سلامت پوست آقایان : مبارزه با پوست چرب

معرفی

برای قسط اول در یک سری از مقالات با تمرکز بر مشکلات مراقبت از پوست مردان، در کانون توجه می افتد در پوست چرب، مشکلات، علل – و راه حل.

هنگامی که بچه ها پیدا کردن که من در نظافت مردان کار می کنند آنها هم به من با یک مجموعه از پاسخ استاندارد مردانه در مورد چگونه به مراقبت از خودتان است ضربه برای زنان ، و یا آنها به من برای مشاوره بخواهید. به تازگی بسیاری از پاسخ های من گرفتن خم (خوشبختانه) به سوی دومی. در صنعت من فکر می کنم مردم فراموش می کنند که مراقبت از پوست رشته نسبتا جدید برای بچه ها است، و تعداد زیادی از سوالات در مورد روال و محصولات، و اغلب وجود دارد هیچ بیشتر از بچه ها تلاش برای مقابله با پوست چرب. از همه نوع پوست، پوست چرب گرایش به یکی که باعث می شود که بسیاری از تشدید، با عوارض جانبی نامطلوب مانند جوش نقطه ای و یک چهره چرب دادن دلیلی برای نگرانی. برای اکثر بچه ها آن را دلخوری است، اما در موارد شدید آن را واقعا می تواند دندانه اعتماد به نفس خود را.

آیا شما دارای پوست چرب؟

اگر شما دارای پوست چرب یک فرصت عادلانه که شما در حال حاضر در مورد آن را می دانم وجود دارد. اما فقط در مورد شما نیاز به یک اشاره گر چند برخی از نشانه های کلیدی به نگاه کردن به وجود دارد.

  • نقاط، دانه های سرسیاه و جوش یک اتفاق به طور منظم.
  • چهره خود را بسیار “چرب است، به ویژه منطقه T خود را (پیشانی، بینی و چانه).
  • شما باید بزرگ، منافذ باز.
  • پوست شما دارای یک ضخامت، بافت البته.
  • در طول روز پوست خود را اغلب احساس چرب و می توانید ظاهر براق است.

البته هر کس می تواند چند لکه و پیشانی براق گاه به گاه در طول ماه های تابستان تجربه، اما اگر شما با ویژگی ذکر شده در بالا و آشنا هستید شما آنها را تجربه اکثریت از زمان، پس از آن شما یکی از بسیاری از بچه ها با نوع پوست چرب.

چه عواملی باعث پوست چرب؟

اگر شما از پوست چرب رنج می برند، سپس آن را به طور معمول غدد سباسه خود را که به سرزنش. وظیفه حفاظت از پوست خود را از عناصر با ارائه روانکاری نامرئی در قالب سبوم این غدد می تواند تبدیل به بیش از فعال، که پس از آن در شرایط پوست چرب می شود. ناشی از overprotection از هورمونی به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) از روغن های طبیعی بیش از حد پوست خود را مستعد ابتلا به نقاط و greasiness.

خبر بد برای بچه ها است که غدد ما بزرگتر و تولید سبوم بیش از همتایان زن ما، که بدان معنی است که پوست چرب و آکنه معمولا در میان ما مردان شایع تر از جنس عادلانه تر. اما این همه عذاب و دل تنگی نیست. پوست چرب است به عنوان در معرض ابتلا به پیری پوست نیست، بنابراین در حالی که سالهای نوجوانی خود را ممکن است توسط جوش مشکل شما بسیار کمتر احتمال دارد به سن هستیم به سرعت به عنوان کسی که با یک چهره خشک کن.

روال

شما می دانید چگونه برای گفتن اگر شما پوست چرب کردم، و شما هم اکنون می دانم آنچه در آن باعث – اما آن را چگونه شما با چهره های روغنی را که شمارش رسیدگی کند. خوشبختانه برای افراد مبتلا با پوست بیش از حد چرب در بسیاری از محصولات و حرفه ای (اما آسان به دنبال) روال که می تواند به شما کمک کند درخشش مبارزه با است. برای اینکه آن را حتی برای مبتدیان مراقبت از پوست به دنبال نتایج ساده تر من تمام برای معرفی کتاب حرفه ای به تنگ ام ۴ مرحله کلیدی است که کمک خواهد کرد که شما را کنترل رنگ خود را. این که آیا شما انتخاب می کنید به آغوش طیف معمول و یا فقط محصولات است که بودجه خود را به دراز، پوست خود را مطمئن برای دیدن بهبود قابل است.

مرحله ۱: پاک

حتی اگر شما پوست چرب نیست من نمی توانم به اندازه کافی استرس چگونه حیاتی آن است که به پاک کردن پوست خود را روزانه اگر شما امیدواریم برای حفظ چهره خود را در شکل بالا نوک. اما برای انواع پوست چرب نیاز است در بزرگترین آن. دو بار پاکسازی روزانه حذف چربی، ساخت، درخشش و بیش از حد سبوم – همه چیز ما در حال حاضر به عنوان عوامل که منجر به درخشش و بیش از حد چرب برجسته شده است. بنابراین اگر شما در حال حاضر نیست، اطمینان حاصل شود که شما در حال شستن صورت خود را هر روز صبح و هر شب با آب گرم (و حتی یک پارچه چهره اگر شما یکی) به اطمینان حاصل شود که تمام مشکلات پوست چرب را به حداقل نگه داشته شود.

هنگامی که شما به مقابله با پاکسازی روزانه باید آن را در مورد چیدن محصولات مناسب که تعادل شستشو با صنعتی قدرت رنگ سلب، چرا که اگر محصول خود را بیش از حد سخت است آن را می تواند پوست از روغن های طبیعی آن نوار و در واقع نه بهبود رنگ خود را. محصولات طراحی شده برای پوست های چرب ارائه تمیز فوق العاده عمیق بدون سلب و نم زدا، به طوری که محصولات در مراحل بعدی از روال خود را می توانید با حداکثر اثربخشی را انجام دهد – و این محصولات در زیر برخی از بهترین ها در کسب و کار می باشد.

برای تمیز حتی عمیق تر لازم است برای استفاده از یک کرم لایه بردار (یا اسکراب صورت) حداقل دو بار در هفته به طوری که یک ساخت تا از سلول های مرده پوست به مشکلات برک آوت خود را اضافه کنید. باز هم، این یک تکنیک است که همه انواع پوست را از بهره مند، اما یکی که به ویژه مناسب برای انواع پوست چرب است. آیا نمی، شستشو ‘بیش از حد به معنای واقعی کلمه هر چند! اجازه دهید این محصولات حرفه ای انجام کار را برای شما به جای رفتن جهنم برای چرم.

– نه صرفا یک اسکراب صورت، اما یک محصول است که اساسا همان چیزی که یک ابزار بسیار خوب کمی به نام Clarisonic کلاسیک صوتی پاکسازی پوست سیستم است چیزی است که من به ویژه می خواهم توصیه . من بیشتر از یک نوع پوست ترکیبی از چرب دارند، اما Clarisonic شگفتی بر روی پوست من کار کرده است زمانی که من شروع به استفاده از آن چند ماه به عقب. فقط در ۶۰ ثانیه، عمل میکرو ماساژ Clarisonic حذف ۲X بیشتر خاک و روغن از پاکسازی را با دست خود به تنهایی! آیا نمی شود که توسط نقطه از قیمت کمی بالاتر قرار داده است، پوست خود را یک سرمایه گذاری است و Clarisonic بیش از ارزشمند است.

مرحله ۲: تن

شیشه رنگی یک گام است که تقریبا همیشه توسط بچه (و بسیاری از زنان بیش از حد) نادیده گرفته شده است، و من مجبور به اعتراف این روشن / خاموش گام در روزمره من است اما برای پوست های چرب آن یکی دیگر از گام ضروری است. این غدد سباسه بزرگ که قبلا ذکر شد (شما می دانید، آنهایی که باعث تمام چربی اضافی)، به خوبی یک بار آنها پاک شده است و در طول مرحله ۱ پاک، تونر کار می کند به نزدیک منافذ برای جلوگیری از ساخت تا از چربی بیشتر . بسیاری از بچه ها که من به در مورد پیشگیری از بیماری های پوستی چرب صحبت کرده ام اعتراف به دادن یک تونر یک خانم، اما واقعا می توان این قطعه از دست رفته در منبت کاری اره مویی محصولات مراقبت از پوست خود را.

مرحله ۳: خاصیت مرطوب کنندگی

هنگامی که مشکل اصلی با پوست شما رطوبت بیش از حد است به نظر نمی رسد منطقی به درخواست یک محصول است که می افزاید: بیشتر از آن، اما من به شما قول می آن چیزی که حق انجام . اما (همیشه یک اما وجود دارد) برای این کار باید یک مرطوب کننده که به طور خاص برای پوست چرب طراحی شده در غیر این صورت شما در معرض خطر اضافه بار کل نفت است. به جای اضافه کردن رطوبت به فرو نشاندن پوست خود را (به عنوان یک مرطوب کننده، اگر پوست شما خشک شد) این نوع محصول مرطوب کننده است بیشتر در مورد تعادل و تنظیم پوست شما رطوبت طبیعی ، آن همه را متوقف نمی کند با هم.

پس از پررنگ و پاک کننده، اعمال مقدار کمی از یکی از این مرطوب کننده ها هدف قرار داده و درخشش خود را به طرز محسوسی کاهش خواهد یافت و توسط یک چهره مات جایگزین شده است.

گام ۴: درمان

سه مرحله اول در مبارزه خود را در برابر یک چهره چرب هستند نسبتا ساختار، اما مرحله ۴ شامل اضافی اضافه شده و درمان که می تواند تمام تفاوت را، در حالی که آزادی دادن به شما به کار به الزامات خاص نوع پوست شما. آیا پوست شما احساس مسدود، و یا شما می خواهید برای درمان جوش از مبارزه با چربی اضافی بر روی بروید، یک محصول درمان برای همه وجود دارد.

ماسکهای آرایشی صورت

احتمالا رایج ترین انتخاب برای درمان انواع پوست چرب، یک ماسک به بهانه ای مناسب برای برخی از pampering خانه با پوست مزایای اضافه شده است. این راه ساده و در دسترس از دادن پوست خود را درمان آبگرم منظم و بدون این سفر هزینه را به یک خانه در کشور و نیاز به پوشیدن لباس بلند و گشاد احمقانه (خوب، شما همچنین می توانید انجام دهید که در خانه اگر شما به خواست) است. با یک لیست از مزایای پوست چرب تا زمانی که بازوی خود را، ماسک صورت مانند آنهایی که زیر وعده به روشن و منافذ خود را، جذب چربی اضافی و طرد ناخالصی به شما با پوست تمیز، باب روز و روشن تر است که در برابر جوش آینده محافظت ترک – چه به عشق؟

درمان نقطه را هدف قرار

همانطور که در بالا اشاره شد – و هر کسی با پوست چرب شهادت – لکه و جوش یکی از کم عوارض جانبی مطلوب داشتن یک نوع پوست چرب هستند. این یک بیماری پوستی است که می تواند فراتر از نوجوانان خود را دراز نیز. سه مرحله فوق باید یک راه طولانی برای کاهش میزان نقاط شما تجربه رفتن، اما اگر شما هنوز هم لکه دار گاه به گاه (و هی، که نمی کند!) پس از آن تعدادی وجود دارد در درمان نقطه هدف است که می تواند کمک به حفظ آنها را به حداقل .

مسلح با باکتری کلیدی مبارزه مواد این banishers لکه دار کردن نیز التهاب را کاهش دهد و کمک به سرعت بخشیدن به روند شفا بنابراین در حالی که آنها یک پیشگیرانه در برابر جوش آینده نیست، زمانی که یک شکست رخ می دهد این پسران خواهد به کمک شما آمده و اطمینان حاصل شود که چندان لکه دار خود را تی رفتن به چسبیدن به اطراف برای مدت طولانی.

پوست های چرب در برو

موقعیت های استرس زا، لوله، اتوبوس، شهرستان زندگی می کنند و آب و هوای گرم تمام عواملی که می تواند پوست چرب خود را ایجاد برای رفتن به اوردرایو چرب هستند. مهم نیست که چقدر شما مراقبت از پوست خود را، همیشه وجود دارد رفتن به مواردی که شما در خارج از و اعتصابات پوست چرب هستید – می روم شما در نیاز به یک تعمیر سریع . این که آیا آن را در قالب یک صفحه آسان برای استفاده و برای یک رفت و برگشت سریع از پیشانی، و یا استفاده از ژل پوست طراوت است، این محصولات طراحی شده برای کاهش درخشش زمانی که شما در خارج از خانه و آن نیاز است.

ذخیره یکی از این در کیسه انسان خود را در بالای جوش پوست چرب ناخواسته به …

اخرین حرف

بنابراین شما آن را داشته باشند، کم پایین در چه چیزی باعث پوست چرب و روال ساده که می تواند چهره از چهره های روغنی خود را برای همیشه تغییر . همه محصولات من توصیه می شود توسط حرفه ای به شما بهترین نتایج را طراحی شده است، اما اگر شما می خواهید هر گونه توصیه های خاص پس لطفا در تماس گرفتن با ترک نظر خود را در زیر. پوست چرب می تواند درد واقعی است، اما آن درد که به راحتی می توانید با محصولات مناسب و تغییر روال آسان مانع می شود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *