مقدمه مد آقایان ۶۳ – پیراهن مردانه مناسب زمستان

که آن را به پیراهن می آید، من فکر می کنم بسیاری از بچه ها چوب به اصول. مرحله اول، آنها یک پیراهن را به عنوان چیزی برای پوشیدن زمانی که می خواهید به لباس و نگاه هوشمند. دوم، آنها تنها به تثلیث مقدس چوب – سفید، آبی و صورتی.هر دوی این کارها خوب است و شما را از طریق بسیاری از موارد را مشاهده کنید. در واقع، به عنوان بخشی از یک کمد لباس عمومی، سفید، آبی روشن و صورتی آکسفورد پیراهن پارچه شما را از طریق تقریبا هر معضل مربوط به خیاطی شما می توانید از فکر می کنم ببینید .

با این حال، چه اتفاقی می افتد زمانی که می خواهید به فشار همه چیز رو به جلو؟ از کجا می توانید از وجود دارد؟

حالا که ما در پرتاب از زمستان و کریسمس نزدیک است بر ما هستید، چرا با برخی از پیراهن که برای ماه های سرد مناسب تر است شروع نمی کنید؟ به این معنا برای رنگ است که در تن تیره تر هستند و یاد شما را از فصل شما را در نگاه.

پیراهن سیاه مردانه

اولین بندر خود را از تماس باید یک پیراهن لباس سیاه و سفید باشد. در ماه های سرد شما را پیدا خواهد این را به یکی از متنوع ترین پیراهن خود را و آن بسیار برای شب اختراع شد. به طوری که حتی در مورد پوشیدن این با کت و شلوار خود را به کار فکر نمی کنم! اما پوشیدن آن با کت و شلوار خود را در شب؟ آه، بله . بسیار زیاد است.

سعی کنید آن را با رنگ های دیگر تک رنگ مانند خاکستری و نیروی دریایی و شما نمی توانید به اشتباه. اگر می خواهید با کت و شلوار، ترک کراوات در خانه و شل چند دکمه. من حتی توصیه مصرف خاموش کمربند (چون شلوار خود را باید متناسب با شما را به درستی به اندازه کافی برای یک نیاز ندارد) و تعویض به یک کفش راحت تر در سیاه و سفید – مانند یک ولگرد. فکر می کنم رایان گاسلینگ در دیوانه، احمق عشق به رنگ خاکستری کت و شلوار سه قطعه خود، پیراهن سیاه و سفید و لوازم جانبی مطابق.

اگر کت و شلوار را کاملا با توجه به سبک شخصی شما نیست، پس چرا آن را با دیگر قطعات متنوع مانند ژاکت کش باف پشمی V و گردن، ژاکت یا کاپشن های جین جفت نیست.

پیراهن خاکستری و سرمه ای مردانه

از اینجا، بعد از آن شما باید شاخه به یکنواخت (monotones) دیگر – خاکستری و نیروی دریایی. شما را پیدا خواهد یک پیراهن نیروی دریایی می شود فقط به عنوان همه کاره سیاه و سفید خود را، و به نظر می رسد زوجی بزرگ با رنگ های خاکی مانند سبزی قهوه ای و تیره است. برای وعده های غذایی بعد از ظهر یکشنبه با دوستان من اغلب پیراهن نیروی دریایی با chinos زیتون، یک کراوات زغال چوب کشباف و برخی از چکمه های گاه به گاه به عنوان یک رفتن به آسان است.

همانطور که برای پیراهن خاکستری، از آن به عنوان جایگزین جدید خود را به پیراهن آبی روشن – همه چیز از آن می توانید انجام دهید، خاکستری بهتر می کند. هدف برای یک پیراهن خاکستری اواسط و جفت آن tonally با دیگر خاکستری یا با رنگ های دیگر را برای بهترین نتایج.

پیراهن رنگی مردانه

در نهایت، همه که سمت چپ انجام دهید این است پرماجرا! کبود رنگ کلیدی فصل است و به نظر می رسد زمانی که با یک نیروی دریایی کت و شلوار / جارچی زوج و لنگر با یک کراوات قهوه ای است. همچنین این آثار به خوبی معمولی با یک جفت شلوار جین یا chinos بژ و ژاکت کش باف پشمی زبر پرتاب بیش از – پس چرا تا یکی را انتخاب کنید نه؟

یکی دیگر از رنگ بزرگ برای اضافه کردن به کمد لباس خود را خاکی و یا شتر است. این یک رنگ است که ساخت باز گشت بر روی باند فرودگاه آخرین چند سال اما چرا اجازه دهید آن را فقط به کت، کت و chinos تعلق دارد؟ انتخاب کنید تا یک پیراهن در این رنگ و جفت آن را با تن تک رنگ مانند نیروی دریایی، خاکستری و سیاه و سفید واقعا زنده شدن هر ساز و برگ شما با پوشیدن.

علاوه بر این با این پنج گزینه پیراهن زمستان شما قادر خواهید بود به نفس زندگی جدید را به کمد لباس های خود مبانی و امیدوارم شما را از طریق به زمانی که خورشید دوباره ظاهر را ببینید. و قسمت ۲ از به روز رسانی مجموعه پیراهن خود را آماده خواهد شد هفته آینده به شما کمک کند که آن را ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *