لباس پوشیدن آقایان برای سن ۳۰ سالگی

معرفی

در آخرین مقاله من ما در نگاه لباس پوشیدن برای سن ۲۰ سالگی و آن را به عنوان معلوم است، آن را کاملا آسان است. این یک زمان waltzing به یک فروشگاه است، دانستن بیشترین قطعه طراحی شده اند به تناسب اندام شما مانند یک دستکش. من هم موعظه ارزش اعتدال و خویشتن داری – و آن را در اینجا، ما به عنوان صفحه به سی سالگی به نوبه خود، که این ارزش ها تبدیل و در عین حال با ارزش تر.

به عنوان بزرگ سه صفر می رسد، یک مرد باید مطمئن شوید که چه تصویر او در تلاش است برای نمایش ، حتی اگر او می تواند یک نام و یا دسته به تصویر قرار داده است. در حال حاضر تنظیمات خواهد تشکیل شده است و موارد کلیدی به خوبی فرسوده خواهد شده است. بر خلاف دهه بیست، در این مقاله من بحث نخواهم کرد تصویر است که لباس را و مانند چون حالا شما باید درک شرکت از چه با نوع بدن، رنگ پوست و غیره شما کار می کند و آنچه که دوست دارید و نمی پسندیدن.

در عوض، در این مقاله ما به دنبال در چگونه سی ساله نر می توانید بهترین خود را نگاه کنید و آنچه باید باشد به دست از کمد لباس. یک بار دیگر این مهم است که توجه داشته باشید که این پیشنهادات عمومی هستند و برای همه نیست . در حالی که در حال عبور پدیده کشور و فرم هنری با نفوذ، مد جوش پایین به چیزی بسیار شخصی است. بنابراین مطمئن شوید که به پوشیدن چیزهایی به این دلیل درست باشد – چون دوست دارید و احساس اعتماد به نفس پوشیدن آن.

سی سالگی

این همه صحبت می کند سی مانند یک زمان برای کاپشن ماهی سنگین و تازه جلا عصا به نظر می رسد، اما همه ما می دانیم که چگونه سی جوان است در این روز و سن . مردان پیش از این هرگز علاقه مند به مد مانند هستند، در کار کردن و به دنبال خوب تاکید وجود دارد، و به طور کلی ما خیلی بیشتر پذیرای Grooming محصولات و رژیم هایی که ما به دنبال حفظ بهترین جوان ما برای بسیاری دیگر. برای بسیاری از شما را به خوبی به سی سالگی خود را، من مطمئن هستم که شما هنوز هم اشتباه برای بسیار جوان هستم – جهنم، شما حتی ممکن است نگاه جوان در حال حاضر از زمانی که شما در دهه بیست سالگی خود را.

باز هم، این بر این نکته که ما فقط می توانیم به شما توصیه های کلی را – شما نگاه خود، بدن و جوانی بهتر از هر کس خود را می دانم . به یاد داشته باشید که اگر شما احساس راحتی در چیزی است که ممکن است به عنوان طبقه جوان و سپس نگه داشتن تاب آن!اقامت راحت شما اعتماد به نفس را حفظ خواهد کرد – که همواره بهترین لوازم جانبی خود بوده است. فقط به یاد داشته باشید یک خط بسیار نازک است که شما نیاز به آگاهی از وقتی چسبیده به آیتم ها و یا به نظر می رسد که دیگر با توجه به شما وجود دارد. فقط حس مشترک استفاده .

بحث مقابله با این است که حتی اگر شما هنوز هم ممکن خواهید به مانند یک بیست چیزی لباس و به راحتی می تواند با آن را دریافت، یک کمد لباس maturer در واقع می تواند به دست آوردن پوشنده لباس نقاط یکجور دوربین عکاسی مربوط به خیاطی و آنها را به دنبال بهترین آنها تا به حال . شما حتی ممکن است نفوذ خود را مالش بر روی بچه ها جوان شما را با تعامل، که شروع به یکپارچه سازی لمس از خود به سبک ریز نوردی دقیق خود را به نگاه خود را. هنگامی که شما جوان تر بودند، شما احتمالا زیر شد روند و تجربه، در حال حاضر شما آنها را تنظیم و ایجاد فردی خود را را بر روی آنها.

سی سالگی به عنوان مثال LOOKBOOK

LOOKBOOK زیر ویترین انواع به نظر می رسد. متاسفانه، با اکثریت مبارزات مد که در مردان جوان با هدف، اکثر آنها هم بسیار جوان در آنها است که باعث می شود آن سخت است تصور کنید آنچه شما می خواهم در قطعه مشابه. شما همچنین می توانید استدلال می کنند که هر یک از نظر می رسد زیر می تواند توسط یک چیزی بیست پوشیده شده است. این کاملا درست است، تنها تفاوت بین شما و آنها خواهد بود که آنها به احتمال زیاد به هنوز تجربه و روند زیر باشد. شما باید مطمئن شوید که شما و “نوع” از نگاه شما می خواهم به پوشیدن به طور منظم.

با این حال، توجه کنید که الگوها، رنگ و بافت همه هنوز بازی منصفانه – و هنگامی که با تکه های بی انتها زوج، آنها در واقع به منظور individualise نگاه خود را تشویق می کرد. روز از شدید آزمایش با کاهش متعدد، رنگ ها و سایه ها رفته است، به طوری که به قطعات کلاسیک چوب و استفاده از کلید جزئیات به منظور خود را لبه:

نکات کمد لباس
مناسب و بوت

هر مرد باید کت و شلوار خود را – و در ۳۰S، باید آن را خوب باشد . زمان برای خداحافظی به کت و شلوار زرق و برق توپ استفاده می شود که به جلو و تمام دختران، شما در حال حاضر باید با توجه توان برش و جزئیات بسیار بیشتر دقت کنید. سرمایه گذاری در قطعه بی انتها با تاب جالب (مانند ژاکت مک کوئین در زیر) یک لبه مدرن و جوان کلاسیک قدیمی، تولید هر دو ستایش مربوط به خیاطی و ظاهر کلی جوان. چرا سعی نمی آزمایش با سبک های برگردان (یقه شال شاید؟)، دکمه های (نسخه قاره یک دکمه؟) یا جزئیات (یقه لوله کشی و یا یک الگوی بررسی می شود؟) به منظور تنفس زندگی جدید به کمد لباس خود را.

به یاد داشته باشید که خیاطی خود را نیز باید در حال حاضر کاملا مناسب . از طریق بیست شما احتمالا به خرید چیزهای خارج از قفسه در نزدیکترین اندازه خود و تفکر است که آن را انجام خواهد داد. با این حال، هنگامی که شما یک جارچی یا جفت شلوار حرفه ای به نیازهای خاص خود را تغییر داده بود، من سرپیچی شما را به EVER به عقب برگردید. حتی اگر شما به عنوان راحت با پول نیست که شما فکر میکنم شما هم در این سن، شما هنوز هم می توانید نسخه های خیابان بالا خرید و یا زیر و رو کردن مغازه ها پرنعمت و آنها را تغییر آنها را به دنبال بسیار گران تر از آنها هستند. این می رود برای همه چیز – از لباس های کامل خود را به کاپشن ساده گاه به گاه.

خیاطی یک راه عالی برای تزریق برخی از رنگ به لباس های خود را است بدون نیاز به انتخاب کردن برای رنگ نئون عجول و بی پروا و الگوهای هندسی شما استفاده می شود به عنوان سمبل. زرد پررنگ و قرمز قابل توجه ممکن است از سوال یک بار شما را از طریق سی خود را پیشرفت، اما سایه پاییز کلیدی مانند کبود، زیتون سبز و شتر تر هستند و نگاه بزرگ هنگامی که به درستی طراحی شده و با یک پیراهن عمومی و شلوار باریک همبازی شدند. تزریق رنگ غنی را نگه می دارد کلاسیک خود را نگاه معاصر و صدای بلند به روز.

در حالی که ما در مورد این موضوع از خیاطی اند، مواد و بافت جدید را به شما انواع دهد و همچنین نشان می دهد که شما در مورد آخرین روند مطمئن شوید، بدون اینکه یک برده به آنها. پشم ونخ راه راه، مخمل و لکه لکه / پشم بهمراه رگه همه نظر ارزش، و خواهد داد هر یک از فعلی خود را هوشمند گاه به گاه به نظر می رسد که تزریق از زندگی که نشان می دهد شما هنوز هم می دانم که چگونه به یک بیانیه که شما نیاز به.

LOOKBOOK زیر ویترین طیف وسیعی از خیاطی است که پایبند به اصول فوق. بافت های مختلف، تغییر رنگ های ظریف و افزایش تمرکز بر روی جزئیات ظریف است آنچه در جریان است به شما را از هم جدا و ایجاد تنوع برای هر روز خود را به نظر می رسد بدون نیاز به تلاش سخت:

ریویرا سفید

من در مورد مد برای برخی از زمان نوشته ام در حال حاضر – و برای بسیاری دیگر مشتاق به انجام آن شده است – و در این، تمام مدت یک مورد من متوجه شده ام به سازگار ترین، ترین چاپلوس سن و همیشه meriting صفت «شیک، شلوار جین سفید می باشد. خود ما آقای Allinson در حال حاضر ستایش خود را در خود خوانده مقاله در جین رنگی و من می خواهم برای ادامه که ستایش برای گروه سی سن.

– به احتمال زیاد به آنها را ببینید که درخشان توسط یک چیزی بیست فرسوده شما هستند، این شلوار جین شما را لبه است که جوان و به همان اندازه درخشان نگاه را اگر به درستی استفاده می شود . در ۳۰+، شلوار جین سفید می تواند معمولی و یا نمی فرسوده، بسیار شبیه در دهه بیست سالگی خود را. با این حال، رفته اند روز از یک تی شرت راه راه تحت پیراهن باز – ترک که به جوانان.

به جای لباس جین سفید با نصب، پیراهن جین آبی (به طور معمول به دنبال بهترین زمانی که در جمع) با یا یک کراوات کشباف یا دکمه های بالا بازگشت. یک پیراهن صورتی تحت جارچی لاغری و کلاسیک قایق کفش / کفش راحتی نگاه دیگری که شما را از جلسه کسب و کار را به میفیر نوار یکپارچه است.

سرمایه گذاری

در زمانی که شما از طریق سی خود را پیشرفت، شما امیدوارم در حال حاضر از نظر مالی امن خیلی بیشتر و شاید حتی یک بازیکن کلیدی در سازمان شما. نگران نباشید، من قصد ندارم به شما و اندرز و می گویند شما باید به بیرون رفتن و صرف پول به عنوان آنجا که ممکن است بر روی تمام لباس خود را، اما شما باید به دنبال ارتقاء جنبه های خاصی از کمد لباس خود را.

با شما که در حال حاضر یک سبک امضا و یک کمد پر از آثار کلاسیک، این امر می تواند به از بین بردن شرم نگاه خود را از طریق کیفیت نکات تکمیلی ضعیف است. شما در حال حاضر توسط مطمئن شوید که لوازم جانبی بسیار مهم است که آن را به individualising یک نگاه می آید – بنابراین مطمئن شوید که شما از همان کیفیت بالا به عنوان سبک شخصی خود را است.

اقلام چرم یک محل عالی برای شروع، آن را به عنوان ماده ای که به طور طبیعی بهتر می شود با سن است. بنابراین در مورد ارتقاء مجموعه کیسه خود را فکر می کنم – یک جعبه اسباب چرم به اندازه مناسب برای سالن ورزش، کسب و کار سفر شبانه و آخر هفته دور با missus است، در حالی که یک کیف چرم با کیفیت بالا یک آیتم همه مردان حرفه ای باید در سی سالگی خود است.

کمربند یکی دیگر از موارد کلیدی است که اغلب نادیده گرفته، به عنوان یک کمربند با کیفیت بالا می توانید به نظر می رسد خود را به سطح بعدی را. به یاد داشته باشید که شما فقط نیاز به ارتقاء یک زن و شوهر از این آیتم ها کلیدی به منظور واقعا تفاوت ژرف به کمد لباس خود را – آنها ویژه و در آن احترام هستند و همچنین شما باید صرف پول خوبی در آنها.

نکته مهم در مورد اقلام مانند این است که شما را از ادامه استفاده روزانه – آنها سرمایه گذاری های واقعی هستند که شما به خوبی خدمت می کنند. هزینه £ ۱۰۰ + بر روی یک تسمه ممکن است در زمان به نظر می رسد گزاف، اما زمانی که شما در پنس در نظر در آن را می پوشند به طور ناگهانی به یک گزاره بسیار جذاب تر می شود – به علاوه شما را به تاثیر آن در ظاهر کلی خود را درک نمی تا زمانی که شما شروع به آن را به عنوان سمبل به لباس فعلی خود را.

همین اتفاق برای لباس و کفش خود را. انتخاب از ساخت و ساز با کیفیت مواد و بالا خواهد هر قطعه در کمد لباس خود را فورا ارتقاء . ۱۰۰٪ شلوار پشم، کشباف ترمه و brogues دست ساخته شده و یا چکمه های از سازندگان کفش های سنتی مانند Loake خواهد تمام تفاوت را و توجیه برچسب قیمت بالاتر. شما باید یک کمد پر از اقلام بی انتها و همه کاره است که می تواند مخلوط و همسان دارند، بنابراین صرف پول خوبی به عنوان و زمانی که شما می توانید مناسب است اگر شما می خواهید برای توسعه سبک خود را بیشتر.

خرید خیابان بالا

البته، هر کس نمی تواند عادات خرید خود را به طور کامل تغییر هنگامی که آنها ضربه سی – شما ممکن است تعهدات دیگر (مانند یک خانواده) و یا با داشتن برای مقابله با اقتصاد در حال حاضر به عنوان یک کل. در این سناریو، با توجه خرید خیابان بالا خود را با دقت کمک خواهد کرد توسعه یک نگاه فردی و maturer خیلی بیشتر.

اکثر بچه های جوان که به مد هستند احتمالا خود یک جفت (یا جفت های متعدد) از Topman chinos – در واقع، Topman خود را بیرون می آمده اند و گفت که chinos خردل بودند شماره یک فروشنده بالا در این سال . آنها به راحتی قابل شناسایی – از دکمه های سفید و برش یک بده مرده است. و این است که چرا ما فقط نیاز به در نظر گرفتن خرید ما کمی بیشتر اگر ما می خواهیم به آمده که از آن دور، ‘روند دنبال “معمولا نگاه” جوان “.

چرا سعی نمی گسترش افق خود را هنگامی که آن را به خرید در خیابان بالا می آید؟ گپ، برتون، نگاه جدید و مانند همه تولید لباس از سبک و با کیفیت مشابه، در حالی که اگر شما می توانید استطاعت به سرمایه گذاری کمی بیشتر از زمانی که شما در حداقل دستمزد بودند – به همین دلیل پایان بالا از خیابان بالا در فروشگاه های مانند را امتحان کنید ریس، UNIQLO، آستین رید، Outfitters شهری یا AllSaints؟ Topman و برتون نیز هر دو شروع به آزاد کردن قطعات نسخه محدود از لباس (بسیار کمتر به احتمال زیاد در هر نوجوان به خیابان بالا شما دیده می شود)، در حالی که مجموعه تخصص خود را از قبیل Topman، هریس پشم ونخ راه راه »و« کشور مبدا انگلستان و یا برتون، میراث همه توجه اضافی به جزئیات و افزایش کیفیت کلی نشان می دهد.

در حالی که ما با توجه به خرید، سعی کنید در نام تجاری و به جای در کیفیت و یا کاهش تمرکز نمی . شما آرم Ramskull لازم نیست و مانند آراستن دیگر لباس خود را به منظور ایجاد یک بیانیه و یا به دوستان خود فکر شما خنک ‘- در واقع، می توان آن را کاملا مخالف و آمده به عنوان تلاش بیش از حد سخت به نگاه جوان. به عنوان مثال، AllSaints انجام برخی از لباس بافتنی بزرگ، شلوار، خیاطی و لباس بدون آرم در جلو – پس چرا ترک نه “آشکار” تس پشت و در عوض در برخی از اصول اولیه ساده قطع از UNIQLO یا پوشاک آمریکایی سرمایه گذاری؟

اصلاح لباس خود را نیز یک مورد به طور کامل دوباره اختراع کمک خواهد کرد. chinos Topman همان ذکر شده در بالا می توانید دکمه های خود را به سرعت تغییر و به راحتی و را شما ایستادگی کردن از جمعیت به عنوان یک قطعه منحصر به فرد. همان که برای شرت، کاپشن، polos و هر چیز دیگری شما می توانید تصور (ما را ببینید مقاله DIY در اینجا برای مثال) – با برخی تغییرات کوچک توسط خودتان و یا یک خیاط، کیفیت و نگاه از لباس خود را می توان به طور چشمگیری افزایش یافته است. نه تنها این بلکه آن را لمس ظریف به نمایش گذاشتن برخی از شخصیت حقیقی و چه چیزی شما واقعا همه چیز در مورد.

نتیجه

امروز ما در برخی ملاحظات کلیدی شما باید ساخت با توجه به کمد لباس خود را و عادات خرید به عنوان شما را از طریق سی خود را حرکت کرد. فردا ما خواهد شد بحث در مورد چگونه شما می توانید سبک امضای خود را و علامت تجاری توسعه، نگاهی به یک زن و شوهر از بچه ها در هر دو به پایان می رسد از مقیاس که حق آن را دریافت در راه بسیار متفاوت، و ما نیز برخی از آیتم ها و یا به نظر می رسد بحث است که باید اجتناب شود به عنوان ما مسن تر رشد.

در حال حاضر هر چند، مدیر درگیر شدن در نظرات و به اشتراک گذاری تجربیات شخصی خود را، راهنمایی و خرد عمومی در مورد تنظیمات شما ساخته شده است که شما مسن تر و چگونه سبک شخصی خود را از رشد و توسعه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *