مد آقایان قسمت ۱۴ – شش لباس که هر مردی باید داشته باشد

بنابراین با اصول اولیه گاه به گاه از راه، از آن زمان که ما یک بیت از یک دور تا به حال است. اما قبل از ما در تمام آن دریافت کنید، من قدر که تمام این مقالات را با هم می تواند یک کمی کمی قریب به اتفاق و آن را دشوار است بدانید که قطعه به تمرکز بر روی به ساخت خود کمد لباس های شیک، همه کاره و قابل اعتماد. گرفتن لباس های خود را به مکان شما می خواهید آنها را به می تواند یک فرآیند بسیار طولانی و به اصول اولیه پوشیده طور بالقوه می تواند چند سال طول بکشد. که قبل از هر کسی حتی فکر می کند وضعیت در مورد در روند و قطعات مد به جلو!

اما آنچه در پی است چک لیست از چند اصول است که شما باید مطمئن شوید که شما در محل در کمد لباس خود را. بعد از آن شما می توانید برای این رسیدن (و می دانم که آنها نگاه بزرگ) هر زمان که به مناسبت خواستار. اگر شما در حال حاضر این آیتم ها خود را ندارد پس از آن من به شدت از شما می خواهم به خرید آنها از حق دور! به یاد داشته باشید بچه ها، مثل همیشه، همه چیز در مورد مناسب برای اولین بار و مطمئن شوید که شما پوشیدن لباس نیست راه دیگری در اطراف.

۶ لباس مردانه که باید داشته باشید

  1. یک پیراهن سفید – باریک مناسب، واضح و ترجیحا آکسفورد پارچه به فراتر فصلی، چه می کنید شما با یک پیراهن سفید انجام دهید؟ با یک کت و شلوار؟ بررسی. دکمه بالا باز و آستین نورد با شلوار جین؟ بررسی. در یک شب با chinos و یک دسته کوچک موسیقی جاز جارچی / کراوات؟ بررسی. فقط به یاد داشته باشید به تمیز نگه داشتن آن و به آن تجارت در یک بار یقه discolours … شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد بچه ها! یک روز پاسخ آن و خرید یکی دیگر، OK؟
  2. یک جفت شلوار جین تیره  – کلاسیک غیر قابل چشم پوشی است، همه کاره و شیک. من باید نیاز به این نکته اشاره همه راه هایی که شلوار جین می تواند فرسوده و دلیل این که چرا شما باید یک جفت دارند (اگر من، پس از اتمام مقاله من در شلوار جین ). اما با نوع نیلی تیره به دلیل آنها راحت تر به لباس را از به لباس تا جفت سفید خود را، به من اعتماد.
  3. یک پلیور یقه هفت خاکستری – آیتم لایه بندی کامل و بسیار آسان برای گرفتن حق. آن را بیش از یک سه راهی، که پیراهن، فرش / راه راه / پیراهن سفید رنگی و یا حتی به خودی خود و شما نمی خواهد به اشتباه دور. برو برای ترمه و یا مخلوط پشم / ترمه برای گرما و snugness است که باید در هنگام لایه بندی در برابر عناصر.
  4. یک جفت کفش بندی مردانه  – نه کاملا به عنوان خارج وجود دارد و بیانیه ساخت قهوه ای / قهوهای مایل به زرد است، اما اگر شما می خواهید به نگه داشتن چیزهای ساده، امن و جامد پس از آن شما می توانید خیلی بهتر از آنها است. سعی کنید به آج تعادل بین مربع پنجه و اشاره، هدف برای جایی در وسط برای جلوگیری از IT-پسر یا Indie در wannabie نگاه در اطراف این روز است.
  5. کت سرمه ای  – صرف نظر از تم دریایی که شما برای این تابستان آینده هدف قرار دادن، این جارچی همیشه برای رفتن به یک باید. آن می رود با هر چیزی کاملا (فقط تا زمانی که آن را سیاه و سفید نیست) و می تواند فقط در مورد هر قطعه که شما آن را با زیبا کردن. جلوگیری از آنهایی که قدیمی مدرسه با دکمه های طلا / برنج و شما فقط خوب.
  6. کت شلوار خاکستری مردانه – لباس خواهد شد در مقالات آینده تحت پوشش اما برای لحظه ای آن چیزی است که به یاد داشته باشید که من نمی تواند مقاومت در برابر قرار دادن در است هدف برای یک خاکستری متوسط (جایی بین سیمان و زغال چوب)، به طوری که آن را برای هر مناسب است زمان از سال و شما می توانید آن را با هر چیزی را می پوشند. با پیراهن سفید و کفش سیاه و سفید برای مصاحبه و یا جلسه هیئت مدیره. با یک تی شرت یقه دار سیاه و سفید و فلیپ فلاپ برای کسانی که مراسم ازدواج تابستان و یا شب رسمی است. یا از دست دادن شلوار و رفتن تنها با یک دشت V و گردن تی شرت و شلوار جین را برای یک شب. فقط به یاد داشته باشید برای به دست آوردن نسبت درست. اما … ما را پوشش که بعدا به طوری که فکر نگه دارید!
نتیجه

خوب تا شما آن را داشته، شش مورد است که هر پسر باید خود را. یکی دیگر از شش زودی که بسیار نزدیک به آنهایی که در بالا و غیره باید به عنوان دوازده آیتم های هر مرد باید خود را در نظر گرفته مربوط است. اما شما می دانید بیش از حد از یک چیز خوب و تمام است که …

امیدوارم همه شما خواهد متوجه شده اند که تمام موارد ذکر شده می توان با هم فرسوده، مخلوط و همسان و خراب کرد به همان اندازه که شما می خواهید. همانطور که من در حفظ و گفت، همه چیز در مورد خود ترجیح شخصی شما رفقا، پیدا کردن آنچه در آن است که شما بر روی خودتان را دوست دارید (و تا زمانی که آن را متناسب با راست) پس از آن شما در نیمه راه وجود دارد. و نیم دیگر؟ خوب، این چیزی است که این سایت را برای درست است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *