهنمای خرید پوشاک از فروشگاه های آنلاین

ه طور کامل) مشاهیر برهنه. به خصوص هنگامی که آن را به مسائل مربوط به کمد لباس خود را می آید.

به لطف پیشرفت در تکنولوژی و لجستیک (فکر می کنم هواپیماهای بدون سرنشین)، این روزها شما می توانید بروید از “من هیچ چیز برای پوشیدن” به “را بررسی کنید کفش کتانی جدید من” در یک ماده از ساعت داده با چند کلیک و انگشت دستگاه POS در مسیر درست.

با این حال، دسترسی همیشه با کیفیت بستگی ندارد. بوالهوسی از مناسب و لباس های حیله گری عکاسی را کسانی که آینه از فروشگاه بیش از سخاوتمندانه به نظر می رسد خوش خیم است.

بله، خرید لباس آنلاین ممکن است با مشکلات بالقوه خود می آیند، اما به شما ارائه تحمل این اشاره گر در ذهن، شما در امان زندگی پر کردن فرم بازده و بلند اداره پست صف.

چه نیست برای خرید

چیز خاصی خود را به حال خریداری آنلاین من قرض بدهید. هنگامی که شما می دانید اندازه خود را (و ما امیدواریم که شما در حال حاضر توسط انجام دهند)، کالاهای اساسی مانند جوراب و لباس زیر انجام همان موضوعات مناسب است که مثلا یک £ ۳،۰۰۰ پشم ترمه پالتو ترکیب می کند مطرح نیست. و نه شما لزوما نیاز به رسیدگی به محصولات قبل از خرید.

دوخت، هر چند، سختتر است. پس از همه، خرید یک کت و شلوار همه چیز در مورد مناسب. کت و شلوار ارزان تر است که در آغوش شانه ها و قفسه سینه خود را همیشه بهتر خواهد شد نگاه از یک گران قیمت است که استخر در اطراف مچ پا خود را و یا دارای آستین که پایان نیمه راه ساعد خود را.

بله، بعضی چیزها را می توان تنظیم، اما اگر شما هدایت اشتباه در شانه یا ران پس از آن هیچ میلان جادوگر سوزن است که قادر به شما کمک کند. هنگامی که یک اینچ می سازد همه تفاوت، حتی جامع ترین راهنمای اندازه آنلاین فقط آن را قطع نمی کند.

واقعا تنها دو بار که در آن شما باید دوخت آنلاین خرید وجود دارد:

  1. زمانی که شما به جای یک قطعه (از نام تجاری همان) شما در حال حاضر خود و می دانم که به خوبی متناسب.
  2. هنگامی که شما در حال حاضر سعی چیزی در در فروشگاه و یک معامله دیجیتال را بهتر اسکات اند و یا رو نگه دارید از کد تخفیف آنلاین .

در غیر این صورت، حتی اگر شما دریابید که مناسب جارچی دو سینه شما آرزو شده است پس از دیدن آن در Pitti خود را از برخی بدون هیچ زحمتی جدی را نجات دهد و در جای دیگر کلیک کنید.

اطمینان حاصل کنید که آن را متناسب با

به یاد داشته باشید که خیاط است که می تواند فراتر از کمک کت و شلوار گشاد خود را حل نمی کند؟ بازگشت به او را برای برخی اندازه گیری های مناسب: قد، دور کمر، درز شلوار، قفسه سینه، طول آستین و اندازه گردن حداقل شما می خواهید به یاد داشته باشید است.

ذخیره آنها بر روی گوشی، تبلت و لپ تاپ خود را (و همچنین در سر خود را) به طوری که آنها به دست هر زمان که شما در حال مشاهده هستید فروش در رفت و آمد خود را و یا زدن از طریق جدید ورود قبل از خواب.

اندازه گیری لباس های خود را

و همچنین اندازه گیری خود را، شما همچنین باید نوار را به قطعه های مورد علاقه خود را در کمد لباس موجود خود را بیش از حد.

دراز بکش که گرمکن کامل اتصالات تخت و اندازه گیری آن در سراسر قفسه سینه (بین پایین هر درز بازو، سپس آن را دو برابر)، شانه (درز به درز مستقیم در سراسر)، تماس (پایه یقه به لبه دار کردن) و شیلنگ (کاف به درز شانه به علاوه درز به مرکز برچسب یقه).

مقایسه این طرح به راهنماهای اندازه آنلاین به سرعت کار کردن اگر چه شما در حال حاضر چشم دوخته اند تا رفتن به آمده تا بیش از حد گرم در شانه ها، حتی اگر آن را متناسب با هر جای دیگر.

تغییرات بدن

شما همچنین باید آگاه باشند که بدن خود را می توانید در طول سال را تغییر دهید. فروش ژانویه ممکن است ارائه می دهد در فریاد شما، اما بعد از کریسمس شما ممکن است حمل چند پوند اضافی. به همان اندازه، تجلیل در هدف قرار دادن سالن بدنسازی، ولی برای کسانی که شانه های پهن تر و باریک تر است که کمر ملزم به تغییر لباس راه مناسب و آویزان می شود.

به منظور جلوگیری از این نوسانات از دست دادن مناسب خود را، درمان خیاط خود را مانند دکتر خود و بازگشت هر شش ماه برای اندازه گیری چک آپ و یا استفاده از یک نوار اندازه گیری انعطاف پذیر در خانه مطمئن شوید که شما انجام اندازه تا شدید متفاوت به شما در حال حاضر به پایین نوشته شده است.

راهنمای فروشگاه حجم

هر بار که شما چیزی را دوست دارید، قرار راهنمای اندازه فروشگاه و در مقایسه با ورق تخت خود را. این حس اگر هر خرده و با نام تجاری به دنبال اندازه گیری همان کوچک، متوسط و بزرگ، اما متاسفانه بازی می کند مثل کار نمی .

استفاده از راهنمای گلدیلاک خود را برای پیدا کردن این که آیا این تی شرت در حال رفتن به آمده تا چادر مانند، داغ شسته شده و یا فقط حق.

چند فروشگاه بالا پایان مانند آقای پورتر دست اندازه گیری هر مورد و ارائه جزئیات اضافی مانند طول تماس های لباسی، در حالی که دیگران راهنمایی در مورد اینکه آیا به خرید یک اندازه بالا یا پایین از معمول خود را در توضیحات محصول می دهد.

اطمینان حاصل کنید که به نظر می رسد خوب در شما

ژاکت جین در راه آهن به نظر می رسد، خوب، یک ژاکت. چوب آن را در باریک، مدل شش پا و تیم آن را با جفت مناسب از شلوار متناسب و گردن رول ترمه، و آن را هنر می شود. اگر شما بدن و یا کمد لباس های مشابه ندارد، پس انتظار به تقلید که شاهکار در خانه.

این کمکی نمی کند که سبک یک سلاح است که شما در واقع می تواند استقرار: کلیپ بولداگ است. با استفاده از این دستگاه دستی، پارچه بیش از حد به عقب کشیده و کوتاه تنگ، به یک شبح شیک – چگونه مدل در مجلات دیدن می تواند به لباس که متناسب با نه گام و آنها را نگاه مانند آنها قرار دادی است.

رایگان کلیپ های بولداگ

درس این است که شما نمی توانید همیشه عکس های مدل و یا lookbooks اعتماد. درمان آنها به عنوان راهنما به یک ظاهر طراحی شده به جای مناسب. اگر شما یک ژاکت مشابه و کفش به آن مرد در تصویر، و سپس شما می دانید که جفت شلوار houndstooth با حداقل یک نگاه کار خواهد کرد.

از سوی دیگر، اگر شما توسط یک شلوار چرم وسوسه و کمد لباس خود را بیشتر روی دکمه فراز و کاپشن از تاپس مش و پیراهن دامن است که در تصویر خودرویی، و سپس آن را احتمالا بهترین به تصویب.

بالا نکته: اگر خرده ارائه می دهد یک ویدیو از آیتم پوشیده، همیشه مشاهده آن – شما یک ایده بهتر از گرفتن چگونه متناسب پوشاک، پرده ها و حرکت می کند، و همچنین به عنوان یک نشانه صحت رنگ.

از کجا بخرم؟

با فضای یک مسئله نیست، خرده فروشان آنلاین لازم نیست که به عنوان در محدوده محصول خود را به عنوان فروشگاه آجر و ملات متمرکز شده است. این که می گویند آنها تخصص ندارد و یا ارائه قوی تر در مناطق خاص، هر چند نه.

ترین نیز ارائه بازده رایگان و هزینه پستی صاف، مهم نیست که چقدر شما سفارش. بنابراین اگر شما نمی توانید برای خرید خود توانیم به کامل نیست و هیچ وقت برای دوباره سفارش دیگر، یک راه آسان این است که برای سهام تا سبد خرید خود را با سه اندازه هر یک از آیتم: یکی از شما فکر می کنم درست است، پس از آن یک و یک می شود.

توسط طبقه بندی در این راه، شما شانس خود را برای پیدا کردن کامل مناسب را افزایش می دهد و می توانید آنهایی که کار نمی گشت. فقط مراقبت را در زمانی که سازمان ملل متحد بوکس و تلاش در – از بین بردن برچسب های خاص و یا پاره شدن بسته بندی می تواند حق خود را برای بازگشت اعتبار کند.

بدون اینکه بخواهم به صدا بیش از حد مانند مارتین لوئیس، این مهم است که شما قلم مو رنگ کردن حقوق خود را به عنوان یک مصرف کننده ، به طور خاص که آن را به خرید آنلاین می آید.

فروشگاه: پایان لباس

بهترین برای: Sneakerheads

چیست ؟: مردان اند ضرب و شتم شده است یک مسیر به این مستقل نیوکاسل از سال ۲۰۰۵، و اخیرا به تازگی باز گل سرسبد گلاسکو از اواخر سال ۲۰۱۶۶٫ با این حال، ارائه آنلاین پایان لباس که تا آن یک قسمت برای sneakerheads از سراسر جهان ساخته شده است .

در کنار ویرایش achingly سرد از لباس و لوازم جانبی، پایان ارائه می دهد سبک مربی منحصر به فرد و همکاری منحصر به فرد با امثال نایک، آدیداس، Reebok و تعادل جدید.

قیمت: اواسط محدوده

وب سایت: www.endclothing.com

پایان لباس

پایان لباس

پایان لباس

فروشگاه: آقای پورتر

بهترین برای: مجموعه های کپسول و مارک های لوکس

آنچه در آن است؟: NET-A-پورتر شاخه Y-chromosomed بزرگ در خیاطی است (آن شده است فروش آن در خانه خط، کینگزمان، از ۲۰۱۵) اما همانطور که ما به شما هشدار داده که یک بازی خطرناک است.

با این حال، آقای وسیعی پورتر از همکاری بی نظیر است، با طراحان از Alexandre Mattiussi امی به پل اسمیت و حتی تام براون گر چه هنر یکی کردن مجموعه کپسول شما نمی توانید خرید هر جای دیگر.

قیمت: لوکس

وب سایت: www.mrporter.com

آقای پورتر: مجله

آقای پورتر: مجله

آقای پورتر: مجله

فروشگاه: ASOS

بهترین برای: مبانی و کالاهای اساسی کمد لباس

آنچه در آن است؟: با بیش از ۸۵۰ مارک در محل، و مرکز پاسخگویی آمازون رقابت کارکنان توسط هزاران نفر از کارکنان، پیدا کردن لباس در ASOS می تواند یک لمسی ارعاب.

اما این یک نشانه ای از نفوذ خرده شده است که یک خرده فرهنگ کل از مردان جوان با پوشیدن تاپ دامن، پاره پاره شلوار جین لاغر و snapbacks را می توان به عکس های مورد نظر خود را ترسیم است.

جلوگیری از پیوستن آنها با چیدن کالاهای اساسی کمد لباس کلاسیک مانند تی شرت های سفید، پیراهن آکسفورد و لباس زیر، به جای کل به نظر می رسد – حتی اگر آن وسوسه انگیز است که شما می توانید تمام ساز و برگ برای کمتر از ۵۰ £ دریافت کنید.

قیمت: مقرون به صرفه، با تعداد کمی از مارک های طراح

وب سایت: www.asos.com

ASOS LOOKBOOK

فروشگاه: Hypebeast

بهترین برای: Streetwear

آنچه در آن است؟: Hypebeast شده است نگه داشتن زرنگ و دانا streetwear در دانش با قطره های آینده برای چندین سال. با این حال، بسیاری از تحقق بخشیدن به سایت همچنین دارای فروشگاه اینترنتی خود را، که دارای تقریبا بی نظیر خط به بالا از جریان اصلی و برچسب زیرزمینی.

بنابراین در حالی که دیگران نشانه دور بلوک برای گرفتن دست خود را بر آخرین باید پلیس، اردوگاه خریداران هوشمند را در مقابل کامپیوتر خود. هر چند سعی می کنید برای جلوگیری از هر چیزی با برچسب ‘بازار’، که اساسا کد برای نجومی نشانه گذاری.

قیمت: لوکس، با برخی از مقرون به صرفه تر می یابد مخلوط

وب سایت: hbx.com

Hypebeast

Hypebeast

Hypebeast

فروشگاه: Farfetch

بهترین برای: یک آف

آنچه در آن است؟: Farfetch است که بسیار یک فروشگاه به عنوان یک دربان. به عنوان نکات نام، به جای جوراب زنانه ساقه بلند و اعزام لباس خود، آنها ضربه بزنید تا مجموعه ای از بوتیک مستقل بین المللی به طوری که، در خانه در باگنور نشسته، شما می توانید بهترین که میلان، نیویورک و حتی توکیو را ارائه کرده است خرید.

قیمت ها هستند که قابل درک بالا، اما شما یک فرصت خوب اتفاقی چیزی واقعا یکی از نوع ام – مناسب برای individualising به نظر می رسد خود را.

قیمت: لوکس

وب سایت: www.farfetch.com

دور واکشی بوتیک

فروشگاه: Vestiaire جمعی

بهترین برای: دست دوم می یابد

آنچه در آن است: اگر یک برچسب قیمت سنگین شما قرار می دهد خاموش خرید قطعات طراح، آن را ممکن است به خودتان آشنا با طراحی های مختلف فروش مجدد سایت Vestiaire جمعی. بی جهان لوکس آن ساخته شده است راحت تر از همیشه برای گرفتن دست خود بر روی آن قطعه که شما (و موجودی بانکی خود را) در فصل گذشته را فراموش.

این هیچ فروش بوت خودرو، ذهن است. انتظار می رود بیش از ۶۰۰،۰۰۰ اقلام، که هر یک از به صورت دستی برای کیفیت و اصالت چک، از امثال Comme des Garcons فروش، استودیو آکنه و سن لوران.

قیمت: متفاوت

وب سایت: www.vestiairecollective.com

جمعی Vestiaire

جمعی Vestiaire

جمعی Vestiaire

فروشگاه: YOOX

بهترین برای: شکار مقرون به صرفه

آنچه در آن است؟: ناوبری YOOX است مانند پله به انبار در پایان مهاجمان صندوق گمشده .

یک کابوس به حرکت و با مارک های شما هرگز شنیده منفجر، و برخی از شما هرگز می خواهم به شنیدن دوباره، شما فقط در مورد به تا زمانی که شما نقطه یک نیمتنه جام در ۸۰ درصد است. که تقریبا باعث می شود همه دشوار را به ارزش آن.

قیمت: هر بودجه

وب سایت: www.yoox.com

Yoox.com

Yoox.com

Yoox.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *