رنگ کردن مو های خاکستری آقایان

ادای چیزی را در آوردن

مرد مو رنگ آمیزی بزرگترین تابوی از همه است. حالا من می دانم که برخی از شما خواهد شد سخت سر رنگ – شما انجام داده ام Surfer در Sunkist نگاه، فرسوده داستد بلوند بکهام موهاک با غرور و افتخار – تا زمانی که از دست رفته است که مجازات – اما چگونه بسیاری از شما در نظر گرفته رنگ آمیزی شما مو به تیز کردن خود در حال حاضر به نظر می رسد خوب است یا به تاکید است که مدل موی بزرگ جدید؟ همچنین ممکن است که زمان آن رسیده است برای پوشش برخی از موهای خاکستری، و این روزها شما لازم نیست که برای برلوسکونی به سبک سیاه و سفید بیرون بروید.

رنگ مو می تواند بسیار بیشتر از، به خوبی انجام دهید، فقط تغییر رنگ موهای خود را. بسیاری از نمایش داده شد در آخرین مقاله من مربوط به آن مرد با موهای بسیار کم پشت و تنک و چه باید بکنند برای مبارزه با آن. خب، اگر شما مو خوب است یا می نازک شدن کمی در بالا، محصولات رنگ حرفه ای می توانید هر مو حداقل ۲۰٪ از ضخامت اصلی آن متورم و همچنین افزایش رنگ ظریف کوتاه تر پایین موهای آن نشسته به پوست شما نزدیک تر است (پوست سر). این باعث می شود آنها را برجسته تر و قابل مشاهده است، به ظاهر مو بیشتر ، به خصوص هنگامی که با استفاده از یک رنگ تیره تر.

ترکیب این رنگ آمیزی اثر با شامپو ضخیم شدن بزرگ و یا لوسیون و شما می توانید شروع به احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد قفل نازک شدن خود را.

راه های مبارزه با مو های خاکستری مردانه

همچنین برخی از ترفندهای ساده شما می توانید استفاده کنید را به موهای خاکستری لبه وجود دارد. اگر شما نمی خواهید به آن را پوشش تا سپس سعی کنید با استفاده از یک شامپو نقره مانند شوارتسکف سال قبل از میلاد رنگ نقره ای ذخیره شامپو و یا فیلیپ کینگزلی خالص نقره ای شامپو [ دیدن محصولات توصیه می شود زیر . این محصولات متخصص طراحی شده اند به پاک کردن مو از هر آلودگی از قبیل روغن های پخت و پز، دود و آلاینده به طور کلی، خاکستری، بور یا سفید مو جذب می شود – به عنوان این تمایل به توسعه تن yellowy عنوان یک نتیجه. این همچنین شامل یک رنگدانه بنفش که خنثی زردی ناخواسته، از بین بردن زنگ ناشی سستی با اضافه کردن یک روشنایی سوسو زننده به خاکستری و موهای سفید.

شامپو نقره ای ایده آل است اگر شما یک مقدار کمی از رنگ خاکستری / موهای سفید (فقط در دو طرف و یا پاشیده در سراسر مو)، اما حتی اگر شما یک سفید در مجموع آن را به نتایج خوب به من بدهید. به یاد داشته باشید تنها دو بار در هفته استفاده کنید اگر شما شامپو روزانه و یک بار در هفته اگر شما شامپو کمتر از پنج بار در هفته.

چیزی که اکثر مردم در مورد موهای خاکستری را دوست ندارم رنگ اما اثر پیری آن نیست. باور کنید یا نداشتن ظریف و حتی قهوهای مایل به زرد (از گردن تا) می تواند تفاوت به تمام نگاه خود را به عنوان آن را صاف تا چهره خود را به نظر می رسد که فورا سالم و جوان تر. من پیشنهاد نمی شما بروید و پخت صورت خود را در سالن برنزه محلی، برخی از محصولات بزرگ تدریجی قهوهای مایل به زرد برای مردان، که خاصیت مرطوب کنندگی خواهد و به تدریج توسعه به شما یک سالم، قهوهای مایل به زرد طبیعی، به دنبال وجود دارد. آنهایی که از توجه به امتحان کنید Nivea به تدریجی قهوهای مایل به زرد برای مردان مرطوب کننده و No7 برای مردان تدریجی قهوهای مایل به زرد و صورت.

به یاد داشته باشید به خاطر داشته باشید دانکن فرمان برای برنزه جعلی.

رنگ مو و نکات اصطلاحات مخصوص یک صنف

امتیاز کلیدی:

  • همانطور که با مقاله قبلی من چک کردن سالن قبل و بحث با سبک در مورد جزئیات دقیقا چه می خواهید و نگاه شما در حال رفتن برای.
  • نگه داشتن آن به دنبال به عنوان طبیعی که ممکن است و جلوگیری از رفتن تیره تر و یا بیش از حد سبک تر (باید برجسته و یا اگر شما یک خانم بلوند طبیعی) از رنگ مو خود را در حال حاضر.
  • دور ماندن از رنگ های گرم و یا طلا و از آنها بخواهید برای پایان کمی مات – براق است.
  • ابرو همان رنگ است یک نگاه خوبی نیست، سبک باید رنگ به ویژگی های خود را نمی راه دور دیگر هماهنگ باشد.
  • لباس سبک های مو کوتاه تر و آن را قطع به طور منظم.

اصطلاحات مخصوص یک صنف شکن:

  • تکنسین رنگ – یک متخصص – این یک آرایشگر که رنگ تنها است.
  • رنگ نیمه دائم رنگ موقت که به تدریج محو خواهد شد بیش از ۴-۶ هفته است.
  • نکات برجسته / lowlights – هر دو روش همان نرم افزار، ممکن است مورد استفاده برای توصیف رنگ روشنتر یا تیره – پوشش می دهد موهای کمتر پایان زیرکانه تر است.
محصولات توصیه شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *