لباس های مناسب مردانه کژوال

این مقاله خاص نشانه یک بیت از یک نقطه عطف برای من [ اد: و من ]، به عنوان این خواهد بود که قسط ۱۰۰ درFashionBeans مد مبانی مردانه سری. وقتی برای اولین بار شروع به نوشتن سری بیش از سه سال پیش، من هرگز فکر نمی کردم آن را پایین می رفتن کاملا به عنوان موفقیت به عنوان آن را انجام داد، و یا نگه داشتن برای رفتن تا زمانی که آن را دارد.

این گواهی چگونه خوانندگان ما می خواهم به عنوان آگاه که آنها می توانند در مورد سبک مردان، و چقدر عمق و جزئیات است در جهان از لباس های مردانه وجود دارد.

بنابراین من در مورد انجام کاری خاص به مناسبت فکر می کرد، و به عنوان شاهد تاکتیک عادی من از مواجهمست، واقعا در این نوع از محیط کار نمی کند، من پیش با یک پیشنهاد از یکی از خوانندگان ما رفت ، الکس مارتین. او گفت که این امر می تواند به خوبی به دور تا از همه است که پیش از این در سری رفته، و گاهی اوقات (و نه بر خلاف مد مردان) می توان آن را سخت به پیگیری از همه چیز.

در یک نگاه اجمالی تماس از طریق مقالات، من به دیدن همه موارد با او. تمام راه را از مناسب کامل به پانسمان برای عروسی تابستان، و همه چیز را در بین – ما بسیاری از زمین را پوشش داده ایم. شاید یک بیت از یک روکش به ما همه خوب انجام دهد.

دو درس کلیدی

قبل از من به آن را راه اندازی، من می خواهم به تکرار دو تا از مهم ترین درس های که من سعی کردم برای برقراری ارتباط در سراسر سری: راه لباس خود را مناسب و نوع لباس شما باید خرید. اگر شما فقط شروع کردن در سفر به خیاطی خود را، این دو دستورالعمل های اساسی می تواند واقعا مفید است. در واقع، حتی یک sartorialist چاشنی را به خوبی انجام برای همیشه آنها را در نظر داشته باشید:

اگر لباس های خود را به شما جا به درستی، صرف نظر از قیمت آیتم، آن را همیشه نگاه مانند آن را برای بدن شما ساخته شده است. پیدا کردن یک خیاط با کیفیت بالا برای یکی از بزرگترین جهش رو به جلو من ساخته شده که برای اولین بار از شروع کردن ضروری بود، و دستیابی به کمک کرد که در پی، پس باریک مناسب است که کاملا زیر سایه من و شکل بدن من چاپلوسی.

از نظر نوع لباس شما خرید، سرمایه گذاری در قطعه است که ساده، کلاسیک و همه کاره هستند اجازه می دهد تا شما را به نه تنها توجیه یک برچسب قیمت عجیب (به عنوان آنها را به شما فصول متعدد تا کنون که بدون از سبک رفتن آخرین)، اما همچنین بدان معنی است که اکثر موارد در کمد لباس خود را می توان مخلوط و همسان با حداقل بدون هیچ زحمتی و یا درگیری مسلحانه.

حتی اگر شما تنها این دو درس را به دور از این سری، من می خواهم آن کار به خوبی انجام در نظر بگیرند. اما به هر حال، اجازه دهید یک نگاه مختصر در تمام که ما تا کنون به دست آوردید، باید ما؟

گاه به گاه گرد
تی شرت

آستین باید اواسط ماشین آلات کشاورزی به پایان برساند، در حالی که بدن باید باریک از طریق تنه و پایان دادن به یک زن و شوهر از اینچ زیر کمر.

آنها کاملا با یک جفت شلوار جین و چکمه های کار توسط خود و یا می توان با یک جارچی بدون ساختار و chinos لباس می پوشد. من توصیه خرید برخی از نسخه های اساسی است که می تواند به عنوان تحت شرت، استفاده به منظور حفظ پیراهن لباس خود را، و دیگران را به بدون استفاده می شود.

تیس، جزء اصلی در سفید، خاکستری و نیروی دریایی ترین تطبیق پذیری را ارائه دهد. سیاه و سفید یک گزینه است، اما آن را محدود کردن آنچه شما می توانید آن را با جفت و تنها واقعا خوب در شب به نظر می رسد.

کلمه کوتاه در هنلی صدر: تا زمانی که آنها شما را به خوبی مناسب در بدن و در آغوش نه خیلی تنگ است، فقط آنها را درمان دقیقا همان شما می توانید مجموعه تی شرت خود را.

اضافه کردن لمس جزئیات به هر لباس ساده با بازی در با چگونه بسیاری از دکمه شما تا بر روی آنها.

شلوار جین

مثل همیشه، مناسب پادشاه است. برای مبتدیان، باریک – لاغر نمی – چیزی است که شما باید برای هدف و انجام نمی شود ترس به آنها را به یک خیاط به آنها فقط حق.

همیشه یک جفت را در یک رنگ نیلی خام خود و پس از آن احتمالا به مواد شستشو خاکستری و سیاه و سفید سرمایه گذاری، اگر جین واقعا چیزی که خود را است. را ساده نگه دارید طراحی – هیچ انسان ساخته شده ناراحت و قطعا بدون آرم و یا کلمات در جیب پشت (یا هر جای دیگری که برای ماده).

اگر بودجه شما کشیده می شود، برای حاشیه رفتن به عنوان با کیفیت خیلی بهتر است و آنها بسیار طولانی تر خواهد شد. آماده به پوشیدن آنها در هر چند.

شلوار کتانو شلوار

درمان آنها دقیقا به همان شیوه شما می توانید یک شلوار جین. هدف برای جفت که کمی کمتر است که می تواند به طور رسمی و معمولی استفاده می شود. برای انتخاب کردن رنگ های خنثی مانند نیروی دریایی، خاکستری و سایه های قهوه ای و شما واقعا نمی توانید از دست بدهند.

آنها بهترین کار خود نگاه کنید زمانی که با یک شکل از خیاطی، مانند یک ژاکت کت و شلوار و یا جلیقه پوشیده شده است.

که آن را به پارچه می آید، به یاد داشته باشید برای تنظیم به فصل – پشم ونخ راه راه، پشم سنگین وزن و یا مخمل نخی راه راه در زمستان و کتانی، پشم بسیار سبک وزن و یا راه راه نخی برای تابستان.

در نهایت، به یاد داشته باشید که همه chinos یکسان هستند .

لباس بافتنی

آیا ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت، مطمئن شوید که آنها آنقدر تنگ است که شما می توانید یک تکه لایه نه در زیر نیست، بلکه از طریق طرف باریک را کاهش دهد.

پشم گوسفند مرینوس شایع ترین مواد مورد استفاده است، اما نگاه به lambswool و ترمه اگر شما علاقه مند در پارچه beefier یا لوکس تر است.

ژاکت کش باف پشمی V و گردن برقراری ارتباط یک تن رسمی تر، در حالی که گردن خدمه نگاه بزرگ بیش از یک پیراهن و یا توسط خود را در زیر یک ژاکت گاه به گاه. ژاکت سنج نازک به خوبی کار زمانی که تحت یک ژاکت رسمی در حالی که نسخه های ضخیم تر (مانند گردن شال و یا نسخه های تسمه) لایه می تواند به عنوان یک لایه بیرونی خود به خود با توجه به ضخامت پشم استفاده می شود.

رول گردن به پشت “در” این روزها، اما تا زمانی که مناسب (باریک، نه خیلی تنگ است دور گردن) می توان آنها را در همان راه به عنوان یک ژاکت کش باف پشمی پوشیده شما ناخن.

پیراهن

مطمئن شوید که آنها شما مناسب در گردن و آستین. شما باید قادر به جا دو انگشت به راحتی بین گردن و یقه خود را و زمانی که شما سر خود را روشن یقه هنوز هم باید باشد!

کاف باید که در آن شست و مچ دست خود را ملاقات به پایان برسد. هر چیز دیگری بستگی به برش از پیراهن و می تواند توسط یک خیاط (تغییر و یا خود را ) برای پیدا کردن مناسب کامل خود را از طریق دو طرف است.

من را ببینید نهایی کارآمد شرت مجموعه مقاله برای یک راهنمای در چه نوع از پیراهن شما می توانید نگاهی به سرمایه گذاری در

کت کژوال مردانه

آیا شما یک چرم، جین یا راست تا مرد هارینگتون، شما باید یک قاعده ساده هنگام خرید یک ژاکت گاه به گاه را دنبال کنید: سعی کنید به اندازه کمتر از آن چه شما به طور معمول برای رفتن.

به نظر می رسد این مورد است که اکثر بچه ها رفتن اندازه بیش از حد بزرگ برای لایه بندی، هنگامی که واقعا وجود دارد اتاق به اندازه کافی در اندازه پایین نیز می باشد. شما می خواهید آن را به بر روی شانه های خود را بطور دنج قرار گرفتن و پایان دادن به اطراف (یا چند اینچ در زیر) کمر خود را.

سعی کنید پانسمان ژاکت گاه به گاه خود را با شلوار کت و شلوار و یا پیراهن و کراوات ترکیب ایجاد juxtapositions جالب و گروهای مختلف هوشمند گاه به گاه کاملا متعادل.

کفش کژوال مردانه

یکی سفید و یک جفت سیاه و سفید از مربیان با حداقل جزئیات تمام شما نیاز دارید، با روش های رنگ خنثی شما را قادر میسازد به آنها جفت با تکه های رسمی تر، اگر نیاز است.

در گرفتن یک جفت کفش قایق خنثی برای تابستان و یک جفت کفش راحتی چرم برای زمستان نگاه – لباس خود را است که تنها چیزی که نیاز به انطباق با هر فصل است.

یک جفت از جیر قهوه ای رنگ بیابان چکمه های شما را از طریق هر فصل را مشاهده کنید. همچنین نظر سرمایه گذاری در یک جفت بزرگ از چکمه های چرمی برای آب و هوای پاییز / زمستان به طور معمول بریتانیا ما – سیاه و سفید، قهوه ای یا کبود تمام گزینه های بزرگ هستند.

سعی کنید تجربه با انواع به نظر می رسد شما ادغام گاه به گاه کفش خود را به. تا زمانی که طراحی ساده، کلاسیک و همه کاره باقی مانده است دلیلی وجود ندارد که آنها نمی توانند در لباس رسمی تر استفاده می شود وجود دارد.

حرف آخر

همانطور که شما می توانید تصور کنید، این تنها نیمی از آنچه شده است در سری مد مبانی بحث است. مقاله فردا است که برای پوشش رسمی / سمت خیاطی بیشتر از طیف سبک، همراه با لوازم جانبی مردان، برخی از درس های مفید ما با توجه به رنگ و بافت، و دیگر ponderings دیگر به دست آوردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *