شورت مناسب شنا آقایان

حتی اگر آن را هنوز هم برای ما دشوار در اینجا در بریتانیا می گویند که تابستان سرانجام رسید، من فکر کردم در مورد زمان من دندان من به معضل که هر (رشد) مرد چهره زمانی که ماه به طور جدی داغ شده فرو برد. این مشکل این است که – چه شورت شنا باید بپوشند؟ اغلب خواسته است و اغلب انجام اشتباه، ساحل و دریا می تواند زمین دشوار به حرکت برای sartorially تمایل.

خوشبختانه، تنها چند راهنمایی شما نیاز به یاد داشته باشید به خود تبدیل از ادم بیکار و تنبل ساحل به پادشاه شن و ماسه وجود دارد.

اولین بار از این مناسب است. در حال حاضر همه ما باید مطمئن شوید که راز به دنبال بزرگ در لباس های خود را است که آیا آنها بدن خود را یا نه مناسب. شورت شنا خود را هستند بدون استثنا به این. آنچه شما می خواهید به برای هدف شود یک تناسب ورزشی است. چه منظورم این است که این است که شورت آج خط بین باریک و لاغر. شما می خواهید مواد را تنها با لمس کردن بر روی بدن خود، اجازه می دهد شما مقدار زیادی از را برای اجرا، پرش و شنا در حالی که اجتناب از هر گونه اثرات ‘خیمهزنی، شعله ور.

به طور مشابه، طول شورت خود را به عنوان مهم است. در حال حاضر شما باید متوجه شده اند که شما می کاملا مانند ران خود را برای دریافت قهوهای مایل به زرد در این سال به جای قدم زدن در آن دسته از شورت هیئت مدیره گشاد سیماب (quicksilver) شما به ارمغان آورد قبل از اینکه به دانشگاه رفت.

بنابراین با قدیمی و در با جدید. مطمئن شوید که زمانی شورت شنا خود را خرید کنید که لبه دار می افتد ۲-۳ اینچ بالاتر از زانو خود را . این، همراه با مناسب ورزشی، به افزایش شنا خود را به سطح بعدی.

در مرحله دوم، تزریق برخی از رنگ به زندگی شما! تابستان زمان مناسب برای شروع کار با رنگ ها و پیدا کردن آنهایی که شما را دوست دارم یا که نگاه خوبی در شما خواهد شد. بهترین چیز در مورد شورت شنا این است که آن بیش از احتمال آنها خواهد بود که تنها چیزی که شما در حال پوشیدن در آن زمان است – پس از آن معنی است که شما واقعا می تواند در شاخه با رنگ.

چرا برای چیزی در برق زرد یا صورتی رفتن نیست؟ یا شاید پرتاب یک الگوی در عنوان به خوبی و سعی کنید یک نیروی دریایی و راه راه سبز یا چک نوعی پارچه پنبهای یا کتانی قرمز؟ گزینه های بی پایان و اگر شما نیاز به پوشیدن چیزی تا بالا، چوب به بالای مخزن نصب شده در رنگ های خنثی مانند خاکستری، نیروی دریایی و یا سیاه و سفید به لنگر نیمه پایین خود و اجازه دهید تنه آیا صحبت کردن.

در نهایت، مطمئن شوید که شما در نسل جدیدی از شورت شنا سرمایه گذاری کند. این روزها طراحان و خیابان های بالا به طور یکسان در حال ساخت شورت است که مرز بین beachwear و لباس تابستان. اگر شما خرید برخی از شورت شنا که Fronted را تخت و آویزان در یک خط مستقیم، نه تنها آنها تملق گفتن هر اندازه دور کمر و از بین بردن هر گونه خطر به دنبال چاق اما، هنگامی که شما خشک شده اند، شما می توانید آنها را مستقیما به نوار ساحل بدون نگاه خارج از محل.

علاوه بر این، برخی از شورت نیز بدون waistbands الاستیک ساخته شده و در حال حاضر مگس پستی و جیب به اندازه کافی بزرگ به واقع حمل اقلام بزرگ مانند آی پاد خود را.

شما ممکن است نیاز به ترشح نقدی کمی بیشتر اما در پایان، مزیت داشتن یک جفت شورت که نگاه بزرگ در داخل و خارج از استخر ارزش آن می شود. به یاد داشته باشید گوشی خود را از آنها قبل از پریدن در، باشه؟

حرف آخر

در نتیجه، سرمایه گذاری در یک جفت کیفیت شورت شنا که شما جا به درستی (مناسب ورزشی، ۲-۳ اینچ بالاتر از زانو) در رنگ های بازیگوش است که می تواند از دریا به نوار انتقال و شما نمی توانید به اشتباه.

اجازه دهید ما را در نظرات هر مارک خاص و یا سبک شما باید برای این سال خریداری مطمئن شوید. آیا شما هر گونه راهنمایی از مارک های که شورت ترکیبی که می تواند به عنوان شورت برای شنا دو برابر؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *