لباس های مردانه که با گذشت زمان بهتر می شوند

بهترین چیز در زندگی بهتر با سن: شراب، تابه چدن، آقایان کلونی یا بکهام (انتخاب خود را). این یک قاعده که به همان اندازه واقعی از آیکون های پایدار از کمد لباس مرد است.

در جهان از مد یکبار مصرف و مد زودگذر، آن را آرامش می دانم که بعضی از کالاهای اساسی در آن برای مسافت های طولانی می باشد.

از چین و چروک روغنی از چرم گوساله خوب به پیچ و تاب تنگ و بدن جین اولیه، در اینجا آیتم هایی که در حال بهتر و بهتر که شما انجام آن بروید. سلام به جدید ترین دوستان قدیمی خود را.

کت و کاپشن چرمی

مانند یک انسان، پوست گاو تار و می پوشد داستان که آن ساکن برای گفتن. خوب کاپشن چرم زیگ زاگ و قالب به همراه مفاصل و اطراف درز، تبدیل شدن به لطیف و بهتر اتصالات عنوان آن را در می شکند.

حتی بهتر از زنگار و رنگ ظریف اعوجاج است که به نظر می رسد در طول یقه، در آرنج و اطراف جیب است. یک تکه جدی از پنهان خواهد کرد که شما تمام عمر خود را بالغ آخرین – و از آنجا که آن را در چنین طیف گسترده ای از شرایط خوب نگاه کنید، آن را فقط به عنوان بسیاری از داستان های جمع آوری به عنوان شما انجام دهد.

پیراهن پشم چهار خانه

ردیابی شجره چک شرت و شما را ردیابی یک خط از طریق کاوبوی، رئیس جمهور مرده و هر خارج از وظیفه ستاره فیلم ارزش نمک او. یک دلیل برای درخواست تجدید نظر پایدار پیراهن فلانل است چه مقدار از آن بالغ که ما انجام: از یک روشن، برش کمی درشت از پارچه به آرامی پژمرده، لایه حتی نحیف.

جامه فلانل یا پشمی، نرم، الیاف متراکم آن است، به خصوص در مطابق با بدن شما خوب است، در حالی که طبیعت به آرامی جذب آن به معنای رنگ بسیار به تدریج خونریزی از آن، اجازه می دهد آن را به دلپذیر با سن.

شلوار جین های بدون طرح

شلوار جین اولیه به یک پارچه است که نشسته در مرحله تولید، به این معنی که چسبیده رنگ به الیاف پنبه در رنگ نیلی پررنگ اشاره دارد. این دارای دو مزیت برای خبره ژان: به این معنی که پنبه قابل انعطاف تر است و به پاهای خود را بهتر خواهد قالب، و همچنین است که رنگ را بر روی ویژگی های منحصر به فرد و طبیعی است.

خطوط محو شدن گرم و لکه طبیعی در اطراف ران و پشت زانو که منحصر به فرد برای هر پوشنده لباس است: این جذابیت بهتر است در، سبیل، که در طول دوره چند ساله شکل مشاهده می شود.

کفش کتانی

امروزه همه به نظر می رسد به دروغ بزرگ است که کفش کتانی ورزشی ما نیاز به نگاه جعبه تازه هر روز خریداری شده است. در حالی که این ممکن است برای برخی از نمونه های بالا پایان معتبر باشد، رو کش روی کفش سفید بکر می توانید احساس کمی بالینی و محاسبه می شود.

بسیار جذاب تر یک جفت کتک و ضرب دیده از صحبت چاک تیلور و یا یک جفت به آرامی ساییده کم بالای کامیون حمل و نقل است. با کفش های مبتنی بر پنبه، رنگ محو به یک انجام نگرفته است، احساس گرمتر، در حالی که آمیختن تدریجی از لاستیک و بوم پای خود را مانند فوم حافظه به خصوص دوستانه در آغوش.

کیف پول چرمی

یک کیف پول چرم خوب نرم با سن، مطابق با هر دو محتویات آن (که ما مطمئن را در طول زمان بالون هستید)، و صاحب آن شکل بدن (که ما امیدواریم که نمی کند).

کت جین مردانه

گزینه لایه بندی بی انتها می کند که فقط جزر و مد که شما بیش از از فصلی به فصل نیست – آن را در واقع بهتر و بهتر می شود با هر لباس. مانند همتای چرم آن، مقاوم کت جین طول می کشد در ویژگی های منحصر به فرد که به صاحب آن هستند، بر اساس الگوهای شستشو، شکل بدن، و آنچه شما تصمیم به انجام در حالی که شما آن را می پوشند.

چه چیزی بیشتر، تغییر رنگ و لکه که کت راننده کامیون توسعه تنها به درخواست تجدید نظر خود را اضافه کنید، اطمینان حاصل کرد که لباس درست به ناهموار، ریشه کارگر خود باقی می ماند.

بوت و نیم های چرم مردانه

یکی دیگر از آیتم چرم یا پوست گاو که رشد می کند بیشتر به عنوان شما انجام دهد. هنگامی که در شکسته، یک جفت مناسب و معقول از کفش چرم به خطوط پای خود را قالب خواهد، در حال رشد راحت تر با هر لباس.

در خارج، در همین حال، دانه آغاز می شود تا خود را بیان کامل تر، به دست آوردن عمق دل انگیز در طول سال.

کت مخمل مردانه

جلف و زننده ثابت کراوات سیاه و سفید آشنایی پیچیدگی بی انتها به یک نگاه رسمی. که تا حدی به لطف انحطاط محض از مخمل، اما آن را نیز با توجه به راه که مواد توسعه در طول زمان.

از آنجا که الیاف در مخمل ایستادن در یک شمع پرزدار، هر لباس به آرامی له و قالب پارچه غنی، دادن جارچی ظاهر عمیق و متمایز نیز به عنوان یک کت مخمل مردانه نرم تر.

کلاه بیسبال

مانند بسیاری دیگر در این لیست، کلاه بیسبال باید توانایی تبدیل شدن به یک پوست دوم با توجه به زمان و صبر به اندازه کافی. اگر شما می خواهید یک کلاه است که مطابق با جمجمه خود را، شما ممکن است به چند سال صبر کنید، اما نتایج به ارزش اوج لبه به می باشد.

هر دو پشم و پنبه نسخه کوچک با گرما و رطوبت به شکل گرفتن در طول زمان، در حالی که درزهای کمی چروک و لبه دستیابی به منحنی منحصر به فرد خود را دارد که قاب چهره خود را کاملا

کیف چرم مسافرتی

مانند یک ژاکت چرمی، یک جعبه اسباب چرم مناسب و معقول بالغ و mellows در طول زمان.

آن را در سراسر جهان و آن را انتخاب کنید تا یک سوغات در هر توقف: محو شدن نرم از یک نوار فرود آفتاب سفید؛ چین و چروک انعطاف از راه بیابان گرد و خاکی؛ زنگار تاریک از سکوی فرود هلیکوپتر یخ دمیده شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *