مقدمه مد آقایان ۷۳ – تی شرت آستین بلند مردانه

پس در تاریخ از آخرین مقاله من در ژاکت ورزشی است، نه یک زمان بهتر به شما معرفی پوشاک دیگری است که میراث ورزشی درست وجود دارد: تی شرت آستین بلند.

من هرگز معمولا شروع یک مقاله را با یک دروغ، بنابراین من بهترین من برای صادق از شروع امتحان کنید. من عاشق آستین بلند – من سال های نوجوانی من صرف بازی آن ۵۵ روز در هفته تا زمانی که من توسط یک آسیب PCL تند و زننده مجبور شد. من و دوستانم استفاده به تقریبا به طور انحصاری پوشیدن تی شرت آستین بلند هر زمان که غیر مدرسه روز لباس و یا در تعطیلات آخر هفته در اطراف نورد. در واقع من بین همه ما که ما هر نیوجرسی بین المللی وجود دارد بود کاملا مطمئن هستم.بنابراین من تمایل به نگاه در این لباس خاص را با علاقه و بسیاری از خاطرات بزرگ است.

همین می تواند برای دیگران از وجود دارد نمی توان گفت. برای برخی، این قطعه از لباس های مردانه نشانه ای از مرد غیر مربوط به خیاطی است. معمولا با شلوار جین و کفش مشابه غیرمقبول زوج، ایجاد یک ظاهر بسیار ژولیده. در کوتاه مدت، تنبل، پدران جهان خسته در سراسر انگلستان می تواند در یکی دیده می شود. و این است که به طور کلی یک سبک ما کلیشه موجودات ذیشعور سعی کنید برای جلوگیری.

اما آیا این به این راه؟ همه ما می دانیم که مد را به طور مداوم گرفتن همه چیز از گذشته و به روز رسانی آنها به نظر می رسد مدرن و در سبک – همان می توانید برای تی شرت آستین بلند گفت. آمریکا به سواحل شرق بچه ها کالج، که خود را کمی جهان وطنی در دلمشغولی های ورزشی خود را خیالی، می تی شرت آستین بلند به عنوان لباس های گاه به گاه دانشگاه را اتخاذ کند.

بنابراین برای طراحان مانند گانت، فوق الذکر مایکل باستین، رالف لورن و دیگران که به مقدار کمی از الهام از کسانی که شخصیت های خاص و انتخاب لباس خود را، آستین بلند در است و هرگز بهتر بوده است.

آستین بلند بالا

نکته مهم در مورد تی شرت آستین بلند تطبیق پذیری و ساخت و ساز آن است . در آغاز، بازیکن آستین بلند به سادگی لباس هر روز خود را به تن. یکی کاپیتان تیم معروف ایرلندی در واقع با چشمی خود را محکم در جای خود ایفا کرده است. اما به زودی مشخص شد که جلیقه پشمی راه راه، شلوار کت و شلوار و المفردة نوع در راه عمل است.

فوتبال به یک نقطه مشابه آمد و همچنین، و دو ورزش به توافق زیبایی آمد: آستین بلند خواهد خود را با راه راه افقی، عمودی فوتبال با شناسایی. از این رو، تی شرت آستین بلند، متولد شده با پنج یا شش پرتال تخصصی اولی آن، ساخت و ساز پنبه تنفس، حلقه های کوتاه شد (به از tacklers کمتر برای گرفتن) و دکمه های لاستیک به مقاومت در برابر سخت ترین از rucks و mauls.

همانطور که می بینید، تی شرت آستین بلند به طور خاص به یک ضرب و جرح بر روی زمین ساخته شده بود – بنابراین شما نگرانی در مورد دوام آن ندارد و قادر بودن برای مقابله با فعالیت های روزمره خود را. شما می دانید، مگر اینکه شما مبارزه با جرم برای زندگی یا چیزی.

تاپس آستین بلند بیشتر به روز در حال حاضر قابلیت مناسب باریک و آمده در آرایه ای از رنگ . هنگامی که آن را به انتخاب یکی می آید، برای انتخاب کردن armholes بالا، برش باریک در دو طرف و رنگ است که هم tonally کار و یا مکمل یکدیگر است. معدن از گانت است و می آید در یک الگوی حلقه های قرمز و آبی – به عنوان شما را در lookbooks زیر مشاهده می کنید، این ترکیب تا حدودی یاد شده است.

چگونه به پوشیدن

البته، با ریشه های مد خود را بصورتی پایدار و محکم در صحنه دبستان آمریکا، شما یک شریک ساخته شده آماده تی شرت آستین بلند را در فرم از ژاکت های ورزشی و یا ژاکت اول دانشگاه یا دانشکده. این آیتم ها اغلب با هم در تصاویر مبارزات انتخاباتی توسط گانت زوج، در حالی که دیگر قطعات PREPPY کلیشه نیز آن را به خوبی تعریف – فکر می کنم سایه پاستل، chinos و راحتی.

با این حال، با توجه به همه کاره بودن آن، شما می توانید یک لباس در هر زمان و هر کجا که شما می خواهم. لایه آن بیش از یک تی شرت پارچه آکسفورد با برخی از شلوار جین. استفاده از آن را در زیر کت جین خود را برای برخی کنتراست بافت خوب. یا به سادگی فقط آن را می پوشند به خودی خود با یک جفت شلوار پشم ونخ راه راه و راحتی. در ادامه شما را آزمایش، بیشتر همه کاره شما پیدا کردن آن می شود.

من معدن لباس در همه زمان ها با زغال چوب من شلوار پشم خاکستری و کابل گره ژاکت کش باف پشمی شال سفید من در فروش برداشت – من عاشق راه به نظر می رسد.

مدل تی شرت آستین بلند راه راه مردانه

حرف آخر

بنابراین وجود شما به آن بچه ها، کلمات امیدوارم به اندازه کافی و تصاویر برای متقاعد کردن شما سعی کنید از یکی از من تمام زمان قطعه های مورد علاقه از لباس های مردانه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *