نحوه لباس پوشیدن برای سن ۲۰ سالگی

معرفی

همانطور که ما مسن تر ما دیگر باید در مورد مشق شب، اظهارات شخصی و یا چه چیزی را برای تولد ۱۸ ما را انجام نگران باشید.در عوض ما در مورد قبض های برق، چه به طبخ شام و سازماندهی یک تولد ۱۸ برای پسر نوجوان بدبختی خود را یا دختر نگران باشید. با این حال، آن را مد به عنوان ما مسن تر رشد که نگران کننده خواننده بیش در انجمن های ما؛

من قدر که مد یک چیز شخصی است، و به طور کلی آیا به یک گروه سنی مناسب نیست اگر شما راحت پوشیدن آن هستید … یا حداقل این چیزی است که ما می خواهم به این باور. اما مطمئنا محدود به چیزهایی که ما باید بپوشند زمانی که ما شروع به گرفتن در یک بیت وجود دارد؟

متاسفانه، به عنوان ما مسن تر، مد کند تبدیل به یک نگرانی بیشتر است. دیگر نمی تواند ما را در یک گروه grotty تی شرت پرتاب و دور با آن. همانطور که ما بالغ بنابراین باید به سبک ما و این تنها می تواند کمک به ما نگاه بهترین های ما.

شگفت انگیز ترین چیز در مورد مد در چشم من همیشه این فرصت را به منحصر به فرد و رسا با چگونه به شما نگاه بوده است. با استفاده از این در ذهن، به یاد داشته باشید که در بر داشت زیر فقط دستورالعمل ها و اینکه آیا این کار بر روی شما بستگی به عوامل بسیاری مانند به نظر می رسد، شخصیت و نوع بدن. در این دستورالعمل نگاه کنید و از خود بپرسید اگر آنها برای شما کار خواهد کرد و اگر شما مطمئن نیستید، یک پست برای ما ارسال بیش در انجمن.

در دهه بیست سالگی شما

بیایید با کسانی که همه چیز جوان مرسوم، مد روز شروع کنید، و در واقع، این زمان به مرسوم، مد روز است . موضوعات داغ هستند که برای کودکان بیست سال ایجاد، catwalks به مردم در گروه سنی شما قدم زدن آنها را، و اگر چه شما ممکن است مانند یک مدل D & G نظر نمی آید، شما قطعا می توانید ادغام لباس های جدید از هر فصل به نگاه خود را. در حال حاضر زمان برای آزمایش، بنابراین احساس رایگان برای رفتن وحشی با کاهش خود را، الگوها، رنگ و قطعات شما را انتخاب کنید.

شما قطعا مقدار زیادی از اشتباهات خواهد شد (به عنوان شما را در زندگی خواهد شد) اما هر یک کمک خواهد کرد که شما در یادگیری آنچه که برای شما کار می کند و در نتیجه خود به سبک شخصی خاص خود را حجاری.

بیست LOOKBOOK

همانطور که در بالا ذکر شد، این زمان برای آزمایش و توسعه سلیقه شخصی شما است. بیست سالگی LOOKBOOK زیر به نمایش گذاشته چقدر تنوع است که آن را به پانسمان خود را می آید وجود دارد؛ آیا شما مانند هوشمند یا گاه به گاه. بی انتها و یا روند منجر شد؟ کلاسیک و یا مرزی؟ روشن یا رام؟ سعی کنید برای تغییر به نظر می رسد خود را و همچنین کمد لباس خود را در جهت پیدا کردن رنگ، طرح و یک تصویر که به نمایش گذاشته که شما به عنوان یک فرد عبارتند از:

با انتخاب بسیار از اکثریت مغازه ها هدف قرار دادن شما، اجازه دهید از خرید کمی از همه چیز، درست است؟ نه کاملا. حتی اگر ما شما را تشویق به آزمایش و ببینید چه چیزی برای شما کار می کند، چیزی که مهم است در مورد ۲۰S، انتخاب یک یا دو قطعه به ادغام کمد لباس خود را از روند فصل جدید است. نمی رویم دیوانه، و به یاد داشته باشید، کمد لباس خود را همیشه باید در اطراف شما می گذرد ، در اطراف آخرین روند – که به همه ما صدق می کند.

انتخاب لباس مناسب برای شما

شما ممکن است فکر می کنم که انتخاب لباس است فقط در مورد آنچه که دوست دارید و چه مقدار پول است کارت بدهی خود را (یا بابا). با این حال، بسیاری از ویژگی های است که نیاز به توجه وجود دارد. برای توضیح این بیشتر، سری E4 را کثیف سکسی چیزهایی که – که در اطراف زندگی مدل های جوان می چرخد ​​- کمک خواهد کرد. این نشان می دهد عکاس معروف و زیبا، Perou همه مردم می بیند، گرفتن تصاویر از ۸ مدل از ساخت و شخصیت مختلف – یک مثال کامل نشان دهد که چگونه به لباس افراد متفاوت است.

این مهم است که در نظر ساخت بدن در هنگام انتخاب بسیاری از قطعات، حتی کفش! باریک اتصالات تی شرت ممکن است در دوست ۶-بسته بندی شده خود را نگاه بزرگ اما زمانی که آن را به قاب باریک شما می آید، شاید یک پیراهن به زیبایی برش ممکن است نگاه بهتر است. در کثیف سکسی همه چیز، مدل جسی [ بالا سمت چپ ] کاهش یک بلند و باریک، شبح زیبا؛ های مختلف به بزرگ، نیم تنه مخروط راب [ در سمت راست . توجه داشته باشید تفاوت در لباس دو در اینجا.

بهترین راه برای در مورد آنچه که برای بدن شما کار می کند یاد بگیرند به مردم نگاه با یک شکل و یا ویژگی های مشابه و ببینید چه چیزی خوب در آنها به نظر می رسد . کسی که به شما اعتماد به دادن نظر صادقانه یک فرد بسیار مهم در زندگی خود را داشته است همچنین؛ مطمئن شوید که شما آنها را با شما در سفرهای خرید و یا نظر خود را بپرسید هنگامی که در تلاش لباس در در خانه.

در طول دهه بیست سالگی خود را شما ممکن است پیدا شکل بدن خود را تغییر اساسا. شما می توانید باریک سمت راست پس از آمدن رژیم غذایی دانشگاه، و یا به راه دیگر و فله تا کاملا با قدردانی جدید خود را در ورزشگاه. در هر صورت، این سال ها وجود دارد، بنابراین شما می توانید کار کردن چه نوع از اقلام بهترین در قاب خود را ، که مارک های کاملا برای نوع بدن خاص خود را کاهش دهد، و چه قطعه بر خود بیت خوب و تملق گفتن خود را از مناطق کمتر جذاب.

در پایان دهه بیست سالگی خود را به شما باید امیدوارم این میخ داشته باشید و بدانید هر زمانی که شما به کمد لباس خود را رسیدن به آن لباس خود را به شما کاملا مناسب و نمایش شما را در بهترین نور ممکن است.

انتخاب رنگ است که مکمل پوست یا رنگ مو نیز می تواند ساز و برگ به سطح بعدی را. مشاهده کنید که چگونه بزرگ BB [ بالا سمت چپ ] پوشد قرمز / کبود تیره که واقعا بر پوست تیره و مو، مخالف نور جی و قرمز روشن در پیراهن و بند کفش خود را. تیره تر / پوست دباغی به طور معمول به نظر می رسد بهتر است با غنی تر، رنگ های تیره تر و پوست روشن با رنگ های خاموش – رنگ های روشن تر به طور کلی شما شستشو و شما را نگاه کمرنگ. رنگ چشم نیز مهم است و بهتر است در حال آورده، توسط یک لوازم جانبی محل به خوبی مانند یک مربع جیب یا پیراهن جزئیات.

این تمام جنبه بسیار مهم از ظاهر خود است که شما باید با هدف تحت کنترل داشته که شما رسیدن به سی سالگی خود را. بعد از آن باید به طبیعت دوم شما باشد و هر زمانی که شما اضافه کردن یک قطعه جدید به کمد لباس خود را به شما خواهد شد با دانش و تجربه در مورد اینکه آیا آن را پوست شما، و همچنین مو و چشم رنگ خود را تعریف مسلح.

که از Yah هستند؟ که از Yah هستند؟

انتخاب که آیا برای خرید جارچی مخملی یا یک ژاکت چرمی و مخوف می تواند مهم تر از شما فکر می کنم – به خصوص در دهه بیست سالگی خود را. این می تواند یک تصمیم در مورد چگونه شما می خواهید خود را در حال حاضر – علاقه موسیقی، الهام بخش راه باریک و گربه، شخصیت، هر چیز دیگری – و لباس تنها به شما کمک خواهد برای نشان دادن طرف شما است که شما در نشان دادن می خواهید.

شما باید زمان به نظر دقیقا همان است که شما و تصویری که می خواهید به طریق لباس خود را پروژه است. لطفا خودتان را خیلی جدی . فقط مطمئن شوید که انتخاب لباس خود را و قطعات شما می پوشند نمایندگی شما – یک کلون از کسی دیگری نیست. مد فرم بسیار شخصی بیان است و باید به عنوان یک فرمت از شخصیت ما استفاده شده است.

به عنوان شما را از طریق بیست خود را توسعه، شما ممکن است تصویر خود را پیدا کنید و سبک شخصی سازگار و یا حتی تغییرات به طور کامل . هیچ مشکلی با این وجود دارد، و در واقع آن یک بخش طبیعی از رشد و نمو است. شما ممکن است شروع به عنوان یک نوع مستقل مرزی زمانی که شما ۲۱ است، و پس از آن به عنوان سال پیشرفت خودتان را تبدیل شدن به انواع مختلف موسیقی باز، تبدیل شدن به حرفه ای تر و یا به سادگی در حال توسعه جدید را دوست دارد / منافع. شما به خودتان پیدا تجربه ( این است که کلمه دوباره وجود دارد ) و با تکه های جدید و یا به نظر می رسد شما ممکن است قبل در نظر گرفته نشده – اما دوباره مهم ترین نقطه به دور است که لباس های خود را هنوز هم باید منعکس کننده که شما را در آن نقطه در زمان هستند.

توجه داشته باشید: این به این معنا نیست که شما به سوراخ کبوتر خودتان را به یک نگاه و یا سبک خاص است. بسیاری از مردان می خواهم به لباس متفاوت هر و هر روز بسته به خلق و خوی خود. یک روز آن را ممکن است سخت باشد و مرزی، برش بعدی تمیز و مینیمالیستی، میراث دمدمی بعدی و غیره و غیره نکته کلیدی را به دور است که شما می توانید هنوز هم نشان می دهد که شما هستند از طریق لمس کمی مانند لوازم جانبی، جزئیات، رنگ / انتخاب الگوی / پارچه، تغییرات و مانند آن.

اصول اولیه

با همه که در ذهن، از آن زمان به غور در مغازه ها است. حتی اگر ما به شما دفاع از امتحان کردن چیزهای جدید و هل دادن مرزهای سبک خود را از طریق این سال های شکل گیری، آن است که یک زمان به غفلت اصول اولیه نیست . این اصول به یک دلیل به – یعنی چرا که آنها ملزومات که هر مرد باید در کمد لباس خود داشته باشد. این ارائه بلوک های ساختمان به منظور برای شما قادر به آزمایش با موارد دیگر که برخی از استعداد و فردیت نمایشگاه است.

برای کسانی از شما که فقط نمی دانم که در آن برای شروع، من توصیه می کنم ما مد سری اصول اولیه مردان ، اما به ویژه مقالات در ۶۶ مورد کلیدی شما باید در کمد لباس خود داشته باشد:

ساخت کمد لباس کپسول

در اینجا در، ما اغلب در مورد ایجاد یک کمد لباس کپسول صحبت کنید. این نه ایجاد یک کمد فوق العاده کامل از پاراستامول … یک کمد لباس کپسول که حاوی کلاسیک است. ما در حال صحبت با پالتو شتر، روابط جسورانه، کاپشن برازش شده، لیمو شیرین، به سائل و حتی پیراهن ساده سفید. با بزرگ سه صفر در افق، سرمایه گذاری در کلاسیک معنی است که شما هر دو به خوبی آماده شده و یک مجموعه از آیتم های که طولانی به آینده آخرین.

این قطعه باید در رنگ های خنثی بی انتها مانند سفید، سیاه و سفید، قهوه ای، خاکستری و نیروی دریایی خریداری، به عنوان این یک تقریبا توانایی آفتاب پرست برای انطباق با هر روند فعلی یا آینده است. آنها همچنین ظرفیت به فراتر سال و فصل تا کنون که بدون سقوط از مد. در زمانی که شما رسیدن به پایان دهه بیست سالگی خود را، خود را باید به دقت از یک کمد پر از این قطعات سرپرستی.

صحبت از سرمایه گذاری، به عنوان ما را از طریق بیست پیشرفت، ما امیدوارم حال رشد کمی بیشتر از لحاظ مالی مستقل (یک داده شده با اقتصاد در حال حاضر متاسفانه). بنابراین خرید کیفیت و انجام نمی شود ترس به شکستن بانک در برخی از موارد – یک آیتم با کیفیت خوب است که پس از نگاه شما را به عقب با مقدار لباس شما می توانید از آن در طول سال رسیدن به پرداخت. پالتو، کفش به خوبی ساخته شده، لباس های مناسب و چرم هر چیزی به طور کلی موارد شما می دانید که در سرمایه گذاری خود را بارها و بارها بازپرداخت.

روند قطعات

البته، هنگامی که شما اصول اولیه پایین شما می توانید شروع به واقعا قالب کمد لباس خود را در اطراف نگاه خاص و یا شخصیت خود را . را در برخی از آیتم های جدید جالب از روند فعلی و یا انتخاب قطعات بیانیه ای که استفاده جسورانه رنگ / الگوهای، یک زرق و برق طبیعی یا یکی کردن یافته های پرنعمت. به یاد داشته باشید همچنین با پارچه، مواد و بافت آزمایش – مخمل نخی راه راه، چرم جیر، پشم ونخ راه راه و مانند تمام راه های بزرگ دادن لباس های خود را به برخی از عمق و جزئیات، بدون به خطر انداختن سبک شخصی خود را به انجام آن هستند.

همانطور که شما هنوز جوان هستند، شما همچنین می توانید با جزئیات بسیار بیشتر است. ریپ، مواد شستشو سنگین، ناراحت و تکه های فرسوده هستند بازی تمام عادلانه – به خصوص تا آنجا که جین مربوط می شود – بنابراین برای مثال است که شما را به ایستادگی کردن از جمعیت است.

در زیر برخی از قطعات است که در سمت راست روند برای این فصل جاری هستند. چوب به فقط یک یا دو روند قطعه در هر ساز و برگ منجر شد، لنگر آنها را با برخی از اصول اولیه ذکر شده در بالا و سپس اضافه کردن لمس شخصی و لوازم جانبی خود را به توسعه را خود را در یک روند خاص:

خوب و بد
منجر به عنوان مثال: داگلاس بوث (۱۹ سال)

به برخی از راهنمایی بیشتر، باربری و مورد علاقه، داگلاس بوث نشان می دهد که چگونه به لباس بهترین خود را در ۲۰:

آقای غرفه را نشان می دهد که دقیقا چگونه به ترکیب قطعات ساده مانند توپ را روی گوه سفید مورد علاقه خود را و یا یک پیراهن ساده، با لباس های مناسب بزرگ، چکمه های جسورانه و یا گودال باربری ظریف است. این ظرافت، درک است که سرگردان به دور از ترکیب بیش از حد بسیاری نشان می دهد متوقف آیتم ها، که به طور بالقوه می تواند تبدیل به پایان اشتباه از زرق و برق دار. به یک کامل اجرا به پایین از سبک آقای غرفه، از ما مقاله سبک آیکون.

برخی به نظر می رسد به اجتناب از

در این بخش باید توسط من مقدمه ذکر است که من شخصا باید مطلقا چیزی در برابر آن اینجا نشان داده شده . آنها نمونه صرفا سرگرم کننده به نمایش گذاشتن آنچه بسیاری از خوانندگان ما ذکر (در بخش نظرات و یا انجمن ها) که آنها می خواهند به تلاش و جلوگیری دنبال مانند به صورت روزانه می باشد.

در آمده برای بسیاری از چوب اما من مطمئن هستم آن را تنها راه سبک گفته شده است به دقت حجاری تصویر خود را به درخواست تجدید نظر به دختران و نوجوانان جوان هستم. آنها خود را بسیار جوان هستند و من مطمئن یاد می گیرند و آزمایش آنها با افزایش سن است.

با این حال برخی از مواردی که نیاز به اجتناب شود، بدون توجه به ساخت، رنگ چشم و یا شخصیت خود را (مگر اینکه آن را در شخصیت خود را به صورت کاملا ادم سفیه و احمق). اگر شما می توانید یک عکس از کسی پوشیده هالیستر با سبک را پیدا کنید، لطفا به انجمن ارسال کنید. در غیر این صورت، جلوگیری از شیرین و مطلوب، شعار تبلیغات هیئت مدیره و یا آرم تی شرت. هیچ چیز شیک وجود دارد.

اگر شما – سبک JLS / Geordie ساحل ظالمانه تاپ عمیق مدال یا جلیقه همچنین یک قطعه که نیاز بررسی می باشد باید از آنها استفاده کنید، آنها باید به لایه استفاده می شود، به عنوان اقلام منحصر به فرد برای نشان دادن به همان اندازه از پچ مومی خود را به عنوان امکان پذیر است. همان که با روند به ظاهر جدید از پوشیدن فقط یک ژاکت کش باف پشمی برش کم بدون هر لایه در زیر –یک بیت از ظرافت و کلاس هرگز کسی صدمه دیده است.

در نهایت، سر تا پا AllSaints / Topman / عمومی بالا خیابان خرده مانکن نگاه [ به نمایش گذاشته شده توسط راهب گردن یکی از جهت پسران بالا ] یکی دیگر که هدف شما باید برای جلوگیری از. اگرچه شما می توانید نگاه خوب (کتاب نگاه تولید شده توسط خرده فروشان در کیفیت افزایش هر فصل)، شما را تا پایان به دنبال مانند هر کس دیگری – یک کلون اگر شما خواهد شد.

مقابله با این عمل با تلاش مارک های جدید و یا مغازه ها، و مطمئن شوید که کمد لباس خود را شامل انواع. وجود دارد مقدار زیادی از بودجه خوب / مارک های با قیمت متوسط ​​در اطراف اگر شما نمی تواند به صرف بسیار زیاد است، و همه آنها را منحصر به فرد خود را در اصول اولیه و یا قطعات روند جاری است. این تنها راه شما در حال رفتن به قادر به پیدا کردن که جدایی از هر مرد دیگر در خیابان است که به خرید در تمام مغازه ها عمده خیابان بالا است.

نتیجه

که در مورد کاری ادامه داده اند تا سبک در ۲۰S خود را. ترین موارد برای سال بیست و قدیمی کار خواهد کرد . با این حال، آن را قطعا به این معنا نیست که شما باید بسیاری از اقلام خرید . دفعه بعد ما به دنبال در آن ترک بیست خروشان به سرعت پشت؛ تبدیل سی است فقط در مورد فکر کردن قبل از داشتن که پاینت بعدی کردن میخانه نیست – آن را در مورد چه چیزی برای پوشیدن بیش از حد.

نکته نهایی برای بیست سالگی: شما هرگز نمی توانید پیراهن جین به اندازه کافی اما خرید شوینده و یا پیراهن های مختلف با جزئیات جالب. همچنین، حتی شما می توانید جوراب با گرافیک کارتونی بر روی آنها را نمی پوشند!

به بحث در مورد این مقاله، لطفا انجمن ما مراجعه کنید. اگر شما نیاز به کمک خاص هستید، پس چرا یک مقاله را درخواست کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *