راهنمای کفش آقایان : ترکیب رنگ کفش مردانه

همه چیز در جزئیات

با تعداد روزافزونی از مردان در نظر گرفتن علاقه در راه آنها نگاه کنید – موفقیت و یا در غیر این صورت – به صورت روزافزون برای کسانی از ما که شیب مربوط به خیاطی خاص مهم، به خودمان حفظ عنوان سرمشقهای از همه چیز شیک و تر و تمیز. روند و آیتم هایی که برای مدت طولانی نگه داشته ما یک گام جلوتر از جمعیت دارند به آرامی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر جریان اصلی – در حالی که به هر دلیلی به وحشت، به این معنا که موفقیت یک لباس به وزن بیشتر از همیشه در جزئیات ظریف ما را انتخاب کنید برای اضافه کردن.

در آخرین مقاله من من در نظر گرفته نقش کمربند و توانایی خود را برای اضافه کردن چیزی به یک نگاه شیک. این هفته من می خواهم به تمرکز بر روی مسئله ای است که من مطمئن هستم که ما تمام شده است با مواجه است، و احتمالا هنوز هم مشکلات بهترین از ما از زمان به زمان است. چه کفش برای پوشیدن با یک شلوار یا چه شلوار برای پوشیدن با یک جفت کفش یک موضوع است که اغلب محصولات تا در است انجمن مد و بخش بسیار مهمی از هر لباس است.

ترکیب رنگ به اشتباه انتخاب خواهد طلسم فاجعه لباس فوری ، صرف نظر از کیفیت هر چیز دیگری. این است زمان و هم توسط تعدادی تکان دهنده از مردان، که همچنان به اشتباهات اساسی و پس از آن خراب کردن اکثریت نظر می رسد خود ثابت شده است دوباره.

در حالی که هدف از این مقاله این است که ایجاد چند قانون و ارائه مشاوره مناسب، من می دانم که این معضل یک جنبه از ایجاد سبک است که می تواند بسیار برانگیز است هستم. همه ما عقاید خود ما را در چه یا کار نمی کند و ما چگونه نزدیک به قوانین سنتی می چسبد. با استفاده از این در ذهن، من سعی خواهد کرد به در نظر گرفتن دیدگاه بسیاری از گذشته ابراز، و من باید ادامه به چوب گردن من تا حدودی به منظور تقدیم تا برخی از راهنمایی در مورد کسانی که از ترکیب رنگ کفش کلیدی است.

کفش ترکیب رنگ

من فکر می کنم مهم ترین چیز برای ما به انجام، در رابطه با این موضوع مهم ترین و حساس، است که برای ایجاد برخی از قوانین کلی . نان و کره پس به صحبت، که از آن شما می توانید انتخاب آگاهانه بیش از آنچه که به پوشیدن است. این خواهد بود که یک نماینده از دستورالعمل های مردان شیک مجموعه از طریق سنین – بلکه به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود، ‘قوانین به معنای شکسته شود، بنابراین شما می توانید از آنها را نادیده گرفت. مد شده است همه چیز در مورد فرد بعد از همه.

همچنین شما می خواهد که من می خواهم به تمرکز تقریبا تمام توجه من در کفش چرم. دلیل این است که مربیان از عملا هر نام تجاری باید هم نیست پوشیده شود و یا با هر رنگ در زیر نور خورشید (به خصوص اگر شما شده است زیر این توصیه های ما و برای تمیز، کاملا شکیل جفت سفید رفته). آنها صرفا بر اساس اولویت های شخصی فرسوده، بنابراین رنگ دارای تاثیر کمی بر مناسب بودن آنها به طور کلی و آن را فقط یک مورد از تصمیم گیری که آیا آنها مطابقت لباس خود را به عنوان یک کل است.

کفش های قهوه ای

من باید با مقابله با سر ترکیبی ترین به شدت مورد بحث در شروع. شلوار سیاه و سفید و کفش های قهوه ای. به عنوان قافیه غالبا تکرار می رود، “سیاه و قهوه ای باعث می شود یک اخم، و در معنای سنتی ترین، این دو رنگ به طور کامل سازگار نیستند. با این حال، مد نمی ماند – و دیدگاه خواهد همیشه تغییر دهید – پس در حالی که من می گویند که سیاه و سفید و قهوه ای هرگز نباید در یک محیط رسمی مخلوط شود ، بسته به ترجیح شخصی شما، شاید قابل قبول تر، سیاه و سفید و قهوه ای در مفهوم گاه به گاه . استدلال به عنوان شما خواهد شد، فقط به یاد داشته باشید که هر کس نمی خواهد نظر همان است.

گذشته از سیاه و سفید، قهوه ای با هر رنگ در زیر آفتاب . از نیروی دریایی به خاکستری و سبز به کبود، عمیق تر، غنی تر، تن کفش های قهوه ای و قهوهای مایل به زرد بسیار بهتری تعریف تنوع وسیع تری از رنگ از سیاه و سفید کفش – ساخت آنها بسیار متنوع تر. تمام رنگ های chinos، شلوار جین، شلوار و شورت متناسب با کفش قهوه ای یا قهوهای مایل به زرد کار خواهد کرد.

اگر شک به قهوه ای است.

مدل کفش قهوه ای مردانه

کفش های قهوه ای واسه خرید

کفش های مشکی مردانه

سیاه و سفید از سوی دیگر یک ذره محدود تر است. البته شما می توانید لباس سیاه و سفید و سیاه و سفید تا گاو به خانه و مرگ از پیری همیشه یک ترکیب برنده خواهد بود، اما پس از آن گزینه های خود را متاسفانه محدود شده است.

خاکستری و سیاه و سفید است که قطعا یک گزینه sartorially مناسب اما پیدا کنم که یک ترکیب قهوه ای و خاکستری چشم تر و دل انگیز است (اگر چه من یک تیره تر، قهوه ای عمیق تر نشان می دهد). در هر صورت، اولویت های شخصی یک نفوذ زیادی بر سر اینکه آیا شما تصمیم به آن ورزش داشته باشند. سیاه و سفید و نیروی دریایی از ترکیب دیگری که شما ممکن است بخواهید سعی کنید است. در هفته های اخیر من بیشتر و بیشتر مردم در ستایش فضایل سیاه و سفید و آبی را شنیده اند، اما هنوز هم یک بخش بزرگ بین کسانی که برای و کسانی که در برابر وجود دارد. اجماع کلی این است که آثار سیاه و سفید به خوبی با رنگ آبی در محیط های رسمی ؛ معمولی، بسیار است.

از نظر مخلوط رنگ جایگزین – من chinos فکر در هر یک از رنگ های بیشتر به طور منظم پوشیده – شما ممکن است که در مقابل ایجاد شده بین کفش سیاه و سفید و یک جفت کبود و یا خردل / قهوهای مایل به زرد chinos کمی بیش از حد آشکار. مگر اینکه شما برای یک جفت شسته شبیه به تصویر نشان داده شده در زیر LOOKBOOK تصمیم گرفتند [ پایین سمت راست ] .با این حال، من کفش سیاه و سفید به خوبی کشیده کردن با chinos سنگ سبکتر را دیده اند. فقط به یاد داشته باشید که سعی کنید و نگه نیمه تیره تر فوقانی، به عنوان این کمک خواهد کرد که برای حفظ لباس حداقل tonally مشابه است.

نکته سریع: کفش سیاه می تواند با اکثر رنگ های chinos کار چرا که آنها یک لنگر خنثی هستند. به منظور کاهش تضاد بین کفش سیاه و سفید و رنگ روشن مانند زرد، سعی کنید رنگ آبی یا قرمز نور cuffing chinos خود را به افشای مچ پا خود را در این بهار / تابستان. این را می دهد به یک استراحت در خط طبیعی پایین پای خود را و بدان معنی است که رنگ کنتراست نه به اندازه زمانی که آنها لمس کردن هستند. LOOKBOOK زیر برای مثال [نگاه کنید به بالا سمت چپ .

در شرایط روزمره، هیچ قانون سخت و سریع برای آنچه که شما باید با لباس های گاه به گاه خود را می پوشند وجود دارد ؛قوانین اعمال سختگیرانه تر به لباس های رسمی و در نهایت پایین آمدن به آنچه چشم خود را به عنوان بهترین می بیند.

من شخصا از طرفداران کفش سیاه و سفید پوشیده با شلوار جین آبی یا نیل است. من تضاد بین رنگ بیش از حد شدید و دیدن تعداد زیادی از مردان ضعیف لباس پوشیدن آنها به من برای خاموش خوبی قرار داده است. کفش سیاه و سفید به شدت در طبیعت رسمی هستند و برخورد بین آیتم در دو انتهای طیف واقعا کمی بیش از حد.

با این حال شما ممکن است بخواهید سعی کنید یک لیمو شیرین آبی روشن با کفش سیاه و سفید و یک پیراهن سفید، یک ترکیب رنگ های جالب. مربیان سیاه و سفید گاه به گاه و یا چکمه های از سوی دیگر یک ماده متفاوت است. در حالی که آنها واقعا با مواد شستشو سبک تر از شلوار جین یا شلوار کار نمی کند، رنگ های تیره تر باید فقط خوب مخلوط کنید.

مدل کفش مشکی مردانه

خرید کفش مشکی مردانه

کفش زرشکی مردانه

کفش  کفش زرشکی مردانه  اول انتخاب همه رنگ کفش توسط هر کشش از تخیل نیست اما آنها در واقع یکی از رنگ های متنوع تر شما می توانید لباس می باشد. آنها سازگار با تمام سایه های خاکستری، رنگ ترین نیروی دریایی هستند و شاید کمی مناسب تر زمانی که با سیاه و سفید پوشیده شده است. به کفش های قهوه ای / قهوهای مایل به زرد بی شباهت نیست، آنها با تقریبا هر رنگی که شما می تواند فکر می کنم کار می کنند.

در واقع، اگر شما مایل به ایجاد آسان، دستور ساده ،  کفش زرشکی مردانه  راه رفتن است. آنها را می توان در یک مد یکسان نزدیک به عنوان قهوه ای استفاده اما رنگ جسورانه، جالب تر است و فرد قطعا بیشتر . تنها مسئله شما ممکن است این است که آنها یک گام غیر قابل انکار در یک مسیر جدید برای بسیاری از مردم هستند، بنابراین شما باید به آنها را می پوشند با مقدار زیادی از اعتماد به نفس آنها جلو و متقاعد کننده.

لباس آنها را با شلوار جین، chinos یا شلوار متناسب در محل از قهوه ای معمول و انجام نمی شود ترس به آنها استراحت با پوشاک و لباس کار خود را – شما حتی ممکن است چند تعارف. با این حال، به یاد داشته باشید این شرایط، به عنوان شما ممکن  کفش زرشکی مردانه  پیدا درست است که کمی بیش از حد از خروج از هنجارهای کفش می شود. سعی کنید با استفاده از یک تن بسیار عمیق تر به آنها را بیشتر سازگار به مناسبت های رسمی. پیشنهاد لباس که قبلا ساخته شده نیز به خوبی کار با کفش  کفش زرشکی مردانه  (chinos نور آبی، پیراهن سفید و غیره)، به طوری که نمی شود ترس به بازی در اطراف.

مدل کفش زرشکی مردانه

خرید کفش زرشکی مردانه

کفش جایگزین رنگ چرم

برای رنگ چرم فرد بیشتر – می گویند سبز و یا شاید آبی – انتخاب ترکیب خود را در حال رفتن به یک مقدار زیادی محدود تر. قطعا لباس های رسمی بدون حرکت است، اما سایش گاه به گاه ارائه می دهد آزادی کمی بیشتر. جفت شدن رنگ های جایگزین با شلوار جین یا  شلوار کتان مردانه  استاندارد خود را با این حال ممکن است یک مبارزه است. شما قطعا نیاز به شود از نمودار رنگ خود را آگاه ، و چگونه رنگ های خاص تعریف یا در مقابل در برابر یکدیگر.

در اینجا چند پیشنهاد کلید در نظر دارند:

  • سفید هر لباس لنگر: کفش های سفید بسیار کار به خوبی با  شلوار کتان مردانه  رنگی آنها به عنوان یک رنگ خنثی و همچنین بی نهایت گاه به گاه بیش از کفش سیاه و سفید هستند. شما می توانید literaly این زیر در برای مربیان خود را به منظور به گاه به گاه فعلی خود را به نظر می رسد تا درجه یک.
  • شلوار جین سفید: به همین ترتیب، شلوار جین سفید و یا  شلوار کتان مردانه  شلوار مناسب برای پوشیدن با یک کفش رنگ جسورانه است. نه تنها شیک و مناسب برای ماه بهار / تابستان هستند، آنها را با هر رنگ در زیر آفتاب بروید و اجازه می دهد که کفش به نقطه کانونی باقی می ماند.
  • کراوات بالا و نیمه پایین خود را با هم: اگر چه برخی از مردان به ایجاد یک بیانیه واقعی با کفش رنگ جسورانه خود، لباس که همیشه دنبال بهترین کراوات بالا و نیمه پایین با هم. سعی کنید چیدن از یک رنگ را در پیراهن خود را [زیر راست]، جارچی خود را [زیر CENTER] و یا حتی با لوازم جانبی خود را. این نشان می دهد توجه به جزئیات و می دهد طیف انسجام نگاه خود را.
  • ایجاد یک بیانیه: کسانی که می خواهند به یک بیانیه – بعد از همه، شما کفش های رنگی خریداری – ساده ترین راه برای انجام آن است به نگه داشتن بقیه لباس خود را ساده، بی طرف و حداقلی است. کفش های خود را در حال رفتن به اندازه کافی برای گرفتن توجه خود به خود، و آنها این اگر آنها نداشتن به رقابت در همان زمان با پیراهن طرح دار خود را،  شلوار کتان مردانه  جسورانه رنگی و جارچی بیانیه روشن است.
  • برخورد رنگ: در موضوع ساخت یک بیانیه، شما می تواند به طور بالقوه برخورد دو رنگ های جسورانه در نیمه پایین خود را. چگونه در مورد  شلوار کتان مردانه  زرد و کفش سبز؟ یا  شلوار کتان مردانه  و کفش کبالت قرمز؟ این فقط برای پیشرفته است، اما با در نظر گرفتن اصل که قبلا ذکر شد، cuffing شلوار خود را در واقع می تواند این کار را. شما باید با این حال حفظ  نیمه بالای خود را ساده و خنثی است.
  • اگر شک دارید، مربوطه به اهنگ صدا به: در نهایت، ساده ترین راه برای ساخت کفش های رنگی کار نیز بزرگترین روند در لباس مردانه در این فصل. تجهیزات مربوطه به اهنگ صدا در  شلوار کتان مردانه  در هفته های اخیر بحث شده است و آنچه که می تواند راحت تر از مطابق با کفش آبی پررنگ خود را با یک جفت شلوار جین نیلی یا  شلوار کتان مردانه  نیروی دریایی [ زیر راست . این می تواند با اکثر رنگ با کفش بژ زیر به خوبی با قهوه ای / کرم، و کفش سبز رفتن با  شلوار کتان مردانه  سبز بطری کار.

در پایان، چگونه می توانید انتخاب کنید به ترکیب رنگ خود و ایجاد یک بیانیه همه پایین آمده به چه فکر می کنید نظر می رسد خوب . اگر شما در شک هستید فقط یک پست در انجمن را و من مطمئن هستم کسی در جامعه بتواند به شما کمک خواهد  کرد.

مدل کفش رنگی مردانه

خرید کفش رنگی مردانه

کفش چرم جیر

کفش چرم جیر هستند یک قاعده نزد خود. آنها به مراتب بیشتر متغیر در رنگ از چرم و برجسته بیشتر گاه به گاه است. در حالی که شما ممکن است قادر به آنها را با یک لباس رسمی (احتمالا حتی یک کت و شلوار)، شما خیلی بهتر چسبیده به نظر می رسد گاه به گاه. در اینجا قوانین مربوط به ترکیب بسیار آرام (اگر چه سیاه و سفید و قهوه ای هنوز هم ممکن است یک اخم را) بنابراین شما باید اتاق به مانور و آزمایش.

حرف آخر

ترکیب رنگ خواهد بود که زهر از بسیاری از مد مرد آگاهانه برای تمام طول زندگی خود؛ ما هرگز نمی دانید آنچه برای قرار دادن با . اگر شما صرف ساعت خیره به کمد لباس خود را، به طور کامل مطمئن نیستید از آنچه شما می تواند لباس پس از آن من امیدوارم که این راهنما به شما کمک برخی داده شده است. اگر شما تا به حال گیر کرده است، برگرداندن به اصول اولیه و شما هرگز به اشتباه خواهد شد.

مثل همیشه، من می دانم که افکار خود را در نظرات زیر. هر گونه نمایش داده ترکیب رنگ شما ممکن است و در مورد بحث سیاه و سفید و قهوه ای بیش از حد عصبانی نیست بپرسید، به معنای واقعی کلمه صدها نفر از موضوعات مختلف که به این استدلال به انجمن فرود وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *