مقدمه مد آقایان ۸۷ – خرید لباس وینتیج

اگر هر یک از شما اتفاق می افتد را در توییتر دنبال من ، شما را می دانیم که در این سال است همه چیز در مورد یک هنرمند برای من بوده است – لمور. و من یک دروغگو کمی شیطان اگر من این قطعه توسط اطلاع رسانی به شما آن است که به طور کامل توسط آهنگ خود را الهام گرفته از شروع نشد ، فروشگاه صرفه جویی،

گذشته از آن به عنوان یک لحن مطلق، آن را واقعا من فکر در مورد کل طبیعت و فرهنگ خرید صرفه جویی زنده و سالم در امریکا است. و فقدان نسبی حضور آن در جامعه بریتانیا به سبک مردان است.

از آنجا که هر سایت، از جمله این یکی، گناه از نمایشگاه و معرفی لباس، کفش و لوازم جانبی که در واقع از بسیاری از محدوده قیمت مردم است. بنابراین ما تا پایان با بسیاری از خوانندگان که بزرگ در دانش عمیق از سبک مردان اما نه کمد لباس به آن را به بالا. این سخت است به عنوان یک نویسنده، به دلیل آنچه ما می خواهیم به توصیه بهترین در کیفیت و ساخت و ساز است به طوری که قطعه شما خرید خوبی می پوشند و برای آخرین بار سال است. متاسفانه، لباس که از طبیعت اتفاق می افتد به گران است.

با این حال، کف و کوچک در این سبک نمودار ون وجود دارد – thrifting. یا، به ما بومی بریتانیا، دست دوم / خرید پرنعمت. در ایالات متحده مردم می توانند به مکان هایی مانند حسن نیت و یا مغازه ها مادر و پاپ کوچک و انتخاب کنید تا قطعات با کیفیت بالا که دیگران دیگر نمی خواهید، برای تغییر یدکی.

من هیچ احساس است قرار گرفتن در معرض همان اندازه در انگلستان به پتانسیل که خرید دست دوم اشغال شده است. هم وجود ندارد مغازه ها به اندازه کافی، و یا این مغازه ها قرار گرفتن در معرض به اندازه کافی نیست. از آنجا که در زمستان سال گذشته من آگاهانه ساخت شده است تلاش برای چک کردن دست دوم و گفتگوی بیشتر مغازه ها برای دیدن اگر من می توانید چیزهایی که من دوست دارید پیدا کنید. و من بسیاری از مسائل در طول راه به دست آوردید.

خرید لبا وینتیج

در مرحله اول، شما رو به بیمار است. بسیاری از مغازه ها دست دوم سهام در یک مقدار زیادی از مسائل زنان و مردان بسیار کمی است. این می تواند بدتر. همچنین، بسیاری از مغازه ها گفتگوی به نظر می رسد فکر می کنم آنها هنوز هم می توانید تعداد زیادی شارژ برای یک مورد که در ۱۹۷۰s، که به نوعی شکست هدف است. من می خواهم بگویم من چیزی است که من واقعا یک بار مانند از هر شصت یا آیتم های من نگاه – مانند ژاکت راننده کامیون لوی عالی از ادینبورگ گفتگوی فروشگاه که من tenner هزینه.

در مرحله دوم، شما باید دوستان خوب با یک خیاط و یک پاک کن خشک شود . ژاکت راننده کامیون که قبلا ذکر شد من در گل و لای، خاک و به طور کلی تلخه پوشیده شده بود. از آن زمان دو شستشو و تمیز کردن برای خلاص شدن از بوی خلاص اما پس از آن آن را به عنوان خوب به عنوان جدید بود. من تقریبا آن را در بهار گذشته به تن هر روز.

شما در حال رفتن به پیدا کردن چیزهایی در شرایط ایده آل؛ آنها کثیف می شود و آنها را بیش از حد بزرگ / طولانی / گسترده. اما با این دو نفر را در کنار خود شما می توانید هر قطعه را متحول کند.

به عنوان مثال، من برداشت تا بزرگ دو سینه خاکستری گلن جارچی شطرنجی در آخرین سفر من به نیویورک که کاملا اطراف شانه نصب اما هیچ جای دیگر. من در مورد £ ۳۰ برای آن پرداخت و خیاطی در بالای هزینه به طور £ اضافی ۳۰٫شما می شود، پرداخت بسیار دو که در بسیاری از مغازه های خیابان بالا و آن را قطعا نخواهد بود ۱۰۰ درصد پشم جامه فلانل یا پشمی.

راهنمایی سریع

در اینجا چند راهنمایی سریع تر من تا در طول راه برداشت کرده ام عبارتند از:

  • هنگامی که شما یک چند مکان های خوبی برای خرید در منطقه خود، بازدید از آنها اغلب پیدا شما حتی ممکن است به مردم کار وجود دارد به طوری که آنها می تواند به شما سر تا زمانی که مسائل شما ممکن است مانند رسد به من بدهید.
  • دانستن نام تجاری ساخته شده است که مورد می تواند کمک به تعیین کیفیت و ساخت و ساز آن، به همراه چک کردن برچسب محتوا.
  • همیشه آن را در امتحان کنید. مطمئن شوید که آن جنبش های خود را محدود نمی کند و هنوز هم اتصالات باریک با خطوط تمیز.
  • آن را چک کنید کار می کند – فشرده، دکمه ها و مانند آن. به من اعتماد کن، این یک کلید برای چیزهای دست دوم است.
  • اگر شما آن را امتحان کنید و شما آن را دوست دارم، و سپس آن را خرید! آنها چنین به نوبه خود بالا در سراسر آن را قطعا از بین رفته است دفعه بعد که شما در تیک بزنید.
  • در طرف مقابل این طیف، حل و فصل نیست. اگر شما واقعا آن را دوست ندارد، آن را خریداری نیست. چیز دیگری آمده است همراه.
  • این کمک می کند که فوق العاده با لباس وسواس. من یک لیست ثابت از اقلام من در سر من می خواهم به طوری که زمانی که من راه رفتن در و پیدا کنم چیزی در لیست است که متناسب با، من آن را حق دور خرید. هیچ سوالی پرسیده نشد.
حرف آخر

نکته اصلی من در تلاش برای در سراسر امروز این است که مغازه ها گفتگوی، دست دوم / مغازه ها و فروشگاه های خیریه مازاد ارتش مکان های بزرگ را انتخاب کنید تا قطعات ضروری از لباس های مردانه که از کیفیت عالی برای یک قیمت بسیار پایین هستند. اگر شما در نهایت هزینه های بیش از ۳۰ £ در یک سفر شما نیاز به طور جدی در مورد خرید خود را فکر می کنم.

بنابراین، برای همه شما بچه ها که در عکس ما قرار داده تا نگاه و فکر می کنم شما نیاز بارهای از پول نقد به لباس که راه، دوباره فکر کنید. شما فقط نیاز به یک رویکرد متفاوت به خرید.

راهنمای فروشگاه خیریه

اینجا چیزی است که من می خواهم همه ما را به انجام. و همچنین ترک نظر خود را در زیر، لطفا جزئیات از مکان های که دوست دارید به خرید بروید دست دوم ارائه نام از استقرار، شهر آن را در است و در صورت امکان، آنچه آنها به سهام تمایل –

سپس ما جمع آوری همه آنها با هم و لیست آنها را در پایان این مقاله با همه ما باید یک دایرکتوری از مکان به بررسی کنید اگر ما تا به حال در شهر در سوال. آیا ما باید پاسخ به اندازه کافی خوب، ما نقشه گوگل بسیار خود ما برای انگلستان ایجاد کنید.

مطمئن شوید که شما تمام درگیر بنابراین ما می توانیم هر یک از دیگر کمک کند که آن را به شیک برای سکه وجود میآید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *