مقدمه مد آقایان قسمت ۵۸ – رنگ اصلی قرمز

معرفی

آخرین مقاله من در رنگ های ضروری است که در یکی از مورد علاقه های شخصی من. قرمز. من به رنگ آمیزی قرمز خون استاندارد خود را با اشاره در اینجا، من صحبت کردن در مورد تمام سایه فوق العاده و تن را در میان. در واقع، بسیاری روز من را انتخاب کنید به استفاده از سایه روشنتر و یا تیره از رنگ های قرمز در لباس من بیش از جسورانه، کامل در تن قرمز. رنگ صورتی، رنگی بسیار کم گرفته در جهان از سبک مردان است، در حالی که کبود شده است به رنگ در این فصل از انتخاب. اما اجازه دهید شکستن که رنگ خود را پایین اول، باید ما؟

رنگی قرمز

قرمز یکی از مقدماتی در چرخه رنگ در است و می تواند با هر تعداد از رنگ منحصر به فرد از نور ایجاد شده است. قرمز اغلب عمدتا از طولانی ترین موج طول قابل تشخیص نور توسط چشم انسان تشکیل شده است. هنگامی که این طول موج طولانی تر، شما در حال حرکت به قلمرو infared (فراتر قرمز) – که می تواند با چشم غیر مسلح دیده نمی شود. بر اساس موقعیت آن را در چرخ رنگ، رنگ های که در آن تعریف خوبی تن آبی و سبز هستند ، در حالی که یک رنگ متضاد بزرگ خواهد بود زرد. همچنین این آثار به خوبی به عنوان یک لهجه هنگامی که در برابر monochromes مانند خاکستری و سیاه و سفید قرار داده است.

با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، بسیاری از سایه های مختلف از رنگ قرمز شما می توانید استفاده از وجود دارد؛ و هنگامی که آن را به استفاده از انواع مختلف قرمز می آید، چند قانون که باید یاد می شود وجود دارد . اگر شما با استفاده از یک سایه روشن تر مانند صورتی، سپس آن را بهترین آن را با ترکیب رنگ های تیره تر، مانند نیروی دریایی و یا زیتون. همین امر برای کبود تیره تر – سعی کنید زرد کم رنگ و سبزی نعناع. دلیل این است که بیش از حد بسیاری سایه نور یا تاریکی با هم مخلوط می تواند اثر منفی بر روی چشم (آنها را سخت به تشخیص) دارند، در حالی که در مقابل اغلب از منظر بینندگان تجدید نظر .

باربری از این ذهن، هیچ محدودیتی برای موارد شما می توانید در سایه از رنگ قرمز وجود خود است. شما می توانید انواع رنگ در کمد لباس خود را از صورتی تا کبود دارند، انتخاب به لنگر و یا لهجه رنگ بسته به خلق و خوی خود را، و آنچه را به آنها جفت با.

چگونه به پوشیدن قرمز
مبتدی

اگر شما مطمئن نیستید که چگونه معرفی قرمز را به کمد لباس خود را، شروع کوچک و کار راه خود را. با پاییز نزدیک به سرعت، چرا در برخی از جوراب پشمی ضخیم در رنگ قرمز عمیق سرمایه گذاری نیست. آنها با چکمه های سنگین که شما شده اند در انتظار به شکستن (بزرگ خواهد رفت به ویژه پیاده روی چکمه های ) و نگاه حتی بهتر از زمانی با افتخار شلوار جین آبی جفت می شود.

و یا چرا برخی از صورتی به لباس کار خود را در قالب یک پیراهن لباس را معرفی نمی کند؟ آن را با خاکستری، لباس سیاه و سفید و نیروی دریایی خود را بزرگ خواهد رفت، و به خوبی کار می کند با تقریبا هر رنگ کراوات خارج وجود دارد.

متناوبا، شما می تواند برای یک اشاره ظریف رنگ قرمز در شکل یک مربع جیب شطرنجی قرمز بروید و جفت آن را با یک پارچه ای پشمی کبود کراوات پشمی تیره. این نگاه کامل با سیاه و سفید سنگین یا کت و شلوار نیروی دریایی در جامه فلانل یا پشمی.

پیشرفته

در اینجا شانس خود را برای گام تا بازی رنگ خود را با جمله برخی از الگوهای و همچنین است. من می دانم که همه شروع به نفرت پیراهن شطرنجی با توجه به محبوبیت خود را با کل جمعیت مردان اما چرا آن را مخلوط کردن با خرید یک لباس پیراهن شطرنجی به جای؟ چوب به یک سایه تیره تر از رنگ قرمز با یک چک جسورانه و یقه قوی و شما قادر به آن را می پوشند با کت و شلوار و یا حتی معمولی با برخی از chinos و یک ژاکت کش باف پشمی خواهد بود. فقط مطمئن شوید که هر چیز دیگری شما آن را با جامد است را برای جلوگیری از هر گونه درگیری الگوی بی دست و پا.

روش دیگر، تلنگر اسکریپت قرار داده و برخی از رنگ در نیمه پایین خود را. یک جفت از chinos کبود فوق العاده خواهد نگاه با فقط در مورد هر چیزی – یک پیراهن جین، جهنده خاکستری، ژاکت کش باف پشمی قهوه ای، پیراهن راه راه سبز، شما نام آن را. و یا زمانی که در تابستان در نهایت اطراف می آید که چرا در برخی از chinos صورتی سرمایه گذاری نیست. آنها نگاه کامل با یک پیراهن یقه دار نیروی دریایی و یا یک پیراهن راه راه زرد و برخی از کفش قایق قهوه ای است. شاید حتی آنها را به عنوان فروش شورت های به جای.

استاد

نگران نباشید من قصد ندارم به شما بگویم به همه Jagger و دان کت و شلوار صورتی! با این حال، کت و شلوار غنی کبود نمی خواهد از محل این آمدن پاییز / زمستان است. جفت آن را با یک پیراهن سفید، کراوات سیاه و سفید و اجازه دهید کت و شلوار انجام تمام صحبت.

اگر که کمی بیش از حد برای شما پس چرا برای یک قطعه از لباس بافتنی رنگارنگ نیست – مانند یک ژاکت کش باف پشمی قرمز یا جهنده صورتی. فقط به یاد داشته باشید به نگه داشتن هر چیز دیگری که شما با پوشیدن در سایه منطبق و شما نمی توانید به اشتباه.

در نهایت – برای کسانی که واقعا اعتماد به نفس در سبک خود هستند – شما می توانید یک سر اشاره به یکی از بزرگترین روند این فصل و سرمایه گذاری در برخی فرسوده شدن قرمز است. کت و اثاثه قابل حمل قرمز غنی می سازد بیانیه واقعی است. یا فقط به یک گیلاس در بین تابستان و پاییز چوب قرمز هارینگتون برای روز.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *