مدل لباس اقایان دهه ۵۰

مقدمه: برگشت به ۵۰S؟

وقتی که من برای اولین بار در سراسر روند فعلی (و آینده) از ۵۰S الهام لباس آمد من به طور خودکار فکر مد تلخ و محدود شده است. دوران زوج با دمدمی بودن پس از جنگ که کاملا به معنای واقعی کلمه عقب مانده بود فقط پشت عظمت از ۶۰S .

با این حال، پس از تحقیقات بیشتر روشن است که fonder خاطرات دهه وجود دارد؛ روابط اجتماعی قوی، نه نیاز به قفل درب جلو خود را و پایان دادن به سهمیه بندی – که یک جشن در خود بود.

[ ما می تواند همه با جامعه که قادر به بازگشت به این ارزش ها مد قدیمی و روش های زندگی – به ویژه با تراژدی این است که اتفاق می افتد و در حال حاضر پایین انگلستان است. ]

بزرگترین ستایش از روند ۵۰S در پرادا دیده می شد. اگر شما تماشای این ویدئو بالا مشاهده می کنید که Miuccia پرادا ما برای دور دمدمی گلف گرفته است، در حالی که روایت های کلیدی تمرکز در سبک ۵۰S. از جمله یکی از الهام بخش ترین دهه – غربی کابوی، از علاقه هالیوود در این سبک خاص از فیلم گرفته شده است. پرچ الگو پیراهن گاوچران و محلی از رنگ مداد رنگی (مانند بلوز و زرد) به در گرافیک صورت خود را و گل های متضاد متفاوت است.

این چاپ می گرفته و قرار است با برخی از به نظر می رسد طراحی؛ ایجاد شده با چک تن بر روی تن و یا رنگ های خاموش تر مانند بژ و خاکستری است. هدف پرادا را برای ایجاد چیزی بود “کمی بیشتر در سمت بی خیال” ، که توسط مجموعه ای از کلاه عجیب و غریب و روسری گردن حمایت شد. به مردم این فرصت را به لباس پایین که نگاه تاجر – با این حال، ما نیز با لباس کلاسیک مانند ژاکت و ژاکت که همچنین یادآور ۵۰S و سبک PREPPY محبوب آن ارائه شد.

به نظر می رسد در ۵۰S کلیدی

ما در حال حاضر شکسته برخی از دهه پنجاه کلیدی به نظر می رسد در ما قطعه در کلاسیک آمریکایی ، به طوری که امروز ما خواهد تمرکز بر قطعه کلیدی، کاهش و متناسب با آن از دهه پنجاه بود. به علاوه ما شما را شکست کمی از چگونه شما می توانید چرخش مدرن در آنها قرار داده و به ادغام آنها را به نظر می رسد در حال حاضر خود را به شما را از هم.

اگر شما در حال حاضر، من پیشنهاد می کنم شما را به یک نگاه ما راهنمای کلید آمریکایی کلاسیک ، که شامل بخش های غربی، راک اند رول و آیوی لیگ پانسمان

موارد کلیدی از ۵۰S روند
لباس

لباس کسب و کار محافظه کار توسط مردان و زننده بود، عمدتا به دلیل اثر جنگ با مردم بود – آنها احساس امنیت که پانسمان همان آنها داد را دوست داشت. دنبالهروی چندان برجسته که بود “مرد در کت و شلوار خاکستری فلانل (فلانل)” یک کهن الگوی شناخته شده تبدیل شد. “کت و شلوار فلانل خاکستری” بودن یک سبک است که به انگلستان با توجه به محبوبیت خود را در میان مردان آمریکایی آمد – به طور خاص در کالج آیوی لیگ.

بنابراین یک قطعه کلیدی از این روند که می تواند به نظر می رسد در حال حاضر خود را یکپارچه جارچی خاکستری، که به شدت در سراسر catwalks به شامل است، و به نظر می رسد به سرقت تاج نیروی دریایی جارچی در سال ۲۰۱۲٫خاکستری است که فقط به عنوان همه کاره نیروی دریایی که مهار در برابر دیگر خنثی و یا رنگ های جسورانه. در واقع، جارچی اواسط خاکستری ممکن است چند منظوره ترین از همه آنها را، به عنوان توانایی خود را به مخلوط با سیاه و سفید پیشی میگیرد نیروی دریایی.

به آن را تا به امروز، برای اتمام بافت که شما جدا از جمعیت تنظیم خواهد شد نگاه – برای ماه های پاییز / زمستان به طور خاص فکر می کنم پشم خالدار، ماهی و یا پشم ونخ راه راه.

در حالی که بر روی افراد از لباس و خیاطی، مورد کلیدی دیگر از سبک دهه پنجاه برش سینه دو بود. بسیاری از سربازان از بازگشت از جنگ چیزی زرق و برق دار و متفاوت از لباس معمولی خود، که منجر به بسیاری از مردان اتخاذ کت و شلوار دو سینه می خواست؛ مایل “تغییر” یا “چیزی متفاوت است اغلب تاثیر عمده ای در پشت هر روند مد ، حتی در حال حاضر.

در طول ۵۰S کت و شلوار دو سینه معمولا برای ‘بهترین’، و دو دست کت و شلوار سینه یا جارچی پوشیده بود چیزی است که به شدت در پاییز / زمستان ۲۰۱۱ مجموعه برجسته شده است، و همچنین در بهار / تابستان ۲۰۱۲ باند فرودگاه است که قطعا (نگاه کنید به پرادا در بالا). این به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک قطعه است که رفتن به را خاموش در لباس های مردانه در سال آینده ، و ما در این برش جدید تبدیل شدن به یک سبک ضروری در آینده بسیار نزدیک شرط می بندم.

برای کسانی از شما که می خواهم به پیش از بازی می شود، به همین دلیل انتخاب کنید تا یک دست کت و سینه دو یا جارچی و شروع به یکپارچه سازی آن را به نظر می رسد در حال حاضر خود را؟ این قطعا یک قطعه خواهد بود که به شما می دهد از بقیه جمعیت مردان دیفرانسیل.

شلوار پلیسه دار و شلوار پا گسترده تر

در پایان جنگ بود محدودیت در جیره با توجه به اثر جنگ در تولید و تجارت به حال وجود دارد. با این حال، در سال ۱۹۴۹ محدودیت پارچه برداشته شده بود و این موجب یک روند جدید پیدا شده از پارچه های اضافی که در مد استفاده می شود ( فقط به خاطر اینکه آنها می توانند )؛ منجر به سایه گسترده تر، مناسب / برش شل تر، و به طور کلی در مجموع راحت تر به پوشیدن لباس.

شلوار پلیسه دار سبک کلید در دهه پنجاه بود . دوباره با توجه به تاکید بر راحتی، شلوار پلیسه دار هستند به عنوان باریک اتصالات به عنوان همتایان تخت خوی خود نیست، و آنها یک آیتم ضروری تبدیل شد. این که آیا شما عینک شلوار کت و شلوار پلیسه دار به کار و یا khakis پلیسه دار در تعطیلات آخر هفته. نگاه کلیدی گاه به گاه برای مردان یک جفت پلیسه دار خاکی / شلوار لیمو شیرین زوج با یک پیراهن، کراوات و جارچی یا کت ورزشی بود. این یک نگاه ما را دیده اند که دوباره کار بسیاری در این سال در مد مردان است – فکر می کنم در مورد chinos خود، چوگان و جارچی ترکیب – و این مقدمه ای از سبک شلوار پلیسه دار می تواند دقیقا همان چیزی است که ما به منظور خودمان جدا از نیاز جمعیت و اضافه کردن برخی از انواع به کمد فعلی ما رفتن به جلو.

کاهش گسترده تر پا قطعا چیزی است که طراحان در حال هل دادن در این سال (نگاه کنید به بن جونز مقاله در آن را در اینجا)، بنابراین برای افزایش از سبک های مناسب شل، شلوار پلیسه دار و یک نگاه درگیری مسلحانه از یک قسمت پایین آن پهن مناسب نیم برابر بالا اتصالات باریک قرار نیم.

چاپ و الگوها

در دهه پنجاه مد وحشی برای الگوهای رفت . به عنوان ۵۰S پیشرفت، مردم بیشتر و بیشتر احساس امن پس از تراژدی جنگ، بنابراین یک نیاز به آزمایش و حتی ‘شورشی’ پس از انطباق بسیار وجود دارد. یکی از راه های آنها این است که از طریق چاپ و الگوهای – ساخت آنها را یکی از علائم بارز سبک ۵۰S درست . الگوهای با چک، تبدیل به راه راه، فام های پاستل، مو و الگوی آرگایل همیشه حاضر آغاز شده است.

این چاپ و الگوهای روی همه چیز از پیراهن ها و روابط بودند، به ژاکت و لباس بافتنی – ژاکت کش باف پشمی آرگایل به طور خاص یک قطعه کلیدی در دستیابی به سبک ۵۰S است. شما می توانید آوردن این چاپ بنگ تا به امروز با استفاده از الگوهای جدید محبوب مانند آزتک و یا نمایشگاه جزیره، و یا به راه دیگر و ادغام گفتگوی الگوهای دنبال ۵۰S را به مد خود را به نظر می رسد به جلو.

اغلب با برخورد سبک و استفاده از فقط یک ۵۰S کلیدی قطعه الهام گرفته است، شما می توانید یک بیانیه ای واقعی و نقطه کانونی به ساز و برگ خود را ایجاد کنید . چرا یک کراوات ۵۰S چاپ ساده با جدید نقاشی با مداد رنگی لاغر کت و شلوار رنگی خود را امتحان کنید؟ یا پیراهن چاپ فهرست با chinos، چکمه و یک ژاکت مخصوص ورزش لاغر؟

تجهیزات جانبی

بسیاری از لوازم جانبی است که می تواند با ۵۰S همراه وجود دارد. اول از همه، برای تکمیل کت و شلوار، کلاه بود. این کلاه شد فقط فرسوده زمانی که آب و هوا خواستار، اما در همه زمان ها . آنها معمولا در کلاه یا trilby انواع تخت آمد، و با لباس در راه به و از کار استفاده می شد (فکر می کنم مردان دیوانه) – اما هرگز داخل خانه.

این نگاه ما می توانیم به طور مستقیم از ۵۰S جلو و ادغام کار خود را امروز به نظر می رسد است. کلاه می تواند تبدیل به یک قطعه بیانیه و حتی یک قطعه امضای ‘را برای شما اگر شما یک سنگ به صورت روزانه – جدا از خود را از جمعیت در رفت و آمد به و از کار، و همچنین در تعطیلات آخر هفته در لباس های گاه به گاه خود را. فقط به یاد داشته باشید برای خرید یکی که مناسب سبک شخصی خود و شکل صورت.

از لحاظ لوازم جانبی کسب و کار، پیراهن سفید با دکمه سر دست در رواج بود. از لینک کاف فروتن به نظر می رسد توسط ایستگاه فرعی در مد مرد مدرن کاهش یافته است. با این حال، می توان آنها را لمس اتمام بزرگ به یک کار و یا لباس رسمی، در حالی که همچنین به عنوان یک قطعه سرمایه گذاری به شما خواهد شد ادامه فرسوده – اگر شما در یک سبک کلاسیک سرمایه گذاری کند. پرانتز ای نیز محبوب بود و ترجیح در هنگام نگه داشتن تا کسانی که شلوار گسترده تر پلیسه دار [ دیدن تصویر ساعته در بالای سمت چپ ] – دوباره این فقط لمس کمی دمدمی شما می توانید به لباس کار مدرن خود را به منظور ادغام به شما را از ایستادن بدون نگاه غیر حرفه ای هستند.

از نظر روابط، لاغر قطعا اولویت بود و آنها در هر دو لباس های گاه به گاه و رسمی استفاده می شد. مربع پاکت پی سی نیز اغلب نسبت به پایان ۵۰S استفاده شد. یک سبک که در به دهه شصت و دوران «مردان دیوانه ‘انجام شده است.

چگونه به پوشیدن: نوگرا نگاه
Topman روند – به دمیدن

یک فروشگاه خیابان بالا است که پیش بینی این روند و آوردن آن به ما هم اکنون با Topman در آخرین سبک های تبلیغاتی خود را است، می شود برخورد. رانندگی الهام بخش خود را از باشگاه دودی از ۱۹۵۰s، آنها تأکید و تمرکز بر جنبش راکبیلی که در طول دهه به خود آمد قرار داده است. مدل، سید Ellisdon و جاش مک للان، ضبط روند با موهای نرم و صاف کردن تماس و به نظر می رسد استرن:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *