مقدمه مد آقایان قسمت ۱۵ – شش لباس دیگر که باید داشته باشید

پس در تاریخ از مقاله هفته گذشته به (مرتبط : ۶ لباس مردانه که باید داشته باشید) که همه شما بچه ها در خارج وجود دارد باید با پوشیدن ، من تصمیم به نوشتن بیشتر از شش چون من واقعا هستم از ایده های در حال اجرا در آنچه در مورد این روز ارسال. بدون که دروغ است ، عمدتا با توجه به پاسخ این مقاله رو از شما بچه ها و همچنین به خاطر من نمی تواند کمک فکر بود که چند مظنون نخست از دست رفته از ما خط به بالا وجود دارد.

بنابراین، به عنوان با عنوان آخرین، سعی کنید و مشاهده این عنوان دوازده مواردی که شما باید چک کردن لیست خود را به در کمد لباس است. این لباس است که شما قادر به رسیدن زمان پس از زمان شما را با ارائه خواهد شد به سبک کلاسیک و تطبیق پذیری که بعد از آن شما می توانید ساخت قطعات مد به جلو بیشتر در اطراف.

۶ لباس ( دیگر ) مردانه که باید داشته باشید
  1. یک تی شرت یقه هفت مردانه – واقعا شگفت زده من این در شش اول را شامل نمی شود اما من هستم یک مرد پیراهن خودم سفید آکسفورد پارچه و جو در زمان موقعیت نظرسنجی. با این حال، برای کسانی از شما وجود دارد که طرفداران بزرگ از پیراهن نیست، پس این مشاهده به عنوان خود را به به جایگزین. به طور جدی، آن را با همه چیز می رود! در زیر یک جارچی یا یک ژاکت کش باف پشمی. با شلوار جین یا chinos. اما همیشه به نظر می رسد بهتر است با آیتم بعدی زوج …
  2. یک کاپشن چرم مردانه – سعی کنید برای یک رفتن در یک بمب گذار سبک برای اطمینان شما همیشه باید یک ژاکت شیک کلاسیک است که شما می توانید در هنگامی که زمان به تماس با آن تکیه دارند. همانطور که گفتم، آن را با توپ را روی گوه سفید و شلوار جین نیلی تیره برای یک نگاه آخر هفته بزرگ و یا سعی کنید با پوشیدن آن را بیش از یک پیراهن و کراوات ترکیبی همراه با برخی از chinos شتر و همچنین برای یک لباس مناسب برای رفتن به شهر با.
  3. کفش کتانی کلاسیک – ما همه به جرم این یکی من مطمئن هستم، اما آیا واقعا تا به برای متوقف کردن! ترک صحبت knackered در بن و ذخیره آن کثیف K-SWISS برای ورزشگاه بچه OK؟ مهم این است که خرید مربیان کلاسیک است که ساده و راه راه پایین وجود دارد و واقعا تنها چهار که همیشه در ذهن من به عنوان همه کاره و کلاسیک برای همه موارد چسبد. من صحبت کردن در آدیداس استن اسمیت در سفید یا در Samba در سیاه و سفید، معکوس جک پورسل و لاکوست Tourelle (دوباره در سفید). سعی کنید به نگه داشتن آنها را تمیز و بچه، بنابراین استفاده از برخی از لهستانی و یا ماسه در هر حال حاضر و دوباره به مدیر. این تفاوت بین یک پسر و یک مرد است. و مبادا فراموش کنیم زنان همیشه ما را با کفش های ما قضاوت کند.
  4. یک کراوات ساده تیره – من فکر در سیاه و سفید، نیروی دریایی، خاکستری یا رنگ قرمز عمیق خوب است. این همیشه شما را به خوبی در خدمت خواهد شد که شما نیاز دارید که خودتان زیبا کردن کمی را برای موقعیتهای خاص. لباس آن را با پیراهن سفید، جارچی، شلوار جین برای را آسان در گاه به گاه های هوشمند و یا با پیراهن و کت و شلوار خاکستری برای روز کار و یا عروسی.
  5. شلوار کتان مردانه – فقط یک نگاه در تمام مقالات اخیر در این وب سایت و دیگران را مانند آن را به دید که لیمو شیرین در حال رفتن به شلوار جین بزرگتر از این تابستان. برو برای برخی در رنگ های خنثی مانند نیروی دریایی و خاکستری برای به حداکثر رساندن تطبیق پذیری آنها به خصوص اگر شما به طور معمول یکی نیست که آنها را می پوشند. با این حال، اگر شما می خواهید کلاسیک، همه کاره و هنوز هم بزرگ برای تابستان، انتخاب کنید تا یک جفت شتر رنگی. به این ترتیب شما امکان ضربه زدن آمادگی کلاسیک آمریکایی در این تابستان و همچنین داشتن برای مقابله با عرق متحرک است که شلوار جین در آن بعد از ظهر گرم تابستان.
  6. پالتو مردانه – این است که به ویژه برای ما استرالیایی مهم است، اما واقعا پایه ای برای هر است کمد لباس کسب و کار موفق است. هنگام خرید یک، همیشه یک ژاکت کت و شلوار را با شما به دلیل این چیزی است که به شما امکان پوشیدن آن بیش از بسیاری از زمان است. هیچ کس خرید خوب است که شما را با در نه خود را متناسب نیست، درست است؟ و آنها همیشه باید درست بالای زانو، ساق پا اواسط = حمام باشد. باز هم، برای خنثی مانند خاکستری رفتن، نیروی دریایی، سیاه و سفید و یا شتر (شاید حتی یک پشم ونخ راه راه)، اما هنگامی که شما کردم آن را دریافت برخی از استفاده از آن! لباس آن را با شلوار جین، پیراهن، تی شرت، ژاکت و همچنین کت و شلوار خاکستری خود را.

بنابراین، وجود دارد شما باید بچه ها، همراه با (مرتبط : ۶ لباس مردانه که باید داشته باشید) شما در حال حاضر دوازده آیتم هایی که هر پسر در خارج وجود دارد باید در کمد لباس خود را از رویاهای ساکن است. اگر نه، خوبی، چه که در مورد شما می گویند پس از آن؟ من می خواهم که payday در آینده شما راست بر روی با پیشنهاد جمع آوری همه آنها را دوست عزیز من. سپس چشم خود را پوست کنده برای مقاله هفته آینده در مورد چگونگی تصمیم بگیرید که چه نوع انسان معمولی لباس شما هستند و چگونه تصمیم می گیرید که چه لباس به بهترین آن را منعکس کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *