نحوه نگهداری از وسایل چرم

معرفی

اگر یک عذاب عمه برای سبک مردان وجود دارد، بانوی فقیر بدون شک با سوال در مورد تطبیق کمربند با کفش هولناک است. این کار ساده به نظر می رسد به رنجاندن مردان ددر سراسر جهان، چه رسد به وظیفه هماهنگی این آیتم ها با بقیه LEATHERWEAR خود؛ بسیاری از موارد مانند، از جمله ساعت، دستکش، کیف، کیف پول، کت، و شلوار وجود دارد. شاید شلوار نمی .

با این حال آقایان، آن را ندارد به این باشد که پیچیده است. برای به دست آوردن پوست خود را از حق است که برای ساخت یک پایه محکم برای نگاه خود را؛ هر چیز دیگری می تواند به عنوان شدید متضاد و یا به عنوان کاملا به شما به عنوان همسان – در احساسات مد روز شما بدون شک توسعه یافته با کمک از این وب سایت خوب – می خواهید آن را به.

راهنمای برای هماهنگی LEATHERWEAR

من باید این مقاله طیف های قاطعانه بیان کرد که آنها به سادگی مقدمه دستورالعمل . شما می توانید انتخاب کنید به پایبندی به عنوان بسیاری از و یا به عنوان کمی به عنوان شما می خواهید – بعد از همه، گاهی اوقات شکستن ‘قوانین می تواند بیانیه فوق العاده در حق خود است. برای مبتدیان، و یا کسانی که جفت شدن وضعیت چرم متعدد راحت نیست با هم، امیدوارم این به شما در راه خود را با ارنج زدن و شما برخی از الهام بسیار مورد نیاز است.

کمربند و کفش

این یکی از بزرگ است. آن را نیز ساده ترین، و آن را نیز به حداقل قابل قبول به اشتباه. این چیزی است که به سبک بردگان عذاب عمه مردان خیالی فقیر ما دور برای مردان clueless در روشن. پس چه قانون طلایی است؟

کمربند و کفش های خود را باید از یک باشد مشابه رنگ و تشریفات.

بیت رنگ به تنهایی به نظر می رسد به بچه ها مشکل؛ چگونه matchy-matchy است بیش از حد matchy-matchy؟ آیا من می توانم جفت قهوه ای با قهوهای مایل به زرد؟ در این باره چه کفش آبی روشن – من به معنای پیدا کردن یک کمربند مطابق با این؟مطمئن باشید، آن را ساده تر از شما فکر می کنم.

 • پنهان، پوست مسابقه از خانواده رنگ: سیاه و سفید با سیاه و سفید، قهوه ای با قهوه، قهوهای مایل به زرد با قهوهای مایل به زرد، و غیره این ساده ترین بخش این است؛ اگر شما هیچ چیز درست دیگری، این حق. به همان اندازه، شما لازم نیست که به بیش از حد دقیق، که ما را به نقطه بعدی ما منجر …
 • مطلع در همگی تقریبی راست: آن را بی معنی به هدر ساعت ها و ساعت شکار برای تن از قهوه ای که منطبق کفش خود را با دقت مطلق. نه تنها این را به سختی به برخی توجه است، اما به دیگران آن موظف است به نگاه بیش از حد دقیق ؛ اختلاف کمی است که به شما یک بیت از سهل انگاری سرد، scruffiness نمی دهد. در مقابل، اگر شما بیش از حد از شما فقط نگاه کنی تنبل؛ کفش های قهوه ای عمیق و کمربند قهوه ای روشن، به عنوان مثال، ممکن است فقط تا پایان به دنبال عدم تطابق.
 • آیا تلاش برای مطابقت با رنگ وحشی: کمربند زرد فلورسنت می تواند بیانیه ای مناسب برای شما، و شما احتمالا می تواند ساخت یک نگاه خوبی در اطراف آن. اما برای پیدا کردن و پوشیدن یک جفت تطبیق کفش خواهد بود نه تنها دشوار اما مضحک. هنگامی که شما یک رنگ بیانیه ای، اجازه دهید آن را تنفس؛ شما در حال پرواز در مواجهه با پیچیدگی های خاص مثل این به هر حال!

تا کنون، بسیار آسان است. بیت بعدی یکی از شما را بشنود کمتر از است. تشریفات. فقط به عنوان یک کمربند قهوهای مایل به زرد می توانید خارج از محل با کفش نگاه کنید، یک جفت فوق العاده گاه به گاه کفش راحتی جیر قهوه ای رنگ است که به بیمار همسان با dressier کمربند چرمی باریک به همان اندازه قهوه ای اما بسیار. به طور مشابه، oxfords ریز جلا خود را می تواند بدون که سگک کمربند بزرگ بزرگ انجام دهد.

آن را به آسانی به ارائه دستورالعمل های خاص در اینجا، بنابراین استفاده از اختیارات خود را و کتاب نگاه زیر عنوان آنها انجام یک کار بزرگ تطبیق قطعات کلیدی تیک بزنید.

تجهیزات جانبی

این خیلی افتضاح برای پوشش در اینجا هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم وجود دارد؛ بند خود را تماشا کنید، کیسه خود را، کیف پول خود را، دستکش خود را و هر affectations چرم دیگر شما. کسانی که اصلی چهار هر چند، بنابراین اجازه دهید بیش از آنها را یک به یک:

 • سازمان دیده بان بند: با فرض این که این چرم است، شما باید آن را به کمربند و کفش شما مطابقت ندارد. شما می توانید استطاعت به حتی کمتر دقیق با تطبیق رنگ در اینجا. تا زمانی که شما ضربه به خانواده رنگ سمت راست، تن می تواند متفاوت باشد. یک بند ساعت قهوه ای حتی می تواند با کمربند و کفش ترکیبی قهوهای مایل به زرد باید به شما به آن نیاز دارید، به عنوان مثال کار می کنند.
 • کیسه: آیا شما واقعا می خواهید برای خالی کردن محتویات آن هر زمانی که شما مانند تغییر کفش خود را احساس می کنید؟ ما ممکن است مد آگاهانه اما یک مرد است که هنوز هم یک انسان است. آیا بیش از حد بیش از این، تا زمانی که شما هماهنگ جزئیات کوچکتر سر و صدا نیست شما خوب به آن بروید.
 • کیف پول: مردم فقط باید این را ببینید که آن را از جیب خود می آید. در حالی که یک مرد شیک باید یک کیف پول شیک، آن را باید با ساز و برگ خود را تغییر دهید. اگر شما یک “برو به” کیف چرم، در نظر تطبیق کیف پول خود را به که به کراوات هر دو قطعه با هم و جلوگیری از یا از دنبال خارج از محل.
 • دستکش: این ممکن است چرم نیست اما اگر آنها، شما می توانید پرماجرا. تطبیق آنها را به کمربند و کفش های خود را می توانید با نگاه فوق العاده، اما آن را در اینجا ضروری نیست. شما می توانید استطاعت به عدم تطابق یک قطعه بیانیه ای مانند دستکش های چرمی؛ تا زمانی که آن را در داخل لباس خود را کار می کند، شما باید باشه.
به عنوان مثال ترکیب:

من این را در گروه های سه مرتب بنابراین شما می توانید احساس برای نوع هماهنگی ما در حال صحبت کردن در مورد دریافت کنید.
توجه داشته باشید: این معنا نیست که شما را مجبور به استفاده ALL 3 در همان زمان است.

لباس

البته، در نظر گرفتن دیگری وجود دارد: ژاکت چرمی. یک قطعه بی انتها که اکثر مردان در برخی از نقطه و یا دیگر می خواهید برای کار به کمد خود را. که در آن نشانی از آن جا در اینجا چند؟ این می تواند یک کمی دشوار است.

مهم این است که برای جلوگیری از درد نمیخورد؛ اگر شما در حال حاضر تاب کفش های قهوه ای و کمربند قهوه ای، پس یک ژاکت چرمی قهوه ای تطبیق با همان لحن است برای رفتن به یک حرکت بد. ژاکت قهوهای مایل به زرد، هر چند، می تواند آن را خاموش کاملا تنظیم شده است.

سیاه استثنا برای این قاعده است . به هر دلیلی، ژاکت سیاه و سفید، کمربند و کفش است که به سادگی آسان تر به جلو – و ستون فقرات هر رویکرد حداقلی موفق است. در غیر این صورت، هدف پوشیدن کت در یک رنگ شبیه به کفش خود را، اما بازی کردن بازی با تفاوت در بافت (IE جیر و حاشیه دار کردن) و تن.

مدل لباس چرم مشکی

مدل لباس چرم قهوه ای

مدل لباس چرم رنگی

چگونه به پوشیدن

در اینجا برخی از به نظر می رسد من با هم قرار داده شده برای نشان دادن راه شما می توانید لباس اطراف خوبی LEATHERWEAR هماهنگ ساخت.

نگاه ۱

در اینجا ما باید یک نگاه کمی PREPPY. نکته مهم توجه داشته باشید در اینجا این است که چگونه بافت چرم مختلف مکمل یکدیگر. کتانی چرم tasselled، یک کمربند بافته شده و یک کیسه جیر. همانطور که در بالا شرح داده شد، کیسه کند کفش و کمربند، و کفش مطابقت ندارد و کمربند دقیقا مطابقت ندارد اما فقط در مورد وجود دارد.

پیراهن کتان یا چیت راه راه شطرنجی قرمز و شلوار جین آبی باریک راه سرد به جلو و جین دو برابر شده است، و نگاه است که توسط یک ژاکت بمب افکن نیروی دریایی عمومی به پایان رسید؛ هیچ چیز زرق و برق دار در اینجا با توجه accessorising بیانیه.

نگاه ۲:

نگاه هوشمند هیچ مزخرف. این یک نمونه از هماهنگی، پوست خود را به دلیل شما نیاز به ، نه به عنوان یک بیانیه . اگر هر یک از سه قطعه چرم – و منظورم هر – در قهوه ای، برنزه، یا هر چیزی غیر از سیاه و سفید بودند – تمام نگاه می شود را تضعیف کرد.

توجه داشته باشید همچنین طراحی باریک و نگرفته از ساعت؛ بهترین گزینه اگر شما می خواهید به نگاه هوشمند.

نگاه ۳:

در اینجا نگاهی بر اساس چیزی که من شده است با پوشیدن خودم را از اواخر سال است؛ همسان تا oxblood / کفش کبود و لوازم جانبی یک حرکت خوب، و کمتر قابل پیش بینی تر از استاندارد سیاه پوستان، قهوه ای و لوله برق – بدون اینکه بیش از حد.

ژاکت چرمی قهوهای مایل به زرد هر دو تضاد و تعارف این لوازم جانبی – امیدوارم این نشان می دهد که نقطه قبل از آن در مورد ساخته شده تطبیق نیست کاپشن چرم کفش . نگاه در اطراف یک هسته از شلوار جین باریک و گره گردن رول دلپذیری، دومی بودن روند بزرگ در این فصل است.

توجه داشته باشید: اگر با پوشیدن ۴ قطعه از چرم فقط بیش از حد برای شما شخصا، و سپس رها کردن کمربند و یا دستکش – این ساز و برگ هنوز هم به زیبایی کار می کند بدون هم.

قانون شکنی

در حال حاضر به پرتاب گربه در میان کبوتر. همانطور که قبلا ذکر شد، گاهی اوقات شما می توانید “شکسته” قوانین و هنوز هم جلو و یک خوبی را با هم نگاه کنید. در زیر شما یک کتاب نگاه به عنوان مثال که در آن سبک از ‘امن’ بازی می کند و تقریبا تمام دستورالعمل های ما در بالا معرفی نادیده گرفته اند را پیدا کنید.

با این حال، ترکیب و تطبیق LEATHERWEAR مثل این است که بسیار سخت به جلو ، و باید به کسانی که از اصول اولیه تسلط دارند و می خواهید را به نظر می رسد خود را به سطح بعدی محدود شده است. اگر شما آن را دریافت کنید، سپس شما مانند یک آیکون نگاه – آن را اشتباه این حال، و شما مانند یک پسر که به معنای واقعی کلمه نمی داند آنچه که او انجام می شود. این یک خط خوب است که شما نیاز به آج با دقت است.

نتیجه

امیدوارم با در حال حاضر شما کمی بو بیشتر در به آنچه به عنوان با آنچه، چرم عاقلانه، و شاید حتی با توجه حفر یک قطعه قدیمی شما را نمی دانم چگونه به پوشیدن می رود است. اما من در اینجا این فرصت را به شما توصیه کند که بدون توجه به چگونه به خوبی شما هماهنگی آنها، را شلوار چرم هنوز هم خوب . باشه؟

خب چی فکر می کنی؟

 • چگونه از نزدیک انجام کفش و کمربند خود را به شما بازی؟
 • باید تسمه چرم ساعت مچی و دستکش شود به همان اندازه نیز همسان؟
 • باید با کیف و تغییر کیف پول با ساز و برگ خود را؟
 • آیا پوست رنگ روشن پوشیدنی؟
 • باید شلوار چرم تلقی یک جرم جنایی؟

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *