سلامت موی آقایان : مقابله با ریزش مو

معرفی

این روزها بسیاری از تبلیغات ارائه “کمک” برای مردان با نازک شدن مو وجود دارد – این معمولا به شکل قرص، لوسیون ها و معجون با نام پزشکی صدایی و ادعاهای به شدت اغراق آمیز آمده برای کمک به رشد مجدد موهای از دست رفته. بسیاری از آنها موثر در همه در مبارزه با ریزش مو ارثی، اما آن مردان که هستند خود آگاه در مورد موهای خود را خواهد ترین محصولات را امتحان کنید به این امید که آن وضعیت خود را بهبود می بخشد. و چرا که آنها همواره با بازیکنان کریکت سابق تایید؟

حتی بیشتر برجسته به تازگی توسط برخی آقای رونی ساخته شده است – گذشته از این، جراحی در قالب پیوند مو در دسترس است. این فرآیند شامل نوار برداشت پوست سر در حدود ۱-۱٫۵ ایکس ۱۵cm در اندازه از بخش میانی از پشت سر (که در آن مو را به سمت رشد قوی تر)، یا با یک تکنیک به نام FUE، که شامل استفاده از یک پانچ به استخراج فردی فولیکول های مو کمتر از یک میلیمتر در قطر و سپس پیوند آنها را به پوست سر. اگرچه این می تواند نگاه قابل توجه، آن بیشتر شبیه یک تکنیک شکنجه به من، در حالی که همچنین گران بودن و آن را برای همیشه دوام نیست. شما نیاز به آماده به حفظ سرمایه گذاری مجدد در دراز مدت – که می تواند در نهایت هزینه شما ده ها هزار نفر در طول سال.

همچنین یک درمان جدیدتر به نام پوست سر رنگدانه میکرو یا میکرو خالکوبی مو وجود دارد. این تکنیک شامل خالکوبی ته ریش مو بر روی پوست سر شبیه مو از نزدیک تراشیده. من در واقع یک نمونه از این دیده می شود و با نتیجه تحت تاثیر قرار گرفت، اما آن را به معنای داشتن یک برش مو که مرد عمل حدود سال ۱۹۷۳٫ خودرویی بود این بسیار شبیه به نیمه آرایش دائم است، که یک درمان که در آن به خصوص ارایش وزیبایی آموزش دیده ضخیم و یا بازسازی ابرو و مژه های خالکوبی موهای فرد، که به طور شگفت انگیزی واقع گرایانه است.

بهبود ریزش مو

در حال حاضر اگر موهای خود را پس از آن رفته است بالا است که احتمالا تنها راه حل مناسب خود را. با این حال، اگر آن را یک صورت نازک شدن از طریق بالا، تاج یا خط مو، است و یا شاید شما فقط می خواهید را به موهای بسیار خوب خود را نگاه ضخیم تر، چند چیز شما می توانید برای بهبود وضعیت بدون درد و مشکلات مالی وجود دارد . من یک باور بزرگ است که اگر در واقع یک لوسیون یا معجون که واقعا ساخته شده نازک شدن مو های خود را به از نخ به خرس مو در ۲۸ روز وجود دارد، آن خواهد بود که توسط یک ورزشکار بازنشسته در یک آگهی کوچک در صفحه پشت یک آگهی نیست روزنامه تلخیص.

بنابراین، امروز من می خواهم به مورد محصولات و یا از ترفندهای ساده از تجارت که می تواند کمک به بهبود ظاهر نازک شدن موها صحبت می کنید، و در برخی موارد به توهم مو ( این است سحر نمی ) پس لطفا با من داشته باشد.

چاق و چله بالا و دریافت برخی از عرض

بله بچه ها، وقتی که می آید به طور مصنوعی ساخت مو به نظر می رسد ضخیم تر، اندازه مهم – به خصوص عرض / قطر هر یک از مو. دروغ محض هر مو است، متراکم تر پوشش به نظر می رسد. این توهم است . درمان خاصی در هنگام به مو اعمال افزایش هر قطر موهای فرد با plumping یا تورم آن است. مشکل این است، تبخیر آب و به حالت عادی می رود – این همان اثر را به عنوان زمانی که شما آب اعمال می شود. با این حال چند چیز است که شما می توانید انجام دهید که یک نتیجه طولانی مدت وجود دارد.

رنگ مو در دادن ظاهر مو ضخیم تر بسیار موثر است اگر به درستی و با دقت توسط یک حرفه ای استفاده می شود. به عبارت ساده تر، رنگ مو مصنوعی توسط رسوبات فرآیند مولکول رنگ داخل مو و پراکسید مخلوط با رنگ متورم کوتیکول به طوری که رنگ مولکول رنگدانه می توانید مو نفوذ کند. این به نوبه خود را حجم داده مو در حدود ۲۰٪ ، در حالی که ساخت کوتاه / ظریف / موهای رنگ روشن تر شدن بیشتر قابل مشاهده است، اضافه کردن به اثر مو ضخیم تر است.

پاک کننده مطبوع و سفت شدن و

ماندن با حجم دهنده مو خود هستند، بسیاری شامپو، تهویه و پرپشت کننده وجود دارد که، اگر به طور منظم استفاده می شود، وجود دارد این تصور از مو کمی کاملتر و ضخیم تر را . باز هم این است که با توجه به کالا ترویج تورم قطر مو. آنها معمولا سود اضافه شده از ساخت مو بیشتر کنترل داشته باشند و زمان مصرف کمتر، کم هزینه تر و راه بدون درد به ظاهر مو ضخیم تر است.

این محصولات همچنین داشتن خواص تهویه طور خاص برای موهای ظریف. مو ظریف تمایل به تبدیل شدن شکننده به راحتی از طریق آفتاب، گرما و آسیب های ناشی از محصولات یک ظاهر طراحی برتر کمتر – به خصوص واکس و pomades که معمولا حاوی مقادیر زیادی از نفت. این شامپو ضخیم شدن و سیستم های تهویه مطبوع در دقیقا به همان شیوه به عنوان یک روز به محصول روز، با این تفاوت که آنها معمولا نیاز به در مو برای ۱ یا ۲ دقیقه قبل از شستشو باقی مانده است استفاده می شود.

کرم سفت شدن و ممکن است در آنها چگونه استفاده می شود متفاوت است، اما به طور کلی آنها را از طریق مرطوب حوله خشک شده مو خار و ضربه بعد از خشک شده است. این جایی است که کمی تلاش اضافی مورد نیاز است. وحشت نکنید، وقتی که من می گویند ضربه خشک من یک انفجار ساده بیش از (مگر اینکه شما به طور معمول انجام بیشتر)، به عنوان کرم ضخیم شدن تمایل به حرارت فعال می شود.

یک ظاهر طراحی شده محصولات برای مو خوب

به عنوان یک آرایشگر من همیشه در نظر گرفتن تمام عوامل مورد مو یک مشتری قبل از توصیه من محصول برای استفاده در خانه، بنابراین من قصد دارم برای جلوگیری از نشان می دهد کمک یک ظاهر طراحی شده برای مو خوب است، به عنوان این خیلی محدود. این مهم است که به حساب نگاه به پایان رسید شما می خواهید برای رسیدن به – راست، از هم جدا، بافت و یا شاید فقط یک کنترل کمی. نگاهی به عنوان خوانده شده از راهنماهای محصولات / مو زیر و یک ظاهر طراحی شده.

بافت و جدایی:

برخی از رب و فیبر فوق العاده لثه اطراف آن را تنها مقدار مناسبی از بافت و جدایی بدون ترک شما به دنبال مانند یک دوازده ساله با ژل بیش از حد را در موهای شما وجود دارد. آن را نیز شایان ذکر است که گیر تر با هم و یا کپه مو است (هنگامی که در تلاش برای رسیدن به بافت) بیشتر پوست سر است در معرض، که به نوبه خود تنها باعث می شود موهای خود را نگاه نازک تر .

هدف برای خمیر انعطاف نرم یا یک صمغ فیبر به عنوان این هر دو انعطاف پذیر و به طور کلی چرب هستند. مردان-U فیبر خمیر است که تا بحال یکی از بهترین محصولات برای بافت بر روی موهای ظریف ، با اضافه کردن پری و ضخامت به مقرون به صرفه. بعد تا Tigi کاندیشنر تختخواب سر سخت است که برای دریافت Texturising چسباندن، که هنگامی که نور کم استفاده می شود و نه در همه چرب است. در پایان بودجه شوارتسکف got2b ساحل مت که دوباره نور و غیر چرب است.

استفاده از تمامی محصولات برای خشک کردن مو با دستکاری مقدار کمی از گلدان، مالش بین کف دست خود را و اعمال شده توسط حال اجرا از طریق و بیش از موهای خود را. پس از آن فقط به محل به عنوان مورد نظر سبک.

بلند مو و صاف نگه دارید

آیا شما در حال ورزشی quiff یا یک طرف مسطح بخش تماس کوتاه و دو طرف، جای تعجب با استفاده از محصولات مشابه در هر نگاه این کار را انجام. برای اولین بار است گرد و غبار آن، دوباره توسط حسین فردوست. این محصول تعجب می کنم که حدود ۳ سال پیش ضربه فروشگاه ایده آل برای پیچ Quiffs یا تملق گفتن Trad را پدر کوتاه پشت و دو طرف است. این استایل ها همه چیز در مورد نگه و گرد و غبار قطعا به شما می دهد که.

می توانیم مقداری از این پودر سفید رنگ سحر و جادو به طور مستقیم بر خشک یا کمی مرطوب سپس شانه / ضربه خشک را به محل. خودشه! درخواست برای نگه فوق العاده در صورت نیاز.

سبک برای مو خوب و نازک بافت

به جای تک سبک فردی من می خواهم به بحث در مورد باید ها و نبایدها – بیشتر به خوبی انجام دهید. مو ظریف است که احتمالا سخت ترین برای یک آرایشگر به کار با و تنک شدن مو می تواند خسته کننده برای هر دو مشتری و سبک به عنوان محدودیتهای آنقدر بزرگ هستند. معمولا موها بهتر به نظر می رسد بهترین را به یک سبک کوتاه حالی که نگه داشتن یک طرح کلی تعریف شده تر برش داده شده و خیلی متلاطم نمی / کثیف – این فقط یک پایان ضعیف است.

اگر شما از ریزش مو رنج می برند نه اما به جای مو خوب / نازک بافت دارند، شما در شانس به عنوان روند بزرگ در این سال برای مردان هستند – پشت کوتاه و طرف – کار می کند درخشان با این نوع مو. بررسی در با یک آرایشگر و یا سلمانی، ایجاد که آنها تا این کار هستند و آنها را به دو طرف را به چوب (نزدیک به پوست)، کاهش تدریجی تا طول دیگر در بالای صفحه. در صورت امکان حفظ حاشیه طولانی، و برای موهای بالای بخواهید به طولانی است اما لایه لایه با مقدار کمی از texturizing به سمت چپ.

با استفاده از برخی از محصولات، موهای خود را در فراق سمت پایین و یا تماس پست الکترونیکی از فراق یا چپ روی پیشانی. اگر شما احساس به اندازه کافی شجاع را به طرف پایین به چوب نیست پس از آن طول بیشتر نگه دارید و رفت و برگشت آن را به عقب.

نکات کلیدی به یاد داشته باشید با خوب و موهای نازک عبارتند از:

  • texturizing بیش از حد.
  • با شکل های قوی تر دنبال و خطوط نگه دارید.
  • لطفا بدون قرار ponytails یا مو بلند اضافی.

برای کسانی از شما که برخی از تراکم مو از دست داده اند، مصرف آن را ببندید در سراسر نظر می رسد بزرگ . همانطور که با مو خوب است، سبک کوتاه تر دنبال بهترین و مطمئن شوید که شما در حفظ و آن را قطع به طور منظم. سبک های شسته و رفته خوب است – دوباره هیچ قرار ponytails مگر اینکه شما یک گانگستر مافیایی B-فیلم هستند.

با موهای کمتر و یا هیچ از طریق بالا، حتی تا چهره خود را با استفاده از یک مرطوب کننده برنزه تدریجی – این کمک خواهد کرد نرم کردن اثر داشتن پوست بسیار بر روی نشان می دهد و همچنین به نظر می رسد بیشتر جوان . اگر دوست دارید خورشید اما نمی خواهم به پوشیدن یک روز کلاه در روز از پس از آن سعی کنید Headblade HeadShade SPF-15 ضد آفتاب است. این برای من به کالا سال؛ با سرطان پوست در بالا، شفرس سر نیاز به حفاظت از. این پس از اصلاح مرطوب کننده روی صفحه نمایش خورشید بهترین در بازار است، در حالی که آن را نیز آب / مقاوم در برابر عرق ضد پیری عامل اضافه شده و – به طوری که حداقل سر خود را باقی خواهد ماند به دنبال جوان.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *