مقدمه مد آقایان قسمت ۱۶ – یک پوشش کژوال

بچه خوب، یک مقاله در مورد آنچه قبل از رفته و پس از آن من قول می دهم که ما در حال حرکت مستقیم به لباس و انواع دیگر از رسمی / محل کار مربوط لباس. اما آنچه من می خواهم شما را به انجام در حال حاضر است بازیگران و ذهن شما را به تمام مقالاتی که قبل از رفته اند و یا اگر آن کمک می کند تا به عقب برگردید و در حال حاضر آنها را به خواندن به روز کردن حافظه خود را. چیزی که من نیاز شما را به انجام دهید این است که یک فکر در مورد چه نوع از ‘شخص’ گاه به گاه شما هستند. این فوق العاده به راهنمایی و مشاوره در نوک انگشتان شما است، اما اگر شما نمی دانید که چه نوع از تصویر گاه به گاه می خواهید به پروژه، سپس شما فقط تا پایان پوشیدن تمام لباس در کمد لباس خود را به عنوان یکی افتضاحی بزرگ ناهماهنگ.

این کاملا خوب بودن یک شلوار جین و تی شرت، پسر و یا یک “پیراهن و کراوات” پسر یا حتی در جایی در میان. مهم این است که چه سبک شما احساس راحت ترین در و در نتیجه اجازه می دهد تا شما را به تراوش اعتماد به نفس در ساز و برگ خود هر زمانی که شما خانه را ترک. با پیروی از مد اصول اولیه سری مقاله مردان و آزمایش با آیتم های مختلف در هر هفته، شما به طور طبیعی در حال حاضر باید سبک گاه به گاه شخصی خود را می دانم. همانطور که گفتم، آن را خوب پوشیدن شلوار جین تی شرت اما چه خواهد شد شما را از توده ها جدا است که چه نوع از چرخش شما بر روی آن قرار داده است.برای مثال، چرا ژاکت کش باف پشمی خود را بیش از تی شرت می پوشند نه؟ شاید در شب های تابستان خنثی نگه داشتن ژاکت کش باف پشمی و یک سه راهی رنگ روشن را از طریق یک بیت از زندگی را به لباس خود را استاندارد. و یا اگر شما نیاز به نگاه کمی دقیق، شاید برای یک شب و یا تاریخ، سعی کنید پرتاب در تی شرت یقه دار با شلوار جین و ژاکت مخصوص خود را به عنوان برای یک نگاه رسمی تر.

آنچه در پی سه بروید به نظر می رسد گاه به گاه:

نگاه ۱: دوس دارین تی شرت و شلوارجین بپوشین

مثل همیشه کلیدی در اینجا است برای رفتن به همه جا و شخصی است. تا زمانی که شما دریافت نسبت درست برای شلوار جین خود را و خود را تی شرت سپس شما می توانید هر کاری را شما در اطراف آن خواهید ساخت. راه برای کمک به نگاه اصلی تر و شیک تر است به همواره در تلاش به اضافه میآید از رنگ.

بنابراین اگر شلوار جین خود را در یک رنگ خنثی هستند، به همین دلیل برای یک تی شرت رنگی رفتن نیست؟ یا اگر هر دو شلوار جین و توپ را روی گوه در زنگ های خنثی هستند سعی کنید برخی از چشم نواز کفش یا یک لایه رنگ بیرونی مانند یک ژاکت کش باف پشمی یا جهنده.

زمانی که تلاش برای زیبا کردن این نگاه، رسیدن به یک تی شرت یقه دار یا یک ژاکت کش باف پشمی با شلوار جین خود را و یا یک ژاکت مخصوص ورزش خود را بیش از تی شرت. شما هنوز هم می تواند مربیان هنگام رفتن برای یک لباس هوشمند گاه به گاه اما سعی کنید به پوشیدن نگه داشتن یک جفت کفش بزرگسالان در کمد لباس خود را برای چنین مناسبت – درست است من صحبت کردن در آدیداس استن اسمیت یا به سامبا دوباره! من فکر کردم شما بچه ها اشاره کردم در حال حاضر.

نگاه ۲: طرفدار کراوت و پیراهن هستین

موضوع اصلی در پشت این نگاه ماندن گاه به گاه در حالی که هنوز به دنبال دقیق تر از مرد به طور متوسط خود را. به همین دلیل است پیراهن ها یا رنگ های جامد یا راه راه و شلوار جین در حال با chinos جایگزین شده است. فکر می کنم از آنها را به عنوان آرام تر، برادر جوان گاه به گاه خود را از شلوار کت و شلوار خود را.

کراوات است باید اما قطعا کمک خواهد کرد بلند بالا نگاه کرده دیگران از وجود دارد (من را نمی بینم مقاله در روابط برای نکات بیشتر در مورد چگونه به آنها را می پوشند). اما در پایان آن را همه پایین آمده به جزئیات. این است که هنوز نگاه گاه به گاه تا شل که کراوات، از دست دادن چند دکمه های بالا و جمع کردن آن آستین! هرگز بیش از نیمی در و برای ماه های داغتر جمع دکمه سر دست آن chinos مانند دیوانه.

اگر شما نمی خواهید برای اضافه کردن تاب کمی به این نگاه در غیر این صورت regimented می کنید، سعی کنید یک پیراهن نوعی پارچه پنبهای یا کتانی مینی چک را با یک تعظیم-کراوات (دکتر لا WHO) و جارچی کنید. و یا چرا ژاکت چرمی با پیراهن سفید و کراوات شطرنجی را امتحان کنید نه؟ برای شب اضافه بلوز یا ژاکت کش باف پشمی، آنها هر دو به دلیل گره ضخیم تر خود برداشت شده است و جالب با شرح و بزرگ با هر پیراهن و کراوات کار ترکیبی.

اگر شما واقعا احساس نیاز به آوردن شلوار جین در آنها تیره، خام و اتصالات نگه دارید. همیشه آنها را با یک کمربند که منطبق کفش خود را … که همیشه باید توری تا کفش (به خصوص Brogues) لباس، کفش راحتی و یا برای روز های گاه به گاه انتخاب کنید تا برخی چکمه های کویر.

نگاه ۳: دوس دارین بین سبک رسمی و غیر رسمی بمونین

این است که برای مردی که می خواهد بهترین از هر دو جهان. در اینجا شما می توانید یا شلوار جین، chinos یا پوشیدن هر آنچه با این به نظر می رسد فقط تا زمانی که آنها اقامت کلاسیک، خنثی و نصب شده است. مهم این است که آنچه شما می پوشند تا بالا. من همیشه برای یک توپ را روی گوه پایه یا بالای آستین بلند در یک رنگ خنثی با پیراهن شطرنجی جالب بیش از بالا رفتن. ترک دکمه بالا و پایین قابل بازگشت برای نشان دادن یک بیت از لایه بندی در زیر و به دور خود را.افزایش لایه با ژاکت چرمی، مک و یا روسری بیش از حد.

روش دیگر، حفظ پیراهن در یک رنگ جامد مانند سیاه و سفید، خاکستری و یا نیروی دریایی و سعی کنید یک تی شرت چاپ زیر. اما سعی کنید و باز برای نشان دادن طراحی حفظ دکمه های بیشتر. آیا انتخاب خود را از کفش اما من واقعا توصیه رفتن برای برخی از چکمه های نظامی چرا که اعتماد به نفس و رفتن آنقدر بزرگ با این لباس.

فقط مطمئن شوید که آنها با توجه به مناسبت که خواستار آنها. در نهایت، من پیراهن جین در سمت چپ وجود دارد چرا که آنها در حال گرفتن واقعا محبوب و در همه جا خواهد بود، تابستان امسال اما آنها فقط برای مرد گاه به گاه بیش از حد رسمی و بیش از حد آرام برای آن مرد رسمی نیز هست.

حرف آخر

بنابراین وجود شما به آن بچه ها، سه نظر می رسد که تمام مقالات که ما تحت پوشش تا کنون با هم بکشید. احساس رایگان برای رفتن به عقب بیش از آنها را هر چند به دلیل در بسیاری از دیگر ایده های بزرگ در آنها وجود دارد، و همچنین در چگونه به قطعه لباس با هم. شاید با خواندن این مقاله، شما را نمیفهمد که دقیقا از بالا شما هستند و اکنون می خواهم به اضافه کردن برخی از چرخش منحصر به فرد لباس؟ باز هم، یک دوباره خواندن و من مطمئن هستم که شما پیدا کنم مقدار زیادی از تاب سرد به آن اضافه کنید.

کلید واقعی است به چوب به آنچه شما تصمیم می گیرید و واقعا توسعه سبک شخصی خود را. اگر شما به نوبه خود تا به میخانه در شلوار جین و تی شرت یک روز و سپس در chinos، پیراهن، Brogues و جارچی بعد آن را به نظر می رسد مثل شما نمی توانید که شما در حال تصمیم می گیرید. مطمئن شوید که چه باعث می شود شما احساس راحتی، مطمئن شوید که چه نگاه خود را است و چه چیز دیگری شما می توانید به آن اضافه کنید به آن را به سطح بعدی. سپس شروع به فکر کردن در مورد آنچه که مد به جلو و بر روی روند یکی کردن قطعات شما می توانید در هر فصل ترکیب فقط به خودتان نگه دارید پیش از بازی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *