سلامت پوست آقایان : استفاده از تونر شاداب کننده پوست و صورت

معرفی

من فکر می کنم همه ما موافقیم که یکی از ویژگی های بزرگ از – به عنوان یک مد و نظافت مکه – تعامل از طریق بخش نظرات هر مقاله است. این طراوت برای دیدن بسیاری از مثل بچه ها فکر به اشتراک گذاری (و اغلب بحث) حقوق، اشتباهات، به استفاده و قطعا خرید نیست بعد از هر نویسنده تا به حال حرف خود را.

برای من آن را نیز یک راه بسیار خوبی برای من به شنیدن نظرات شما در مورد محصولات نظافت شما با استفاده از، به علاوه آن را یک فرصت برای برخی از شما برای به دست آوردن برخی از مشاوره از کسی که محصولات بیش از او تا به حال شام گرم استفاده می شود. چت به بسیاری از شما از طریق من قطعنامه نظافت مردانه ۲۰۱۲ مقاله مرا به قلم الهام گرفته از مقاله ای که شما در حال خواندن در حال حاضر، و به اشتراک گذاری برخی از اطلاعات بر روی یکی از مردان قهرمانان گمنام – تونر .

چیست تونر؟

برخی از شما ممکن است که آخرین جمله خواندن و با پاسخ “تونر. چه تونر است؟ “ آقایان خوب، تونر میتواند حلقه مفقود شده است که شما رژیم محصولات مراقبت از پوست است گریه کردن برای باشد. از تمام محصولات خارج وجود دارد (و به نظر می رسد تعداد فزاینده ای از سرم، ماسک، کرم، لوسیون و معجون امروزه وجود دارد) تونر است که اغلب بی توجهی بچه ها کالا از معمول خود. من فکر می کنم یکی از دلایل اصلی این است که بسیاری از بچه ها را نمی فهمید چه تونر می تواند برای رنگ آنها انجام می دهند.

تغییر ظاهر به عنوان یک نور لوسیون (اغلب)، جوهر همچنین می توانید در قالب یک پزی (اشکال)، و یا در سایه رنگی »پد ‘آمده است. در هر صورت، تونر طراحی شده است برای کمک به پوست خود را در یک یا تعداد انگشت شماری از روش های زیر:

  • حذف چربی اضافی است که باعث درخشش.
  • جلوگیری از تبدیل شدن به منافذ مسدود با خاک و دوده (باعث دانه های سرسیاه).
  • کمک به از بین بردن و یا جوش کنترل.
  • تازه کردن چهره خود را.
  • اصلاح رنگ پوست و کاهش اندازه منافذ.
  • راستگو و پس از اصلاح و جلوگیری از التهاب است.
چه زمانی باید به استفاده از تونر؟

تونر درجه اول برای استفاده به عنوان بخشی از سه مرحله پاک، تن و معمول خاصیت مرطوب کنندگی طراحی شده است. هنگامی که شما پوست خود را با شستن صورت خود را انتخاب پاک را، پت پوست خشک را با یک حوله و اعمال تونر خود را (بسته به نوع تونر شما استفاده از این ممکن است نیاز به یک تکه پنبه یا پد). هنگامی که تونر را خشک شده است، مرطوب کننده و مات کننده و یا محصول خود را به کامل رژیم خود را.

اما این همه تونر می تواند برای استفاده نیست. اگر شما تجربه درخشش بیش از حد یا گریس در طول روز، پس از آن تونر را می توان مورد استفاده برای کنترل و از بین بردن این مشکل اغلب باعث شرم آور ، و کمک به جلوگیری از جوش . به همین ترتیب، پزی (اشکال) پررنگ طراوت می توانید زندگی نفس جدید را به پوست بدون زرق و برق که تحت حملات مداوم از خشکی یا آسیب های خارجی است. برای این نوع نظافت معضلات اسپری یا تونر پد فوق العاده برای بر روی بروید لمس کردن هستند (برخی از توصیه های من در زیر).

رشته نهایی به تعظیم تونر است مزایای آن اصلاح پست – کمک به آرام تحریک، کاهش قرمزی و خلل و فرج نزدیک پس از تیغ خود را با بهترین کار خود را انجام داده است. در حال حاضر شما ببینید که چرا با استفاده از یک تونر ممکن است چهره خود را بهره مند شوند؟

باید من با استفاده از تونر؟

پس از همه آن، این سوال بزرگ آن است، نه؟ به طور خلاصه، پاسخ این است احتمالا بله. اما من نه تنها می گویند که در هوی و هوس، در اینجا برخی از دلایل شما نیاز به اضافه کردن تونر به روال خود را – هر نوع پوست خود را * .

* اگر شما مطمئن نیستید که چه نوع پوست شما نیست، من را بررسی کنید شما نوع پوست بدانید مقاله است.

تونر چه کاری می تواند برای پوست های مختلط؟

یکی از شکایات اصلی از کسانی که به مبارزه با پوست ترکیبی این است که آنها در تلاش برای تعادل مناطق خشک از چهره خود، با درمان جوش به طور معمول در منطقه T (پیشانی، بینی، چانه) پیدا شده است.

شما می توانید سعی کنید با استفاده از ترکیبی از مرطوب کننده طبیعی و یک مرطوب کننده و مات کننده، اما این پر هزینه تر و کم اثرتر از آوردن یک تونر به معادله است.

استفاده از مقدار کمی از تونر را به مناطق مشکل خود را (لکه، نه تکه های خشک) کمک خواهد کرد محدود کردن میزان جوش شما تجربه ، در حالی که ترک مرطوب کننده خود را برای رفتن به کار در هر خشکی. شما ممکن است از واژه «بازگرداندن تعادل به پوست شما قبل از شنیده – و یک تونر کمک می کند تا برای انجام درست آن، بازگرداندن تعادل طبیعی پوست ترکیبی خود را به طوری بی نظمی ناپدید می شوند و خدمات” طبیعی “پوست سر گرفته است.

تونر شاداب کننده چه کاری میتواند برای پوست های روغنی بکنه ؟

اگر شما از پوست چرب رنج می برند پس از آن شکایت اصلی خود را در حال رفتن به یک ظاهر، چرب و جوش آکنه مانند به طور منظم. با این حال، راه حلی برای درمان چهره غیرمنتظره خود را نزدیک تر از شما فکر می کنم. اشاره کردم که با استفاده از یک تونر بر روی پوست ترکیبی است در مورد بازگرداندن تعادل طبیعی به پوست شما – و آن را بسیار به هدف برای کسانی که با شرایط پوست چرب است.

، چرب پوست تولید بیش از حد سبوم، که باعث می شود پوست خود را برای تبدیل شدن به براق در طول روز. این سبوم نیز مسدود منافذ (بزرگ خود را)، که پس از آن به طور منظم جوش منجر می شود. اضافه کردن یک تونر به روال خود را کمک خواهد کرد برای کنترل تولید بیش از حد سبوم ، نگه می دارد که روغن پوست رایگان و تمیز، در حالی که به وضوح کاهش اندازه منافذ و شانس خود را از لکه ظاهر می شود.

به جای از بین بردن رطوبت طبیعی در پوست خود را، جوهر با کیفیت (مانند آنهایی که در زیر نشان داده) کار با پوست خود را به محدود کردن تولید سبوم به جای سلب پوست خود را مانند جایگزین ارزان تر است. من قطعا توصیه برای امید بستن به کیفیت اگر شما می خواهید برای دیدن نتایج.

نکته: اگر شما دریابید که پوست شما را در طول روز و براق می شود، سعی کنید مصرف لنت پررنگ – مانند آنتونی لجستیک قابض نفت کنترل تونر پد – بر روی بروید که مسئولیت رسیدگی به شرم آور است.

تونر چه کاری میتواند برای پوست های خشک بکنه؟

تونر است که انتخاب محصول بارز ترین برای کمک به پوست خشک نیست، بلکه یک تونر با کیفیت بالا (هدایت و روشنی از تقلید ارزان تر) می تواند نقش مهمی در هیدراتاسیون پوست بازی کند. اگر شما تا کنون از پوست خشک رنج می برد شما می دانید که می تواند تبدیل به بسیار درد و تحریک شده، به خصوص در طول ماه های زمستان.

کم به عنوان بخشی از «پاک، تن، خاصیت مرطوب کنندگی، خود را به طور روزمره استفاده، جوهر می توانید یک اثر آرام بخش و روشن بر روی پوست خود را داشته باشند کمک برای کمک به سلول های به طوری که پوست خود را بازیابی از خشکی سریعتر و بیشتر پذیرای کیفیت مرطوب کننده است خود را مرطوب کننده.

استفاده از تونر بعد از اصلاح صورت

تراش التهاب یکی از بزرگترین مشکلات در ارتباط با نظافت مردان است. به عنوان یک جایگزین و یا همکاری با مومیایی کردن بعد از رنده کردن، با استفاده از یک تونر افترشیو خواهد شادابی پوست شما کمک کند، و آن را احساس نرم و ساکت.علاوه بر این، استفاده از یک تونر مانند کلینیک Scruffing لوسیون قبل از اصلاح کمک خواهد کرد به سفت پوست شما و باعث می شود مو صورت ایستادن، قادر می سازد تیغ خود را از طریق ته ریش خود را تکه تکه بسیار آسان تر.

اما هشدار داده، همه جوهر مناسب برای این نوع استفاده می باشد ، بنابراین بررسی از آنهایی که برجسته زیر که به طور خاص برای بهبود روال اصلاح روزانه خود را طراحی شده است.

نتیجه

بنابراین ما آن را، جوانب مثبت (گسترده) و (به ظاهر محدود) منفی از با استفاده از یک تونر است. مثل همیشه، اگر شما هر گونه سوال و یا نیاز به هر گونه راهنمایی کالا لطفا نظر خود را در زیر ترک. چه کسی می داند، سوال خود را می تواند مقاله بعدی من الهام بخش!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *