مدل های محبوب موی آقایان

نگه داشتن موهای خود را بر روی روند

تلاش برای بدست آوردن یک دسته در چه بچه در حال رفتن با موهای خود را به انجام این سال – به فرانک – آسان نیست. من در مورد درخواست ۱۲ سال پسرم برخی از اشاره گر فقط در مورد او زیر غرب هام متحده زیر مد بالا متوقف کرده بود و فکر کرده بود، اما افسوس چکش بالاتر ژاکت J.Lindeberg پشم ونخ راه راه آمده است. حتی ارتش کوچکی از کارشناسان مد مرد است که بر روی مخاطبین تلفن همراه من پنهان نمی تواند شفاف باشد.

من قبل از در مورد چگونگی صحبت سبک های محبوب در مو مردانه تکامل به تدریج ؛ مانند مد همیشه گرایش به روند قوی زیرین – مانند ۵۰S، خیاطی پرنعمت و یا انگلیسی – اما با بسیاری از انواع مختلف مو، فرد طول می کشد و یک تکامل ثابت، با یک مدل موی شما فقط می توانید به کمد لباس خود را رسیدن به آن را تغییر دهید و برای یکی از جدید به صورت روزانه. با این حال، شما می توانید با بازی در اطراف راه آن مدل دهید است.

Quiff – هنوز نمرده!

قوی ترین نگاه در هر دو سال ۲۰۱۱ و از سال ۲۰۱۰ بود – و هنوز هم هست – به quiff. نکته مهم در مورد این سبک این است که آن را به خوبی کار می کند با بسیاری از انواع مو، و بسیاری از راه هایی به این سبک و ایجاد را شخصی خود را وجود دارد.

اگر شما خوب به مو بافت متوسط، و سپس نگاه به دو طرف و پشت گرفته شده پایین بسیار کوتاه، در حالی که ترک بالای بسیار طولانی و قطع شده است. این کمک خواهد کرد آن نگاه فردی بیشتری می دهد و اجازه می دهد تا شما را به سبک تماس در ۵۰S الهام گرفته از سبک slicked، و یا با حجم که تنها در خدمت به منظور افزایش قطع ارتباط از دو طرف و پشت. ما یک نسخه از این سبک در عمق در آخرین مقاله ما را در تحت پوشش به روز رسانی کلاسیک .

چگونه شما را به سبک خود را quiff واقعا به سلیقه شخصی افراد می آید. شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن نرم و صاف quiff خود و تصفیه شده، چرا که شما که لباس به صورت روزانه. شما ممکن است بیشتر از یک سبک راک ابیلی الهام مرزی، که به معنی شما خواهد شد برای حجم بسیار بیشتر و یک نسخه ساختار دنبال می خواهید. دریافت خلاق و بازی با جهت، حجم، در پایان با محصولات و طول مو را به منظور توسعه یک علامت تجاری برای خودتان .

با خروج از طول کمی طولانی تر در بالای شما خودتان را از گزینه های بیشتر از نظر ظاهر طراحی را، اما آن را نیز می توانید سرکش و غیرقابل کنترل می شوند اگر موهای خود را در بافت ضخیم تر است – این اغلب به سرخوردگی منجر می شود. سبک شما می توانید برخی از وزن خارج از مو به منظور به شما اجازه ایجاد دیگر، سبک حقه باز اما هشدار داده می شود که آن را برش به طور منظم و نگهداری به منظور حفظ این نیاز کنند.

۲۰۱۲ در مورد پیدا کردن سبک quiff را برای شما ، بنابراین مطمئن شوید که آن را متناسب با تصویر، شیوه زندگی، بودجه شما و نوع مو شخصی است.

مدل موی مردانه

زیر ویژگی های طیف گسترده ای از نمونه quiff فعلی به منظور به شما برخی از الهام. توجه کنید که چگونه مختلف هر یک است:

مدل موی صاف آقایان

این را در مدل موهای quiff است بسیار محبوب در باند فرودگاه و در بسیاری از آخرین سرمقاله مد و کمپین های تبلیغاتی بوده است. مایکل پیت (جیمی در امپراتوری مرور) یکی از پذیرندگان اول از نگاه (در بخشی به دلیل نقش او در حال پخش است) بود و اخیرا استخدام شد به عنوان چهره از بهار آینده پرادا است / تابستان ۲۰۱۲ کمپین تبلیغاتی . مدل موهای شده است توسط ۵۰S الهام گرفته، و به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک سبک نمادین برای ۲۰۱۲ حرکت رو به جلو.

به منظور سبک برش جدید خود را، برای اولین بار موهای خود را خشک استفاده از محصول کلفت می شود. سعی کنید با استفاده از یک مقدار بسیار کمی از گرد و غبار اوسیس آن مات کننده پودر، که می تواند استفاده شود به مرطوب حوله مو خشک شده و سپس ضربه به آن را خشک – یا با انگشتان و یا یک برس ساده بادی هستند. پودر گرد و غبار آن استفاده می شود برای ساخت تا ضخامت مو و کمک به نگه داشتن آن در محل. با این حال، تنها مقدار بسیار کمی استفاده کنید و یا شما یک له کردن، ظروف سرباز یا مسافر چسبنده ایجاد کنید.

سعی کنید یک DENMAN تونل بزرگ برس دریچه که یک ظاهر طراحی شده – رفت و برگشت قلم مو بر مو در مسیر که می خواهید آن را به در حالی که دمیدن هوا از طریق دریچه بروید، آن را به شما کنترل بیشتر و در نتیجه بهتر است. این روش طول می کشد یک بیت از عمل اما با توجه به کنترل و تغییرات متعدد شما می توانید ایجاد ارزش آن است.

هنگامی که خشک، درخواست یک کرم نرم. Hairbond مجسمه ساز حرفه ای مو بتونه مناسب برای صاف و صیقلی یا بلندتر سبک، که در آن شما می خواهید برخی از کنترل ملایم و بافت جدا شده است. ماساژ مقدار اندازه ریز بین دست شما و درخواست های در حال اجرا دست و انگشتان خود را بارها و از طریق موهای شما.

شما می توانید این برش فوق العاده صاف و slicked تماس، تولید یک زیبایی دوچرخهسواری ۵۰S آمریکایی، و یا بلندتر و کمی بیشتر مجسمه سبک. آزمایش و پیدا کردن آنچه که برای شما کار می کند.

مدل موی کوتاه آقایان

به نظر می رسد که روند کنونی در موی مردانه شدید و تقریبا در ظاهر بی رحمانه است، مطابق با دوره ریاضت اقتصادی رایج در حال حاضر. استقبال از این سبک که گاهی اوقات بیش از حد در ظاهر مانیش می تواند طراوت هستند – و آنچه که می تواند بی رحمانه تر از داشتن موهای خود را به پوست کوتاه در دو طرف و عقب؟

به جای ترک یک طول واقعا طولانی در بالا (از جمله با سبک Quiff جدید)، دارای طول برش کوتاه تر اما به اندازه کافی بلند به شما را قادر به آن را می پوشند تماس، به جلو یا به سمت با استفاده از موم یا رب . بالای بهترین شکل اگر آن را کوتاه تر در تاج را کاهش دهد، در حال حرکت به طول کمی طولانی در جلو:

 

این نگاه پیشرفت طبیعی از مدل موهای سر صنعتی ما در مقاله ما در مورد برجسته است به روز رسانی کلاسیک .

چگونه به سبک

به سبک این نگاه به سادگی ضربه خشک جلو مو و کمی به یک طرف با انگشتان خود یا بیرون ریختن قلم مو، سپس به آرامی بلند کردن جلو. هنگامی که آن را به محصول یک ظاهر طراحی شده می آید، برای متوسط ​​به مو بافت ضخیم استفاده از موم – برای پایان سنتی هیچ محصول بهتری نسبت به سیاه و سفید موم وجود دارد. این را خواهد داد کمی نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل در زندگی، اما مراقب باشید به تنها اعمال بدون چربی از این موم سنگین و یا شما به پایان خواهد به دنبال مانند تراولتا در روغن های پلاستیکی!

کار موم از طریق مو و سعی کنید آن را ساختار بیش از حد – ترک آن را به دنبال بازگشت ناپذیر کمی. همانطور که با تمام مبتنی بر نفت مو در پایان با محصولات، شما نیاز به استفاده از یک شامپو پاک کننده قوی به منظور خلاص شدن از شر کالا ساخت. سیاه و سفید شامپو پاک کننده Deep نمی خواهد نا امید، و شما همیشه باید سعی کنید برای شستن این نوع از واکس در همان روز. فقط سیاه و سفید است و سفید نام تجاری هیچ مردی بی معنی است، موم در این سال ۹۰ سال سن دارد، به این معنی که آن را یک محصول لوکس با میراث واقعی است.

مثل همیشه، فراموش نکنید که به شرایط به منظور حفظ موهای خود را ظریف، به دنبال سالم و پوست سر خود را در شکل خوب است. Truefitts آبرسان مو بسیار عالی است اگر شما به دنبال برای خوب همه طفیلی و مایل به استفاده از محصولات فوق العاده قوی اغلب – آنها نیز در همراهی با مدرسه قدیمی، موضوع گفتگوی هستند.

واکس مو مردانه

در اینجا چند راهنمایی کلیدی به یاد داشته باشید که یک ظاهر طراحی شده با استفاده از واکس مو:

  • اگر آن را یک واکس موسخت است، انجام نمی آنچه بسیاری از آرایشگری توصیه و آن را بیشتر قابل انعطاف با ذوب آن را با یک سشوار است. این با واقع باعث می شود که مواد تشکیل دهنده برای جدا کردن و سفت، به این معنی است که آن را نمی خواهد کار و همچنین – در نهایت آن را به پایان خواهد رسید کشویی پایین مو و بر روی پوست سر و یا صورت خود را.
  • بهترین راه برای درخواست یک واکس موسخت است مالش صفحه اول خود را و انگشت وسط در یک حرکت دورانی بر روی سطح واکس موتا زمانی که می سازد تا در نوک انگشتان خود را. این ممکن است چندین تلاش را اما اعتقاد من آن را به ارزش آن است.
  • در صورت استفاده از واکس مو نرم مانند سیاه و سفید پس از آن آن را در یخچال نگهداری . این را حفظ خواهد کرد آن را کمی محکم تر و جلوگیری از دستکاری بیش از حد از کالا از گلدان در هنگام استفاده شما کمک می کند. شخصا فکر می کنم آن را نیز بهبود بافت موم، و آن را آسان تر به درخواست و توقف بیش از حد – که به نظر خوب نیست!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *