مدل موهای مردانه ساده و پرطرفدار ۲۰۱۷

این تقریبا فوریه، به این معنی قطعنامه سال نو را به خوردن پاک کن، آموزش سخت تر و بسته دور پیمانه نیم لیتری کمتر ۳۰ روز خوب اجرا داشته است.

خوشبختانه، تمام تغییرات را دوباره اختراع خود را به عنوان شدید (یا دردناک) می باشد. به عنوان برخی از بهترین آرایشگاه مردانه بریتانیا همه بیش از حد مشتاق به ما بگویید بودند، سوئیچ ظریف به موهای خود را می تواند تفاوت بزرگی را به سبک و ظاهر کلی خود را.

از تعویض یک صدای تیک تیک باتلاق استاندارد برای محو تازه به قراردادن در یک رنگ را با برش بعدی خود را، در اینجا شش کم خطر، بالا و پاداش restyles سعی کنید این سال

موهای کوتاه و بلند

مدل موهای سوئیچ یو پی اس نه تنها در بالای اتفاق می افتد. طول در پشت و دو طرف همچنین دارای توانایی به منظور افزایش هر دو شکل صورت خود را و موجود انجام دهد.

“رفتن کوتاه تر در پشت و دو طرف یک راه عالی برای تازه کردن نگاه خود را بدون هر گونه تغییرات شدید است،” توضیح می دهد انسان ساخته شده سلمان کایل هالووی. “شما به سادگی sharpening تا آنچه در حال حاضر وجود دارد و بنابراین می تواند هنوز هم لباس سبک مورد نظر خود را در بالای صفحه.”

این حرکت به خصوص به خوبی کار می کند با کاهش که طولانی تر و بافت، یک نگاه که پیش بینی می شود یکی از گرایش های کلیدی مو ۲۰۱۷ .

به منظور ایجاد این یک تصمیم کم خطر، در نظر ویژگی های صورت خود را قبل از نشستن در صندلی – به طور خاص، گوش خود را. اگر آنها بزرگتر از حد متوسط ​​هستند و یا چوب، گرفتن همه چیز بیش از حد کوتاه تنها آنها بیانجامد. به طور مشابه، نوع چهره دیگر باید جلوگیری از گرفتن دو طرف اگر نگه داشتن طول در بالای بیش از حد کوتاه، به عنوان این تنها به طول صورت برجسته.

“برو از طریق مشاوره مناسب با سلمان خود را، آنها قادر خواهید بود به کار چیزی به رفتن با شکل صورت خود را، به عنوان یک سبک در یک تصویر اغلب نیاز به تنظیم،” می افزاید هالووی.

نتیجه: “نگاه دقیق است که می تواند به شکل صورت خود را برای بهتر شدن تغییر، و آن را به نظر می رسد باریک و بیشتر تعریف شده است.

 

محصولات توصیه شده

حاشیه نخست

حاشیه از نظرها افتاد در سال های اخیر (ما را سرزنش بیبر)، با سبک مانند طرز ارایش موی سر بطور پف کردن و quiffمصرف بیش از. با این حال، نگاه در حال باز گشت با مقدار زیادی از تغییرات که برای فریم طیف وسیعی از اشکال صورت موثر است.

با توجه به جو میلز، بنیانگذار جو و شرکت : “در حاشیه یک گزینه خوب اگر شما به دنبال چیزی کم خطر، به عنوان اگر شما نگاه را دوست ندارد، شما همیشه می توانید فقط آن را به عقب براند.» در به عبارت دیگر، کوتاه کردن مو واقعی بسیار استاندارد است و علاقه می آید در یک ظاهر طراحی شده.

“آرایشگر خود بخواهید تا شما مرتب کردن با یک مدل موی دو در یک است که می تواند فقط با راه شما آن را سبک تغییر،” نشان می دهد میلز. این به این معنی که اگر شما یک سبک است که در حال حاضر بسیار طولانی در جلو، شما هم اکنون می توانید مو به جلو را به حاشیه بافت با برخی از طول به ارمغان بیاورد. جایگزین، البته، این است که آن را فشار در سراسر یا دور از (فکر می کنم quiff) پیشانی خود را.

نتیجه: “کوتاه کردن مو همه کاره است که قادر به انطباق با هر سناریو آب و هوا یا سطح تشریفات.”

محصولات توصیه شده

استفاده از رنگ موهای سرد

تعداد فزاینده ای از بچه ها در حال زیر نمونه ای از زین مالک و مصرف غوطه تحت اللفظی به یک سطل سفید کننده. و در حالی که پراکسید کامل در است که به ویژه کم خطر نیست، در بسیاری از رنگ های موجود در بازار بیشتر به تعهد phobes مناسب وجود دارد.

“یک رنگ نیمه دائم می تواند از بین شش تا هشت هفته بشویید و به تدریج محو می گوید:” میلز.

میلز نشان می دهد با استفاده از یک محصول است که صرفا برای پوشش خاکستری ، مانند مردانه لورئال. رنگرزی یک فرایند است که بهترین چپ به حرفه ای ها، اما آگاه باشید که ممکن است شما را برای رفتن بیشتر در صحرا از آرایشگاه های محلی خود را در صورتی که امکانات ندارد و یا دانش به رنگ درستی است.

نتیجه: “اگر شما صبر و شکیبایی کردم و انجام تحقیقات خود را، این اختراع مجدد موقت بزرگ، که شما را ایستادگی کردن از جمعیت است.

محصولات توصیه شده

مدل مو Fade Into 2017

فراتر از رشد آن را (و ما مطمئن هستیم که چه کم خطر که بی دست و پا در میان مرحله است)، بچه ها با موهای کوتاه اغلب محدود که آن را به گزینه برای restyle می آید.

خوشبختانه، بیشترین حرکت مو از ۱۲ ماه گذشته است در مورد به نه محو دور در هر زمان به زودی. به جای طول تنها در پشت و دو طرف، برای انتخاب کردن یک برش که فارغ التحصیلان از کوتاه به بلند.

دانیل دیویس از پال مال آرایشگاه مردانه به طور منظم نشان می دهد محو به عنوان یک گزینه کم خطر برای دستیابی به یک نگاه جدید: “بسیاری از انواع مختلف از محو شدن وجود دارد. برای پایین ترین ریسک، برای محو شدن کم است که حدود یک اینچ از خط مو طبیعی و می تواند به رشد کردن نسبتا سریع است. ”

مشابه به گرفتن تماس کوتاه و طرف، نتایج این اطراف نیست برای مدت طولانی چوب اگر ذهن خود را تغییر دهید. با این حال، اگر شما تصمیم به آن را نگه دارید، بسیاری از فرصت ها را به حرکت به نسخه های شدید تر مانند محو بالا و یا حتی محو پوست وجود دارد.

نتیجه: “نگاه سازگار و بر روی روند که می تواند ساختار استخوان خود را با تکیه تلفظ، در حالی که تطبیق پذیری در بخش بالا.”

محصولات توصیه شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *