مجموعه لباس های بهار / تابستان Paul Smith

Paul smith توسط پل اسمیت، خط است که ترکیبی از طراحی اصل بریتانیا جزئیات با یک نگاه کمتر رسمی، وارد فصل دوم خود را در این ماه فوریه. پس از اولین بسیار موفق در سال ۲۰۱۶ و یک پیش نمایش از مجموعه AW17 خود را در Pitti اومو ۹۱، ما کم پایین در چه چیزی در فروشگاه برای پیش ماه های تابستان کردم …

طراحی شده در لندن، PS توسط پل اسمیت را آرام در مجموعه خط اصلی طراح یاد شده است. با هدف کامل Workwear لباس روزمره از طریق یک رویکرد گذاشته پشت به خیاطی، و تقویت کمد آخر هفته را با کالاهای اساسی جامد، آن را ارائه برداشت بازیگوش در هوشمند گاه به گاه.

با الهام از سودای سفر و اکتشاف، محدوده SS17 خط نفوذ قرار است به برخی از vibes گرمسیری بسیار مورد نیاز به کمد ما. مخلوط کردن برگ نخل و نقوش عروس هلندی، مجموعه ویژگی های چاپ که به عنوان تکرار گرافیک بر روی تکه بیانیه و به عنوان پنهان جزئیات درون پوشش مقایسه به تماس جدا ظاهر می شود.

این مجموعه حاصل زد و خورد از لباس، لباس بافتنی، پیراهن و جین است، شامل پارچه های فنی، کاهش آرام و جزئیات-ورزشی الهام گرفته است. فکر می کنم پارچه لباسی واسازی، پیراهن immaculately برش و بمب افکن های چرم دلخواهی.

نکات برجسته عبارتند از ژاکت سوغات دوزی، که روابط پل اسمیت به ژاپن تقویت و تقریبا تضمین شده برای دوباره اعتیاد به مواد مخدره در اطراف ۲۰۱۶ باید، باید قطعه. همچنین یک مک showerproof وجود دارد؛ برش از یک خشک دسته پنبه پارچه جناغی بافتن مخلوط، کبالت قابل توجه colourway آبی و بدن بسیار سبک وزن ترکیب تا برای ایجاد یک را تجدید در کمد لباس انتقالی باید خود است.

لوکس ورزشی همچنان به تحت تاثیر قرار، با شواهد اعم از ظریف جزئیات بر روی لباس به راه راه های ورزشی بزرگ در پنبه آلی تی شرت. در حالی که همه، جدا بدون ساختار در مجموعه ای از رنگ های مدرن و الگوهای ارائه یک رویکرد لباس پوشیدن به پایین معاصر به خیاطی.

همانطور که از نام تجاری انتظار می رود، با کیفیت است در هسته آن است. هنگامی که آن را به شلوار جین می آید، PS با استفاده از تنها بهترین نشسته ۱۳oz-نیلی رنگ جین حاشیه منابع از ایتالیا، در سراسر بقیه از محدوده های پنهان، پوست سنگین وزن حق بیمه، نرم دسته ترمه-مخلوط و پشم گوسفند مرینوس تنفس کنار.

PS توسط پل اسمیت SS17 لباس مردانه مجموعه LOOKBOOK / کمپینPS توسط پل اسمیت SS17 لباس مردانه مجموعه LOOKBOOK / کمپینPS توسط پل اسمیت SS17 لباس مردانه مجموعه LOOKBOOK / کمپین

بهار / تابستان ۲۰۱۷ نیز راه اندازی لوگوی جدید جسورانه با نام تجاری ایجاد شده توسط فرگوس پورسل، مرد پشت نماد مثلث فورا تشخیص استفاده با نام تجاری فرقه اسکیت کاخ را می بیند.

اضافه کردن به این باز از PS اختصاص داده شده توسط مغازه ها پل اسمیت در سراسر جهان، از جمله یک فروشگاه با نام تجاری جدید در لندن شامل امضا طراحی صورتی نئون، بتن جلا و آینه محدب، و PS در حال ساخت یک نام برای خود را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *