مقدمه مد آقایان قسمت ۷ – پلیور کشباف و ژاکت مردانه

حرکت از مقاله هفته گذشته به ژاکت کش باف پشمی، من فکر کردم که احتمالا در حدود زمان ما ژاکت خواهر و برادر بزرگتر خود را پوشانده، و لباس گره ضخیم در عمومی بود. همراه با ژاکت کش باف پشمی، من واقعا به ژاکت در حال حاضر است. عمدتا به دلیل آنها می توانند یک پیچ و تاب و خوب به ساز و برگ شما با پوشیدن بلکه، به زمان از سال و آب و هوای خارج به لطف، لایه بندی این قطعه را با لباس های دیگر خود را گرم برای ماه های زمستان نگه داشتن شما کمک می کند.

آن ضرری ندارد که این نژاد جدید ژاکت قطع اتصالات و باریک از granddads خود، آنها را مکمل به راه راه و شطرنجی پیراهن خود را.

به جای لایه بندی نازک است که برخی از شما ممکن فانتزی، چرا برخی از کشباف ضخیم تر را امتحان کنید نه خارج وجود دارد؟ نمایشگاه جزیره و کشباف کابل واقعا بزرگ در پاییز گذشته بود و به احتمال زیاد این کار دوباره این سال است. آنها در انواع سبک ها و رنگ آمد و چیز زیادی در مورد آنها سادگی خود را است.

به جای پیچیدگی لایه بندی نازک و مطمئن شوید همه چیز را در جای مناسب آن است، فقط در یک بلوز شتر یا کرم کابل گره خود را بیش از تی شرت جلو را به شما گرم به عنوان نور روز کاهش مییابد و مجموعه خود را جدا از هر کس دیگری که فکر می کند زمستان برابر سایه های سیاه و سفید. و یا برای کسانی که بار که شما در حال رفتن بلافاصله پس از کار، به همین دلیل ژاکت در دفتر را ترک کنید و جلو و در یک ضخامت گره خاکستری V و گردن بیش از پیراهن خود را و کراوات و سر برای هر چیزی آماده.

با توجه به ژاکت، شما می توانید آنها را در مواد گره نازک مانند ترمه و پنبه و یا نسخه های ضخیم تر عمدتا در پشم است. ژاکت گره ضخیم در طول ماه های سرد بزرگ به عنوان یک لایه به طور کلی بالا هستند، به نوعی مانند یک جایگزین سرد برای پالتو زمستان خود را – راه های مورد علاقه من برای پوشیدن آنها بیش از یک جارچی است.

با این حال، من خرید چند ژاکت نازک استاندارد اولین بار قبل از به طوری که شما برخی از گزینه های همه کاره در تمام طول سال توصیه می کنم. شما می توانید آنها را با تقریبا هر چیزی را می پوشند و نگاه بزرگ زمانی که با یک پیراهن و ژاکت مخصوص ورزش ترکیبی لایه است. اما به یاد داشته باشید اگر می خواهید به ورزش این جریان اندود ژاکت جدیدتر و سپس به یاد داشته باشید به نگه داشتن لایه های زیر خود را در یک برش مشابه به طوری که شما هر مواج و یا چین خوردگی سنگهای مواد ندارد.

راه هایی برای پوشیدن

و مثل همیشه در اینجا برخی از روش های احمق ضد پوشیدن ژاکت عبارتند از:

  • تلاش جفت شدن یک ژاکت کش باف پشمی سیاه و سفید با پیراهن جین خود را تازه خریداری و شلوار جین. سپس یک کراوات بافتنی به تعریف هر دو رنگ ژاکت کش باف پشمی و مواد از پیراهن اضافه کنید. یا فقط از ژاکت کش باف پشمی سیاه و سفید خود را به عنوان شما را جارچی سیاه و سفید خود را فکر می کنم. آن را با هر چیزی است.
  • برای آن روز در دفتر، چرا سعی نمی پوشیدن ژاکت کش باف پشمی رنگی همان کت و شلوار خود را در زیر ژاکت؟همه معانی از قدرت را با: آن را مانند پوشیدن کت و شلوار سه تکه اما نه در هیچ یک از اشکالاتی گرفتگی .
  • و برای کسانی که تنبل یکشنبه چرا که نه ژاکت کش باف پشمی نیروی دریایی بیش از جفت مورد علاقه خود را از شلوار جین و یا chinos و یک تی شرت V و گردن می پوشند. و یا سعی کنید به جای توپ را روی گوه برای یک جلیقه عنوان آب و هوا شروع به گرم کردن و یا شاید حتی کسانی که شلوار جین را برای برخی از شورت لیمو شیرین؟

کاتالوگ مدل لباس های کشباف زنانه

مدل پلیور بافتنی طرحدار مردانه

مدل ژاکت کشبافت پشمی مردانه

نمونه ژاکت بافتنی کژوال مردانه

بنابراین وجود شما به آن، خرید برخی از ژاکت کش باف پشمی زنان و گره ضخیم از دیدن شما از طریق این ماه باقی مانده قبل از تابستان نهایت می رسد. فقط به یاد داشته باشید اگر ژاکت کش باف پشمی ساده در طراحی و رنگ است شما فضای بیشتری برای بازی کردن با طرح ها و الگوها را با لایه زیر خود را داشته باشد.

به طور مشابه، اگر شما برداشت کرده ام تا ژاکت کش باف پشمی الگو، سعی کنید برای حفظ پیراهن و کراوات به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است و اجازه دهید ژاکت کش باف پشمی انجام تمام صحبت. برای آنهایی که در نیروی دریایی، خاکستری و، به خصوص به عنوان ضربات بهار در، شتر یا کرم و شما نمی توانید به اشتباه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *