لباس پوشیدن آقایان برای ۵۰ سالگی

معرفی

در این مقاله، ما به دهه بعدی ‘تکمیلی سن شما سری ما پیشرفت – تلاش برای ایجاد یک جهان شیک برای نسل های آینده. اما ناامیدی نیست وفادار خواننده – هنگامی که پنجاهمین سالگرد تولد بافندگی، واکنش عمومی یکی از افسردگی و ناامیدی است. خوانده شده در و یاد بگیرند که چگونه به قلم مو رنگ کردن گرد و غبار، ضربه ای به گرفتاری دور و دوباره خانه عنکبوت برای خوب است. رویکرد تازه به پانسمان حفظ خواهد کرد شما به دنبال و احساس بهتر از شما فکر می کنید ممکن .

که اخلاق زمینه ای از این سری است. نه تنها به شما در حفظ و به دنبال بهترین شما می توانید، اما همچنین احساس خود را بسیار بهتر. با چنین رویکردی این مهم است که می گویند که این مقالات را می توان با طرز فکر انتخاب و را انتخاب کنید درمان می شود. فقط به دور از شلوغ زندگی شهرستان به کلبه ساحل رویای در آفتاب نقل مکان کرد و هرگز می خواهید برای دیدن یک کراوات دوباره؟ توصیه ما در سایش گاه به گاه را مشاهده کنید. رسیده بالای این شرکت؟ نگاهی به توصیه های ما در لباس. درخواست مشاوره است که بهترین مربوط به شما – سطح راحتی خود را و سبک شخصی . تضمین می کنم که آن را نگه داشتن شما احساس شکاف بالا برای سال آمده است.

دهه پنجاه

مثل همیشه با کمد لباس یک مرد، بسیاری از لباس از سال گذشته می تواند نگاه فوق العاده است. با استفاده از این در ذهن، نگاه دیگری به ما مقاله ۴۰S ، به عنوان بسیاری از این راهنمایی می تواند کاملا اینجا بیش از حد را ترجمه کنید. تفاوت در زمان رسیدن به ۵۰S از دانستن چگونه به نوبه خود همه چیز را در مخاطرات سبک، بدون نگاه خیلی شعله ور و یا مانند باند تجزیه پسر سال گذشته است. نگه دارید فکر کردن در مورد سبک به جای مد ، کتمان حقیقت بیش از قطعات بیانیه و همیشه فکر می کنم، جگر چه می کرد؟ “.

دهه پنجاه LOOKBOOK

میک جگر می با نگاه کردن به LOOKBOOK زیر را برای الهام شروع کردن. او احتمالا می گویند که اگر چه مدل های اینجا به طور بالقوه از سی سال جوان تر از خود، با استفاده از انتخاب و را انتخاب کنید روش قبلا بحث شد، آیتم های فردی به راحتی می توانید به یک نگاه برای قدیمی ۵۰ سال تفسیر شود . تشکر میک.

اهمیت سلامت

قبل از اینکه ما با شور و شوق پرش به کمد لباس نکات، من قصد دارم به تعدیل آن شور و شوق کمی با یک نظر که توسط FashionBeans خواننده جیمز ارسال شده در مقاله ۴۰S اخیر بود.

“من ۵۴ هستم و اگر من می تواند یک قطعه از توصیه به کودکان ۴۰ سال را است ماندن مناسب .لباس نگاه بزرگ در یک بدن و موزون. با گذشت زمان آسان خود را به جمع وزن و انتخاب خود را از لباس نمی خواهد ماده. مدل ها و وبلاگ ها سبک خیابانی همه از ویژگی های چهره های تر و تمیز بدون در نظر گرفتن سن و سال. “

من کاملا با جیمز است. اقامت در شکل همیشه به این معنی خواهد به دنبال خوب، سالم و نگه داشتن شما احساس بهتر است. اگرچه جیمز هدف این توصیه به کسانی که در ۴۰S، من wouldd معتقدند هیچ زمان مانند حال حاضر وجود دارد و با برخی از هدایت، ۵۰ می تواند هم برای گرفتن سالم تر از قبل.

که هدایت می آید از FitnessBeans تیم است. وب سایت خواهر ما مشاوره می دهد بر روی همه انواع از روال ورزشگاه بلکه ویژگی های مقالات در طیف گسترده ای از موضوعات تناسب اندام مردان. پاپ و برای این سایت نگاه کنید تا ببینید برخی از راه های ساده شما می توانید شروع به گرفتن که کمی مشخصه.

نکات کمد لباس

با این حال، گفتن شما چقدر فلز شما باید بلند کردن بالا و پایین است تخصص من نیست و رک و پوست کنده است، که از من چه انتظار نیست. بنابراین اجازه دهید به چیزهای خوب را دریافت کنید – آن همه ملاحظات کمد لباس مهم است که شما باید ساخت زمانی که شما ضربه بزرگ پنج آه.

توجه: قبل از شروع، شما متوجه خواهید شد که در سراسر این مقاله مقدار زیادی از تراکم از فروشگاه های خیابان که شما لزوما با مرد مسن تر مرتبط است. البته، ما همه می خواهم به فکر می کنم که ما از نظر مالی راحت هنگامی که ما رسیدن به ۵۰ اما در جامعه امروز، این تضمین است.

خیابان بالا هنوز هم می تواند توسط مردان در ۵۰S خود خرید کرده باشد، مهم این است که برای کیفیت و اجتناب از نام تجاری آشکار . Topman، AllSaints و مانند هنوز هم می تواند برای مردان فراهم سن خود را، شما فقط نیاز به کمی بیشتر در نظر گرفته. علاوه بر این، با پیشرفت خرید آنلاین، شما حتی نمی نیاز به گام به یک فروشگاه با تمام کسانی که whippersnappers کمی هم!

روش دیگر، اگر شما می توانید سر خود را در اطراف این مفهوم کنید، و یا به سادگی می خواهید به حرکت به دور از این مارک های جوانتر، قطعا خرده فروشان در خیابان زیاد است که می توانید لباس معاصر برای مردان maturer ارائه وجود دارد. فکر می کنم M & S ( بسیار کم گرفته )، بعدی، برتون، ریس و مانند آن.

پوشش رسمی
جمع کردن، جمع کردن!

هیچ چیز کاملا شبیه به یک rollneck نگه داشتن همه چیز به دنبال بالغ، سن مناسب وجود دارد و معاصر است. همه آنها بر روی باند فرودگاه اخیر پاییز / زمستان بود، و rollneck یک قطعه است که می تواند به راحتی توسط هر دو کسی در ۵۰S خود و روند زیر جوانان پوشیده است.

rollneck همچنین می تواند یک راه عالی از تزریق رنگ به ساز و برگ ، به عنوان آنها در چنین طیف غنی از رنگ و بافت است.نازک، rollneck رنگارنگ می تواند زیر پیراهن نگاه مؤثر، در حالیکه ضخیم تر، قطعه پشمی خواهد بسیار عالی خود را در آن برای زمستان باشد.

با این حال، مطمئن شوید که rollneck شما را نگاه مانند شما یک گردن با رول بر روی آن را ندارد! rollneck بهترین آثار در یک قاب باریک بلکه نگاه بسیار عالی در ساخت های ورزشی است. آنها قطعا می تواند به خوبی کار بر مردان ساخت بزرگتر است، اما شما نیاز دارید تا مطمئن شوید که گردن است نه خیلی تنگ است – سعی کنید یک گره شل تر دلپذیری به جای یک، مدل مرینوس چسبنده نازک. فقط مطمئن شوید که به آزمایش و ببینید که چگونه شما می شود احساس .

نگه داشتن آن شیک

– متاسفانه، از آن زمان به حرکت به دور از جارچی معشوق اگر فقط کمی . یک ژاکت مخصوص ورزش می تواند به خوبی به چهل سالگی کار می کنند و به طور معمول نگاه گاه به گاه بیش از یک ژاکت کت و شلوار. با این حال، شاید در حال تغییر به ژاکت کت و شلوار های گاه به گاه نگاه خواهد کرد یک بار تغییر دهه بیشتر موثر است. تریل می توانید در کمد لباس بماند و در روزهای آفتابی با شلوار جین سفید گاه به گاه پوشیده، اما تنها در صورتی که این رقم را به آن را تکمیل.

اگر شما مطمئن نیستید، را به حرکت به کت و شلوار های گاه به گاه . رنگ مداد رنگی هستند بهترین راه برای ایجاد یک ژاکت کت و شلوار نگاه بسیار بیشتر گاه به گاه، در حالی که در همان زمان به شما نشان استعداد جوان. مطمئن باشید که به دور ماندن از رنگ های جسورانه و یا طرح به عنوان این خواهد شما را نگاه قدیمی تر است.

که می شود گفت، آماده به سعی کنید بافت و طرح های مختلف برای نگه داشتن یک کمد لباس متنوع و جالب . در پشم ونخ راه راه، پارچه کتانی، ماهی نگاه کنید. یک، دو و سه ژاکت کت و شلوار دکمههای؛ و کاهش جالب مانند دو گردن سینه و شال. تغییر رنگ همه چیز را متوقف خواهد کرد به دنبال بیش از حد شبیه و پوشش طیف گسترده ای از موارد.

شلوارکتان و شلوار پشم مردانه

بنابراین، چه چیزی شما را با این ژاکت گاه به گاه می پوشند؟ در مرحله اول، بی اعتنایی این فکر که تطبیق شلوار باید با ژاکت پوشیده شود. این در واقع می تواند به شما و ساز و برگ خود را نگاه کنید راکد و مکانیکی.

چرا یک ژاکت شتر با شلوار آبی عمیق را امتحان کنید؟ نوک خوب در هنگام انتخاب یک شلوار رنگ های مختلف برای مطابقت با یک ژاکت این است که در پوشش است. به طور معمول پوشش ژاکت خواهد رنگ ژاکت مکمل، پس چرا این سایه به شلوار انطباق نیست؟ درجه ای از حس مشترک باید در اینجا استفاده می شود؛ نئون آبی پوشش داخلی ممکن شلوار مکمل نیست.

برنده شوید که همیشه شلوار سفید / شلوار جین در تابستان و کت و شلوار شتر شلوار / chinos در پاییز خواهد بود. این رنگ با ترین کاپشن رفتن و راحت با یک جفت لوکس کفش چرم قهوه ای نگاه کنید.

لباس غیر رسمی

سایش گاه به گاه اغلب می تواند از سقوط مرد در غیر این صورت شیک. این است که اغلب یک نقطه انگیز به دلیل وجود متغیرهای بسیاری است که تحت تاثیر چه برای نوع بدن شما کار می کند. قد، سبک شخصی، وزن، مناسبت – به مراتب بیشتر می تواند به اشتباه از نگاه قبل از آن ما در پارچه لباسی است. در اینجا برخی از اشاره گر سریع به شما به دنبال شیک در ساحل و نوار می باشد.

در تضاد

یک سرمایه گذاری خوب را به (بسیار در روند) است پیراهن مقابل یقه . این شما را نگاه جوان، مد به جلو و می توان از میز کار دفتر به نوار کوکتل رفت و آمد مکرر گرفته شده است. پیراهن آبی روشن با یک یقه سفید رنگ در زیر، کت و شلوار رسمی از نیمه شب آبی را و نگاه پیچیده و حرفه ای است.

را که حرکت به سمت خورشید، از دست دادن کراوات، خنثیسازی دکمه بالا (بازدید کنندگان) (هرگز بیش از دو) و لباس با برخی از پنبه یا سنگ کتانی شلوار تحت، ژاکت قهوهای مایل به زرد نرم شانه. این پیراهن یک سرمایه گذاری بزرگ به عنوان آنها مناسب برای بسیاری از موارد هستند، بنابراین مطمئن شوید که برای خرید یک است که به خوبی به بدن شما نصب شده است.

 شلوارک کوتاه مردانه؟

شلوارک تبدیل شدن به یک لباس است که تقسیم نظر که ما مسن تر. من فکر می کنم که یک جفت زیبا از شورت نصب به خوبی می تواند کار هنگامی که با کسی که با ساخت های ورزشی بیشتر پوشیده، اما تأثیر منفی بر روی یک مرد بزرگتر و یا نازک تر کار می کنند. نگاهی به مقاله ما در مورد نیک ووستر تا ببینید که چگونه شورت می توانید خود را بهترین در سن پیشرفته است.

لباس با یک تی شرت ساده تحت یک ژاکت نور. مطمئن باشید که برای حفظ طول به کمی بالاتر یا زیر زانو، هرگز بالاتر است.

کفش

متاسفانه، مربیان می تواند نگاه ساده اشتباه در مرد maturer. حتی اگر شما در طراحی بسیار ساده و در چرم نگه دارید، آن را هنوز هم می توانید مانند شما در حال تلاش بیش از حد سخت به پس گرفتن جوانان خود را. با این حال، با مد راه مردان اخیرا پیشرفت کرده است، شما باید یک جایگزین آماده؛ کفش چرم جیر.

ایده آل برای لباس های گاه به گاه، جیر تولید زیبایی در عین حال تصفیه آرام است که فورا به ارمغان خواهد آورد همه آخر هفته خود را به نظر می رسد تا درجه یک . هر نوع کفش تصور هم اکنون می توانید در جیر خریداری شود، پس از آن تا به شما برای انتخاب سم خود – شما یک نوع عاطل و باطل از پسر؟ و یا بیشتر از یک مرد باک؟ در هر صورت، این جایگزین مناسب برای صحبت های محبوب خود را می باشد.

از نظر رنگ، شما نمی توانید به اشتباه با یک جفت جیر قهوه ای رنگ بی انتها. با این حال، انجام نمی شود ترس به بژ، قهوهای مایل به زرد یا نیروی دریایی نگاه – که همه هنوز هم نگاه شیک، اما یک بیانیه گردیده در هر لباس شما را انتخاب کنید به ادغام آنها را به را.

اکسسوری مردانه

ما در کلاه در ۳۰S، دستکش و شال گردن در ۴۰S نگاه کرد و در حال حاضر ما به حرکت جدید باید داشته باشند؛ کیف. کیسه در catwalks مرد آباد شدند تا نسبتا به تازگی، اما اکنون آنها دریافت هر فصل ابداع.

برای بسیاری، یک کیسه است که بخشی از ساز و برگ است. این فقط یک دستگاه برای حمل چند ملزومات است. اما کیسه مناسب برای مناسبت سمت راست می توانید لباس را تکمیل و بالا بردن آن بالاتر است. اگر شما به فکر که شما باید یک کیسه که شما را دوست دارم و نمی خواهم به چنگال-از پول برای دیگری، من به سادگی می گویند؛ خوب من امیدوارم که شما در حال گرفتن نیست که کوله پشتی بوم به جلسه دفتر …

جعبه اسباب خوب همیشه یک انتخاب عاقلانه خواهد بود، اما بهتر است به نگه داشتن گزینه های خود را باز. کیف های سنتی ساخته شده است کاملا رنسانس و سبک کلاسیک را به دفتر به ارمغان بیاورد. دارندگان سند و موارد اپل در حال حاضر در رواج و با بسیاری از سبک های مختلف موجود، آنها یک راه نشان دادن برخی از فردیت در حالی که امن نگه داشتن اموال باارزش خود را است.

کوله پشتی باید به عنوان دور از شعار کامل، پاره پاره اثر، کیف cartooned برای کودکان که ممکن است! با مقدار از گزینه های ظریف موجود، هیچ بهانه ای برای تحمل یک ژولیده، کیسه های کودکانه است.

بر خلاف بسیاری از موارد روند از لباس، آخرین روند کیسه را می توان در ۵۰S به دنبال – نگه داشتن شما به دنبال خوب و معاصر است. چرا در حمل و نقل کردن روند یا resurging کیف قدیمی مدرسه گرفتن نیست؟ خرید آنها را در رنگ بی انتها و مواد لوکس کلاسیک و شما نمی توانید به اشتباه.

چی بخرین ؟

لباس هایی که نباید بخرید

هیچ مشکلی با پوشیدن کت و شلوار سیاه و سفید روزمره به کار وجود دارد، با این حال، این مهم است که نگه داشتن چیزهای متنوع اگر شما نمی خواهید به نگاه مسن تر و خارج از-مد-حلقه.

گوناگونی نمک زندگی است؛ بنابراین سعی کنید در حال تغییر از یک پیراهن سفید ساده به یقه مقابل آبی عمیق و یا حتی یک ارغوانی تیره. وسط هفته، به همین دلیل برای یک ژاکت سینه یا شتر دو انتخاب کردن نیست؟ روابط باید روزانه (با شدت تغییر هیچ قطعه اخبار ) و یک پاپیون می تواند یک گزینه طراوت هر حال حاضر و پس از آن را.

همانطور که برای کفش، به یک بوت چلسی سیاه و سفید جوان و یا یک بند راهب حرفه ای تغییر از brogues قهوه ای است. نگه داشتن همه چیز متنوع جوان همکاران مد روز، خود را بر روی انگشتان پای خود را حفظ خواهد کرد و نشان می دهد که شما واقعا در قلب جوان هستند!

لباس برای جوانان

آیا اشتباه بین غرور و نظافت را ندارد – اما فکر نمی کنم که نظافت تنها برای جوانان است . هیچ کس گفت: شما باید برای اجرای کردن و گرفتن perma به قهوهای مایل به زرد و یا شروع به اصلاح قفسه سینه خود را. نگه داشتن یک اصلاح / ریش تمیز خوبی preened، نظافت عمومی و کوتاه کردن مو تیز مفاهیم بی انتها که همیشه شما را حفظ خواهد کرد به دنبال جوان و به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد ظاهر کلی خود را.

همچنین، آیا نمی شود که توسط “لوسیون ها و معجون قرار، از دیدن آنها به عنوان احمق. چیزهایی را حفظ پایه اگر شما مدرسه قدیمی هستند. عطر و بوی خوب، برخی از مرطوب کننده و یک محصول مو مناسب همه شما نیاز است، و تنها مکمل کمد لباس خود را.

نتیجه

ما آن را از طریق دهه پنجاه ساخته شده است، بنابراین ما تنها یک دوره از چپ به پوشش دارند – پانسمان سن شما: ۶۰+. مطمئن باشید که به خواندن بیش از کل سری ، به عنوان بسیاری از راهنمایی های داده شده را می توان برای هر سنی اقتباس . امیدوارم که این مقاله هر کسی در ۵۰S خود را به دنبال برخی از هدایت و یا هر ساله ۴۰ سال آماده شدن برای آینده کمک کرده است.

در حال حاضر آن زمان ترک بازخورد شما:

  • چه خواهد بود راهنمایی های شخصی خود را برای مردان در ۵۰S خود را؟
  • به نظر شما چگونه به سبک خود را وفق دهند که شما مسن تر؟
  • آیا شما پیدا کردن یک rollneck به یک جزء اصلی کمد لباس و یا یک انتخاب شجاعانه؟
  • سایش گاه به گاه خود را مانند در حال حاضر چیست؟
  • که ۵۰S شخصی آیکون سبک خود می باشد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *