مقدمه مد آقایان قسمت ۴۱ – انتخاب رنگ مناسب لباس

بنابراین با لوازم جانبی مردان از راه، من فکر می کنم وقت آن است که ما در حرکت به چیزی کمی بیشتر رنگارنگ است. من می خواهم بگویم که احتمالا نیمی از ایمیل که من از بچه ها با سوال در مورد مد دریافت حول چگونه به پوشیدن رنگ به درستی. بیشتر از زمان آن را با توجه به یک آیتم است که آنها را خریداری و آنها مطمئن نیستید از چه آن را با است، اما گاهی اوقات این سوال ساده از این “چگونه کار می کند رنگ؟” . و آن را یکی از عادلانه به درخواست است.

به نظر می رسد که به عنوان مرد ما یک فطرت در مقایسه با همتایان زن ما وقتی که می آید به رنگ. این به ما می ترساند. ما دچار سردرگمی است. به ما می دهد که احساس سرگیجه و نه بر خلاف سرگیجه. این اغلب در انسان مدرن و روز ما می بینیم که ترجیح به چوب به زنگ های خنثی مانند سیاه، سفید و خاکستری که، اجازه دهید صادقانه نتایج: از شماره … بسیار خسته کننده است. اما خوشبختانه، شما لازم نیست که به یک زن به درک چگونه به لباس رنگ، شما فقط نیاز به درک چرخ رنگ.

جدول رنگ

هنگامی که شما در چرخ رنگ نگاه شما می توانید ببینید دوازده رنگ های اصلی اعم از قرمز تا بنفش، سبز به زرد، آبی تمام راه برگشت به قرمز است. این رنگ های اولیه است که می تواند به عنوان رنگ اشاره می شود. اگر شما اضافه کردن سفید یا سیاه به این سپس آنها را در رنگ دوباره تغییر خواهد کرد. برای مثال بنفش و سفید خواهد اسطوخودوس را در حالی که سیاه و سفید با بنفش خواهد آلو است.

با ساخت این تنظیمات شما تقریبا می توانید آمد تا با هر رنگی که شما می خواهید. اما آنچه واقعا مهم است درک موقعیت هر یک از رنگ بر روی چرخ به دلیل به نزدیک و یا دور آنها همان چیزی است که باعث می شود آنها را آسان یا سخت به هماهنگی.

موقعیت

همانطور که گفتم، که در آن رنگ بر روی فرمان نشسته به شما اجازه می دانم که اگر آنها با هم:

  • رنگ های مشابه در کنار یکدیگر هستند. به عنوان مثال رنگ زرد و زرد متمایل به سبز آسان هماهنگ است. زمانی که رنگ های نزدیک به یکدیگر در چرخ ها به آن را آسان به انتخاب یک رنگ و پس از آن ساخت لوازم جانبی از رنگ همسایه. این نیز مهم است به یاد داشته باشید گرم (قرمز، زرد، نارنجی) و رنگ های سرد (سبز، آبی، بنفشه). همیشه به یاد داشته راه اثبات احمق است به جفت از رنگ های سرد با هم، اما شما می توانید ترکیب های بزرگ با در نظر گرفتن دو سرد و گرم یکی ایجاد. مانند یک کت و شلوار آبی نفتی، پیراهن آبی و یک کراوات قرمز.
  • رنگ های مکمل مخالف از یکدیگر در چرخ است. سبز و قرمز یک مثال کامل است. این رنگ ها از سخت ترین به جفت با هم هستند. حتی اگر آنها، تکمیل، هر یک از دیگر، پوشیدن آنها را در قدرت کامل خود است که گاهی اوقات بیش از حد برای چشم انسان به خرس. آنچه شما می توانید انجام دهید این است تغییر رنگ، بنابراین اضافه کردن سفید به قرمز به رنگ صورتی و شما هر PREPPY رنگ بچه ها تابستان انتخاب کردم. هیچ قانون مجموعه ای برای تکمیل رنگ، فقط تجربه وجود دارد، بنابراین ببینید چه چیزی برای شما کار می کند!
  • رنگ های متضاد سه رنگ بین آنها در چرخ. به عنوان مثال آبی و قرمز یا نارنجی و بنفش. بهترین راه برای جفت این هم چند است که مطمئن شوید یکی از رنگ های یک تن تیره تر است، به عنوان مثال نیروی دریایی و قرمز است. اگر هر دو رنگ های زنده آنها با چشم بیش از حد رقابت خواهد کرد.

این نیز مهم است به تحمل ذهن چند قانون دیگر بیش از حد. هنگامی که آن را به رنگ نور می آید، آنها را با هم جفت بیش از حد اغلب ، آنها تمایل به یک اثر عید پاک تخم مرغ. بهتر است به لنگر رنگ نور با رنگ خاکستری تیره و یا سیاه و سفید؛ اگر رنگ است یک یا دو قدم دور از سفید شدن پس از آن بهتر است به چوب با رنگ خاکستری زغال چوب. نکته مهم به خاطر داشته باشید این است که رنگ های تیره (مانند کبود و نیروی دریایی) زوج بهتر از زنده رنگ (نور) به دلیل تاریکی تمایل به غلبه نور است.

در نهایت، آیا خنثی خود را فراموش نکنید! این رنگ ها به خوبی با یکدیگر و هر رنگ دیگر در چرخ جفت خواهد شد. تا سیاه و سفید، خاکستری و سفید همیشه رنگ بزرگ به به دست. دیگر خنثی شامل قهوه ای، عناصر و khakis – این بازی به خوبی با تمام رنگ ها در چرخ ها اما نه دیگر به دلیل خنثی آنها در حال حاضر خاکستری به اندازه کافی در آنها را به عنوان آن است. آن را ایجاد یک نوع گل آلود نگاه.

بنابراین وجود شما به آن بچه ها، یک راهنمای در مورد چگونگی استفاده از رنگ. اگر شما تا به حال در شک و تردید هستید،انتخاب یک رنگ و تغییر رنگ و سایه. هر کسی که عکس از کری گرانت در یک کت و شلوار آبی نفتی، پیراهن آبی و کراوات آبی تیره دیده می شود توافق خواهد شد که چگونه خوب یک رنگ را می کنید. اما دیگر از آن، بازی در اطراف، آزمایش و از آن لذت ببرید با رنگ!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *