شلوار جین و شلوارک سفید مردانه

مانند تمام فیلسوفان بزرگ در سراسر سنین، من تمایل به مبارزه با معضلات مهم از وقت من. فقط به عنوان سقراط گفت: “یک زندگی بررسی نشده ارزش زیستن ندارد” و لائوتزو “با مدیریت آسان پیش بینی دشوار” ادا، من اغلب می توان یافت انداختن bombshells مطلق مانند “قهوه ای و آبی هستند که ترکیب رنگ کامل” یا “در هنگام پوشیدن الگوهای، مطمئن شوید که آنها نسبت های مختلف به آنها را خاموش “می باشد. آره، دیوید هیوم کردم تا چیزی در من است.

با این حال، موارد وجود دارد که یک سوال می آید همراه است که فقط آن قدر بزرگ و دلهره آور است که حتی یک فیلسوف عمیق و با استعداد مثل من می توانید پاسخ ارائه نمی دهد. یک سوال مانند به من مطرح شد که روز دیگر، و آن رفت یک چیزی کمی مثل این:

“هی، تو در پیراهن و براق کفش های فانتزی، چگونه می توانم شما پوشیدن شلوار سفید در طول تابستان بدون نگاه مثل یک احمق؟”

آن را به من گرفتار یک نگهبان کمی خاموش به صداقت. من مطمئن هستم که اگر بخاطر آن بود که من در نیمه راه از طریق یک ساندویچ بوقلمون عالی بود یا که من در نظر نمی کفش من به نیست که براق ، اما در هر صورت سوال یک آکورد را با من زده – عمدتا به دلیل من می توانید ببینید که در آن معمای نهفته است.

روش پوشیدن شلوار و شلوار سفید مردانه

اول از همه، من می خواهم برای رفتن بر روی ثبت و گفت که من پوشیدن شلوار سفید در تمام طول سال. آنها را یک ظاهر به طور منظم در تابستان، مطمئنا، اما من هیچ دلیلی به همین دلیل آنها نمی تواند پاییز / زمستان مناسب بیش از حد نیست.

به اعتقاد من مشکل اصلی این است که بسیاری از افراد با پوشیدن سفید در نیمه پایین تر را دارند که طول می کشد اعتماد به نفس زیادی به انجام این کار، و بیش از حد بسیاری از عوامل خارج در نظر گرفته شود به آن را ارزشمند وجود دارد.

در حالی که در بالا درست است، آن را کاملا دقیق نیست. زیرا هنگامی که شما استاد سه مرحله ساده، هیچ دلیلی وجود ندارد شما می توانید chinos سفید، شلوار جین یا شلوار کوتاه این تابستان وجود دارد – در تمام طول روز، هر روز – و نه خود آگاه در کوچکترین.

راهنمای پوشیدن شلوار سفید

اندازه مناسب شلوار مهم میباشد

همانطور که اگر من قرار بود به با هر چیز دیگری شروع می شود. اما، اگر چه من به وضوح منظور شما باید مطمئن شوید که شلوار شما مناسب است، طرف دیگر به این وجود دارد. با توجه به این واقعیت که آنها یک آیتم بهار / تابستان هستند، آن را حتی مهم تر که آنها باریک از طریق پا و احاطه با استراحت بسیار کمی می باشد . راحتی یا شل مناسب فقط نگاه خواهد درهم و برهم در اینجا، به خصوص اگر شما آنها را با راحتی / رانندگان جفت و یا رفتن.

اگر برای امید بستن به شورت، مطمئن شوید که اتاق وول خوردن در ران وجود دارد و آنها چند اینچ بالاتر از زانو به پایان برسد.

از رنگ های طبیعی شلوار استفاده کنید

که منظور من تجربه خارج از آشکار ترکیب تی شرت خاکستری و نیروی دریایی.

سفید مسلما می توانید در نظر گرفته شود بزرگترین خنثی از همه آنها را، پس چرا کمی خلاق و استفاده از آن به عنوان یک لنگر به نظر می رسد خود را؟ به نظر می رسد با هر نوع الگوی – می شود آن نوعی پارچه پنبهای یا کتانی، نوار و یا گل – و توسط یک طیف گسترده ای از رنگ های تکمیل شده است، از صورتی و سبز به یاس بنفش و زرد است.

با همه چیز میشه پوشید

شلوار سفید هستند فقط برای یک گاه به گاه یکشنبه در یک باغ آبجو نیست. آنها برای همه تابستان و فراتر از آن است. شلوار جین سفید هستند قطعه کامل برای کمک به ناخن جین در جین نگاه در این فصل با توجه به این واقعیت است که آنها یک رنگ کاملا متفاوت به نیلی / پیراهن جین آبی سنتی است.

. یک کتانی قهوه ای، نیروی دریایی پنبه یکی شطرنجی، مدرس هند یکی، حتی کسانی که: chinos سفید نیز شریک ایده آل برای کسانی که سخت برای مطابقت با کاپشن تابستان که شما بوده ام در شما می دانید آنهایی من صحبت کردن در مورد سرمایه گذاری هستند قطعه پشم گرمسیری صورتی و سبز. تا زمانی که شما آنها را جفت شدن با سایر کالاهای اساسی خنثی، مانند یک لباس پیراهن آبی و تکمیل کراوات نوار از chinos خواهد ژاکت بیانیه در راه تصفیه شده در حالی که هنوز اجازه می دهد آن بود که نقطه کانونی از یک نگاه لنگر.

همانطور که برای شورت سفید؟ من می خواهم یک استدلال برای آنها حتی مناسب تر در تابستان بیش از یک جفت در بژ یا نیروی دریایی به دلیل نه تنها تطبیق پذیری و بی طرفی خود را، اما این واقعیت که آنها فریاد “آن را در تابستان و من در اینجا به آن لذت ببرید”.

مدل شلوار و شلوارک سفید مردانه

خرید شلوار و شلوارک سفید مردانه

حرف آخر

بنابراین ما آن را دارند. من در حال حاضر انتظار برای دیدن همه ی شما و در مورد این تابستان لباس سفید به طور انحصاری در نیمه پایین تر خود را به دلیل، به عنوان شما می توانید ببینید، واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای است.

البته آنها در حال رفتن شود فاحشه برای تمیز کردن اما یک درمان خوب برای این فکر کردن در مورد که در آن شما در حال رفتن هنگامی که شما خودتان لباس . در همان راه من خاکستری روشن می پوشند نه وقتی که من از رفتن به یک باشگاه – چرا که چیزی است که خاکستری زغال چوب در زمان من با زمین انجام می شود – شاید آن را به بهترین ایده به پوشیدن شلوار جین سفید خود را نمی به یک رویداد که در آن شما می دانید برای رفتن به چمن، الکل و این شانس را به اجرا و گرفتن یک فریزبی از نوعی وجود دارد … همه ما می دانیم که چگونه از دست که بازی می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که سفید همیشه به این معنی نیست سفید خالص؛ سایه های مختلف که به طور دقیق تر به عنوان عاج یا سفید کردن آن اشاره شد. این رنگ اغلب کمی آسان تر به تمیز نگه داشتن است.

مثل همیشه، من می خواهم به شنیدن آنچه که شما برای گفتن دارد. آیا شما در طول ماه های تابستان لباس شلوار جین سفید / chinos / شورت؟ آیا شما آنها را می پوشند در پاییز / زمستان بیش از حد؟ چه نوع از اقلام شما آنها را جفت با؟ اجازه دهید من در بخش نظرات می دانم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *