مقدمه مد آقایان ۶۱ – شلوار جین رنگی مردانه

جین های مختلف

بنابراین آخرین چند مقاله واقعا است در گسترش بر روی عناصر مناسب از کمد لباس خود را با تمرکز. اما آنچه در مورد قطعات گاه به گاه، قطعا آنها می توانند با برخی از توجه بیش از حد انجام دهید؟ خوب، شما اشتباه نمی کنید، که قطعا دارند و چه جایی بهتر از که در آن اکثر بچه ها را به بیشترین درد شروع – شلوار جین.

در حال حاضر من فرض کن که شما خود را حداقل دو جفت شلوار جین جین؛ یکی در یک رنگ نیلی کلاسیک و دیگری در یک آبی روشن برای روز آرام تر در برنامه خود را. من هم می خواهم به آن را به عنوان یک توجه به این که مناسب شما میخ ام نیز هست. شما می دانید چه قطع مناسب برای قاب خود را و آیا برای که بسیار مورد نظر و تحت فشار قرار دادند افزایش کم (که، اتفاقا، یا نه به نظر نمی خوب در اکثر مردان در خارج وجود دارد). اگر نه، پس من به شما پیشنهاد رفتن به عقب و نگاه را از طریق مقالات قبلی که نویسندگان دیگر و من تا کنون تحت پوشش است.

اگر شما نمی دانید همه این چیزها، پس از آن اول از همه، تبریک می گویم! شما باید دو جفت شلوار جین که کلاسیک و شما را به خوبی برای نزدیک به همه موارد خدمت می کنند. پس چگونه می توانیم شروع به گسترش گزینه های خود را در بخش جین؟ چه نوع جین باید به شما به دنبال در؟ خب، من اجازه می دهد به شما برخی از پیشنهادات را …

شلوار جین سفید مردانه

من می دانم، می دانم، من مطمئن هستم که مقدار زیادی از شما را شوکه کرد در این پیشنهاد وجود دارد. شلوار جین سفید؟حتی در زمستان؟ که من پاسخ، بله! به ویژه در فصل زمستان است. با توجه به رنگ خنثی خود آنها بسیار آسان است برای مطابقت با تقریبا هر رنگ در زیر نور خورشید است. آنها همچنین مدیریت به هر دو پاشنه و ناهموار در همان زمان، به این معنی که آنها مورد کامل برای اضافه کردن به کمد لباس خود را بدون در نظر گرفتن این فصل است.

آنها نگاه بزرگ که معمولی با یک تی شرت راه راه و قایق کفش ساده زوج، یا با یک پیراهن صورتی و جارچی نیروی دریایی smartened است. آنها همچنین برای یک بیت از تجربه در بخش کفش اجازه می دهد، بنابراین احساس رایگان به شکستن آن نیروی دریایی دلار جیر یا brogues سبز زیتونی است. برای نگه داشتن crispness از شلوار جین اجتناب از پوشیدن کمربند با آنها و اگر شما همیشه در شک در مورد آنچه به جفت با جین سفید هستید، برای رسیدن به سیاه و سفید و شما نمی توانید به شکست.

شلوار جین راه راه مردانه

با زمستان در حال حاضر به خوبی و واقعا بر ما، شلوار جین خاکستری می شود خرید ایده آل برای چیزی خارج از آبی اما هنوز عملی برای آب و هوای سرد. برخی استدلال می کنند که شلوار جین سیاه و سفید انتخاب بهتر اما به من التماس متفاوت.اگر چه ممکن است برای آن روزها دسامبر یکنواخت و خسته کننده به نظر می رسد بهتر، آنها فاقد عمق و تطبیق پذیری از رنگ های دیگر.

با پوشیدن شلوار جین سیاه و سفید شما از بین بردن استفاده از رنگ تا بالا که در تن مشابه هستند – مانند نیروی دریایی و یا بنفش – زیرا آنها به علت اثر سوراخ سیاه و سفید، و ترک خود را قادر به پوشیدن هر یک از کفش های قهوه ای خود را بدون آن به دنبال شعله ور. زیر نور حق و زوج با قطعات مناسب، یک جفت شلوار جین نیلی می تواند به عنوان سیاه و سفید اما بی نهایت غنی تر از همتای واقعی خود به نظر می رسد.

شلوار جین خاکستری از سوی دیگر هستند قطعه کامل برای پر کردن در آن منطقه بین ژاکت زمستان جدید خود را – آن را جین، چرم یا پنبه – و با نام تجاری چکمه های زمستانی جدید خود را. آنها به خوبی عمل می وقتی بهار می آید همراه ، به دنبال بزرگ که با سبزی های غنی و بلوز جفت می شود.

لباس جین رنگی

در نهایت، چرا که نه تنها برخی از رنگ را به چرخش خود را اضافه کنید؟ من مطمئن هستم که برخی از شما در سراسر chinos رنگ گرفته از این تابستان هستم چرا حرکت نمی کند این به زمستان را به عنوان به خوبی؟ با این حال، این بار گرم و ناهموار با شلوار جین به جای نگه داشتن چیزهای. فقط به یاد داشته باشید به یاد داشته باشید چه رنگ شما را در کمد لباس خود را قبل از اقامت در یک رنگ و اگر شما نیاز به کمک که آن را به رنگ می آید، چرا که نه خواندن روی مقالاتی که در حال حاضر در

به طوری که همه برای این هفته بچه ها است. افکار خود را بر روی رنگ جین مختلف چه هستند در دسترس است؟ آیا شما می شود سرمایه گذاری در هر یک از قطعات و یا شما را چسبیده به بلوز خود را قابل اعتماد. و اگر چنین است، چرا؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *