نحوه ایجاد و نگهداری یک کمد لباس مردانه شیک با بودجه کم

پول همه چیز نیست، به عنوان بچه ها غنی از نمایش مشخصات عمومی ناخواسته اثبات: شما هم می توانید یک گنجه کاملا معتبر و بدون فشار زیاد از کارت اعتباری خود را قرار داده است، یا در واقع پدر خود را است.

این زیبا و آسان به دنبال است FashionBeans راهنما برای چگونگی ساخت یک کمد لباس در بودجه. و نه، ما IKEA نیست.

لباس بهتر را بخر , نه بهترین را

مقاله هایی مانند این علاقه از گفتن شما به خرید بهترین که شما می توانید استطاعت، است که کمی مبتذل، به ذکر ساده نیست. چه شما می توانید “استطاعت” نیاز به توجه بیش از اینکه آیا شما مقدار مناسبی از پول نقد در حساب جاری خود را، به عنوان ما توضیح خواهیم داد.

پس از آن که کلمه ‘بهترین’ وجود دارد. کیفیت و هزینه هستند در یک نمودار خطی نیست. البته چیزهایی که ارزش توپخانه از برای وجود دارد، اما فراتر از یک نقطه خاص، شما اغلب برای، آره، خوب اما بی ارزش فانتزی پارچه، و یا یک طراح برچسب نهایت بی معنی پرداخت. ترفند این است برای پیدا کردن نقطه ای که در پرداخت اضافی باعث می شود تفاوت مواد به نگاه آیتم یا طول عمر، و به هیچ بیشتر.

برای مثال، اگر شما را به آن قادر هستید قطعا ارزش stumping برای یک کت و شلوار با یک بوم شناور. این است که اساسا یک لایه اضافی از مواد (اگر شما خرج کردن پارچه هم جدا شده توسط دکمه بالا، شما باید آن را احساس). قالب اظهارنظر ژاکت به بدن شما در طول زمان و دارای شکل آن، به عنوان یک ذوب شده (دفعات بازدید:: چسب) مخالف ژاکت، که می تواند قابل قبول اما هرگز نگاه به عنوان خوب – به خصوص اگر آن مرطوب و حباب می شود. این هزینه تر است، اما آن را به ارزش بیشتر – منطق را ببینید؟

به طور مشابه، اگر شما می توانید برای تمام دانه بهار کفش چرم ، آنها بیشتر جلا و چین کمتر است. به علاوه، اگر آنها گودیر-welted، آنها را می توان دوباره و شتم دوباره و دوباره، صرفه جویی در پول در دراز مدت (یا پیاده روی).

در نوک گاه به گاه، ذخیره کنید تا برای شلوار جین حاشیه است که در واقع در ژاپن ساخته شد و نه فقط با جین ژاپنی ساخته شده است. آن را مانند یک تمایز کوچک به نظر می رسد، اما وجود خواهد داشت یک تفاوت بزرگ در کیفیت دوخت و تعداد بخیه (معمولا ۲۰ درصد بیشتر).

 

صرفه جویی کنید

در خرج کردن مالی، خرید بهترین که شما می توانید استطاعت تنها واقعا نیاز به اعمال موارد خاص: به طور معمول، دوخت وکفش به دلایل بالا مشخص شده،. این یک ضرب المثل قدیمی است که شما باید پول در کفش خود را و تخت خود را صرف، چرا که اگر شما در یک نیست، شما در دیگر هستید وجود دارد.

در حالی که در مورد کفش مناسب، شما می توانید در مربیان را نجات دهد. مطمئنا، یک جفت از صحبت همه ستاره و یا آدیداس استن اسمیت ممکن است شما را به عنوان بسیاری از نقاط به سبک کسب درآمد نیست به عنوان Comme des Garcons فروش و یا راف سیمونز نسخه، اما آنها به شما بسیاری از دست دادن نیست.

موارد دیگر که در آن شما اغلب می تواند تقلیل شامل پیراهن و تی شرت ، به خصوص اگر شما به طور عمده آنها را تحت چیزهای پوشند. چگونه اغلب شما نیاز به لباس و شستن آنها را نیز یک عامل، به عنوان شما بیشتر از آنها نیاز دارند، و آنها را به سرعت بیشتر در سطل زباله – بعد بیشتر در. شلوار جین ارزان سادگی؛ chinos، کمتر است.

شخصا، این خبرنگار است هرگز قادر به درک حکمت صرف بیش از حداقل در جوراب و لباس ورزشی نیوجرسی بوده است. چقدر خوب می توانید یک hoodie یا یک جفت جاگر شود؟

خرید ارزان و دو برابر

ساییدگی و پارگی پیچیده مسائل مربوط به تهیه. اگر شما ضربه بودجه خود را در یک دست کت و شلوار از بهترین پشم موجود به انسان و هر روز سنگ آن، شما آن را به یک مرگ بسیار زودرس لباس و مجبور به صرف حتی بیشتر در یکی از جدید. در این سناریو، شما می شود، به معنای واقعی کلمه و استعاره بهتر خرید دو لباس ارزان از خیابان بالا (و گرفتن آنها مناسب). متناوب آنها را بسیار افزایش خواهد یافت طول عمر خود، و شما هم به صرفه جویی تا برای دیگری، کت و شلوار بهتر است. یا چیز دیگری کمد لباس خود را نیاز دارد.

در حالت ایده آل، برای خرده فروشان که فروش لباس های خود را به عنوان جدا و خرید دو جفت شلوار، بنابراین شما می توانید آن را به عنوان به خوبی جایگزین نگاه کنید: آنها بسیار ارزان تر از کاپشن هستید و تقریبا همیشه چه به اول است. پارچه های خوب ممکن است نگاه و احساس خوب است، اما آنها نازک تر هستید و به این ترتیب از طریق سریعتر لباس: چیزی قابل توجهی بیشتر در محدوده ۱۱-۱۳oz در خدمت شما بسیار بهتر است.

بافت، پارچه مات مانند جامه فلانل یا پشمی نیز خود را به من قرض بدهید که بیشتر پوشیده به عنوان جدا اگر شما می خواهید برای شکستن تا کت و شلوار. به علاوه، پس از اتمام سخت براق نگه دارید تا کمتر به خوبی به لکه: unsexy، بله، اما مهم است که شما چکش لباس برای تمام آن را به ارزش.

دوباره با کفش، داشتن دو – یا هنوز بهتر، سه – جفت در چرخش خواهد شما مسافت پیموده شده خیلی بیشتر به از هر. به عنوان اراده داشتن پیراهن اندازه کافی به آخرین حداقل دو هفته کار، که به نوبه خود تحت تاثیر قرار خواهد داد که چقدر شما می توانید در آنها صرف. ماشین لباسشویی آنها را از طریق زمین شوی اسفنجی، بنابراین همیشه آنها را برای اولین بار گشودن دکمه برای کاهش استرس در حفره ها و موضوعات.

نگهداری کردن و افزایش دادن

بودجه خود را ممکن است تنگ تر از ۹۹ درصد لای کرا اسپری فایرفاکس، اما شما حداقل توانیم به صرف زمان و تلاش است که حداکثر بازگشت سرمایه گذاری خود را تضمین می کند. علاوه بر این، برای ساخت یک کمد لباس، شما نیاز به اضافه کردن آیتم ها سریع تر از شما در حال پرتاب آنها را – و نه راه دیگری در اطراف.

بین می پوشد، حذف هر سطح گرد و غبار، خاک و لکه از لباس های خود را با استفاده از یک قلم مو لباس و به آنها اجازه هوا برای چند ساعت خوب قبل از بازگشت آنها را به کمد لباس در گسترده، چوب لباسی چوبی . آیا خشک تمیز یک دست کت و شلوار بیش از یک بار در سال هم، مگر اینکه کاملا ضروری: مواد شیمیایی خشن و فشار دادن بی دقتی خواهد مرگ خود را تسریع کند.

در آن توجه داشته باشید، کنار خرید که نیاز به مراقبت های ویژه، مهم نیست که چقدر آنها مانند یک معامله به نظر می رسد: آنها یک گودال پول پنهان است. این که آیا آن دوخت و یا لباس بافتنی، پشم طور کلی می تواند برای دیگر بین مواد شستشو به عنوان پارچه به طور طبیعی به لکه و بو مقاوم است، و معمولا در تماس مستقیم با پوست شما نیست.

چوب درختان سدر کفش خود را، خوب، کفش به خیس خوردن تا عرق و کمک به حفظ تمامیت ساختاری آنها، در حالی که به دنبال پس از آنها با خامه چرم برای جلوگیری از ترک خوردگی. اسپری کفش ورزشی خود را با Crep محافظت و یا یک لکه و آب دافع درمان مشابه در حالی که آنها هنوز هم BOX-تازه به نگه داشتن آنها که راه هستیم.

اندامی خوش فرم داشته باشید

گرفتن چیزی به یک خیاط است که فقط برای کسانی که یک نوکر به انجام آن برای آنها نیست. ما در حال صحبت کردن در مورد خیاط تغییرات، یک خانه سطر Savile. به خاطر یک اسکناس پنج لیرهای یا پنج دلاری در اینجا وجود دارد و یک tenner، شما می توانید نسبتا اقلام ارزان نگاه یک میلیون دلار : لباس، پیراهن، حتی تی شرت.

در همین راستا، حتی spendiest از موضوعات را مانند یک کیسه کاهش قیمت گه نگاه اگر آنها شما را به درستی متناسب نیست.

دنباله رو مد نباشید

بدیهی است که کلاسیک سبک بی انتها باهوش ترین اقدام به خرید می رود، اما ما آن را به هر حال می گویند. هیچ فرار وجود دارد آخرین روند ، بنابراین اگر شما به خودتان پیدا کنید برای تعمیر معاصر خارش، محدود کردن خود به یک طراح، اهم، ادای احترام از یک خرده خیابان بالا.

این پایین کمی و کثیف است، اما حداقل شما ضربه را به حداقل رساندن زمانی که تغییرات مد در شش ماه

از تخفیف های eBay استفاده کنید

این ممکن است برای صرفه جویی در پول در eBay بیابید، اما به همان اندازه در صورت امکان بیشتر به دور در گرمای جنگ مناقصه به سرعت افزایش انجام شده است. به علاوه، شما می توانید سعی کنید قبل از خرید و یا همیشه بازگشت، بنابراین شما می توانید با یک تغییر گران قیمت و یا یک لیمو unwearable تا پایان.

خودتان را محدود سخت از آنچه شما آماده پرداخت است، و استفاده از نرم افزار مانند حراج تک تیرانداز به صورت خودکار مناقصه محل در ثانیه از طرف شما قبل از مورد به پایان می رسد. به این ترتیب، شما هنوز هم می تواند مناقصه های دیگر بدون وسوسه حد خارج gazump.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *