مزایای داشتن لباس رسمی یونیفورم

هنگامی که شما صرف چند سال عمیقا در دنیای مد و سبک مردان غوطه ور، شما شروع به آمدن به چند نتیجه گیری.

در مرحله اول، تفاوت زیادی بین مد و سبک، با روش های آنها را می توان به دنیای واقعی به طور قابل توجهی متفاوت گنجانیده است. در مرحله دوم، مهم نیست که چقدر شما می خواهید آن را به اتفاق می افتد و یا چقدر سخت تلاش کنید، شما هرگز قادر به احیای ریباک کلاسیک از قبر باشد. من می دانم، بار غم انگیز است. ثالثا، داشتن یک رفتن به یکنواخت است نه لزوما بزرگ هیچ هیچ “شما استفاده می شود به فکر می کنم آن بود.

من در منافع حاصل از لباس کمی در قسمت ۹۸ را لمس کرد، “چند مرحله، و نمیفهمد در حال حاضر می تواند زمان خوبی برای گسترش در مفهوم. با توجه به سال در حال وارد شدن لباس مدرسه کسل کننده، خشک، خارش و نشاسته مجبور وقتی که ما بچه ها، به نظر می رسد این ایده از یک یکنواخت اغلب می تواند به التماس احساسات منفی در میان مردان است.

نه تنها این، با مقدار گزینه های لباس در دسترس را به بچه ها این روزها، من به طور کامل می توانید درک نیاز به شیب تابستانی خود را در هر استخر به خیاطی شما می توانید پیدا کنید. اما هستند بسیاری از چیزهای مثبت را برای داشتن یک لباس گفت.

نگاه امضای خود را

نام دقیقتر برای لباس در جهان از سبک خواهد بود ‘امضا نگاه – ساز و برگ که یک بار مردم را مشاهده می کنید در آن، آنها بلافاصله آن را به عنوان “شما” شناسایی .

شخصا، من به نفع عمده از داشتن یک نگاه امضا این است که آن را به من اجازه می دهد تا به زمان بیشتری برای مورد بخش هایی از سبک که من لذت بردن ترین، مانند بافت، رنگ، طرح و کفش فکر می کنم. چه من لذت بردن از نه آنقدر صرف سنین تلاش برای کشف کردن چه چیزی برای پوشیدن در صبح است. با سرمایه گذاری در قطعه است که من می دانم جا به نگاه من (chinos / شلوار پارچه فصلی، پیراهن و جلیقه / ژاکت) من می توانم آماده در عرض چند دقیقه باشد.

برای دیگران آن را می تواند باشد که به این معنی شما شیک اما نگرفته باقی می ماند یا که شما همیشه نشان می دهد تا به عنوان بهترین لباس می پوشد.

با این حال، یکی از جنبه های کلیدی برای توسعه یک نگاه امضا تجربه است. اگر شما به این بازی جدید هستید، شما باید دیوانه . این تنها زمانی شما را به دریافت بسیار زیاد است، به خصوص اگر شما در خود را بیست یا جوان تر (بحث برانگیز من می دانم). صرف وقت آزمایش با سبک های جدید بدان معنی است که شما را وادار به درک آنچه مناسب نه تنها شکل بدن خود را، بلکه رنگ پوست، رنگ مو و شیوه زندگی خود را. اجازه دهید به شما یک مثال بزنم …

من امضا نگاه

من لذت بردن از پانسمان تا در پایان رسمی از طیف سبک؛ باعث می شود من احساس اعتماد به نفس است و به حرفه من مناسب است. هیچ چیز متناسب با این توضیحات بهتر از یک کت و شلوار. نکته مهم در مورد کت و شلوار است که آن را در حال حاضر ۶۰ درصد از ساز و برگ خود را انجام داده – همه شما باید یک پیراهن، برخی از کفش و کراوات است.

با این حال، من یک کابوس با شلوار کت و شلوار. من ران بزرگ بنابراین من تمایل دارند که قبل از خرید اندازه دور کمر بزرگتر و سپس آنها را متناسب با من مناسب است. این می تواند بار دیگر به دلیل ران، من تمایل به دریافت مقدار زیادی از لباس محل انشعاب بدن انسان، که به معنی من نیاز به جایگزین آنها حدود شش ماه بعد و از طریق تمام مراحل دوباره گران، و.

این مشکل اغلب به دلیل مواد نازک متوسط ​​شلوار کت و شلوار از ساخته شده است. با توجه به این، من به سادگی مبادله شلوار هم نسخه های فصلی ضخیم تر و یا chinos پنبه با دوام، اما نگه داشتن ژاکت طراحی شده است. این یعنی من احساس بسیار راحت تر و با اعتماد به نفس در خودم و تضمین می کند من هر پنی من کسب در شلوار صرف نیست و یا قربانی ترجیح رسمی، رویکرد متناسب به پانسمان.

علاوه بر این، با توجه به اینکه کمی بزرگتر از مرد به طور متوسط ​​خود را، من تمایل به چوب به تیره تر، رنگ های خنثی برای لایه های بیرونی من، با رنگ تزریق از طریق پیراهن ها، روابط و مربع جیب. این می آید از سال تجربه با آیتم های رنگی مختلف و پیدا کردن که پوشیدن رنگ های تیره تر در خارج از ساز و برگ من تمجید اندازه من، به جای آن تاکید می کند.

دوست من گفت، آن درس مانند این است که توسعه نگاه خود را کمک خواهد کرد.

مخلوط آن را

من می خواهم به اشاره است که من نمی پیشنهاد شما لباس پوشیدن هر روز سخت . توسعه یک نگاه امضا که شما می پوشند یک روز یک هفته و یا شاید یک زن و شوهر از امضای به نظر می رسد که شما را به دفتر می پوشند هر روز دیگر.

من متوجه شده ام که با پوشیدن تغییرات یکنواخت من به کار ترین روز، زمانی که آن را به آخر هفته من واقعا قرار دادن برخی از فکر به چیزی است که من لباس و بهترین استفاده را از آنچه که در کمد لباس من می آید، در راه است که من هرگز استفاده به.

نگاه تمام روز

داشتن یک نگاه امضای اجازه می دهد تا شما را به انجام چیزی است که من همیشه از طرفداران بزرگ بوده است: پوشیدن چه چیزی شما را در تمام طول روز قرار داده است. هنگامی که شما مطمئن شوید که چه لباس های شما و چه کار می کند، آن را بسیار آسان تر به پوشیدن لباس های خود را از لحظه ای که شما قدم از درب به زمانی که شما ضربه گونی در شب.

مطمئنا، شما ممکن است به از دست دادن چند قطعه و یا یک لایه اضافه کردن به عنوان درجه حرارت قطره، اما شما اعتماد به نفس و راحت در طول خواهید بود چرا که شما نمی خواهد فکر “من نمی توانم صبر کنید تا تغییر از این وقتی که من به خانه “.

یک جلوه خسته کننده نیست

که مرا به نقطه نهایی من به ارمغان می آورد: یک جلوه به این معنا نیست که شما در حال خسته کننده ، به این معنی شما را در درک آنچه که دوست دارید، چه در شیوه زندگی خود را و چگونه به لباس بدن خود را.

آن را از یادگیری از اشتباهات خود و به دست آوردن تجربه در منطقه ای که تنها یک اقلیت کوچک از مردان واقعا درک می آید. در عوض، این به شما این فرصت را به انتخاب و روند که دوست دارید را انتخاب کنید، به جای اینکه یک برده به آنها.

اگر شما یک مرد که تمایل به چسبیدن به شلوار جین، تی شرت و ژاکت دلپذیری هستید – چرا شعبه نیست و انتخاب کنید تا جارچی نیروی دریایی بدون ساختار برای آن دسته از موارد شما نیاز به آن را گام تا درجه یک؟ یا شاید در یک پیراهن چاپ شده است که واقعا می تواند در یک نقطه از تفاوت به شلوار جین روزمره خود را اضافه کنید سرمایه گذاری کند. حتی من در جهان از راحتی پنی / منگوله با جین حاشیه آغاز نشده است.

از سوی دیگر، اگر شما تمایل به لباس تا به طور منظم مثل من، چرا سعی نمی کند و به ترکیب قطعات workerwear الهام تر مانند جامه فلانل یا پشمی / پیراهن کتان یا چیت راه راه شطرنجی، جین حاشیه خام و یا حتی پنبه شسته تی شرت؟ بزرگترین مزیت داشتن یک نگاه امضای این است که آن را تنها چند قطعه کلیدی طول می کشد هر فصل به نفس زندگی جدید به آن.

و در عصر از منابع محدود (بخوانید: فضای کمد لباس) است، که چیزی نیست که ما همه پس از آن هستید؟

LOOKBOOK لباس: هوشمند (هوشمند) گاه به گاه به رسمی

برای کمک به تشریح نظر من، من به برخی از الهام LOOKBOOK ارائه شده است. به “یکنواخت” ما تمرکز بر امروز شامل سه قطعه کلیدی: یک ژاکت مخصوص ورزش، پیراهن و شلوار (می تواند شلوار جین، chinos و یا نسخه های متناسب).

LOOKBOOK زیر نشان می دهد که چگونه این سه قطعه کلیدی می تواند پایه و اساس یک طیف گسترده ای از به نظر می رسد از Smart-گاه به گاه به کسب و کار گاه به گاه به رسمی تشکیل می دهند،:

لباس رسمی مردانه مناسب فصل

نه تنها می تواند بالا “یکنواخت” انطباق با مناسبت، همچنین می توانید زحمت تنظیم شود را با توجه به فصل. تغییر جارچی خود را بین ملحفه برای تابستان و پشم ونخ راه راه برای زمستان، و یا به سادگی تغییر رنگ شلوار خود را / chinos از درشت و روشن به رنگ های غنی پاییزی.

گزینه های موجود به شما بی پایان هستند، و شما هرگز نباید احساس نگاه امضای خود را محدود:

با چند ترفند ساده برای پارچه ها و رنگ، پیراهن / شلوار / ترکیب اولیه جارچی را می توان به فصل جاری اقتباس شده است.

بنابراین وجود شما به آن بچه ها، فقط چند افکار که من شده است به تازگی داشتن در منافع حاصل از چیدن یک نگاه و چسبیده به آن است. فکر می کنم از آن را به عنوان یک لباس بزرگ شده برای یک مرد الاغ رشد کرده است.

شاید شما لباس های مختلف به معدن، و یا شاید شما یکی را نه در همه – در هر صورت من همیشه علاقه مند هستم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم، به طوری که اجازه دهید من در بخش نظرات در زیر.

El Burgues ss14 El Burgues ss14 jaeger ss13 CERRUTI 1881 Ready to wear ss13 austin reed ss13 perry ellis ss13 massimo dutti september 2012 burton aw12 house of fraser aw13 office aw13 TODD SNYDER aw12 river island aw13

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *