نحوه پوشیدن شلوارجین اندامی با کفش

پس در تاریخ از یکی از مقالات قبلی من، من می خواستم برای رسیدگی به یکی از موضوعات به ارمغان آورد تا اما برخی از خوانندگان ما، یعنی چه کفش به جفت با شلوار شلوار جین اندامی مردانه. این یک مسئله من به طور کامل می توانید درک است، به عنوان یک حمایت قوی از پوشیدن شلوار شلوار جین اندامی مردانه برادری، مشکلات کفش مناسب هستند تنها بیش از حد روشن است. با این حال، خبر خوب این است که، با انتخاب کاملا گسترده ای از سبک، شکل، رنگ و اندازه در دسترس است، تقریبا به طور قطع وجود دارد جفت سمت راست از کفش برای شما.

در حال حاضر، اگر ما در حال مقابله با این سوال که چه کفش برای پوشیدن با شلوار شلوار جین اندامی مردانه، آن را احتمالا به ارزش شناسایی مسائل خاص است که بوجود می آیند. یکی از مشکلات اصلی و یک که من به نظر می رسد به شنیدن زیادی است که به دلیل شکل بسیار باریک و مخروطی از پا، بسیاری از انواع کفش تمایل به نگاه تا حدودی دلقک مانند، بنابراین نیاز به نیاز به کفش باریک و یا نازک تر است. اما این همیشه صدق نمی کند، من باید بعد توضیح دهد. مشکل دیگر مطرح، انباشته، بود که به موجب آن شلوار جین، به جای استراحت بیش از کفش، در بالای جمع آوری، ایجاد چین از مواد، و در نتیجه شلوار جین که نگاه بیمار اتصالات و ژولیده.

با توجه به این مشکل دوم، من پیدا کرده اند که انتخاب کفش تنها نیمی از مشکل این است ؛ ، کشیدن کامیون به فروشگاه، نیز توسط جین خود ایجاد می شود. از آنجا که مناسب و برش شلوار جین (حتی زمانی که کبوتر پر از سوراخ به یک سبک خاص) می توانید خیلی بین مارک ها و خرده فروشان مختلف متفاوت است، شما ممکن است پیدا کردن آن سخت به پیدا کردن کامل مناسب و سبک برای سلیقه های فردی خود را. در این مرحله ما باید به دو روش مختلف و رایج ترین خرید شلوار شلوار جین اندامی مردانه در نظر بگیرند. بدیهی است قبل از خرید شلوار جین ساخته شده برای مردان و دیگری (و در اینجا چیزی است که باعث بسیاری از چالش ها) است برای خرید شلوار شلوار جین اندامی مردانه زنان است. اما چرا این مهم است؟ خب، کاملا یک تفاوت آشکار بین برش از مردان و زنان جین وجود دارد، در حالی که نسخه های مرد تمایل به مخروطی اما هنوز هم حفظ کاف گسترده تر در اطراف مچ پا، طرح های زن مخروطی به یک نقطه بسیار شدید تر و به طور کلی ماندن بسیار سخت تر به پا، آنها نیز تمایل به در توقف طول کمی کوتاهتر در بالای کفش، که در آن به عنوان شلوار جین برای مردان دیگر و به این دلیل مناسب آرام تر اطراف مچ پا، از مواد بیشتر به دسته کردن و یا “پشته”.

حالا که است که می گویند که همه ما باید عجله کردن و خرید شلوار شلوار جین اندامی مردانه زنان برای حل مشکل ما، نه دور از آن. من از تجربه شخصی می دانند که شلوار جین زنانه همیشه در مردان کار نمی کند، چرا که ما یک ساخت های مختلف – طبیعت آن و به هر حال من می دانم که من می خواهم احساس و نه از خود آگاه حاضر در بخش شلوار زنان است. متاسفانه جواب این است که به عنوان ساده به عنوان خرید پاها کمی کوتاه تر از معمول نیست، زیرا این باعث تغییر در کل شکل از پا، آنها را بسیار سخت تر تمام راه را تا. راه حل این نیمی از مشکل این است که انجام برخی از تحقیقات بازار و آماده به پرداخت کمی بیشتر برای جفت مناسب از شلوار جین. من همه برای مد هستم کمتر اما گاهی اوقات پرداخت که اضافی £ ۱۰ باعث تفاوت بزرگ.

انتخاب شخصی من شلوار جین دوشنبه ارزان ، آنها بیشتر مانند شلوار جین زنانه برش؛ تنگ تر دور مچ پا، و کمی کوتاه تر به طوری که آنها پشته نیست، اما مهمتر از همه برای من، آنها هنوز هم چین در زانو – از ویژگی های کلیدی – که من فکر می کنم علائم خارج تفاوت واضحی بین شلوار شلوار جین اندامی مردانه زن و مرد. اگر شلوار جین در سمت راست وجود دارد و سپس باید به عنوان بسیاری از مسئله با ‘انباشته »باشد. با این حال شما باید قبول کنید که با شلوار جین برای مردان وجود دارد همیشه یک عنصر از آن را با تقریبا تمام کفش شما خواهد بود، زیرا شما نمی توانید البته انتظار یک مچ پا تنگ تر برای شکستن منظمی بر بالای هر کفش، آن را فقط می توانید نیست و اگر پوشیدن شما سلام تاپس یا چکمه های خود را در نظر گرفتن کفش به شلوار جین، پس از آن تا حدودی اجتناب ناپذیر است. من هم فکر می کنم، در یک روش مشابه به چین در زانو، که انباشته کمک می کند تا به حفظ یک تصویر مردانه (دوباره یکی از بسیاری از جنبه قابل بحث از شلوار شلوار جین اندامی مردانه) است چرا که به چنین نقطه مخروطی نیست – از ویژگی های این جنس عادلانه تر شلوار شلوار جین اندامی مردانه.

من به شخصه معتقدم این شماره از پا دلقک و شلوار شلوار جین اندامی مردانه است چیزی از یک اسطوره . بدیهی است از یک نقطه مد نظر، کفش بزرگتر ایجاد یک برخورد سبک و شکل – یک بخش کلیدی از آزمایش مد – البته، این است که هنوز یک ماده از نظر شخصی، چه من فکر می کنم به نظر می رسد خوب است لزوما آنچه شما فکر می کنم، و اگر شما فقط باید پا بزرگ نسبت به بدن خود را، و سپس شما ممکن آنها را کمی در تقابل با تمام نگاه پیدا به طور کلی هر چند، من فکر می کنم شما می توانید تقریبا هر سبک لباس کفش شما می خواهید، از فلیپ فلاپ به توضیحات مارتینز.

قبل از اینکه من به انواع مختلف کفش شما می توانید استفاده کنید، من فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب برای شما انتخاب شخصی من نشان می دهد. این کفش واقعی من پوشیدن بیشتر از زمان، شما فقط باید آنها را تصور کنید یک بیت استفاده بیشتر (من سلام تاپ این سفید برای بسیاری از یک ماه بوده است نمی شود).

کفش برای لاغر شلوار جین
کفش خشن و سنگین

کفش خشن و سنگین یکی از موسسات بزرگ بریتانیا است، نشات گرفته از اسکاتلند و ایرلند به عنوان یک کفش پیاده روی ابتدایی. بنابراین باید با احترام رفتار شود. برای A / روند W فعلی آنها کامل است، اتصالات درست به میراث فرهنگی، شهر ملاقات کشور و روند بوهمیا شهری است.

استفاده از آنها برای مناسبت های رسمی و یا لباس آنها را برای یک شب. من چکمه های لهجه محلی تمایل به کار بهتر با شلوار جین اندامی مردانه به دلیل ارتفاع اضافی را می توان با شلوار جین برای ساخت خطوط بسیار نرم و صاف پوشیده شده ، به جای وجود دارد که یک شکاف ناگهانی بین جین و کفش. آنها همچنین یک جایگزین خوب برای چکمه های نظامی باید به شما می خواهید برای رفتن واقعا غیرمتعارف و پوشیدن آنها را با شلوار جین جمع در است. با این حال شما می خواهید به آنها را می پوشند، به یاد داشته باشید لباس خود را دقیق و فکر می کنم خیاطی.

کفش تیز

عذر خواهی برای هر عدم شفافیت در زیر عنوان، اما شما آنچه منظور من است. متاسفانه این سبک امروزه تا حدودی کلیشه تبدیل شده است. بیش از حد بسیاری از نوازندگان Indie در، نوئل Fieldings و راسل برندها تقریبا این براث خوشمزه خراب شده است. همه از دست داده با این حال، چکمه های چلسی هنوز هم باقی می ماند انتخاب بسیار شیک و به خوبی با شلوار جین اندامی مردانه.

دوباره من یک فن عظیمی از کفش نوک تیز فقط استاندارد، و با brogues تقسیم ناگهانی بین کفش و ژان برای من کار نیست، و آنها را کمی به مشترک برای شهوت و میل من تبدیل شده اند، فردیت بسیار کمی وجود دارد. به طور مشابه به brogues، استفاده طراحی شده و یا موارد رسمی تر، ژاکت، پیراهن، polos، کاپشن و غیره هر دو سبک بزرگ برای ایجاد یک جو وزارت دفاع در ساز و برگ خود و هنگامی که به درستی فرسوده، نگاه درخشان (که من شدیدا علاقه مند هستم) می باشد.

کفش راحتی

شاید یک سبک کفش تابستانی بیشتر اینجا، بهترین و با نورد chinos لاغر و یا شلوار جین همکاری، بدون جوراب و با یک پیراهن ترد و یا چوگان به بالا برای یک نگاه الهام وزارت دفاع ناب دکمههای تا. از آنجا که این زمستان با این حال، شما بهترین دوست رول آن شلوار پایین و کرک کردن جوراب ضخیم. بهترین چیز در مورد کفش راحتی تطبیق پذیری آنها است، به عنوان بن هربرت در مقاله خود در توضیح Tasselled راحتی. آنها را می توان در تقریبا هر لباس استفاده می شود، قادر بودن به لباس و لباس، و یا اضافه کردن فردیت کمی به کت و شلوار توکس یا شام. برای دریافت بیشتر از آنها برای چرم قهوه ای / قهوهای مایل به زرد و یا سیاه و سفید است.

چیزی که من می خواهم تاکید در این نقطه و سپس پوند به سر از مد روز، کفش چرمی پوشیدن مردان بریتانیا است که شما باید همیشه لهستانی کفش خود را. تعداد زیادی از مردم که پوشیدن کفش چرم، (به ویژه نسل جوان) و این کار ساده را انجام نمی سادگی بدتر است. نه تنها کفش خود را طولانی تر و احساس بهتر اما آنها نگاه بهتر است. مردم همیشه متوجه خواهید شد کفش خود را. آنها یک بخش بسیار مهمی از ساز و برگ هستند و باید درست رفتار شود. اگر شما، مثل من، ساخته شده اند سرمایه گذاری قابل توجهی در کفش خود را (که من پیشنهاد می کنم شما انجام دهید، کفش با کیفیت فقط بهتر شما می خواهید آنها را به آخرین تا زمانی که ممکن است و به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است.

پوتین نظامی

با چکمه های نظامی شما در آغوش یک نگاه آرام تر و غیررسمی، هر چند شما هنوز هم می تواند آنها را به یک لباس رسمی مخلوط کنید. جایگزینی کفش خود را با چکمه، بطرف خود کش شلوار خود را در حالی که نگه داشتن پیراهن و ژاکت اما از دست رفتن کراوات، ایجاد یک کنتراست خوب و بدون اینکه بیش از حد عجول و بی پروا و آشکار است.

همانطور که با Brogues، چکمه های نظامی با توجه به A / روند W فعلی کاملا، تیم آنها را با تکه میراث خود را، کشباف دلپذیری و لوازم جانبی لباس پشمی را به یک بیانیه زمستان بزرگ و اقامت جنگ برشته در همان زمان. برای درپوش آن همه خاموش ترین سبک نیز نسبتا باریک به انتظارنشسته بودند، به طوری که به شما این امکان را از پای خود به دنبال بزرگ و یا دلقک مانند اجتناب کنند.

قایق کفش

یکی دیگر از روند S / S عظیم در این سال، احیا و بازسازی یک سبک بیشتر به باشگاه قایق بادبانی محدود و مرفه فرود آمد. شاید بیشتر به استفاده از تابستان نسبت به ماه های سرد مناسب، آنها هنوز هم یک جایگزین عالی گاه به گاه به plimsolls یا حقیقت تاپ فراهم می کند.

اگر شما احساس شجاع، جمع کردن شلوار جین اندامی مردانه خود را (یا chinos که برای ماده) و خودداری کردن از جوراب محدود، فقط مطمئن شوید که شما لایه در هر جای دیگری، هیچ حس در تمام بدن خود را سرد شدن به نام مد. در صورتی که فنجان چای شما نیست پس از آن نگه داشتن آنها نورد پایین و شما می توانید آنها تقریبا با هر سبک شما مراقبت به فکر استفاده کنید. همانطور که با تمام سبک های اینجا، آنها متناسب با A / روند W درخشان.

تاپس سلام

بدیهی است، کفش دقیق است که تنها سبک شما می توانید با شلوار جین اندامی مردانه استفاده نمی کند. تاپس hi بازگشت در راه بزرگ در چند فصل آمده اند و در آنها یک راه بسیار خوبی برای تزریق کمی از رنگ و فردیت را به یک ساز و برگ می باشد. به دلیل اندازه و گرایش آنها به توان در رنگ های بسیار پر جنب و جوش ساخته شده آنها بلافاصله نقطه کانونی از هر نگاه، همه بیشتر مشهود ساخته شده به دلیل تبدیل درگیری بین پاهای باریک و پا دلپذیری.

چه شما باید تصمیم بگیرید این است که چگونه دلپذیری و با صدای بلند می خواهید آنها را به – می خواهید به ایجاد کنتراست از سبک و یا حفظ یک نگاه صف خیلی باریک تمام راه را از طریق. به طور کلی ارائه شده از آدیداس و نایک نسبتا قابل توجهی هستند و استفاده از رنگ های روشن، تاثیر واضح و روشن از پس زمینه بسکتبال. در حالی که پوما و مارک های کوچک تمایل به استفاده از خطوط باریک و رنگ های ظریف تر (من هم جفت سبز و سفید از Puma زیر نشان داده شده خود).

هر سبک شما برای بروید، سعی کنید به آنها را انجام تمام راه را تا و فشار شلوار جین خود را پایین در داخل کفش، این کمک می کند تا با مشکل انباشته و حفظ مشخصات لاغر از شلوار جین کمک می کند. استفاده از آنها را در لباس های گاه به گاه خود و یا استفاده با وسایل متناسب تر مانند کاپشن و ژاکت برای یک نگاه پیچیده تر و سرگرم کننده است.

حقیقت تاپ

در اینجا ما یک انتخاب کفش خوب برای کسانی که تازه به دنیای شلوار جین اندامی مردانه. مربیان پایین مشخصات ارائه گاه به گاه، عنصر روزمره کفش غیررسمی و همچنین توانایی می شود تا برای یک شب لباس می پوشد. من پیشنهاد چسبیده به بسیار ساده، سبک و تمیز در رنگ های پایه، چرا که آنها خواهد بود که انتقالی ترین، به شما ارائه تطبیق پذیری کامل و یک راه به راحتی ترکیب آنها را تقریبا به هر ساز و برگ. شما می توانید از آنها استفاده کنید به اضافه کردن برخی از رنگ به لباس، که در آن ستاره های مورد آدیداس ارائه یک سبک کلاسیک با تعداد زیادی از تنوع رنگ.

حرف آخر

من آرزو می کنم آن را به روشن که این است که قطعا یک لیست جامع و کامل نیست. همانطور که قبلا ذکر شد، شما می توانید تقریبا هر سبک لباس کفش شما را با شلوار جین اندامی مردانه دوست ، شما فقط باید به خیاط انتخاب خود را به سبک کلی شما در حال تلاش برای رسیدن به. البته شما می توانید، لباس Espadrilles، پوتین نوک برگشته / کویر چکمه، plimsolls (گرچه من جلوگیری از این به هدایت روشنی از هر کلیشه) و یا فلیپ فلاپ. فقط به یاد داشته باشید، در انتخاب صحیح از شلوار جین یک تفاوت بزرگی را به چقدر خوب یا بد یک کفش به نظر می رسد. صرف پول و زمان کمی بیشتر در مورد گرفتن جفت سمت راست از شلوار جین و کفش باید دنبال کنید.

  • آیا همه شما توافق می کنید، یا من صحبت کردن در یک بار از آشغال؟
  • سازندگان مورد علاقه خود را از شلوار جین اندامی مردانه چه کسانی هستند و از قیمت آنها در می آیند؟
  • آیا سبک های دیگر شما فکر می کنم می توان با لاغر شلوار جین استفاده می شود؟
  • نوع مورد علاقه خود را از کفش به جفت با skinnies شما چیست؟

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *