شکستن قانون های لباس پوشیدن

زندگی است در مورد پیشرفت. یادگیری است که تغییر خوب است – و پذیرش آن – چیزی است که انسان بودن همه چیز در مورد.

همان را می توان از مد و سفر است که همه ما را از یک تازه کار کامل برای یک حرفه ای خیاطی چاشنی گفت. از آنجا که آنچه شما چند سال دوست پیش، شما ممکن است مانند یک فن بزرگ از در حال حاضر. برای مثال، من همه چیز در مورد بر روی نان تست چند سال به عقب بود که من برای کارشناسی ارشد من مشغول به تحصیل بود. این روزها؟ نه، ما را که هستید. همه چیز تغییر کرده، من می ترسم.

هنگامی که شما برای اولین بار شروع در سبک بازی مردان، می تواند تمام شود کمی بیش از حد را در. مد مردانه به طور جدی گرفتار با آن همتای زن در دهه گذشته است، پیشرفت را به سطح که در آن انتخاب و گزینه های در دسترس به مرد به طور متوسط در سطح قریب به اتفاق .

بنابراین، نه مانند یادگیری شنا، این مهم است که شروع در انتهای کم عمق و بعد راه خود را عمیق تر است. شروع با خرید ساده، کلاسیک، قطعه همه کاره است که شما می دانید شما را از طریق هر وضعیت را ببینید. اساسا، یادگیری قواعد سبک.

اما هنگامی که شما قوانین به دست آوردید – بعد از آن شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به آنها استراحت . این یک مفهوم من در مورد بسیاری فکر تازگی است.

وقتی برای اولین بار شروع به نوشتن مد سری اصول اولیه مردان چند سال پیش، چند قانون ثابت قدم که من می خواستم rookies های به چوب به وجود دارد. به این ترتیب شما می تواند برخی از مشکلات پیچیده تر که بوجود می آیند زمانی که تلاش برای خوب لباس اجتناب؛ چیزهایی مانند رنگ، الگوی مخلوط کردن و نگرانی بیش از جزئیات. آنها قوانین همان است که من به دینی برای سالهای زیادی گیر بیش از حد بود.

قانون شکنی

با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، من شروع به تغییر ذهن من و، در حال حاضر که من آنها را در داخل درک کردن، شروع به شکستن قوانین است که من قبل از به زمین گذاشته است.

در اینجا من پنج که من دوست دارم به تجربه با …

۱٫ سرمه ای و سیاه

شما احتمالا شنیده اید من می گویند که نیروی دریایی می رود با همه چیز، به جز سیاه و سفید. دلیل این کار این است که زمانی که با هم دو رنگ می تواند یک اثر سیاه چاله ایجاد کنید، مکیدن در چشم بیننده را به محل خود و هرگز اجازه دادن به آنها به تحسین جنبه های دیگری از ساز و برگ خود را. این به خاطر آنها بیش از حد در رنگ و تن مشابه است.

با این حال، به عنوان ما به خوبی می دانیم، همه نیروهای دریایی یکسان است. نیروی دریایی است که تن پایه آبی بیشتر (به جای تن پایه سیاه و سفید) را می توان با سیاه و سفید زوج به دلیل آن را مقابل به اندازه کافی برای جدا کردن دو، به طوری که چیزی به عنوان ساده به عنوان یک نیروی دریایی آبی تی شرت با ژاکت چرمی سیاه و سفید سعی کنید فراهم می کند.

وقتی مفهوم سیاه و سفید و نیروی دریایی با هم در یک لباس رسمی (که جایی است که این ترکیب رنگ را می توان واقعا بر اخم)، و افتراق این دو رنگ را از طریق بافت و همچنین . اخیرا دوباره به پوشیدن نیروی دریایی من لباس جین پیراهن از کت و شلوار تامین با پنبه من کت و شلوار سیاه و سفید، با کنتراست در بافت کمک به بلند کردن تمام نگاه گرفته شده است.

مدل ترکیب لباس های سرمه ای با مشکی

مدل لباس هایی که میتونین بخرین

بیش از ۳ رنگ لباس رو ترکیب نکنید

قانون دیگر من استفاده می شود به چوب به مشتاقانه. هنگامی که آن را به چیزهایی مانند رنگ، الگوی اختلاط و accessorising می آید، توصیه من به تازه سبک است که هرگز بیش از سه استفاده کنید.

به عنوان مثال، بیش از سه رنگ در محل کار در ساز و برگ خود را در یک زمان – و یکی همیشه باید خنثی باشد. این کمک می کند لباس های خود را که ریشه در دنیای واقعی در حالی که هنوز به شما این امکان را آزمایش کنند.

تا حدودی، من از این قاعده در همه شکستن. آنچه من دوست دارم انجام دهید این است اضافه کردن جزئیات ظریف که خم ، به جای استراحت است. برای مثال، اگر من پوشیدن کت و شلوار نیروی دریایی با یک پیراهن نوعی پارچه پنبهای یا کتانی سبز و یک کراوات راه راه کبود جسورانه (قانون سه برای الگوهای – دو الگوهای به یک جامد) پس از آن من پایان نگاه با یک مربع جیب الگو در گل نیروی دریایی به اضافه الگوی دیگر به مخلوط.

من می خواهم توصیه انجام آن به این راه برای جلوگیری از به نظر می رسد خود را بیش از حد کثیف. و تنها این کار را با یک سبک – رنگ، الگوها و یا لوازم جانبی – هرگز تمام در همان زمان.

اگر شما می خواهید یک نمونه از آن انجام شده است، لطفا خواننده مورد علاقه، که برخی از بهترین ما را در سایت انتشار را ببینید:

ترکیب رنگ مشکی و قهوه ای

در واقع، سیاه و سفید است یک جفت شدن زمان واقعا سخت با هر چیزی غیر از خاکستری و سفید. من فکر می کنم این دلیل است که به محض آن نشسته در کنار رنگ دیگر، شروع می شود سیاه و سفید به نگاه کمتر غنی و عمیق در حالی که به نظر می رسد رنگ فقط ارزان است.

با این حال، که آن را به پوشیدن قهوه ای با رنگ سیاه، چکمه مثال قهوه ای با شلوار جین سیاه و سفید می آید، این چیزی است که شما به راحتی می توانید به نظر می رسد خود را ترکیب است. فقط همان اصول به عنوان نیروی دریایی و سیاه و سفید را دنبال و قهوه ای در تقابل تن را انتخاب کنید (و بافت در صورت امکان).

مدل ترکیب لباس های قهوه ای و مشکی

مدل لباس های مشکی و قهوه ای برای خرید

پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار مردانه

این یکی همیشه باعث جنجال با طرفداران خارج وجود دارد. من اعتقاد راسخ، پس از سال ها آزمون و خطا هستم، که تا زمانی که مربیان ساده در جزئیات و ساخت و ساز، مانند یک جفت از چرم سفید پروژه های مشترک هستند، و شما جزئیات دفتر بر اساس مانند از دست داده ام کراوات و کمربند، آن را کاملا خوب به پوشیدن مربیان با کت و شلوار.

بدیهی است نه به دفتر و بدیهی است که نه با یک کت و شلوار رسمی و یا لباس مخصوص مهمانی رسمی، اما آن کار – به ویژه هنگامی که با نسخه های سبکتر کتانی / پنبه در بهار / تابستان و یا با کاهش بدون ساختار بیشتر جفت می شود.

مدل کت و شلوار مردانه با کفش کتانی

کفش کتانی (اسنیکر) مینیمالیست

از جزئیات بیشتری استفاده کنید

من استفاده می شود به این اعتقاد راسخ که همه چیز همیشه تا به حال به یک روش خاص باشد – روابط باید یک طول خاص باشد، کراوات میله باید در ارتفاع خاص و مربع جیب قرار داده باید کاملا افزایش و تاشو سبک مردان دیوانه.

این روزها؟ چه کسی اهمیت میدهد؟ برخی از سرگرم کننده با آن!

من به طور منظم گره کراوات من به طوری که انتهای دم طولانی تر از بدن است برای اضافه کردن یک کمی از به نگاه من. و یا چرا با الهام از سبک غول ایتالیایی جیووانی را ندارد و لباس شما تماشای بیش از کاف پیراهن خود را؟ من ادعا نمی کنم او دقیقا دنبال اما آن نوع از سرهم بند و افزایش سرعت از جزئیات است که می تواند نگاه خود را از چیزی از آسانسور به چیزی است که واقعا خود را .

اکسسوری های مردانه

حرف آخر

شما آن را داشته، چند چیز است که من قبلا نظر گرفته می شود مد فاحش، که به نظر نمی رسد که دشوار به جلو کردن در حال حاضر.

بنابراین اگر شما در این بازی لباس مردانه برای مدتی بوده است، چرا که آنها را امتحان کنید؟ و اگر شما فقط شروع کردن در سفر خود را، فقط فکر می کنم آنچه که شما رو به نگاه به جلو به یک بار به شما اصول اولیه میخ است.

اما من همچنین می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم بچه بیش از حد، بنابراین مطمئن شوید که به ترک نظرات خود را در زیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *