مدل موی آقایان : مدل موی فر کوتاه مردانه

به عقب گذاشته مو را برای رنسانس مرد

یک روند در مو مردانه است که بی سر و صدا توطئه یک انقلاب کوچک در حالی که برای شرکت چیزی است که برخی می بریت راک یا Indie مو پاسخ. این آسان برای پوشیدن کاهش مناسب برای اکثر انواع مو هستند، گرفتن طیف گسترده ای از هر دو طول و سبک. این موها را با است بارهای ریخته از شخصیت و کاریزمای ، با چند محدودیت و شدنی در هر بافت مو – از فوق العاده زیبا به غلیظ، مستقیم یا راه راه – بنابراین هیچ کس نیازی به احساس از سمت چپ.

با پیشانی بغل کردن حاشیه، طرف کوتاه و طول کاهش تدریجی از طریق تماس، این یک برش که oozes سبک بریتانیا است. دیده می شود در شاعران و هنرمندان از هر دهه در قرن گذشته به روشنفکران و موسیقی Indie؛ آن کوتاه کردن مو پایدار است که ناخودآگاه سیگنال به جهان اطراف شما است که شما از یک نوع خاص هستند. مردی که در تمام او در مورد معتقد است .

این مقدمه احتمالا یک کمی بیش از بالا، اما این سبک دارای اعتماد به نفس گاه به گاه در مورد آن، پوشیده کمی ژولیده و یا جاروب بر به عنوان اگر شما تحت فشار گذاشته اند دست های خود را از طریق موهای شما در احساس وحشت و نگرانی و نا امیدی هنری.

۲۰۱۲ Indie در مدل موهای

برای به دست آوردن این حق نگاه شما نیاز به گرفتن آرایشگر خود را در دست و بازوی خود را با برخی از تصاویر. بر خلاف قوی تر دنبال سبک های بی شعور تر است که من در مورد ماه گذشته نوشت ، این – هر چند کوتاه – مهربان بر روی چشم. طول در دو طرف می تواند نظامی کوتاه و یا به اندازه کافی به خرج کردن بین انگشتان دست خود را، اما باید آن را به طول بالای دیگر با هیچ خط سخت (یا بسیار نرم تضعیف) مخلوط شده است.

مدل مو کوتاه مردانه

برش و چگونه به سبک

موهای بالای باید به اندازه کافی بلند باشد برای موهای به آغوش سر، اما نه هر چیزی بالاتر اواسط طول. این نگاه است، بنابراین به عقب گذاشته است که شما بهترین اجازه آن را با موهای خود را به کار به جای تلاش برای آن را به انجام غیر ممکن است. برای مثال، اگر شما می خواهید یک فراق سمت، به آرامی آن را به سمت فشار با استفاده از یک پماد نور، به جای دقت مجسمه سازی و ادغام آن – این است که مدل موهای که باید نگاه بکر است.

Pomades بزرگ برای انواع مو ضخیم تر به عنوان آنها را کنترل نور خوب، اجازه می دهد شما برای رسیدن به این اثر بافت و کثیف. ترین نیز ارائه درخشش خفیف، که موهای خود را به ظاهر سالم را – امیدوارم ساخت زنان می خواهید برای اجرای انگشتان دست خود را از طریق آن . به یاد داشته باشید با این حال که با توجه به این درخشش، کمی می رود راه طولانی، به طوری که فقط در ابتدا استفاده از یک مقدار کمی از محصول و اضافه کردن در صورت لزوم – شما نمی خواهید به مانند یک لکه نفت است.

یکی از بهترین pomades برای کنترل نور است ردکن مطلع مرتب کرم به پایان رساندن. این محصول احساس می کند بزرگ در مو، برگ مانده پس از شامپو و، مثل همیشه با ردکن، شما در حال خرید به یک نام تجاری شناخته شده و با مواد با کیفیت. من شخصا استفاده از این برای یک ظاهر طراحی شده در شاخه های عکس آن را به عنوان عملی باقی می ماند و تا به ظاهر تمیز.

اگر شما موهای ظریف، با اضافه کردن تراکم بیشتر به این سبک جلوگیری خواهد آن را تبدیل شدن بیش از حد صاف به سر در طول روز. شروع با استفاده از شامپو ضخیم شدن – مانند Tigi کاندیشنر HEAD BED FOR MEN شارژ سفت شدن و شامپو – که (پس از استفاده به طور منظم) کمک خواهد کرد تا چاق و چله هر مو، دادن ظاهر فولر و مو ضخیم تر، در حالی که ارائه سود اضافه شده از ساخت ظریف مو را آسان تر به سبک.

به پایان کردن، سعی کنید برای استفاده از محصول ضخامت یک ظاهر طراحی شده و همچنین – واقعا خوب همه کاره TIGI سر تختخواب خود راضی خمیر ضخیم، که به غیر از داشتن یک نام بزرگ، دو برابر خواهد شد تا به عنوان یک خمیر یک ظاهر طراحی شده ضخامت مرطوب است و یکی که می تواند استفاده شود برای خشک کردن مو.

محصولات توصیه شده

مدل موی کوتاه فر مردانه

اگر مانند بسیاری از مردان، شما در طول سال ها در سمت چپ احساس چون شما با مجعد و یا موهای مواج زنده شده است، پس از آن شما فقط در خانه خوش شانس فرود آمد. هیچ چیز در ذهن من سردتر از پاک کردن از مو فرفری در بالای یک کوتاه پشت و دو طرف به نظر می رسد. باور من وقتی که من می گویند که این است که برای تبدیل شدن به حسادت قطع در میان دوستان خود. با این حال، شما نیاز به تلاش گرفتن برش مناسب، و شما همچنین نیاز به استفاده از کمی بیشتر از شامپو و برخی از موم برای شکل دادن به این بچه است.

شما نیاز به بیش از یک بحث (به جای یک چت سریع) با آرایشگر خود را در مورد این یکی – جزئیات ( نگاه کنید به “برش” زیر ) است باعث شکستن و یا. این قطعا یک “خارج از قفسه” سبک، نه از آن نیاز به شخصی به شما و امیدوارم برخی فردیت است.

برش و چگونه به سبک

برگشت به جزئیات. در مرحله اول، بالای کنترل خواهد کرد که چگونه غیر عادی و فرد نگاه این نگاه است، بنابراین برای فقط یک کمی طولانی تر از دو طرف انتخاب کردن نیست و پشت، آن را باید بسیاری دیگر. می توان آن را با یک “قطره اشک” حاشیه [بلند پوشیده مرکز پایین LOOKBOOK مستقل | در اشکال مختلف پایین LOOKBOOK حق ] که، در مورد شما بچه ها علاقه مند هستند، افزایش استخوان گونه و تقویت خط فک – ایجاد ظاهر بسیار مردانه.

در مرحله دوم، برای قطع ارتباط از پایین به بالا رفتن نیست. شما می خواهید آرایشگاه خود را برای از بین بردن هر گونه خطوط سخت ، به عنوان این باعث می شود که کوتاه کردن مو مانند مادر خود را آن را برای شما انجام داد، و یا ارائه شما به دنبال مانند یک گاه به گاه ۱۹۸۰s فوتبال بد معلوم شد، منهای کت و شلوار پوسته. به یاد داشته باشید که این به نظر می رسد همه چیز در مورد دقت و تعادل می باشد.

بیت آخر از جزئیات بسیار مهم است آنچه را که با خط ریش خود را؟ خلاص شدن از آنها. به عنوان یک راهنمای کلی، طول sideburn بهترین سطح با هم پایین استخوان پیشانی و یا گوشه ای از چشم، بسته به اولویت خود را نگاه کنید.

یک ظاهر طراحی شده این کاری که با سهولت است و نیاز به تعمیر و نگهداری کمی، فقط برخی از محصولات را به دقت انتخاب شده است. اگر شما سخت تر، فر های کوچکتر داریم؛ نگه داشتن آنها انعطاف پذیر و تشویق برخی جدایی نور یک جای خوب برای شروع است. با استفاده از این در ذهن، برای مجعد خوب یا ضخیم تر / موهای مواج، مستقیما در با شامپو رطوبت برای نرم کردن مو. فیلیپ کینگزلی رطوبت شامپو مانند یک محصول با کیفیت بالا است که آن را به همه بافت مو که در آن شما نیاز به رطوبت و برگ پوست سر خود را احساس پاک و سالم توجه به است.

در مرحله بعد، به جای استفاده از آب پاک کردن تهویه معمولی، استفاده از یک مرخصی در – برای بهتر یا نرم تر موهای مواج کمتر مجعد، TIGI HEAD BED FOR MEN ترک در تهویه می آید به عنوان یک اسپری و کنترل به اندازه کافی بدون احساس بیش از حد سنگین یا چرب را فراهم می کند.

اگر شما می خواهید به اهلی ضخامت بافت مواج و یا موهای بسیار مجعد، با استفاده از یک مرخصی سنگین تر در تهویه شما را موفق تر است. تعداد انگشت شماری از این که من دوست دارم و یکی از مورد علاقه LABEL.M ترک در مو وجود دارد. راه من از نگاه کردن به آن است که این محصول در حال رفتن به در مو و پوست سر خود را احتمالا برای بیش از یک روز، پس از آن به ارزش سرمایه گذاری در یک که رفتن به سالم به پوشیدن باشد.

برای درخواست یک مرخصی در تهویه مطبوع:

  1. حوله خشک کردن مو خود را.
  2. یک مقدار اندازه تصویر بند انگشتی از محصول و مالش آن را در دست خود را.
  3. اجرای تهویه از طریق موهای شما با استفاده از انگشتان دست خود را و شانه آن را از طریق به دست آوردن حتی پوشش.
  4. شل کردن مو خود را با انگشتان دست خود را.
  5. به محل قرار و سپس ترک تا خشک شود.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن کنترل بیشتر، استفاده از یک محصول یک ظاهر طراحی شده نرم اول و پس از آن برای Hairbond مجسمه ساز حرفه ای مو بتونه، که همچنین شما به سبک شکل کمک خواهد کرد را انتخاب کنید.

محصولات توصیه شده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *